فروش اقساطی کیا

کمپانی کره ای کیا موتورز (KIA Motors) هم اکنون سهم بزرگی از بازار خودروهای کشور را در اختیار دارد و شانه به شانه هیوندای بر سر تصاحب بازار خودروهای نیمه گران رقابت میکند. کیا موتورز زیر مجموعه هیوندای است و از لحاظ طراحی شباهت هایی با محصولات این کمپانی دارد، لذا طبیعی است افرادی که دانش تخصصی خودرو ندارند محصولات این دو کمپانی را به اشتباه و به جای یکدیگر تشخیص دهند. در حال حاضر اطلس خودرو نماینده محصولات کیا در ایران می باشد. کیا موتورز خط تولید پر تعدادی دارد و هر سال فیس لیفت های جدید و یا مدل های تازه ای را به بازار ارائه میکند. شرایط فروش اقساطی خودرو کیا نیز توسط سپند خودرو با تحویل فوری فراهم شده تا علاقه مندان بتوانند اتوموبیل مورد نظر را با شرایطی مناسب تهیه نمایند. شرکت خودروسازی سایپا نیز در زمینه مونتاژ خودروی کیا سراتو قدم برداشته و مدل 1600 سی سی و 2000 سی سی این اتوموبیل را به صورت مونتاژ تولید میکند.

فروش اقساطی کیا اسپورتیج

فروش اقساطی کیا

شاید بتوان کیا اسپورتیج را آشناترین چهره شاسی بلند محصولات کیا دانست. جدیدترین مدل این خودرو یعنی اسپورتیج QL مدل فیس لیفت است که به تازگی در لیست فروش قرار گرفته است. همچنین شاسی بلند کیا سورنتو و کیا موهاوی با ابعاد و جثه ای بزرگتر توجه شاسی بلند دوستان را به خود جلب کرده اند. کیا در جهت تولید خودرو هیبریدی نیز گام برداشته است و دو نمونه کیا سول (Soul) و کیا نیرو (Niro) مدل های شاسی بلند پاک کیا موتورز می باشند. گفتنی است خودروی کیا نیرو دارای مدل Plug-in نیز می باشد که میتوان آن را به منبع انرژی خارجی متصل نمود تا موتور الکتریکی آن شارژ شود. خودروی کیا سول هم صرفا قابلیت اتصال به منبع برق خارجی داشته و هیبرید نمی باشد.

استفاده از تکنولوژی های روز تولید خودرو و طراحی مطابق با سلیقه ایرانی از نقات قوت فروش محصولات کیا در بازار ایران است. محصولات کیا نیز همواره به آپشن های روز مجهز اند و رانندگی لذت بخشی را برای مالک آن به ارمغان می آورد. سپند خودرو با فراهم کردن شرایط فروش اقساطی خودرو کیا، تهیه محصولات این شرکت را تسهیل نموده است.

فروش اقساطی کیا سراتو

فروش اقساطی محصولات کیا

سراتو را میتوان یکی از پرطرفدارترین سدان های کیا نامید. تنها خودرویی که در کنار مدل 4 درب آن مدل 2 درب با پسوند کوپ نیز تولید شده است. علاوه بر سراتو، خودرو کیا اپتیما نیز چهره ی آشنای دیگر کیا در خیابان هاست. اتوموبیل سدان محبوبی که در واقع پرچمدار کیا در رده قیمتی خود است. طراحی ارگونومیک، آشپن های فراوان، مصرف مناسب و… از دلایل محبوبیت کیا اپتیما است. همچنین کیا اپتیما در دو مدل هیبرید و هیبرید Plug-in تولید میشود. در مدل هیبرید، موتور الکتریکی انرژی خود را از فعالیت موتور بنزینی تامین میکند و در مدل Plug-in خودرو میتواند به منبع برق خارجی متصل شود. دیگر خودروهای سدان کیا مانند کادنزا، ریو جدید و… نیز طی شرایط فروش اقساطی خودرو برای فروش آماده اند. کیا همچنین نمونه های هاچ بکی چون کیا پیکانتو و کیا ریو هاچ بک را در لیست فروش خود قرار داده است.

جهت آگاهی از شرایط فروش اقساطی خودرو کیا موتورز و دریافت راهنمایی خرید بهترین خودرو با ما تماس بگیرید تا اطلاعات کاملی تقدیمتان گردد.

شرایط فروش اقساطی کیا تحویل فوری

مشتریان عزیز میتوانند جهت استفاده از شرایط فروش اقساطی کیا ؛ ۴۰ درصد مبلغ اصلی خودرو را بصورت پیش پرداخت در زمان عقد قرار داد و تحویل پرداخت نموده و مابقی مبلغ خودرو را طی اقساط حداکثر ۳۶ ماهه تسویه نمایند.

  1. سند خودرو به نام خریدار شده و فقط ۳ دانگ آن در رهن شرکت بوده ، در قالب اجاره به شرط تملیک.
  2. قبل از تحویل خودروی مشتری هیچگونه پرداختی نخواهد داشت.
  3. بیمه بدنه اجباری نمی باشد.
  4. امکان تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت بازپرداخت و کسر سود های آتی،که این موضوع باعث پرداخت سود کمتری نسبت به فرمول های مشابه دارد.
  5. امکان تعویض خودرو در زمان پرداخت اقساط فروش اقساطی کیا.
  6. اعطای قرارداد فروش اقساطی خودرو و اجاره به شرط تملیک به مشتری.
  7. نزدیک به ۱۰ سال فعالیت مستمر ، بدون حتی ۱ مشتری ناراضی،این افتخار ماست.

فروش اقساطی محصولات کیا

سپند خودرو تسهیلات ویژه ای برای فروش اقساطی کیا فراهم کرده است و کلیه محصولات آن را پوشش میدهد. برای کسب اطلاعات بیشتر خودروی مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *