ساعت کار : شنبه تا پنج شنبه - 9 الی 17:30

شعبه نمایشگاهی:میدان رسالت، خیابان هنگام نرسیده به فرجام پلاک 76

شعبه مرکزی:خیابان شریعتی،نرسیده به میدان قدس،برج نگین الهیه،واحد 601

فروش اقساطی ایران خودرو - سپند خودرو

492267_410

سپند خودرو در زمینه فروش اقساطی ایران خودرو فعالیت میکند. ایران خودرو، با نام پیشین ایران ناسیونال در سال ۱۳۴۱، در شهر تهران به دست احمد و محمود خیامی بنیانگذاری شد و پس از انقلاب ۱۳۵۷ توسط انقلابیون مصادره گردید. شرکت ایران خودرو با تولید ۵۴۲ هزار دستگاه خودرو در سال ۱۳۸۶ رکورد تولید انواع خودرو سواری را شکست و در زمینه خودروهای تجاری ۵۴ درصد از سهم بازار در اختیار ایران خودرو بود. همچنین در راستای نظام استاندارد ایزو ۹۰۰۰، موفق به دریافت گواهینامه ی ایزو ۹۰۰۱ از مؤسسه ی RWTUV آلمان و بسیاری گواهینامه ها در زمینه سلامت، ایمنی و محیط زیست شامل ISO 14001 و OHSAS 18001 شد.

اینک با گذشت بیش از ۴۶ سال از زمان تأسیس آن همچنان در زمینه ی طراحی و تولید خودروهای سواری، اتوبوس و مینی‌بوس به عنوان بزرگترین تولید کننده ی خودرو در کشور، در راستای تأمین نیاز های جامعه، ورود به بازارهای جهانی، تعمیق ساخت داخل کردن قطعات و در نهایت تحقق اهداف عالیه ی نظام جمهوری اسلامی ایران به فعالیت خود ادامه می دهد. از همین رو و با توجه به استقبال خوب متقاضیان، شرکت سپند خودرو شرایط آسانی را برای خرید اقساطی محصولات ایران خودرو فراهم نموده است.

شرایط فروش اقساطی ایران خودرو

مشتریان عزیز میتوانند جهت استفاده از شرایط فروش اقساطی ایران خودرو ؛ ۴۰ درصد مبلغ اصلی خودرو را بصورت پیش پرداخت در زمان عقد قرار داد و تحویل پرداخت نموده و مابقی مبلغ خودرو را طی اقساط حداکثر ۳۶ ماهه تسویه نمایند.

لطفا کلیک کنید مزایای خرید اقساطی از مجموعه سپند خودرو