فروش اقساطی سانگ یانگ رودیوس

خودرو سانگ یانگ رودیوس در واقع  یک مینی ون ساخته شده در کره جنوبی است. شرکت سانگ یانگ این خودرو را از سال 2004 تا به امروز تولید می کند. در ایران نیز عرضه شده و به صورت فروش اقساطی سانگ یانگ رودیوس در سپند خودرو امکان خرید آن برای شما وجود دارد. فضای این مینی ون برای تعداد 5 تا 7 نفر مناسب می باشد.

فروش اقساطی سانگ یانگ رودیوس

مشخصات فنی سانگ یانگ رودیوس

این خودروی کره ای دارای موتور 6 سیلندر 24 سوپاپه با حجم موتور 3199 سی سی می باشد. حداکثر قدرت 220 اسب بخار  و حداکثر گشتاور آن 0 نیوتون متر در 0 دقیقه است. خودرو سانگ یانگ رودیوس 6 دنده خودکار تیپ ترونیک دارد. این مینی ون 191 کیلومتر در ساعت سرعت دارد. برای آگاهی از شرایط فروش اقساطی سانگ یانگ رودیوس به سپند خودرو مراجعه کنید.

مشخصات فنی سانگ یانگ رودیوس

مشخصات فنی سانگ یانگ رودیوس
موتور 6 سیلندر 24 سوپاپه
حجم موتور 3199سی سی
حداکثر قدرت سانگ یانگ رودیوس 220 اسب بخار در 0 دور در دقیقه
حداکثر گشتاور 0 نیوتن متر در 0 دور در دقیقه
جعبه دنده 6 دنده خودکار تیپ ترونیک
شتاب 0 تا 100 12.2 ثانیه
حداکثر سرعت 191 کیلومتر در ساعت
وزن 2140 کیلوگرم
اندازه (میلیمتر) 5130 طول – 0 عرض – 0 ارتفاع
فاصله بین دو محور سانگ یانگ رودیوس – میلیمتر

طراحی مینی ون رودیوس شباهت زیادی به  خودروی شاسی بلند کایرون نسل قبلی خود دارد؛ طراحی چراغ ها و سپر بسیار ساده است و جلو پنجره ای بزرگ دارد، که ظاهر خودرو را از روبه رو قابل قبول می نماید. اما در زاویه جانبی تمام تصورات شما را خراب می کند زیرا در یک آن حس می کنید این خودرو یک خودروی ون است. ودر زاویه پشتی به یک مینی بوس شباهت پیدا می کند. شما می توانید این خودروی عجیب و خاص را به صورت فروش اقساطی سانگ یانگ رودیوس تهیه کنید.

فروش اقساطی سانگ یانگ رودیوس با تحویل فوری

شرایط فروش سانگ یانگ رودیوس

سپند خودرو در جهت تسهیل در امور خرید و رفع نیازهای مشتریان عزیز خودروی سانگ یانگ رودیوس را با شرایط اقساطی ارائه می نماید. متقاضیان می توانند جهت خرید اقساطی سانگ یانگ رودیوس55 درصد مبلغ ارزش اصلی آن را به صورت پیش پرداخت در زمان عقد قرارداد و تحویل؛ و مابقی قیمت آن را به صورت اقساط 30 ماهه پرداخت نمایند.

همچنین با مراجعه به صفحه فروش اقساطی خودرو از شرایط دریافت سایر خودروهای این شرکت آگاه خواهید شد.

  • دسته چک
  • گردش ۳ ماهه آخر حساب جاری
  • مدارک شغلی در صورت وجود و لزوم (ارایه جواز کسب و یا فیش حقوقی برای هموطنان شهرستانی)
  • مدارک سکونتی جهت انجام امور تعویض پلاک و انتقال مالکیت خودرو
لازم به ذکر می باشد که تحویل خودرو بعد از فروش اقساطی سانگ یانگ رودیوس با تحویل فوری دریافت خودرو توسط مشتری توسط این شرکت به صورت آنی و در زمان عقد قرارداد بوده و هیچ گونه تحویل مدت دار و ثبت نامی جز فعالیت این شرکت نمی باشد.

خدمات سپندخودرو ویژه هموطنان ساکن در استان های تهران و البرز است. در حال حاضر امکان ارایه شرایط اقساطی به سایر شهرها وجود ندارد.

تماس با سپند خودرو
به این مطلب چه امتیازی میدهید؟
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

بدون دیدگاه برای “ فروش اقساطی سانگ یانگ رودیوس”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. شاکریپاسخ

    دوست عزیز امکانات در کنار فضای جادار، همون حالت مکعبی سقف سانگ یانگ رودیوس در قسمت عقب به نظر زشته اما خیلی فضا به صندوق اضافه کرده

  2. تورجپاسخ

    سانگ یانگ رودیوس به هیچ عنوان ظاهر خوبی نداره. اما خوب امکانات مناسبی داره. اگر کسیامکانات براش مهم تر از چهره ماشینه رودیوس به نظر من انتخاب خوبیه.

بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.
TOP
تماس با مامزایای خرید