شعبه شرق:میدان رسالت، خیابان هنگام نرسیده به فرجام پلاک 76

شعبه غرب:بزرگراه شهید اشرفی اصفهانی، نبش مرزداران

فروش اقساطی توسان ۲۰۱۷

فروش اقساطی توسان2017

خرید اقساطی توسان 2017

شرکت سپند خودرو افتخار فروش اقساطی توسان  2017 با تحویل فوری را دارد.

 سپند خودرو در جهت تسهیل در امور خرید و رفع نیازهای مشتریان عزیز خودرو های موجود خود را با شرایط اقساطی ارائه می نماید. متقاضیان می توانند جهت خرید اقساطی توسان مبلغ ۵۰ درصد ارزش اصلی آن را به صورت پیش پرداخت در زمان عقد قرارداد و تحویل؛ و مابقی قیمت آن را به صورت اقساط ۳۶ ماهه پرداخت نمایند.

mizan-aghsat

مدارک مورد نیاز فروش اقساطی توسان 2016 و 2017 :

– دسته چک
– گردش ۳ ماهه آخر حساب جاری
– مدارک شغلی در صورت وجود و لزوم (در مورد هموطنان شهرستانی ارایه جواز کسب و یا فیش حقوقی الزامی است.)
– مدارک سکونتی جهت انجام امور تعویض پلاک و انتقال مالکیت
لازم به ذکر می باشد که تحویل خودروهای فروش اقساطی توسط این شرکت به صورت آنی و در زمان عقد قرارداد بوده و هیچ گونه تحویل مدت دار و ثبت نامی جز فعالیت این شرکت نمی باشد.

لطفا کلیک کنید مزایای خرید اقساطی از مجموعه سپند خودرو

لطفا کلیک کنید سوالات متداول

لطفا کلیک کنید ارتباط با ما

فروش اقساطی توسان.امروزه خودروهای کراس‌اوور SUV به دلیل راحتی، فضای جادار و مصرف سوخت کم به عنوان یکی از محبوب‌ترین خودروهای خانوادگی شناخته می‌شوند. از این رو تقریبا تمامی خودروسازان به ساخت چنین خودروهایی اقدام کرده و تنوع بی‌نظیری را در بازار به وجود آورده‌اند. هیوندای توسان 2015 کراس‌اووری جمع و جور است که به خاطر ابعاد مناسب و طراحی بدنه زیبایش مورد توجه بسیاری قرار گرفته است، اما در مقایسه با رقبا باید ویژگی‌های بیشتری از خود نشان دهد. عوامل مختلفی این مدل از هیوندای را از صدر جدول کنار می‌گذارند که از جمله آنها می‌توان به صندوق کوچک آن، البته در مقایسه با رقبا، اشاره کرد. یکی دیگر از علل پایین آمدن جایگاه این کراس‌اوور کره‌ای، عملکرد نه چندان مطلوب پیشرانه پایه آن از نظر قدرت و مصرف سوخت است.

مدل 2015 مزدا CX-5 یکی از خوش ترکیب‌ترین و مجلل‌ترین اعضای این کلاس است که با عملکرد خوب و طراحی داخلی زیبا، توجه افراد بسیاری را به سوی خود جلب کرده است. هوندا CR-V و فورد Escape مدل 2015 از دیگر خودروهایی هستند که به دلیل کابین زیبا و آرام، مصرف سوخت ستودنی و حجم صندوق بیشتر با توسان به رقابت می‌پردازند. جیپ چروکی 2015 نیز، از نظر ابعاد، هماهنگی بیشتری با کراس‌اوور کره‌ای دارد؛ البته طراحی جیپ نیز به گونه‌ای است که صندلی عقب آن فضای بیشتر را به سرنشینان اختصاص می‌دهد تا بار. با وجود تمام این موارد، هیوندای توسان ویژگی‌هایی دارد که آن را به گزینه‌ای مقبول و مورد پسند تبدیل می‌کند.

مشتریان عزیز میتوانند جهت استفاده از شرایط فروش اقساطی توسان؛ 40 درصد مبلغ اصلی خودرو را بصورت پیش پرداخت در زمان عقد قرار داد و تحویل پرداخت نموده و مابقی طی اقساط حداکثر 36 ماهه تسویه نمایند.

 

ارسال یک نظر

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد زمینه های الزامی علامت گذاری شده اند *