فروش اقساطی رنو کپچر 2018

طبق حواشی های شنیده شده، خودروی رنو کپچر ۲۰۱۸ به زودی در بازار کشورمان عرضه خواهد شد. تعدادی از این خودروها با ترخیص از بازار گمرگ برای نمایشگاه خودرو آماده شده اند، این نمونه ها امکان عرضه عمومی ندارند و هدف استفاده از آنها صرفا معرفیشان در نمایشگاه می باشد. رنو کپچر با توجه به طراحی خاصش طرفداران مخصوص به خود را دارد و با قوای فنی خوب در این مدل بیشترین سعی را در به روزتر کردن چهره خودرو و فضای داخلی انجام داده است. کارشناسان معتقدند با ورود این محصول به بازارهای جهانی ، این خودرو جایگاه نسل قبل خود را به راحتی می گیرد و شرایط فروش اقساطی رنو کپچر 2018 در بیشتر کشورها با توجه به شرایط اقتصادیشان با تسهیلات گوناگون فراهم می شود.

فروش اقساطی رنو کپچر 2018

مشخصات فنی رنو کپچر 2018

در فیس لیفت انجام شده فرانسوی ها با توجه به این اصل که دوست ندارند از نسخه اصلی زیاد فاصله بگیرند در مورد قوای فنی کار زیادی انجام نداده اند. تغییرات رنو کپچر 2018 محدود به بهبود فضای داخلی و طراحی جدید کابین می باشد. زه های کرومی استفاده شده در این خودرو ظاهری مدرن تر را ارائه می دهد و سقف شیشه ای ثابت از چشمگیرترین اتفاقاتی می باشد که رخ داده است. با زیادتر شدن فاصله محوری در رنو کپچر 2018 فضای داخلی نیز افزایش پیدا کرده است و با بهبود طراحی فضای داخلی و بیرونی در کنار قوای فنی سابق، باید منتظر آمار بالاتری از جانب فروش اقساطی رنو کپچر 2018 باشیم.

مشخصات فنی رنو کپچر 2018

مشخصات رنو کپچر 2018
حجم موتور (سی‌سی) ۱۲۰۰
تعداد سیلندر رنو کپچر 2018 ۴
تعداد مجموع سوپاپ ۱۶
حداکثر گشتاور ۱۹۰
مصرف سوخت در هر 100 کیلومتر( لیتر) 6.1
نوع جعبه دنده رنو کپچر 2018 ۶ سرعته اتوماتیک دو کلاچه

این خودرو دارای حالت Eco2 رانندگی است که باعث می شود تا عملکرد رانندگی بهینه سازی شود و مصرف سوخت کاهش پیدا کند، به طور کلی رنو کپچر 2018 خودرویی دوستدار محیط زیست می باشد و به احتمال زیاد این ویژگی باعث می شود تا شرایط فروش اقساطی رنو کپچر 2018 برای خریداران تسهیلات بیشتری را به همراه داشته باشد. از دیگر امکانات داخلی این خودرو نمایشگر هفت اینچی با قابلیت اتصال ۳G، آندروید اتو و اپل کار پلی است که در کنار صندلی هایی با جنس چرم ناپا و پدال های آلومینیومی فضای داخلی این خودرو را لوکس تر کرده است.

فروش اقساطی رنو کپچر 2018 با تحویل فوری

گالری تصاویر رنو کپچر 2018

در این بخش تصاویر کامل تری از رنو کپچر 2018 را مشاهده خواهید کرد.

 

شرایط فروش رنو کپچر 2018

سپند خودرو در جهت تسهیل در امور خرید و رفع نیازهای مشتریان عزیز خودروی رنو کپچر 2018 را با شرایط اقساطی ارائه می نماید. متقاضیان می توانند جهت خرید اقساطی رنو کپچر 201855 درصد مبلغ ارزش اصلی آن را به صورت پیش پرداخت در زمان عقد قرارداد و تحویل؛ و مابقی قیمت آن را به صورت اقساط 30 ماهه پرداخت نمایند.

همچنین با مراجعه به صفحه فروش اقساطی خودرو از شرایط دریافت سایر خودروهای این شرکت آگاه خواهید شد.

  • دسته چک
  • گردش ۳ ماهه آخر حساب جاری
  • مدارک شغلی در صورت وجود و لزوم (ارایه جواز کسب و یا فیش حقوقی برای هموطنان شهرستانی)
  • مدارک سکونتی جهت انجام امور تعویض پلاک و انتقال مالکیت خودرو
لازم به ذکر می باشد که تحویل خودرو بعد از فروش اقساطی رنو کپچر 2018 با تحویل فوری دریافت خودرو توسط مشتری توسط این شرکت به صورت آنی و در زمان عقد قرارداد بوده و هیچ گونه تحویل مدت دار و ثبت نامی جز فعالیت این شرکت نمی باشد.

خدمات سپندخودرو ویژه هموطنان ساکن در استان های تهران و البرز است. در حال حاضر امکان ارایه شرایط اقساطی به سایر شهرها وجود ندارد.

تماس با سپند خودرو
به این مطلب چه امتیازی میدهید؟
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.
TOP
تماس با مامزایای خرید