بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.

فروش اقساطی بورگوارد BX6

کمپانی بورگوارد در سال 1929 تاسیس شد. این شرکت آلمانی الاصل است و به دلیل اینکه در دهه ی 60 میلادی با مشکلات شدید مالی روبرو شد یک بار ورشکستگی را تجربه کرده است. پس از این افول شدید شرکتی چینی به نام فوتون دست به کار شد و با سرمایه گذاری سنگینی که بر روی بورگوارد انجام داد توانست آتش زیر خاکستر را روشن کند. در آن زمان هیچ شرکتی به طرح های پسر موسس شرکت توجه نمی کرد و فوتون تنها ناجی بورگوارد بود. سال 2015 سالی بود که اولین محصول از کمپانی بورگوارد به بازارها معرفی شد و از BX7 در نمایشگاه فرانکفورت رونمایی کردند. معرفی این محصول بورگوارد از نظر کارشناسان بازگشت رسمی این شرکت به حوزه ی فعالیت های خودروسازی محسوب می شود. خودروهای دیگری از این شرکت نیز به بازار راه پیدا کردند که در این میان BX6 طراحی و فضای اسپرت تری نسبت به بقیه دارد و به همین دلیل پیش بینی می شود بیشترین استقبال از فروش اقساطی بورگوارد BX6 توسط جوانان انجام می شود.

فروش اقساطی بورگوارد BX6

مشخصات فنی بورگوارد BX6

این خودرو طبق نظر کارشناسان فنی از موتور خوبی بهره می برد و به طور کلی نمی توان در مورد پیشرانه ی یک خودروی آلمانی نکته ی منفی را عنوان کرد. هرچند سهام داری یک شرکت چینی تاثیر منفی بر روی نام این خودرو گذاشته است و بیشتر افراد بورگوارد را دو رگه ی آلمانی چینی می دانند اما تمام موارد مربوط به بحث فنی این خودرو زیر نظر کشور آلمان و با سیاست های سخت گیرانه ی این کمپانی انجام می شود. موتور نصب شده بر روی نمونه ای که قرار است در فروش اقساطی بورگوارد BX6 به فروش برسد یک پیشرانه ی چهار سیلندر با آرایش خطی است که حجم آن به خوبی جوابگوی وزن خودرو می باشد.

مشخصات فنی بورگوارد BX6

موتور 4 سیلندر خطی
حجم موتور 1997سی سی
حداکثر قدرت بورگوارد BX6 165 اسب بخار در 5200 دور در دقیقه
حداکثر گشتاور 300 نیوتن متر در 2000 دور در دقیقه
جعبه دنده بورگوارد BX6 7 سرعته دو کلاچه
حداکثر سرعت 220کیلومتر درساعت

فروش اقساطی بورگوارد BX6 با تحویل فوری

بورگوارد طی تولیدات جدید خود سعی در ایجاد یک امضای مشخص دارد. به عبارتی این کمپانی می خواهد چهره ای منحصر به فرد را برای تمام محصولاتش به تصویر بکشد تا هر کس با دیدن ویژگی منحصر به فردی که دارند به سرعت بتواند آنها را تشخیص دهد. هنوز برای ابراز نظر دقیق در این مورد زود است اما با نشانه هایی که در خودروهای بورگوارد تا به حال دیده ایم جلوپنجره ی این خودرو با خطوط مورب قرار است نشانه ای باشد که در تمام محصولات بورگوارد منحصر به فرد بماند.

لوگوی بورگوارد در وسط این جلو پنجره می درخشد و از هماهنگی رینگ های خودرو با اجزای دیگر بدنه می توان متوجه شد که بورگوارد می خواهد در حد خودروهای لوکس به تمامی نکات ریز و هماهنگی در تمامی موارد حتی اجزای کوچک به محصولاتش توجه ویژه ای نماید. شعار این کمپانی “لوکس دست یافتنی” است. بورگوارد تا به حال در کشورهایی که توزیع شده تواسته این شعار را تحقق بخشد اما با توجه به وضعیت بازار خودرو در ایران تحقق این مسئله در کشورمان دور از ذهن است و به نظر می رسد تنها آپشنی که برای خرید راحت تر محصولات بورگوارد در ایران فراهم شود همان شرایط فروش اقساطی بورگوارد BX6 باشد.

گالری تصاویر بورگوارد BX6

در این بخش تصاویری اختصاصی از نسخه ی جدید بورگوارد بی ایکس 6 را مشاهده خواهید کرد.

تحویل فوری خودرو

تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

سند به نام خریدار

با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

اقساط بلندمدت

پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
 • تحویل فوری خودرو

  تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

 • سند به نام خریدار

  با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

 • اقساط بلندمدت

  پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

 • تعویض خودرو پیش از پایان اقساط

  مشتریان سپندخودرو این امکان را دارند که در زمان بازپرداخت اقساط خودروی خود را تعویض کرده و مدل جدیدتری دریافت کنند.

 • تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت

  امکان تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت بازپرداخت و کسر سودهای آتی که باعث پرداخت سود کمتری نسبت به فرمول‌های مشابه می‌شود.

 • بیمه بدنه اجباری نیست

  الزامی برای خرید بیمه بدنه وجود ندارد ولی در صورت تمایل می توانید از تخفیف ۷۰ درصدی بیمه بدنه با معرفی‌نامه سپندخودرو استفاده نمایید.

قیمت خودرو چطور محاسبه می‌شود؟

خودروی صفر از بازار آزاد تهیه شده و با تسهیلات ویژه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. معیار ما قیمت روز بازار آزاد بوده و قیمت کارخانه ملاک محاسبه اقساط نیست.

تحویل خودرو فوری است یا مدت دار؟

تحویل خودرو به صورت فوری انجام شده و تمام فرآیند عقد قرارداد و تحویل در یک روز انجام می‌شود. تا پیش از تحویل خودرو به مشتری هیچ وجهی دریافت نخواهیم کرد.

آیا سند خودرو به نام مشتری می شود؟

بلی ، سند خودرو از همان ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

آیا امکان فروش خودرو قبل از پایان اقساط وجود دارد؟

سند خودرو به نام خریدار است ولی برای واگذاری به غیر ابتدا باید از رهن شرکت خارج شود در نتیجه در صورت تسویه تسهیلات دریافتی با سپندخودرو امکان فروش آن را خواهید داشت.

آیا شما تمامی خودروها را به فروش می‌رسانید؟

در صورت وجود ماشین صفر مورد نظر شما در بازار و امکان تامین خودرو مورد تقاضا ، بلی. خودروهایی که توقف تولید شده یا به صورت صفر در بازار موجود نیستند قابل ارائه نخواهند بود.

آیا شما روی خودرو کارکرده وام می دهید؟

خیر ، رسالت ما خرید و فروش خودرو صفر می‌باشد و در زمینه خودرو کار کرده خدماتی ارائه نمی‌دهیم.

اقساط به چه صورت دریافت می گردد؟

اقساط شما هر دوماه یک بار دریافت شده و به ازای هر قسط یک فقره چک از شما دریافت می‌شود.

بیش از 15 سال سابقه درخشان

شرکت سپند خودرو آریا که در سال ۱۳۸۶ و با شماره ثبت ۴۴۶۳۰۶ تاسیس شده است معتبرترین و موفق ترین شرکت در حوزه فروش خودرو در ایران می باشد.

فروش اقساطی خودرو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران

خرید آنلاین خودروخرید آنلاین خودرو مزایای سپندخودرومزایای سپندخودرو
خرید آنلاین خودروخرید آنلاین خودرو مزایای سپندخودرومزایای سپندخودرو