بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.
فروش اقساطی ام وی ام

فروش اقساطی مدیران خودرو

شرکت مدیران خودرو که بصورت شرکتی مشترک با شرکت چری چین اداره می‌شود، تحت حمایت همتای چینی خود به یک خودروساز قدرتمند تبدیل شده و به موفقیت های چشمگیری دست یافته است. محصولات این شرکت در ایران با دو عنوان ام وی ام و چری شناخته می‌شود که با استقبال زیادی نیز از طرف بازار ایران مواجه شده است.

iv>
تحویل فوری خودرو

تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

سند به نام خریدار

با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

اقساط بلندمدت

پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

فروش اقساطی محصولات مدیران خودرو تحویل فوری

سپند خودرو تسهیلات ویژه ای برای فروش اقساطی مدیران خودرو فراهم کرده است و کلیه محصولات آن را پوشش میدهد. برای کسب اطلاعات بیشتر خودروی مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

مشاوره رایگان 021-41713

شرکت صنایع خودروسازی مدیران با هدف تولید، واردات و صادرات انواع خودروهای سبک و سنگین و همچنین تحقیق و توسعه در زمینه خودرو و صنعت خودروسازی در سال 1381 در منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید بم راه اندازی شد. استقبال از محصولات مدیران خودرو در سال های اخیر بسیار بالا بوده است. با توجه به درخواست‌های مخاطبان عزیز، سپند خودرو نیز شرایط فروش اقساطی مدیران خودرو را فراهم کرده است.

شرایط اقساطی مدیران خودرو

شرکت مدیران خودرو که بصورت شرکتی مشترک با شرکت چری چین اداره می‌شود، تحت حمایت همتای چینی خود به یک خودروساز قدرتمند تبدیل شده و به موفقیت های چشمگیری دست یافته است. سپند خودرو نیز در زمینه فروش اقساطی خودرو  و تولیدهای این شرکت فعالیت می‌کند. در حال حاضر مدیران خودرو مسئولیت مونتاژ و فروش محصولات ام وی ام (MVM) و چری (Chery) را بر عهده دارد.

شکرت مدیران خودرو در همکاری با گروه سپند خودرو شرایط مناسبی را فراهم آورده است، به صورتی که می توانید تنها با پرداخت 55 درصد از قیمت روز خودرو، اقدام به خرید اقساطی تمام خودروهای بازار نموده و در کمترین زمان ممکن سفارش خود را تحویل بگیرید. در ادامه شرایط فروش محصولات مدیران خودرو را به صورت کامل بررسی می‌کنیم.

‌فروش اقساطی مدیران خودرو، چری آریزو 5

چری آریزو 5 لقب سدان خوش چهره مدیران خودرو را به همراه دارد. خودرویی که توانست در همان ابتدای معرفی نظرها را جلب کند و در محدوده 70 میلیون تومان خودروی معقولی به نظر برسد. آریزو 5 از موتور 1.5 لیتری استفاده می‌کند. این موتور می‌تواند در 6150 دور، 116 اسب بخار قدرت تولید کند. جعبه دنده 5 سرعته دستی CVT آن نیز وظیفه انتقال نیرو به چرخ ها را بر عهده دارد تا بتواند خودرو را به حداکثر سرعت 185 کیلومتر بر ساعت برساند.

فروش اقساطی مدیران خودرو

در مورد میزان مصرف سوخت خودرو، اگر فرض کنیم که کارخانه باک 44 لیتری را مناسب با مصرف خودرو تعبیه کرده پس باید انتظار مصرف سوخت نرمال و رو به خوبی را داشته باشیم. همچنین استاندارد آلایندگی یورو 5 نیز برای خودرو تایید شده است.

در مورد تجهیزات نیز میتوان به مواردی چون سیستم های کامل ترمز، پایداری و ضد لغزش، کیسه هوا برای سرنشینان جلو و جانبی پرده ای در مدل فول، صفحه نمایش 7 اینچی لمسی، کنترل سیستم صوتی از روی فرمان، سیستم نمایش میزاد باد لاستیک، کروز کنترل، سانروف ، روکش چرمی صندلی ها و… اشاره نمود. در خرید اقساطی مدیران خودرو و محصولات متفاوتش، چری آریزو 5 یکی از بالاترین فروش‌ها را به خود اختصاص داده که نشان از محوبیت بالای این خودرو دارد.

شرایط فروش اقساطی مدیران خودرو ام وی ام X22

ام وی ام X22 خودروی شاسی بلند تازه وارد مدیران خودرو است که زبان طراحی جدیدی را به نمایش گذاشته است. امکانات و ظاهر مناسب این خودرو موجب شد تا آن را در لیست فروش اقساطی مدیران خودرو قرار دهیم. موتور 4 سیلندر 1500 سی سی با قدرت 105 اسب بخار، وظیفه تولید نیروی خودرو را بر عهده دارد.

خرید اقساطی ام وی ام X22

همچنین جعبه دنده 5 سرعته دستی آن میتواند X22 را تا حداکثر سرعت 170 کیلومتر بر ساعت همراهی کند. سیکل ترکیبی مصرف سوخت آن روی کاغذ عدد 5.9 لیتر در هر صد کیلومتر را نشان میدهد که احتمالا در عمل، عدد بالاتری را شاهد باشیم. همچنین خودرو استاندارد آلایندگی یورو 5 و 5 ستاره ایمنی را به همراه دارد. ام وی ام برای X22 امکاناتی چون سیستم تهویه مطبوع اتوماتیک، صفحه‌نمایش 8 اینچی، کنترل روی فرمان، گرمکن شیشه عقب، شیشه های سولار، سانروف برقی، کروز کنترل، دوربین عقب، تنظیم دستی در 6 جهت و… را در نظر گرفته است. شما می‌توانید ایکس 22 را با بهترین شرایط از سپندخودرو در فروش اقساطی مدیران خودرو تهیه کنید.

شرایط فروش مدیران خودرو با تحویل فوری

سپند خودرو شرایط فروش اقساطی مدیران خودرو را در نظر گرفته که با استفاده از آن میتوانید خودروهای ام وی ام و چری این شرکت را به صورت اقساط تهیه کرده و پرداخت کوتاه مدت یا بلندمدت داشته باشید. همچنین در این طرح خودروها به صورت فوری تحویل داده میشوند. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های اعلام شده تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات کامل تر را از کارشناسان ما دریافت نمایید. شماره تماس 02191072104 پل ارتباطی شما با همکاران ما در بخش فروش سپندخودرو است.

 • تحویل فوری خودرو

  تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

 • سند به نام خریدار

  با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

 • اقساط بلندمدت

  پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

 • تعویض خودرو پیش از پایان اقساط

  مشتریان سپندخودرو این امکان را دارند که در زمان بازپرداخت اقساط خودروی خود را تعویض کرده و مدل جدیدتری دریافت کنند.

 • تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت

  امکان تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت بازپرداخت و کسر سودهای آتی که باعث پرداخت سود کمتری نسبت به فرمول‌های مشابه می‌شود.

 • بیمه بدنه اجباری نیست

  الزامی برای خرید بیمه بدنه وجود ندارد ولی در صورت تمایل می توانید از تخفیف ۷۰ درصدی بیمه بدنه با معرفی‌نامه سپندخودرو استفاده نمایید.

قیمت خودرو چطور محاسبه می‌شود؟

خودروی صفر از بازار آزاد تهیه شده و با تسهیلات ویژه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. معیار ما قیمت روز بازار آزاد بوده و قیمت کارخانه ملاک محاسبه اقساط نیست.

تحویل خودرو فوری است یا مدت دار؟

تحویل خودرو به صورت فوری انجام شده و تمام فرآیند عقد قرارداد و تحویل در یک روز انجام می‌شود. تا پیش از تحویل خودرو به مشتری هیچ وجهی دریافت نخواهیم کرد.

آیا سند خودرو به نام مشتری می شود؟

بلی ، سند خودرو از همان ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

آیا امکان فروش خودرو قبل از پایان اقساط وجود دارد؟

سند خودرو به نام خریدار است ولی برای واگذاری به غیر ابتدا باید از رهن شرکت خارج شود در نتیجه در صورت تسویه تسهیلات دریافتی با سپندخودرو امکان فروش آن را خواهید داشت.

آیا شما تمامی خودروها را به فروش می‌رسانید؟

در صورت وجود ماشین صفر مورد نظر شما در بازار و امکان تامین خودرو مورد تقاضا ، بلی. خودروهایی که توقف تولید شده یا به صورت صفر در بازار موجود نیستند قابل ارائه نخواهند بود.

آیا شما روی خودرو کارکرده وام می دهید؟

خیر ، رسالت ما خرید و فروش خودرو صفر می‌باشد و در زمینه خودرو کار کرده خدماتی ارائه نمی‌دهیم.

اقساط به چه صورت دریافت می گردد؟

اقساط شما هر دوماه یک بار دریافت شده و به ازای هر قسط یک فقره چک از شما دریافت می‌شود.

پرسش و پاسخ

نظرات و سوالات خود را با ما در میان بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • امنه مانگاری پاسخ دهید
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۴

  پیگیری وضعیت خودرو

 • مهدی اکبرلو پاسخ دهید
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۰

  سلام ایکس ۵۵ پرو فروش اقساطی دارین

  • سپند خودرو پاسخ دهید
   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱

   باسلام

   تماس بگیرید .

 • حمیدرضاکرمی رباطی پاسخ دهید
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۱

  برای خریدx22چقدرپیش پرداخت بایدیم اقساط۳۰ ماهه ماهی چند میشه وتاپایان اقساط قیمت تموم شده ماشین چندمین وتواین۳۰ ماه بیمه ثالث و بدنه چجوری محاسبه میشه وچندتاچک بایدبدیم یادفترچه اقساط باکمال تشکر حماس سوالهامو بدین.تلفن همرا۰۹۱۳۵۴۱۳۰۲۹حمیدرضاکرمی از کرمان هستم.باتشکر

  • سپند خودرو پاسخ دهید
   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲

   باسلام

   در بازار فعلی میبایست ۶۵ درصد مبلغ خودرو به عنوان پیش پرداخت ارائه شود .
   لطفا با شماره ۰۲۱۹۱۰۷۰۰۱۴ در تماس باشید .

 • مهدی مبارک آبادی پاسخ دهید
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۴

  طرح جوانی جمعیت فرزند اوری مادران دو فرزندی دارید

  • سپند خودرو پاسخ دهید
   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵

   باسلام

   شرایط فروش ما به صورت بازار آزاد میباشد .

more less

بیش از 15 سال سابقه درخشان

شرکت سپند خودرو آریا که در سال ۱۳۸۶ و با شماره ثبت ۴۴۶۳۰۶ تاسیس شده است معتبرترین و موفق ترین شرکت در حوزه فروش خودرو در ایران می باشد.

فروش اقساطی خودرو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران

خرید آنلاین خودرو مزایای سپندخودرو
خرید آنلاین خودرو مزایای سپندخودرو
--->