بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.
خودروی سوزوکی ویتارا GL پلاس IT مدل ۲۰۱۹
175 km/h حداکثر سرعت
4.9 liter/100km مصرف سوخت
1373 cc حجم موتور

فروش اقساطی سوزوکی ویتارا GL پلاس IT مدل ۲۰۱۹

دسته بندی: ایران خودرو
مشخصات فنی
شرایط فروش اقساطی سوزوکی ویتارا GL پلاس IT مدل ۲۰۱۹

تحویل سوزوکی ویتارا GL پلاس IT مدل ۲۰۱۹ توسط سپند خودرو به صورت آنی و در زمان عقد قرارداد بوده و هیچ گونه تحویل مدت دار و ثبت نامی جز فعالیت این شرکت نیست.

 1. سند خودرو به نام خریدار شده و فقط ۳ دانگ آن در رهن شرکت بوده
 2. قبل از تحویل خودروی سوزوکی ویتارا GL پلاس IT مدل ۲۰۱۹ به مشتری هیچگونه پرداختی نخواهید داشت
 3. اعطای قرارداد رسمی اجاره به شرط تملیک به خریدار
 4. اجباری نبودن بیمه بدنه به دلیل عدم تحمیل هزینه به خریدار
 5.  امکان تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت بازپرداخت اقساط سوزوکی ویتارا GL پلاس IT مدل ۲۰۱۹ و کسر سود های آتی
 6. امکان تعویض خودرو در زمان پرداخت اقساط
 7. امکان کارشناسی خودرو در زمان تحویل در حضور مشتری

برای خرید اقساطی 50 درصد از مبلغ روز خودروی سوزوکی ویتارا GL پلاس IT مدل ۲۰۱۹ را به عنوان پیش پرداخت واریز می‌کنید و مابقی را طی اقساط 6 تا 30 ماهه می‌پردازید.

شرکت سپند خودرو آریا با شماره ثبت 446306 دارای جواز فعالیت از اتحادیه اتومبیل‌فروشان با درجه کیفی 1 و از اعضا رسمی انجمن صنفی واردکنندگان خودرو به شماره عضویت 1020، شرکتی قابل اعتماد جهت خرید خودرو می‌باشد.

نزدیک به 15 سال فعالیت مستمر ، بدون حتی 1 مشتری ناراضی،این افتخار ماست.

بررسی تخصصی

فروش قسطی سوزوکی ویتارا GL جی ال پلاس IT ۲۰۱۹

فروش اقساطی سوزوکی ویتارا GL پلاس IT ۲۰۱۹ . مدل محبوب خودروهای ویتارا همیشه در بازارهای خرید و فروش اتومبیل های لوکس قرار داشته و مورد تجارت واقع شده است. سوزوکی جی ال پلاس نیز یکی از مهمترین محصولاتی است که در سال های اخیر ارائه شده و با قیمت مناسبی عرضه می شود. مشخصات فنی فوق العاده این اتومبیل به شما کمک می کند که تجربه یک رانندگی لذت بخش را داشته باشید.قبل از هرگونه خرید اقساطی خودرو از سپندخودرو در خصوصوص سوزوکی ویتارا GL+ IT ۲۰۱۹ آنالیز تولید شده این محصول ، شما را در خرید با چشم باز تر این محصول کمک میکند و سپس اقدام به خرید اقساطی از سپند خودرو کنید. پس تا پایان این مطلب در سایت سپند خودرو با ما همراه باشید.

 

فروش قسطی سوزوکی ویتارا GL پلاس IT ۲۰۱۹

 

خرید اقساطی سوزوکی ویتارا GL پلاس IT مدل ۲۰۱۹

برای خرید این محصول باید به شرایط مالی خود توجه داشته باشید. در سال های اخیر برای سهولت در کار مشتریان، روش های خرید و فروش اقساطی این محصولات نیز در اختیار مشتریان قرار گرفته و به همین خاطر نیز خرید و فروش آن برای مردم ساده تر گردیده است. امروزه مردم در داخل کشور ما از روش های پرداخت نقدی و اقساطی این وسیله نقلیه استفاده می کنند.

خرید قسطی سوزوکی ویتارا GL پلاس IT مدل ۲۰۱۹

این خودروی لوکس شرایط قسطی ویژه ای دارد و به همین خاطر نیز مردم از خرید آن استقبال کرده اند. شما می توانید، برای خرید این اتومبیل با کارشناسان حرفه ای سپند خودرو تماس حاصل فرمایید و شرایط خرید و فروش استثنایی این وسیله نقلیه را بررسی کنید. به این ترتیب تصمیم بهتری برای خرید و تهیه این محصولات اتخاذ می کنید.

 

خرید قسطی سوزوکی ویتارا GL پلاس IT مدل ۲۰۱۹

 

خرید سوزوکی ویتارا GL پلاس IT مدل ۲۰۱۹ اقساطی

بی شک کسب اطلاعات دقیق در رابطه با نحوه خرید و فروش این محصولات، فرایند خرید شما را ساده تر کرده و مبادلات تجاری شما را با نتایج بهتری به پایان خواهد رساند. خرید قسطی این محصولات شرایط ویژه ای برای پرداخت هزینه نهایی این محصول در اختیار شما قرار می دهد.

قیمت سوزوکی ویتارا GL پلاس IT مدل ۲۰۱۹

قیمت این وسیله نقلیه در سال های اخیر زیر بیست هزار دلار تعیین شده که یکی از بهترین هزینه های تعیین شده برای خودروهای لوکس سری سوزوکی است. از این رو بسیاری از مردم برای خرید این اتومبیل ها اقدام کرده اند. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوصوص خودروی سوزوکی ویتارا جی ال پلاس 2019 با کارشناسان سپند خودرو در تماس باشید.

 

قیمت سوزوکی ویتارا GL پلاس IT مدل ۲۰۱۹

 

مشخصات فنی سوزوکی ویتارا GL پلاس IT مدل ۲۰۱۹

این خودرو با مشخصات فنی زیر شناخته می شود که از مهمترین ویژگی های آن به موارد زیر می توان اشاره کرد:

 • گیربکس های چهار دنده ای اتوماتیک
 • دارای دو عدد دیفرانسیل در بخش های فنی
 • تعداد 16 عدد سوپاپ
 • میزان مصرف سوخت 4/9 و به صورت ترکیبی
 • حجم باک خودرو 66 لیتر

آپشن ها و مهمترین تغییرات سوزوکی ویتارا GL پلاس IT مدل ۲۰۱۹

آپشن های فوق العاده این محصول از مهمترین ویژگی های آن به شمار می رود. از جمله آن ها می توان به قابلیت گرمکن آینه ها اشاره کرد. همچنین وجود ماساژور صندلی و گرمکن های صندلی نیز در میان مهمترین قابلیت های این وسیله نقلیه قرار می گیرد.

معرفی سوزوکی ویتارا GL پلاس

تهویه اتوماتیک و دوربین های عقب و جلوی این وسیله نقلیه از مهمترین مشخصه های آن به شمار می روند و بازارهای خرید و فروش آن را هر روز داغ تر می کنند. سنسورهای عقب تعبیه شده در این وسیله نقلیه استفاده از آن را برای مردم ساده تر می سازد.

 

خودروی سوزوکی ویتارا GL پلاس IT مدل ۲۰۱۹

 

تصاویر سوزوکی ویتارا GL پلاس IT مدل ۲۰۱۹

در این بخش با ظاهر بدنه این محصول آشنا شده و تصاویری از بخش های مختلف فنی و غیر فنی آن مشاهده خواهید کرد. خرید این محصولات باید با اطلاعات دقیق انجام شود. چرا که هزینه ای که برای خرید آن ها صرف می شود، بسیار گزاف است.

فروش قسطی سوزوکی ویتارا GL پلاس IT مدل ۲۰۱۹

فروش قسطی این محصول یکی از مهمترین دلایل افزایش خرید آن در سال های اخیر به شمار می رود. شما می توانید از این شرایط ویژه خرید، برای دسترسی به این اتومبیل لوکس استفاده کنید.

 

فروش قسطی سوزوکی ویتارا GL پلاس IT مدل ۲۰۱۹

 

فروش اقساطی سوزوکی ویتارا GL+ IT ۲۰۱۹

در شرایط خرید سوزوکی ویتارا  نکات بسیاری مورد توجه قرار می گیرد. از میان آنها میتوان به روند باز پرداخت هزینه و مدت زمان و بازه های زمانی تعیین شده برای برگرداندن پول اشاره کرد. اگر تصمیم به خرید اقساطی خودرو سوزوکی ویتارا جی ال پلاس 2019 را دارید می‌توانید با کارشناسان سپندخودرو ارتباط برقرار کنید.

ویدیو سوزوکی ویتارا GL+ IT مدل ۲۰۱۹

ویدیوهای آماده شده در رابطه با این وسیله نقلیه هر یک برای معرفی قسمت های مختلف آن به کار می روند. شما می توانید، با مشاهده این ویدیو بهتر به قابلیت ها و ویژگی های آن پی ببرید. قیمت تعیین شده برای این محصول در قیاس با مشخصات آن بسیار مناسب می باشد.

خرید این وسیله نقلیه برای بسیاری از خانواده ها مناسب بوده و نیازهای متعدد آن ها را برآورده می کند. هر یک از بخش های آن از جدیدترین آپشن ها و قابلیت های روز برخوردار است.

شرایط ویژه خرید اقساطی خودرو سوزوکی گرند ویتارا دنده ای

چرا سپند خودرو؟
 • تحویل فوری خودرو
 • سند به نام خریدار
 • اقساط بلندمدت
مزایای سپندخودرو

فروش اقساطی خودرو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران