بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.

فروش اقساطی سوزوکی ویتارا GL پلاس IT مدل ۲۰۱۹

فروش قسطی سوزوکی ویتارا GL جی ال پلاس IT ۲۰۱۹

فروش اقساطی سوزوکی ویتارا GL پلاس IT ۲۰۱۹ . مدل محبوب خودروهای ویتارا همیشه در بازارهای خرید و فروش اتومبیل های لوکس قرار داشته و مورد تجارت واقع شده است. سوزوکی جی ال پلاس نیز یکی از مهمترین محصولاتی است که در سال های اخیر ارائه شده و با قیمت مناسبی عرضه می شود. مشخصات فنی فوق العاده این اتومبیل به شما کمک می کند که تجربه یک رانندگی لذت بخش را داشته باشید.قبل از هرگونه خرید اقساطی خودرو از سپندخودرو در خصوصوص سوزوکی ویتارا GL+ IT ۲۰۱۹ آنالیز تولید شده این محصول ، شما را در خرید با چشم باز تر این محصول کمک میکند و سپس اقدام به خرید اقساطی از سپند خودرو کنید. پس تا پایان این مطلب در سایت سپند خودرو با ما همراه باشید.

 

فروش قسطی سوزوکی ویتارا GL پلاس IT ۲۰۱۹

 

خرید اقساطی سوزوکی ویتارا GL پلاس IT مدل ۲۰۱۹

برای خرید این محصول باید به شرایط مالی خود توجه داشته باشید. در سال های اخیر برای سهولت در کار مشتریان، روش های خرید و فروش اقساطی این محصولات نیز در اختیار مشتریان قرار گرفته و به همین خاطر نیز خرید و فروش آن برای مردم ساده تر گردیده است. امروزه مردم در داخل کشور ما از روش های پرداخت نقدی و اقساطی این وسیله نقلیه استفاده می کنند.

خرید قسطی سوزوکی ویتارا GL پلاس IT مدل ۲۰۱۹

این خودروی لوکس شرایط قسطی ویژه ای دارد و به همین خاطر نیز مردم از خرید آن استقبال کرده اند. شما می توانید، برای خرید این اتومبیل با کارشناسان حرفه ای سپند خودرو تماس حاصل فرمایید و شرایط خرید و فروش استثنایی این وسیله نقلیه را بررسی کنید. به این ترتیب تصمیم بهتری برای خرید و تهیه این محصولات اتخاذ می کنید.

 

خرید قسطی سوزوکی ویتارا GL پلاس IT مدل ۲۰۱۹

 

خرید سوزوکی ویتارا GL پلاس IT مدل ۲۰۱۹ اقساطی

بی شک کسب اطلاعات دقیق در رابطه با نحوه خرید و فروش این محصولات، فرایند خرید شما را ساده تر کرده و مبادلات تجاری شما را با نتایج بهتری به پایان خواهد رساند. خرید قسطی این محصولات شرایط ویژه ای برای پرداخت هزینه نهایی این محصول در اختیار شما قرار می دهد.

قیمت سوزوکی ویتارا GL پلاس IT مدل ۲۰۱۹

قیمت این وسیله نقلیه در سال های اخیر زیر بیست هزار دلار تعیین شده که یکی از بهترین هزینه های تعیین شده برای خودروهای لوکس سری سوزوکی است. از این رو بسیاری از مردم برای خرید این اتومبیل ها اقدام کرده اند. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوصوص خودروی سوزوکی ویتارا جی ال پلاس 2019 با کارشناسان سپند خودرو در تماس باشید.

 

قیمت سوزوکی ویتارا GL پلاس IT مدل ۲۰۱۹

 

مشخصات فنی سوزوکی ویتارا GL پلاس IT مدل ۲۰۱۹

این خودرو با مشخصات فنی زیر شناخته می شود که از مهمترین ویژگی های آن به موارد زیر می توان اشاره کرد:

 • گیربکس های چهار دنده ای اتوماتیک
 • دارای دو عدد دیفرانسیل در بخش های فنی
 • تعداد 16 عدد سوپاپ
 • میزان مصرف سوخت 4/9 و به صورت ترکیبی
 • حجم باک خودرو 66 لیتر

آپشن ها و مهمترین تغییرات سوزوکی ویتارا GL پلاس IT مدل ۲۰۱۹

آپشن های فوق العاده این محصول از مهمترین ویژگی های آن به شمار می رود. از جمله آن ها می توان به قابلیت گرمکن آینه ها اشاره کرد. همچنین وجود ماساژور صندلی و گرمکن های صندلی نیز در میان مهمترین قابلیت های این وسیله نقلیه قرار می گیرد.

معرفی سوزوکی ویتارا GL پلاس

تهویه اتوماتیک و دوربین های عقب و جلوی این وسیله نقلیه از مهمترین مشخصه های آن به شمار می روند و بازارهای خرید و فروش آن را هر روز داغ تر می کنند. سنسورهای عقب تعبیه شده در این وسیله نقلیه استفاده از آن را برای مردم ساده تر می سازد.

 

خودروی سوزوکی ویتارا GL پلاس IT مدل ۲۰۱۹

 

تصاویر سوزوکی ویتارا GL پلاس IT مدل ۲۰۱۹

در این بخش با ظاهر بدنه این محصول آشنا شده و تصاویری از بخش های مختلف فنی و غیر فنی آن مشاهده خواهید کرد. خرید این محصولات باید با اطلاعات دقیق انجام شود. چرا که هزینه ای که برای خرید آن ها صرف می شود، بسیار گزاف است.

فروش قسطی سوزوکی ویتارا GL پلاس IT مدل ۲۰۱۹

فروش قسطی این محصول یکی از مهمترین دلایل افزایش خرید آن در سال های اخیر به شمار می رود. شما می توانید از این شرایط ویژه خرید، برای دسترسی به این اتومبیل لوکس استفاده کنید.

 

فروش قسطی سوزوکی ویتارا GL پلاس IT مدل ۲۰۱۹

 

فروش اقساطی سوزوکی ویتارا GL+ IT ۲۰۱۹

در شرایط خرید سوزوکی ویتارا  نکات بسیاری مورد توجه قرار می گیرد. از میان آنها میتوان به روند باز پرداخت هزینه و مدت زمان و بازه های زمانی تعیین شده برای برگرداندن پول اشاره کرد. اگر تصمیم به خرید اقساطی خودرو سوزوکی ویتارا جی ال پلاس 2019 را دارید می‌توانید با کارشناسان سپندخودرو ارتباط برقرار کنید.

ویدیو سوزوکی ویتارا GL+ IT مدل ۲۰۱۹

ویدیوهای آماده شده در رابطه با این وسیله نقلیه هر یک برای معرفی قسمت های مختلف آن به کار می روند. شما می توانید، با مشاهده این ویدیو بهتر به قابلیت ها و ویژگی های آن پی ببرید. قیمت تعیین شده برای این محصول در قیاس با مشخصات آن بسیار مناسب می باشد.

خرید این وسیله نقلیه برای بسیاری از خانواده ها مناسب بوده و نیازهای متعدد آن ها را برآورده می کند. هر یک از بخش های آن از جدیدترین آپشن ها و قابلیت های روز برخوردار است.

شرایط ویژه خرید اقساطی خودرو سوزوکی گرند ویتارا دنده ای

خودروی سوزوکی ویتارا GL پلاس IT مدل ۲۰۱۹
مشاوره رایگان02141713
تحویل فوری خودرو

تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

سند به نام خریدار

با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

اقساط بلندمدت

پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
 • تحویل فوری خودرو

  تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

 • سند به نام خریدار

  با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

 • اقساط بلندمدت

  پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

 • تعویض خودرو پیش از پایان اقساط

  مشتریان سپندخودرو این امکان را دارند که در زمان بازپرداخت اقساط خودروی خود را تعویض کرده و مدل جدیدتری دریافت کنند.

 • تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت

  امکان تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت بازپرداخت و کسر سودهای آتی که باعث پرداخت سود کمتری نسبت به فرمول‌های مشابه می‌شود.

 • بیمه بدنه اجباری نیست

  الزامی برای خرید بیمه بدنه وجود ندارد ولی در صورت تمایل می توانید از تخفیف ۷۰ درصدی بیمه بدنه با معرفی‌نامه سپندخودرو استفاده نمایید.

تحویل خودرو فوری است یا مدت دار؟

تحویل خودرو به صورت فوری انجام شده و تمام فرآیند عقد قرارداد و تحویل در یک روز انجام می‌شود. تا پیش از تحویل خودرو به مشتری هیچ وجهی دریافت نخواهیم کرد.

آیا سند خودرو به نام مشتری می شود؟

بلی ، سند خودرو از همان ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

قیمت خودرو چطور محاسبه می‌شود؟

خودروی صفر از بازار آزاد تهیه شده و با تسهیلات ویژه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. معیار ما قیمت روز بازار آزاد می باشد .

اقساط به چه صورت دریافت می گردد؟

اقساط شما هر دوماه یک بار دریافت شده و به ازای هر قسط یک فقره چک از شما دریافت می‌شود.

آیا امکان فروش خودرو قبل از پایان اقساط وجود دارد؟

سند خودرو به نام خریدار است ولی برای واگذاری به غیر ابتدا باید از رهن شرکت خارج شود در نتیجه در صورت تسویه تسهیلات دریافتی با سپندخودرو امکان فروش آن را خواهید داشت.

آیا شما تمامی خودروها را به فروش می‌رسانید؟

در صورت وجود ماشین صفر مورد نظر شما در بازار و امکان تامین خودرو مورد تقاضا ، بلی. خودروهایی که توقف تولید شده یا به صورت صفر در بازار موجود نیستند قابل ارائه نخواهند بود.

بیش از 15 سال سابقه درخشان

شرکت سپند خودرو آریا که در سال ۱۳۸۶ و با شماره ثبت ۴۴۶۳۰۶ تاسیس شده است معتبرترین و موفق ترین شرکت در حوزه فروش خودرو در ایران می باشد.

فروش اقساطی خودرو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران

مزایای سپندخودرومزایای سپندخودرو