بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.

فروش اقساطی کیا سول مدل ۲۰۲۳

فروش اقساطی کیا سول مدل ۲۰۲۳ تحویل فوری

فروش اقساطی کیا سول ۲۰۲۳ . اتومبیل کره ای کیا در سال 2023 با افزایش قیمت وارد بازارهای فروش خودرو و وسایل نقلیه لوکس شد. ظاهر اسپرت و شیک این وسیله نقلیه توجه علاقه مندان را به خود جلب کرده است. شما می توانید، با پرداخت هزینه زیر بیست هزار دلار صاحب این وسیله نقلیه فوق العاده شوید. مخاطبین این اتومبیل شیک همه رده های سنی خانم ها و آقایان هستند!

 

فروش اقساطی کیا سول مدل ۲۰۲۳ تحویل فوری

 

خرید اقساطی کیا سول مدل ۲۰۲۳

سپند خودرو شرایط خرید و فروش این محصول را نیز در اختیار شما قرار می دهد. در این کمپانی امکان خرید این وسیله نقلیه با روش های مختف نقدی و اقساطی وجود دارد. همه مردم می توانند، از شرایط فروش اقساطی کیا سول استفاده کنند . و به این ترتیب خودروی مورد نظر را سریع تر به دست بیاورند.

خرید قسطی کیا سول مدل ۲۰۲۳

خرید این وسیله نقلیه با شرایط قسطی مزایای بی شماری خواهد داشت. روش های خرید و فروش قسطی در هر کمپانی متفاوت است. اما سپند خودرو مطلوب ترین شرایط خرید قسطی را در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید، با در نظر گرفتن ویژگی های کیفی این وسیله نقلیه با بهترین شرایط پرداخت خرید آن را انجام دهید.

خرید کیا سول مدل ۲۰۲۳ اقساطی

برای خرید اقساط همواره ارائه مدارک دقیق و ضمانت نامه به مراکز خرید و فروش خودرو مهم تلقی می شود. به همین خاطر افراد باید برای استفاده از این شرایط خرید این مدارک را در نظر داشته باشند و در زمان خرید به مراکز مربوطه ارائه شوند . بسیاری از مشخصه های فنی و ویژگی های مهم و کاربردی این وسیله نقلیه توجه علاقه مندان خودروهای لوکس کره ای را جلب کرده است.

 

خرید اقساطی کیا سول مدل ۲۰۲۳

 

قیمت کیا سول مدل ۲۰۲۳

قیمت این اتومبیل زیر بیست هزار دلار تعیین شده که در قیاس با ویژگی های منحصر به فرد آن بسیار مناسب می باشد. شما می توانید با هزینه ناچیز نوزده هزار دلار و هفتصد و نود یورو خرید این اتومبیل را انجام دهید. در سال 2023 قیمت خرید این محصولات متفاوت شده و افزایش داشته است.

مشخصات فنی کیا سول مدل ۲۰۲۳

شکل بدنه جعبه ای این اتومبیل از مهمترین ویژگی های به شمار می رود که ظاهر آن را نسبت به سایر خودروهای کره ای متفاوت کرده است. برخی از مهمترین مشخصه های آن را در زیر مشاهده می کنید:

 • گیربکس ها اتوماتیک خودرو
 • مه شکن های قوی
 • نور بالای خودکار
 • تریم ایکس ال

این خودرو در قیاس با سایر محصولات این کمپانی کره ای تغییراتی داشته که بر قابلیت ها و آپشن های مهم آن افزوده شده اند.

 

مشخصات فنی کیا سول مدل ۲۰۲۳

 

آپشن ها و مهمترین تغییرات کیا سول مدل ۲۰۲۳

سیستم صوتی و پخش قدرتمند این وسیله نقلیه از مهمترین ویژگی های آن به شمار می روند. شما می توانید، این وسیله را با سیستم تریم قوی تری نسبت به مدل های پیشین خریداری کنید. در سال 2023 قابلیت های جدیدی به ساختار اولیه این سری کیا اضافه شده است که مصرف کنندگان را از خرید آن راضی تر کرده است.

شرایط ویژه خرید کیا سول مدل ۲۰۲۳ قسطی بلند مدت

مدل 2023 این وسیله نقلیه با رنگ بندی جذاب آبی ارائه می شود. اما برای جلب توجه مشتریان ساده پسند این کمپانی رنگ سفید نیز به مجموعه سری کیا سول اضافه شده است. به همین خاطر نیز میزان استقبال از این وسیله نقلیه هر روز افزایش می یابد.

 

آپشن های کیا سول مدل ۲۰۲۳

 

تصاویر کیا سول مدل ۲۰۲۳

در تصاویر حرفه ای که از این خودرو به دست آمده اند . خصوصیات بارز و ویژگی های مهم فنی این وسیله درج شده است که با مشاهده آن ها پی به کیفیت خارق العاده این محصول می برید . تصاویر موجود از اتاقک و کابین این وسیله ارائه شده اند که به شما کمک می کنند درک بهتری از ویژگی های این خودرو به دست آورید.

فروش قسطی کیا سول مدل ۲۰۲۳

شرایط اقساط خرید و فروش این محصول فرصت انتخابی بهتر در میان اتومبیل های سری کیان برای شما فراهم می کند. بسیار مشاهده شده که افراد به دلیل عدم تامین بودجه از خرید خودروی مورد نظر خود منصرف شده اند. اما این وسیله با شرایط قسطی این مشکل را برای علاقه مندان به دنیای خودرو برطرف کرده است.

 

فروش قسطی کیا سول مدل ۲۰۲۳

 

فروش اقساطی کیا سول مدل ۲۰۲۳

شما می توانید با در نظر گرفتن این شرایط فروش فوق العاده خرید بهتری برای خودروی مورد استفاده خود انجام دهید.

ویدیو کیا سول مدل ۲۰۲۳

ویدیوی حرفه ای که از بخش های فنی کیا سول به دست آمد به شما کمک می کند که خرید آن را با دقت بیشتری انجام دهید. توصیه می کنیم پیش از خرید این وسیله نقلیه ویدیوی آن را مشاهده کنید.

مشخصات فنی کیا سول مدل ۲۰۲۳
مشاوره رایگان02141713
تحویل فوری خودرو

تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

سند به نام خریدار

با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

اقساط بلندمدت

پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
 • تحویل فوری خودرو

  تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

 • سند به نام خریدار

  با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

 • اقساط بلندمدت

  پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

 • تعویض خودرو پیش از پایان اقساط

  مشتریان سپندخودرو این امکان را دارند که در زمان بازپرداخت اقساط خودروی خود را تعویض کرده و مدل جدیدتری دریافت کنند.

 • تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت

  امکان تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت بازپرداخت و کسر سودهای آتی که باعث پرداخت سود کمتری نسبت به فرمول‌های مشابه می‌شود.

 • بیمه بدنه اجباری نیست

  الزامی برای خرید بیمه بدنه وجود ندارد ولی در صورت تمایل می توانید از تخفیف ۷۰ درصدی بیمه بدنه با معرفی‌نامه سپندخودرو استفاده نمایید.

تحویل خودرو فوری است یا مدت دار؟

تحویل خودرو به صورت فوری انجام شده و تمام فرآیند عقد قرارداد و تحویل در یک روز انجام می‌شود. تا پیش از تحویل خودرو به مشتری هیچ وجهی دریافت نخواهیم کرد.

آیا سند خودرو به نام مشتری می شود؟

بلی ، سند خودرو از همان ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

قیمت خودرو چطور محاسبه می‌شود؟

خودروی صفر از بازار آزاد تهیه شده و با تسهیلات ویژه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. معیار ما قیمت روز بازار آزاد می باشد .

اقساط به چه صورت دریافت می گردد؟

اقساط شما هر دوماه یک بار دریافت شده و به ازای هر قسط یک فقره چک از شما دریافت می‌شود.

آیا امکان فروش خودرو قبل از پایان اقساط وجود دارد؟

سند خودرو به نام خریدار است ولی برای واگذاری به غیر ابتدا باید از رهن شرکت خارج شود در نتیجه در صورت تسویه تسهیلات دریافتی با سپندخودرو امکان فروش آن را خواهید داشت.

آیا شما تمامی خودروها را به فروش می‌رسانید؟

در صورت وجود ماشین صفر مورد نظر شما در بازار و امکان تامین خودرو مورد تقاضا ، بلی. خودروهایی که توقف تولید شده یا به صورت صفر در بازار موجود نیستند قابل ارائه نخواهند بود.

بیش از 15 سال سابقه درخشان

شرکت سپند خودرو آریا که در سال ۱۳۸۶ و با شماره ثبت ۴۴۶۳۰۶ تاسیس شده است معتبرترین و موفق ترین شرکت در حوزه فروش خودرو در ایران می باشد.

فروش اقساطی خودرو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران

مزایای سپندخودرومزایای سپندخودرو