بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.
فروش اقساطی ایران خودرو 1401

فروش اقساطی ایران خودرو 1402 | تحویل فوری

شرکت سپند خودرو یکی از با سابقه ترین مجموعه های فعال در حوزه فروش خودرو در ایران می باشد که تمامی محصولات تولید شده در شرکت ایران خودرو را به صورت نقد و اقساط به فروش می رساند.ما در سپند خودرو سعی داریم بهترین شرایط را برای شما همراهان عزیز فراهم کنیم. تحویل فوری، سند به نام و همچنین خرید با کمترین مبلغ پیش پرداخت از مزایای خرید از سپند خودرو می باشد.

شماره سپندخودرو

 

با سپند خودرو معتبر و با اصالت خرید کنید

 

تحویل فوری خودرو

تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

سند به نام خریدار

با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

اقساط بلندمدت

پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

فروش اقساطی محصولات ایران خودرو 1402 | تحویل فوری تحویل فوری

سپند خودرو تسهیلات ویژه ای برای فروش اقساطی ایران خودرو 1402 | تحویل فوری فراهم کرده است و کلیه محصولات آن را پوشش میدهد. برای کسب اطلاعات بیشتر خودروی مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

مشاوره رایگان02191070014
نظرات مشتریان

امروزه ایران خودرو با بیش از 25 محصول خودرویی یکی از بزرگترین شرکت‌های خودروسازی ایران است. با این تنوع در خودرو‌ها و قیمت‌های متفاوت، می‌توانید ماشین دلخواه خود را تهیه کنید. اما باید توجه داشته باشید که فروش اقساطی محصولات ایران خودرو توسط خود این کمپانی اجرا نمی‌شود.

بلکه این کار توسط شرکت‌های دیگر در زمینه خودرو انجام می‌پذیرد. اگر کمی پرس و جو کرده باشید نام سپند خودرو را از اطرافیان یا دوست و آشناهایتان شنیده اید. نامی آشنا در زمینه فروش انواع خودرو‌، به صورت نقد و اقساط با بهترین شرایط که می‌تواند مطلوب شما باشد.

اگر شما هم طالب خودرو اقساطی به خصوص خرید اقساطی محصولات ایران خودرو هستید؛ می‌توانید با مرکز فروش ما تماس گرفته و از شرایط فروش این خودرو‌ها اطلاع حاصل نمایید.

"<yoastmark

 

محصولات پرطرفدار ایران خودرو همیشه متقاضیان زیادی داشته است. مشتریان که اغلب در تامین اعتبار برای خرید نقدی مشکل دارند، گاهی مجبور می‌شوند به بازار خودروهای دست دوم مراجعه کنند.

و از این طریق صاحب خودرو شوند. اما امروزه بر کسی پوشیده نیست که خودروی دست دوم چقدر برای خریدار هزینه دارد. با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه ما نوعی هدر دادن سرمایه است.

با همه این تفاسیر چاره کار چیست؟ انتظار کشیدن برای سرمایه کلان و ناگهانی برای خرید خودرو صفر یا جستجو در بازار دست دوم؟! هیچ کدام! راه حل پیدا کردن مرکزی است که فروش اقساطی محصولات ایران خودرو را با بهترین شرایط ارائه دهد.

از جمله مزایای خرید خودرو اقساطی نسبت به خودروی دست دوم، گارانتی شرکت عرضه کننده در قبال خدمات ارائه شده می‌باشد. این موضوع در حوزه خودرو بسار حائز اهمیت است.

فروش اقساطی ایران خودرو 1401

در سپند خودرو با شما هستیم تا با بهترین شرایط شما را به خودروی دلخواهتان برسانیم. برای اطلاع از جزئیات طرح‌های فروش اقساطی خودرو می‌توانید با مرکز فروش ما تماس بگیرید. همچنین می‌توانید با کارشناسان مجرب ما جهت دریافت مشاوره صحبت کنید.

اگر سری به آگهی‌های مجازی، شهری و روزنامه‌ها بزنید، با تبلیغات زیادی مواجه می‌شوید که همگی مدعی فروش اقساطی خودرو هستند . اما با یک جستجوی ساده در فضای واقعی یا مجازی متوجه می‌شویم که این عناوین جذاب فقط برای جذب افراد بوده و در عمل خبری از اجرای تعهدات نیست.

بنابراین اعتبار مرکزی که ارائه دهنده طرح اقساطی ایران خودرو است بسیار حائز اهمیت می‌باشد. اما تعداد مراکز عرضه اقساطی مجاز و غیرمجاز خودرو به قدری زیاد شده است که تشخیص مراکز اصل و مجاز از مراکز غیر قانونی به راحتی امکان پذیر نیست.

با توجه به اینکه در سال 1401 مردم عزیز کشورمان با بحران‌های ریز و درشت اقتصادی دست و پنجه نرم می‌کنند، مقرر شد شرایط فروش اقساطی ایران خودرو 1401 را به گونه ای در نظر بگیریم که تمامی خریداران خودرو با هر توان مالی بتوانند در آن شرکت کنند.

فروش ایران خودرو ۱۴۰۱

ما در سپند خودرو، بستر خرید اقساطی خودرو ایران خودرو را با کمترین پیش پرداخت و حداقل سرمایه فراهم کرده ایم تا همه افراد جامعه با هر درآمدی بتوانند صاحب خودرو مودرنظرشان شوند. در طرح فروش اقساطی ایران خودرو میزان اقساط را بر اساس توان مالی مشتری در نظر گرفتیم و سعی کردیم تا حد امکان مدت بازپرداخت را به صورت بلند مدت در نظر بگیریم.

با این وجود ارائه مشاوره رایگان قبل از خرید توسط کارشناسان مجرب و تحویل فوری یکی از مزیت‌های شرکت سپند خودرو بوده و نیازی به نگرانی در این زمینه نیست. در سپند خودرو به هیچ وجه خبری از گرانی و سودهای عجیب و غریب نیست.

ما در سپند خودرو مفتخریم بهترین شرایط برای فروش اقساطی و تحویل فوری ایران خودرو را برای مشتریان عزیز ارائه می‌نماییم. سپندخودرو با سال ها تجربه در زمینه فروش اقساطی محصولات ایران خودرو افتخار دارد محصولات این شرکت را به بهترین نحو به مشتری عرضه نماید.

خرید اقساطی محصولات ایران خودرو

شرایطی که برای فروش اقساطی محصولات ایران خودرو توسط هر شرکتی در نظر گرفته می‌شود، متفاوت است. خریدار تنها به دنبال شرکت@هایی است که بهترین شرایط را در نظر گرفته اند. برخی از شرکت‌ها به منظور جذب مشتریان بیشتر شرایط بسیار خوبی را برای فروش اقساطی ایران خودرو در نظر می‌گیرند. که از انعطاف بسیار خوبی برخوردار بوده و بر اساس توانایی مشتری تعیین می‌شود.

در واقع این شرکت‌ها علاوه بر شرایط پیش فرضی که از قبل تعیین شده است، شرایطی را نیز برای فروش اقساطی ایران خودرو در نظر گرفته اند که بر اساس توانایی مشتری متفاوت خواهد بود و تعداد اقساط تعین خواهد شد. اما شرکت‌هایی هم هستند که شرایط فروش اقساطی محصولات ایران خودرو را تنها به صورت پیش فرض و بدون هیچ گونه انعطافی برای مشتریان خود در نظر می‌گیرند.

شرکت سپند خودرو با در نظر گرفتن تمامی شرایط و همچنین اوضاع اقتصادی کشور و معیشتی مردم، بهترین و انعطاف‌پذیرترین شرایط ممکن را برای خریداران و مشتریان خود در نظر گرفته است.

 

شرایط فروش اقساطی ایران خودرو تحویل فوری

با توجه به روند تولید خودرو در کشور و به خصوص شرکت ایران خودرو و همچنین تقاضای بازار، زمان تحویل خودرو در شرکت‌های فروش خودرو متفاوت است. از این رو شرکت سپند خودرو با توجه به سابقه طولانی در این بازار و همچنین اعتبار بالایی که این شرکت دارد می‌تواند خودروی خریداری شده را در اسرع وقت به مشتری تحویل نماید.

بنابراین اگر به دنبال خرید اقساطی خودرو ایران خودرو هستید باید به شما بگوییم که می‌توانید در مجموعه‌های خصوصی برای خرید اقساطی حساب باز کنید. اگرچه ما در سپند خودرو مدعی نیستیم که بهترین مجموعه کشور برای فروش اقساطی محصولات ایران خودرو هستیم، اما مدعی هستیم شرایط جالب و انعطاف‌پذیری را برای خریدار فراهم نموده ایم.

از جمله شرایط فروش اقساطی خودرو تحویل فوری در مجموعه ما، خرید خودرو با کمترین سرمایه و پیش پرداخت، ثبت سند به نام مشتری در قبال پرداخت مبلغ، ارائه مشاوره رایگان قبل از خرید و تعیین اقساط بلند مدت در مجموعه ما می‌باشد.

 

فروش اقساطی محصولات ایران خودرو

در مجموعه سپند خودرو تمامی محصولات ایران خودرو شامل: پژو 206 تیپ 2 و تیپ 3، پژو 207، پژو پارس TU5، رانا پلاس، دنا پلاس، تارا دنده ای و اتوماتیک، هایما S8 موجود می‌باشد. سپند خودرو به عنوان شرکت فروش محصولات ایران خودرو در کشور، سابقه درخشان و طلایی در فروش اقساطی خودرو دارد . برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از شرایط فروش اقساطی محصولات ایران خودرو با کارشناسان فروش سپند خودرو تماس بگیرید.

 

ایران خودرو بدون قرعه کشی

مجموعه سپند خودرو یکی از معتبرترین شرکت‌های فروش اقساطی خودرو در ایران می‌باشد. این شرکت یکی از زیر مجموعه‌های سپند هلدینگ می‌باشد. که شرایط عالی و جذاب برای فروش خودرو مد نظر این مجموعه است. متقاضیان خرید اقساطی ایران خودرو می‌توانند با خیال راحت خرید خود را از این مجموعه انجام دهند.

قیمت‌های در نظر گرفته شده برای فروش اقساطی ایران خودرو در هر یک از شرکت‌ها متفاوت است. گروه سپند خودرو با توجه به سابقه طولانی خود در زمینه عرضه خودرو و با در نظر گرفتن سود کمتر، نسبت به بقیه شرکت‌های فروش خودرو، آمادگی دارد در جهت فروش اقساطی خودرو در خدمت هوطنان گرامی باشد.

امروزه با توجه به گرانی‌های لجام گسیخته، محصولات شرکت‌های خودروسازی داخلی نیز با افزایش بی رویه قیمت خودرو مواجه شده اند و به همین دلیل خرید اقساطی خودرو برای بسیاری از افراد راهی برای خودرودار شدن است.

 

مرکز فروش اقساطی ایران خودرو

با توجه به تقاضای زیاد مشتریان برای خرید اقساطی ایران خودرو، شرکت سپند خودرو انواع محصولات این شرکت را به صورت اقساطی عرضه می‌کند و افرادی که قصد خرید اقساطی محصولات ایران خودرو را دارند می‌توانند به سایت سپند خودرو مراجعه کنند.

یکی از مجموعه‌های معتبر در زمینه فروش اقساطی ایران خودرو، گروه سپند خودرو است. که فعالیت گسترده ای در زمینه فروش اقساطی انواع خودروهای داخلی و خارجی دارد. این شرکت یکی از بهترین و معتبرترین شرکت های فعال در حوزه فروش خودرو  محسوب می‌شود.

محصولات ایران خودرو از پرفروش ترین خودروها در بازار ایران می‌باشند. با این حال افزایش قیمت محصولات ایران خودرو باعث شده است تا خرید اقساطی ایران خودرو به یک دغدغه برای بسیاری از افراد تبدیل شود. طرح فروش اقساطی خودرو ایران خودرو می‌تواند این نگرانی و دغدغه را برای مشتریان رفع کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با فروش خودرو تحویل فوری می‌توانید با کارشناسان ما در بخش فروش سپند خودرو در تماس باشید.

 

فروش اقساطی ایران خودرو تحویل فوری

خرید اقساطی محصولات ایران خودرو با تحویل فوری و برای شما فراهم شده است. مجموعه سپند خودرو با فروش اقساطی خودرو انواع مدل‌های ایران خودرو شامل: پژو 206، پژو 207، پژو پارس، دنا، تارا و … در خدمت مشتریان عزیز می‌باشد.

 

فروش اقساطی 206 تیپ 2 – یکی از بهترین انتخاب ها جهت استفاده های درون شهری میباشد.موتور کم مصرف که با کمی تیونیگ و ریمپ میتواند کاستی های خود را جبران کند.با وجود گذشت سالیان زیاد این خودرو محبوبیت خاصی در بین ایرانیان دارد.

 

فروش اقساطی 206 تیپ 2

فروش اقساطی 206 تیپ 2

 

قروش اقساطی 206 تیپ 3 – موتور این خودرو tu3 بوده ولی داخل کابین آن دارای تهیه مطبوع دیجیتال میباشد.همچنین شیشه ها و آینه ها به صورت برقی میباشد. سقف این مدل شیشه بوده و زه های درب، همرنگ خودرو شده است.رینگ های این خودرو نیز 14 اینچی آلمینیومی میباشد.

فروش اقساطی 206 تیپ 3 سقف شیشه ای

فروش اقساطی 206 تیپ 3 پانوراما

فروش اقساطی پارس TU5 – پارس به علت داشتن فضای کافی و تعلیق نسبتا نرم ، با وجود تمامی کاستی همچنان یکی از پرطرفداران میباشد. شما میتوانید پارس TU5 و پارس XU7p را به صورت اقساطی از ما خریداری نمایید.

 

فروش اقساطی پارس TU5

فروش اقساطی پارس TU5

 

فروش اقساطی 207 پانوراما – این خودرو در حال حاضر به صورت دنده ای و اتومات میباشد.گیربکس مدل های 1400 اتومات سقف شیشه ای AL4 میباشد. مدل های 1401 با گیربکس جدید 6 سرعته و موتور TU5p نیز عرضه شده است. لازم به ذکر است که به لحاظ فنی این خودرو با 207 MC یکسان میباشد.

 

فروش اقساطی 207 پانوراما

فروش اقساطی 207 پانوراما

 

فروش اقساطی دنا پلاس توربو – در حال حاضر سه نسخه از این ماشین در بازار وجود دارد که مدل های آن به ترتیب ، دنا پلاس توربو دنده ای 5 سرعته، دنا پلاس توربو دنده ای 6 سرعته  و دنا پلاس توربو اتومات میباشد. لازم به ذکر است که در تمامی سه مدل اعلام شده ، سانروف وجود دارد.

 

فروش اقساطی دنا پلاس

فروش اقساطی دنا پلاس

فروش اقساطی تارا برای اولین بار در سال 1400 توسط ایران خودرو وارد بازار شد. تارا بر روی پلت فرم پژو 301 طراحی شده که به دو صورت دنده ای و اتوماتیک تولید می‌شود.

 

فروش اقساطی تارا

فروش اقساطی تارا

 

اینستاگرام سپندخودرو

 

 • تحویل فوری خودرو

  تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

 • سند به نام خریدار

  با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

 • اقساط بلندمدت

  پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

 • تعویض خودرو پیش از پایان اقساط

  مشتریان سپندخودرو این امکان را دارند که در زمان بازپرداخت اقساط خودروی خود را تعویض کرده و مدل جدیدتری دریافت کنند.

 • تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت

  امکان تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت بازپرداخت و کسر سودهای آتی که باعث پرداخت سود کمتری نسبت به فرمول‌های مشابه می‌شود.

 • بیمه بدنه اجباری نیست

  الزامی برای خرید بیمه بدنه وجود ندارد ولی در صورت تمایل می توانید از تخفیف ۷۰ درصدی بیمه بدنه با معرفی‌نامه سپندخودرو استفاده نمایید.

قیمت خودرو چطور محاسبه می‌شود؟

خودروی صفر از بازار آزاد تهیه شده و با تسهیلات ویژه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. معیار ما قیمت روز بازار آزاد بوده و قیمت کارخانه ملاک محاسبه اقساط نیست.

تحویل خودرو فوری است یا مدت دار؟

تحویل خودرو به صورت فوری انجام شده و تمام فرآیند عقد قرارداد و تحویل در یک روز انجام می‌شود. تا پیش از تحویل خودرو به مشتری هیچ وجهی دریافت نخواهیم کرد.

آیا سند خودرو به نام مشتری می شود؟

بلی ، سند خودرو از همان ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

آیا امکان فروش خودرو قبل از پایان اقساط وجود دارد؟

سند خودرو به نام خریدار است ولی برای واگذاری به غیر ابتدا باید از رهن شرکت خارج شود در نتیجه در صورت تسویه تسهیلات دریافتی با سپندخودرو امکان فروش آن را خواهید داشت.

آیا شما تمامی خودروها را به فروش می‌رسانید؟

در صورت وجود ماشین صفر مورد نظر شما در بازار و امکان تامین خودرو مورد تقاضا ، بلی. خودروهایی که توقف تولید شده یا به صورت صفر در بازار موجود نیستند قابل ارائه نخواهند بود.

آیا شما روی خودرو کارکرده وام می دهید؟

خیر ، رسالت ما خرید و فروش خودرو صفر می‌باشد و در زمینه خودرو کار کرده خدماتی ارائه نمی‌دهیم.

اقساط به چه صورت دریافت می گردد؟

اقساط شما هر دوماه یک بار دریافت شده و به ازای هر قسط یک فقره چک از شما دریافت می‌شود.

پرسش و پاسخ

نظرات و سوالات خود را با ما در میان بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + پنج =

 • پروین مقصودی پاسخ دهید
  2023/06/24

  سلام ودرود توی اصفهان نمایندگی دارین کدوم شهر ها نمایندگی دارن

  • سپند خودرو پاسخ دهید
   2023/06/27

   باسلام

   فقط در تهران دفتر فروش وجود داشته و در صورتی که میخواهید به صورت نقدی خرید نمایید میتوانید به صورت آنلاین در سایت درخواست ثبت کنید و خودروی مورد نظر خود را درب منزل تحویل بگیرید و در حالت اقساطی میبایست حضوری مراجعه نمایید .
   برای ثبت درخواست آنلاین به قسمت خرید آنلاین خودرو مراجعه نمایید .

 • فردین شالو پاسخ دهید
  2023/05/26

  پیش پرداخت سمند سورن حداقل چقدر باید باشد ؟

 • رضا خواجه پاسخ دهید
  2023/05/21

  لطفا داخل برنامتون قیمت بزنید بصورت تقریبی و مبلغ پیش پرداخت. یا اینکه یک اپراتور بصورت آنلاین جوابگو باشد ۲۴ساعت

  • سپند خودرو پاسخ دهید
   2023/05/22

   باسلام

   شما از قسمت خرید آنلاین میتوانید به صورت کامل اقدام به مشاهده پیش پرداخت و اقساط نمایید.همچنین میتوانید اقدام به ثبت درخواست خود به صورت آنلاین نمایید :

   https://sepandkhodro.com/panel

 • حبیب خلیق پاسخ دهید
  2023/05/21

  سلام فروش اقساطی پیش پرداخت چقدر هست و مبلغ اقساط چقدره

  • سپند خودرو پاسخ دهید
   2023/05/22

   باسلام

   برای مشاهده اقساط و قیمت خودرو ها میبایست به قسمت خرید آنلاین خودرو مراجعه نمایید و مبالغ پیش پرداخت و اقساط را مشاهده نمایید .

 • سید محمد امین سادات پاسخ دهید
  2023/05/05

  خودرو پادرا پلاس چقد در میاد و چقد رو باید پیش قسط بدیم

 • جمشیدی پاسخ دهید
  2023/04/17

  شرایط اقساطی برای ۲۰۶ و ۲۰۷ با پیش پرداخت ۴۵۰ملیون چطوریه

 • حسین میرزایی پاسخ دهید
  2023/04/11

  سلام خسته نباشید ماشین شرایط دارید

  • سپند خودرو پاسخ دهید
   2023/04/11

   باسلام

   در سپند خودرو تنها خودروی صفر به فروش میرسد و برای مشاهده خودرو های موجود میتوانید به پنل خرید آنلاین خودرو به آدرس خرید آنلاین خودرو مراجعه نمایید .

 • مصطفی یگانه پاسخ دهید
  2023/04/08

  با سلام
  207صندوقدار و هاج بک ش قیمتشو میشه بگین و توضیحات لازمو اقساط چند مدت و واریز اولیه و بعدش رو ممنون میشم
  سپاسگزارم

 • فریبا شیروانی پاسخ دهید
  2023/04/04

  شرایط فروش دنا پلاس و قیمت وشرایط اقساط بلند مدت و تخویل فوری را بیشتر توضیح بدین ؟؟

  • سپند خودرو پاسخ دهید
   2023/04/05

   باسلام

   مقدار پیش پرداخت بین 50 الی 65 درصد بوده و مابقی به صورت اقساط میباشد . برای ضمانت تنها به چک صیاد نیاز خواهید داشت .

 • امیر صمدی پاسخ دهید
  2023/03/27

  لطفاً مبلغ پیش پرداخت و اقساط ماهیانه رو توضیح دهید 206

  • سپند خودرو پاسخ دهید
   2023/03/31

   باسلام

   لطفا تیپ خودرو مورد نظر خود را انتحاب نمایید .

 • محمودانصاری چشمه فرد پاسخ دهید
  2023/03/21

  لیست خودرها رو میشه بگید

  • سپند خودرو پاسخ دهید
   2023/03/24

   باسلام
   ضمن تبریک سال نو

   کلیه خودرو های موجود در بازار موجود میباشند .

   • ناصر فراهانی پاسخ دهید
    2023/03/27

    سلام ببخشید من پول پیش پرداخت ندارم اما چک صیادی به نام خودم دارم چطور میتونم صاحب یه وسیله بشم

    • سپند خودرو پاسخ دهید
     2023/03/31

     باسلام

     مقدار پیش پرداخت میبابیست حداقل نصف مبلغ خودرو در این بازار باشد .

   • افشین حامد پاسخ دهید
    2023/04/04

    با سلام میخوام سمند سورن بخرم چند روز هست به شماره ای که تو سایت گذاشتید زنگ میزنم کسی جواب نمیده

    • سپند خودرو پاسخ دهید
     2023/04/04

     باسلام

     هم اکنون میتوانید اقدام به تماس با بخش فروش نمایید.

 • ناشناس پاسخ دهید
  2023/03/17

  آیا به قیمت کارخانه ایه؟

  • سپند خودرو پاسخ دهید
   2023/03/18

   باسلام

   خیر ، قیمت ها به نرخ بازار میباشند و خودرو به نرخ بازار توسط سپندخودرو خریداری میگردد .

 • سید محمد صادق سجادی پاسخ دهید
  2023/03/14

  شرایط خودرو به صورت تمام اقساط بدون پیش پرداخت از دم قسط میشه توضیح بدید

  • سپند خودرو پاسخ دهید
   2023/03/18

   باسلام

   میبایست در بازار فعلی حداقل پیش پرداخت 45 الی 65 درصد میباشد .

 • میکائیل صادقی منش پاسخ دهید
  2023/03/11

  ۱۸۰تومان نقد دارم چه خودرویی میتونم بخرم قسطی

  • سپند خودرو پاسخ دهید
   2023/03/12

   باسلام

   در بازار فعلی حداقل پیش پرداهت 45 درصد میباشد .

 • آرمان سبزبلوچی پاسخ دهید
  2023/03/11

  سلام ببخشید با پیش پرداخت ۷۰ ملیون میتونم پارس بردارم

  • سپند خودرو پاسخ دهید
   2023/03/12

   باسلام

   در بازار فعلی حداقل پیش پرداهت 45 درصد میباشد .

 • اکبرمیرزاحسینی پاسخ دهید
  2023/03/08

  ایامیتونم بامبلغ ۸۰ میلیون که دارم دناپلاس اقساطی بخرم درصورتیکه میتونم لطفا به من خبردهیدتاقبل ازعیدصاحب خودروشوم

  • سپند خودرو پاسخ دهید
   2023/03/09

   باسلام

   در شرایط فعلی میبایست 45 الی 65 درصد مبلغ خودرو به عنوان پیش پرداخت ارائه شود

 • 2023/03/08

  سلام قیمتهای نقد و اقساط اعلام شده در سایت درسته؟

  • سپند خودرو پاسخ دهید
   2023/03/08

   باسلام

   با توجه به نوسانات بازار ، به تاریخ بروزرسانی درج شده در سایت دقت نمایید .

 • 2023/03/08

  سلام .انواع خودرو های شرکت مدیران خودرو رو بصورت اقساطی برای فروش دارید ؟البته برای شهرستان ها

  • سپند خودرو پاسخ دهید
   2023/03/08

   باسلام

   با شماره درج شده در سایت تماس بگیرید .

 • اشکان پاسخ دهید
  2023/03/06

  آیا بصورت نقد هم فروش‌ دارید؟

  • سپند خودرو پاسخ دهید
   2023/03/06

   باسلام

   بله فروش نقدی و تحویل فوری نیز ارائه میگردد .

 • علیرضا مرادی پاسخ دهید
  2023/03/04

  سلام من متاسفانه نمیتونم با بخش فروش تمای بگیرم.شماره تماسی که گذاشتید سریع قطع میشه

  • سپند خودرو پاسخ دهید
   2023/03/04

   باسلام

   با شماره 02191070014 در تماس باشید .

 • حسن عباسی پاسخ دهید
  2023/03/03

  سلام خسته نباشید ببخشید خودروی اقساطی صفر تحویل شهر مشهد دارین شماره تماس 09154835039

  • سپند خودرو پاسخ دهید
   2023/03/03

   باسلام

   از چند روز آینده خرید سایر استان ها فراهم خواهد شد .

 • مهدی شورکی پاسخ دهید
  2023/03/03

  سود ماهیانه چند درصد هست

  • سپند خودرو پاسخ دهید
   2023/03/03

   باسلام

   چه خودرو مد نظر دارید و با چقدر پیش پرداخت ؟ لطفا با شماره درج شده در سایت در تماس باشید .

 • سامان میرسالاری پاسخ دهید
  2023/03/02

  سلام وخسته نباشید به شما برای خریداقساطی بلند مدت پژو پارس مبلغ پیش قسط چقدر است وهر قسط هر ماه چقدر است ممنون میشم جوابم رو بدید 09167473608

  • سپند خودرو پاسخ دهید
   2023/03/03

   باسلام

   در بازار فعلی میبایست 65 درصد مبلغ خودرو به عنوان پیش پرداخت ارائه شود .

 • هومن زنگنه پاسخ دهید
  2023/02/28

  سلام
  اقساط پارس سال ساده با پیش پرداخت 300تومن چقدره یکسال اقساط

 • مجید میرچولی پاسخ دهید
  2023/02/27

  با ۳۰۰ میلیون چطور میتونم ۲۰۶ تیپ ۲ خریداری کنم ؟ مدت اقساط به چه شکل خواهد بود وقیمت تمام شده چقدر خواهد بود؟

  • سپند خودرو پاسخ دهید
   2023/02/28

   باسلام

   جهت دریافت لیست خودرو های موجود با شماره 02191070014 در تماس باشید .

 • جهانگیر یکتاپرست پاسخ دهید
  2023/02/27

  سلام و درود . حداکثر مدت اقساطی برای فروش خودرو چند ماهه است ؟ و آیا 60 ماهه نیز امکان دارد ؟با تشکر فراوان

  • سپند خودرو پاسخ دهید
   2023/02/28

   باسلام

   در بازار فعلی نهایتا 30 ماه امکان پذیر میباشد .

 • جواد احمدی روشن پاسخ دهید
  2023/02/23

  سلام خسته نباشید با۳۰۰م میش،دنا پلاس توربو اتوماتیک خرید با اقساط ۱۸ماه

  • سپند خودرو پاسخ دهید
   2023/02/24

   باسلام

   در حال حاضر و در تاریخ امروز به علت نوسانات فروش خودرو با حداقل 60 درصد مبلغ امکان پذیر میباشد .

 • غلام ب پاسخ دهید
  2023/02/23

  سلام ماشین سمند ال ایکس جدید مدل 95تا 1400دم قسط بدون پیش ضامن باسفته بخواهم امکانش هست

  • سپند خودرو پاسخ دهید
   2023/02/24

   باسلام

   در حال حاضر و در تاریخ امروز به علت نوسانات فروش خودرو صفر تنها صورت میگیرد .

  • مرضيه شفیعی پاسخ دهید
   2023/02/28

   سلام جسارتا با 300 میلیون پیش پرداخت میتونم پارس سال ساده بردارم اقساط 1ساله چند میشه لطفا برام حساب کتاب کنید

   • سپند خودرو پاسخ دهید
    2023/03/01

    باسلام

    در بازار فعلی میبایست 65 درصد مبلغ خودرو به عنوان پیش پرداخت ارائه شود .
    لطفا با شماره 02191070014 در تماس باشید .

 • سید محمد مهدی پاسخ دهید
  2023/02/23

  سلام خسته نباشید بنده ۴۰۰ میلیون دارم و میخوا مبدونم پارس tu5 یا دنا پلاس ۶ سرعته ازتون بگیرم و مبلغ هر قسط چقد میشه و هر قسط ۲ ماه به ۲ ماه؟؟

  • سپند خودرو پاسخ دهید
   2023/02/24

   باسلام

   در حال حاضر و در تاریخ امروز به علت نوسانات فروش خودرو با حداقل 60 درصد مبلغ امکان پذیر میباشد .

more less

بیش از 15 سال سابقه درخشان

شرکت سپند خودرو آریا که در سال ۱۳۸۶ و با شماره ثبت ۴۴۶۳۰۶ تاسیس شده است معتبرترین و موفق ترین شرکت در حوزه فروش خودرو در ایران می باشد.

فروش اقساطی خودرو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران

خرید آنلاین خودروخرید آنلاین خودرو مزایای سپندخودرومزایای سپندخودرو
خرید آنلاین خودروخرید آنلاین خودرو مزایای سپندخودرومزایای سپندخودرو