بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.

فروش اقساطی هیوندای اکسنت

این خودرو با طراحی مناسبی که به نسبت قیمت پایین خود داراست، جزو خودروهای سدان کوچک و جدید هیوندای محسوب می شود. فضای داخلی نیز به میزان فضای بیرونی مناسب می باشد. در هیوندای اکسنت به میزان قابل ملاحظه ای بهینه سازی انجام گرفته است. نسل جدید که در واقع نسل چنجم این خودرو به حساب می آید طراحی بسیار متفاوتی را مشاهده می کنیم. در بازار ایالات متحده می توان این خودرو را با قیمتی راضی کننده خریداری کرد. هم چنین برای افرادی که به خرید خودروهای دست دوم علاقه ای ندارند، این خودروی سدان بهترین گزینه به شمار می آید. مسلمأ اگر در فروش اقساطی هیوندای اکسنت  ثبت نام کنید، با امکانات بهتری صاحب این خودرو با قیمت مناسب خواهید شد.

فروش اقساطی هیوندای اکسنت

مشخصات فنی هیوندای اکسنت

هیوندای اکسنت از پیشرانه ای 4 سیلندری به حجم ۱.۶ لیتر بهره می برد. این پیشرانه توان تولیدی 130 اسب بخار و گشتاور 161 نیوتون متر را داراست. نیروی ایجاد شده توسط این موتور به وسیله جعبه دنده 6 سرعته خودکار عملکرد انتقال به چرخ های جلو را تکمیل می کند. طبق بررسی های انجام گرفته بر روی جعبه دنده به این نتیجه رسیدیم که، با عملکرد مناسب و کشیدن به موقع معکوس ها به شما این امکان را برایتان فراهم می کند تا بتوانید از 133 اسب بخار آن به صورت یک جا استفاده کنید. هم چنین این امکان وجود دارد تا برای مدل پایه جعبه دنده 6 سرعته دستی را سفارش دهید. بهترین راه خرید این خودرو برای افرادی که توان پرداخت یک جا را ندارند و نیازمند تحویل فوری می باشند، ثبت نام در  فروش اقساطی هیوندای اکسنت در سپند خودرو است.

مشخصات فنی هیوندای اکسنت

در نمای رو به رو تغییر طراحی جلو پنجره کاملأ مشهود بوده و بهتر ازمدل های قبلی می باشد. استفاده از چراغ های LED به بهتر شدن ظاهر خودرو کمک بسیار زیادی کرده است. این چراغ ها در قسمت عقب خودرو نیز دیده می شود و طراحی آن شباهت بسیار زیادی به هیوندای سوناتا دارد. در صورت نیاز به رینگ های 17 اینچی، باید مدل فول هیوندای اکسنت  را انتخاب کنید، گفته می شود این رینگ ها از طراحی زیبایی برخوردار هستند. از نظر ابعاد، افزایش 15 میلیمتری طول، 30 میلی متری عرض و 10 میلی متری ارتفاع را خواهیم دید. در قسمت فاصله محوری نیز افزایش اندازه وجود دارد و به بزرگ تر شدن فضای کابین کمک بسیار زیادی کرده است. اندازه فضای داخلی با افزایش خوبی قابل مشاهده بوده، به همین دلیل جزو خودروهای کوچک دسته بندی شده و آن را در رده خودروهای خیلی کوچک قرار نداده اند. برای داشتن خودرویی با اندازه معمولی و قیمت مناسب به فروش اقساطی هیوندای اکسنت رجوع کنید.

فروش اقساطی هیوندای اکسنت با تحویل فوری

گالری تصاویر هیوندای اکسنت

در این بخش تصاویر کامل تری از هیوندای اکسنت  را مشاهده خواهید کرد.

تحویل فوری خودرو

تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

سند به نام خریدار

با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

اقساط بلندمدت

پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
 • تحویل فوری خودرو

  تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

 • سند به نام خریدار

  با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

 • اقساط بلندمدت

  پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

 • تعویض خودرو پیش از پایان اقساط

  مشتریان سپندخودرو این امکان را دارند که در زمان بازپرداخت اقساط خودروی خود را تعویض کرده و مدل جدیدتری دریافت کنند.

 • تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت

  امکان تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت بازپرداخت و کسر سودهای آتی که باعث پرداخت سود کمتری نسبت به فرمول‌های مشابه می‌شود.

 • بیمه بدنه اجباری نیست

  الزامی برای خرید بیمه بدنه وجود ندارد ولی در صورت تمایل می توانید از تخفیف ۷۰ درصدی بیمه بدنه با معرفی‌نامه سپندخودرو استفاده نمایید.

قیمت خودرو چطور محاسبه می‌شود؟

خودروی صفر از بازار آزاد تهیه شده و با تسهیلات ویژه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. معیار ما قیمت روز بازار آزاد بوده و قیمت کارخانه ملاک محاسبه اقساط نیست.

تحویل خودرو فوری است یا مدت دار؟

تحویل خودرو به صورت فوری انجام شده و تمام فرآیند عقد قرارداد و تحویل در یک روز انجام می‌شود. تا پیش از تحویل خودرو به مشتری هیچ وجهی دریافت نخواهیم کرد.

آیا سند خودرو به نام مشتری می شود؟

بلی ، سند خودرو از همان ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

آیا امکان فروش خودرو قبل از پایان اقساط وجود دارد؟

سند خودرو به نام خریدار است ولی برای واگذاری به غیر ابتدا باید از رهن شرکت خارج شود در نتیجه در صورت تسویه تسهیلات دریافتی با سپندخودرو امکان فروش آن را خواهید داشت.

آیا شما تمامی خودروها را به فروش می‌رسانید؟

در صورت وجود ماشین صفر مورد نظر شما در بازار و امکان تامین خودرو مورد تقاضا ، بلی. خودروهایی که توقف تولید شده یا به صورت صفر در بازار موجود نیستند قابل ارائه نخواهند بود.

آیا شما روی خودرو کارکرده وام می دهید؟

خیر ، رسالت ما خرید و فروش خودرو صفر می‌باشد و در زمینه خودرو کار کرده خدماتی ارائه نمی‌دهیم.

اقساط به چه صورت دریافت می گردد؟

اقساط شما هر دوماه یک بار دریافت شده و به ازای هر قسط یک فقره چک از شما دریافت می‌شود.

بیش از 15 سال سابقه درخشان

شرکت سپند خودرو آریا که در سال ۱۳۸۶ و با شماره ثبت ۴۴۶۳۰۶ تاسیس شده است معتبرترین و موفق ترین شرکت در حوزه فروش خودرو در ایران می باشد.

فروش اقساطی خودرو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران

خرید آنلاین خودروخرید آنلاین خودرو مزایای سپندخودرومزایای سپندخودرو
خرید آنلاین خودروخرید آنلاین خودرو مزایای سپندخودرومزایای سپندخودرو