فروش اقساطی بورگوارد BX6

کمپانی بورگوارد در سال 1929 تاسیس شد. این شرکت آلمانی الاصل است و به دلیل اینکه در دهه ی 60 میلادی با مشکلات شدید مالی روبرو شد یک بار ورشکستگی را تجربه کرده است. پس از این افول شدید شرکتی چینی به نام فوتون دست به کار شد و با سرمایه گذاری سنگینی که بر روی بورگوارد انجام داد توانست آتش زیر خاکستر را روشن کند. در آن زمان هیچ شرکتی به طرح های پسر موسس شرکت توجه نمی کرد و فوتون تنها ناجی بورگوارد بود. سال 2015 سالی بود که اولین محصول از کمپانی بورگوارد به بازارها معرفی شد و از BX7 در نمایشگاه فرانکفورت رونمایی کردند. معرفی این محصول بورگوارد از نظر کارشناسان بازگشت رسمی این شرکت به حوزه ی فعالیت های خودروسازی محسوب می شود. خودروهای دیگری از این شرکت نیز به بازار راه پیدا کردند که در این میان BX6 طراحی و فضای اسپرت تری نسبت به بقیه دارد و به همین دلیل پیش بینی می شود بیشترین استقبال از فروش اقساطی بورگوارد BX6 توسط جوانان انجام می شود.

فروش اقساطی بورگوارد BX6

مشخصات فنی بورگوارد BX6

این خودرو طبق نظر کارشناسان فنی از موتور خوبی بهره می برد و به طور کلی نمی توان در مورد پیشرانه ی یک خودروی آلمانی نکته ی منفی را عنوان کرد. هرچند سهام داری یک شرکت چینی تاثیر منفی بر روی نام این خودرو گذاشته است و بیشتر افراد بورگوارد را دو رگه ی آلمانی چینی می دانند اما تمام موارد مربوط به بحث فنی این خودرو زیر نظر کشور آلمان و با سیاست های سخت گیرانه ی این کمپانی انجام می شود. موتور نصب شده بر روی نمونه ای که قرار است در فروش اقساطی بورگوارد BX6 به فروش برسد یک پیشرانه ی چهار سیلندر با آرایش خطی است که حجم آن به خوبی جوابگوی وزن خودرو می باشد.

مشخصات فنی بورگوارد BX6

موتور 4 سیلندر خطی
حجم موتور 1997سی سی
حداکثر قدرت بورگوارد BX6 165 اسب بخار در 5200 دور در دقیقه
حداکثر گشتاور 300 نیوتن متر در 2000 دور در دقیقه
جعبه دنده بورگوارد BX6 7 سرعته دو کلاچه
حداکثر سرعت 220کیلومتر درساعت

فروش اقساطی بورگوارد BX6 با تحویل فوری

بورگوارد طی تولیدات جدید خود سعی در ایجاد یک امضای مشخص دارد. به عبارتی این کمپانی می خواهد چهره ای منحصر به فرد را برای تمام محصولاتش به تصویر بکشد تا هر کس با دیدن ویژگی منحصر به فردی که دارند به سرعت بتواند آنها را تشخیص دهد. هنوز برای ابراز نظر دقیق در این مورد زود است اما با نشانه هایی که در خودروهای بورگوارد تا به حال دیده ایم جلوپنجره ی این خودرو با خطوط مورب قرار است نشانه ای باشد که در تمام محصولات بورگوارد منحصر به فرد بماند.

لوگوی بورگوارد در وسط این جلو پنجره می درخشد و از هماهنگی رینگ های خودرو با اجزای دیگر بدنه می توان متوجه شد که بورگوارد می خواهد در حد خودروهای لوکس به تمامی نکات ریز و هماهنگی در تمامی موارد حتی اجزای کوچک به محصولاتش توجه ویژه ای نماید. شعار این کمپانی “لوکس دست یافتنی” است. بورگوارد تا به حال در کشورهایی که توزیع شده تواسته این شعار را تحقق بخشد اما با توجه به وضعیت بازار خودرو در ایران تحقق این مسئله در کشورمان دور از ذهن است و به نظر می رسد تنها آپشنی که برای خرید راحت تر محصولات بورگوارد در ایران فراهم شود همان شرایط فروش اقساطی بورگوارد BX6 باشد.

گالری تصاویر بورگوارد BX6

در این بخش تصاویری اختصاصی از نسخه ی جدید بورگوارد بی ایکس 6 را مشاهده خواهید کرد.

شرایط فروش بورگوارد BX6

سپند خودرو در جهت تسهیل در امور خرید و رفع نیازهای مشتریان عزیز خودروی بورگوارد BX6 را با شرایط اقساطی ارائه می نماید. متقاضیان می توانند جهت خرید اقساطی بورگوارد BX655 درصد مبلغ ارزش اصلی آن را به صورت پیش پرداخت در زمان عقد قرارداد و تحویل؛ و مابقی قیمت آن را به صورت اقساط 30 ماهه پرداخت نمایند.

همچنین با مراجعه به صفحه فروش اقساطی خودرو از شرایط دریافت سایر خودروهای این شرکت آگاه خواهید شد.

  • دسته چک
  • گردش ۳ ماهه آخر حساب جاری
  • مدارک شغلی در صورت وجود و لزوم (ارایه جواز کسب و یا فیش حقوقی برای هموطنان شهرستانی)
  • مدارک سکونتی جهت انجام امور تعویض پلاک و انتقال مالکیت خودرو
لازم به ذکر می باشد که تحویل خودرو بعد از فروش اقساطی بورگوارد BX6 با تحویل فوری دریافت خودرو توسط مشتری توسط این شرکت به صورت آنی و در زمان عقد قرارداد بوده و هیچ گونه تحویل مدت دار و ثبت نامی جز فعالیت این شرکت نمی باشد.

خدمات سپندخودرو ویژه هموطنان ساکن در استان های تهران و البرز است. در حال حاضر امکان ارایه شرایط اقساطی به سایر شهرها وجود ندارد.

تماس با سپند خودرو
به این مطلب چه امتیازی میدهید؟
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.
TOP
تماس با مامزایای خرید