بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.

سرمایه گذاری در خودرو

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

مشارکت و سرمایه گذاری در فروش خودرو

شرکت سپندخودرو در خدمتی جدید اقدام به ایجاد شرایط سرمایه گذاری در خودرو کرده است تا فرصتی ایده آل را در اختیار مردم عزیز ایران قرار دهد. سرمایه گذاری در خرید و فروش اقساطی خودرو، به هدف سودآفرینی توسط مجموعه سپندخودرو درنظر گرفته شد تا بدین ترتیب تمامی افراد امکان سرمایه گذاری، کسب درآمد و ایجاد فرصت برای خرید و فروش و سرمایه گذاری در حوزه خودرو را در اختیار داشته باشند.

سرمایه گذاری در خرید و فروش خودرو

بازار خودرو یکی از بازارهای مستعد سرمایه گذاری است که برخلاف دیگر روش های شناخته شده سرمایه گذاری در کشور به خوبی شناخته نشده است. درحال حاضر در بین آحاد جامعه اطلاعات نسبتا مناسبی برای سرمایه گذاری در بورس، مسکن، بانک و ارزهای دیجیتال وجود دارد، اما وقتی حرف از سرمایه گذاری در حوزه خودرو می شود شاهد اطلاعات بسیار اندکی هستیم.

بازار خودرو یکی از فرصت های ایده آل سرمایه گذاری است که همواره با سودی تضمین شده و مطئمن همراه است و همین امر باعث شده تا فضا برای رشد در بازار سرمایه گذاری برای خرید و فروش خودرو وجود داشته باشد و کسب سودهای منطقی و تضمین شده مهم‌ترین ویژگی  بازار خودرواست.

از طرفی برخلاف سایر بازارهای سرمایه‌گذاری، سرمایه گذاری در خودرو بسیار مطمئن‌تر و با حاشیه سود معقولی است. در همین راستا برای تمامی افرادی که به دنبال سرمایه گذاری در حوزه خرید و فروش اقساطی خودرو هستند شرایط سرمایه گذاری در فروش اقساطی خودرو را فراهم آورده ایم، خصوصا باتوجه به اینکه قیمت خودرو در سال های اخیر دارای نوسانات بسیاری است و از الگوی خاصی پیروی نمی کند. در این روش با کمک جذب سرمایه و افراد سرمایه گذار، سه هدف عمده را مدنظر قرار داده ایم:

  1. سود ثابت و مشخص با نرخ سود سالیانه
  2. پرداخت سود به صورت ماهیانه و روزشمار
  3. تنظیم در قرارداد رسمی و ضمانت قانونی
  4. امکان دریافت و فسخ قرارداد زودتر از اتمام توسط سرمایه گذار
  5. استفاده از مبلغ سرمایه گذار در روند و فرایند قانونی و شرعی

— بیش از 11 سال سابقه درخشان سپند خودرو در زمینه واردات و فروش خودرو

< معتبر و با اطمینان سرمایه گذاری کنید >

در همین راستا از تمامی افرادی که به دنبال کسب درآمد و سرمایه گذاری در این زمینه هستند دعوت می کینم تا در طرح سرمایه گذاری شرکت نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا وجود هرگونه سوال میتوانید  شماره تماس خود را در فرم ذیل وارد نمایید تا کارشناسان مربوطه در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند :

فروش اقساطی خودرو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران