بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.

فروش اقساطی کیا ریو

ریو در اولین نسل ها با وجود این که چندان موفق عمل نکرد حضور خود را در ایران حفظ کرد. نسل جدید کیا ریو در نمایشگاه نیویورک به نمایش در آمد و احتمال این که این مدل وارد بازار ایران نیز بشود بسیار زیاد است. خبر تولید این نسل سال پیش توسط کیا موتورز داده شد و در حال حاضر نیز تولید و عرضه به بازارهای جهانی را آغاز می کند. این خودرو بعد از پیکانتو ارزان ترین خودروی این برند محسوب می شود. با وجود حضور تعدا محدودی از نسل سوم ریو حال شاهد ورود نسل چهارم خواهیم بود. در نسل سوم دو کلاس بدنه از این خودرو که یکی صندوقدار و دیگری هاچبک بود ارائه شد. در نسل جدید فناوری های به کار رفته در ریو، به نسبت زیادی بهبود پیدا کرده و از امنیت بالایی در کنار پیشرانه مناسب بهره می برد. عرضه این خودرو به صورت فروش اقساطی کیا ریو نیز در آینده ای نه چندان دور پس از عرضه به بازار ارائه می شود.

فروش اقساطی کیا ریو

مشخصات فنی کیا ریو

معمولأ مدل های خودرو ریو در 3 تیپ مختلف به نام های LX، S و EX به عرضه می رسند. هر کدام از این تیپ ها پیشرانه و آپشن های متفاوتی دارند که درست مانند نسل های قبل تر قوی ترین پیشرانه متعلق به EX می باشد. این پیشرانه موتوری با حجم ۱.۶ لیتر را داراست، که توان ۱۳۰ اسب بخار به همراه گشتاور ۱۶۱ نیوتن‌متر را تولید می کند. اگر این موتور در کنار رینگ اسپرت 17 اینچی قرار بگیرد قادر خواهد بود تا طی 10 ثانیه به سرعتی معادل 100 کیلومتر بر ساعت برسد. تیپ LX، دارای پیشرانه‌ی ۱.۲ لیتری قدرتی حدود۹۰ اسب بخار را تولید کرده و بیشتر از ۱۲.۵ ثانیه زمان را سپری می کند تا به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت برسد. با توجه به قیمت پیش بینی شده اگر فروش اقساطی کیا ریو با شرایط قابل قبول سپند خودرو عرضه شود فرصت بسیار مناسبی برای خریداران ایجاد خواهد کرد.

مشخصات فنی کیا ریو

در طراحی ظاهری به نسبت نسل قبلی بهبودهای قابل توجهی صورت گرفته و فناوری مدرن را با آسایش و راحتی تلفیق کرده است. زبان طراحی مشهور ریو به نام دماغ ببر در نسل چهارم این خودرو کاملا نمایان است. جلو پنجره و چراغ های نمای رو به رو یاد آور مدل های جدید سراتو و پیکانتو هستند و با نمای کلی هم خوانی دارند. از لحاظ ابعاد خیلی تغییر خاصی دیده حس نمی شود و به نظر می رسد در پلت فرم و شاسی کاملأ برابر هستند. در فضای داخلی نیز بهبود به نسبت قبل مشاهده می شود و وجود نمایشگری 7 اینچی این خودرو را با خودروهای روز دنیا هماهنگ کرده است. سیستم صوتی به همراه 6 اسپیکر و ناوبری ماهواره ای رضایتی را ایجاد می کند که شما را راغب به خرید این خودرو با ثبت نام در فروش اقساطی کیا ریو خواهد کرد.

فروش اقساطی کیا ریو با تحویل فوری

گالری تصاویر کیا

در این بخش شما میتوانید تصاویر اختصاصی از خودروی کیا ریو را مشاهده نمایید.

فروش اقساطی کیا ریو 2018
مشاوره رایگان02141713
تحویل فوری خودرو

تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

سند به نام خریدار

با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

اقساط بلندمدت

پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
 • تحویل فوری خودرو

  تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

 • سند به نام خریدار

  با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

 • اقساط بلندمدت

  پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

 • تعویض خودرو پیش از پایان اقساط

  مشتریان سپندخودرو این امکان را دارند که در زمان بازپرداخت اقساط خودروی خود را تعویض کرده و مدل جدیدتری دریافت کنند.

 • تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت

  امکان تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت بازپرداخت و کسر سودهای آتی که باعث پرداخت سود کمتری نسبت به فرمول‌های مشابه می‌شود.

 • بیمه بدنه اجباری نیست

  الزامی برای خرید بیمه بدنه وجود ندارد ولی در صورت تمایل می توانید از تخفیف ۷۰ درصدی بیمه بدنه با معرفی‌نامه سپندخودرو استفاده نمایید.

تحویل خودرو فوری است یا مدت دار؟

تحویل خودرو به صورت فوری انجام شده و تمام فرآیند عقد قرارداد و تحویل در یک روز انجام می‌شود. تا پیش از تحویل خودرو به مشتری هیچ وجهی دریافت نخواهیم کرد.

آیا سند خودرو به نام مشتری می شود؟

بلی ، سند خودرو از همان ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

قیمت خودرو چطور محاسبه می‌شود؟

خودروی صفر از بازار آزاد تهیه شده و با تسهیلات ویژه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. معیار ما قیمت روز بازار آزاد می باشد .

اقساط به چه صورت دریافت می گردد؟

اقساط شما هر دوماه یک بار دریافت شده و به ازای هر قسط یک فقره چک از شما دریافت می‌شود.

آیا امکان فروش خودرو قبل از پایان اقساط وجود دارد؟

سند خودرو به نام خریدار است ولی برای واگذاری به غیر ابتدا باید از رهن شرکت خارج شود در نتیجه در صورت تسویه تسهیلات دریافتی با سپندخودرو امکان فروش آن را خواهید داشت.

آیا شما تمامی خودروها را به فروش می‌رسانید؟

در صورت وجود ماشین صفر مورد نظر شما در بازار و امکان تامین خودرو مورد تقاضا ، بلی. خودروهایی که توقف تولید شده یا به صورت صفر در بازار موجود نیستند قابل ارائه نخواهند بود.

بیش از 15 سال سابقه درخشان

شرکت سپند خودرو آریا که در سال ۱۳۸۶ و با شماره ثبت ۴۴۶۳۰۶ تاسیس شده است معتبرترین و موفق ترین شرکت در حوزه فروش خودرو در ایران می باشد.

فروش اقساطی خودرو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران

مزایای سپندخودرومزایای سپندخودرو