بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.

فروش اقساطی برلیانس H230

طراحی متفاوت این خودرو به نسبت خودروهای هم قیمت و هم رده خود یک ویژگی مثبت در آن است. اما این طراحی نا پختگی دارد و به ثمر نرسیده است. برلیانس H230 به نسبت خودرو‌های هم رده و هم قیمت خود بسیار مدرن تر و به روز تر به میدان آمده و طراحی متوسطی دارد. این خودرو یک سدان چینی وارداتی به حساب می آید که قیمت آن ارزان می باشد. هم چنین توسط سایپا وارد شده و عرضه فروش اقساطی برلیانس H230 فرصتی مناسب برای افرادی است که هم قصد خرید قصدی را دارند و هم خواستار تحویل فوری خودروی مورد نظرشان هستند.

فروش اقساطی برلیانس H230

مشخصات فنی برلیانس H230

پیشرانه مورد استفاده در این خودرو از نوع BM15 می باشد. حجم آن ۱۴۹۸ سی‌سی و قدرت ۱۰۳ اسب بخار را تولید می کند.  با توجه به این که مصرف سوخت مقدار مصرف سوخت بنزین برلیانس H230 در هر ۱۰۰ کیلومتر ۶.۳ لیتر می باشد نشان دهنده مصرف مناسب این خودرو است. از سیستم های تعبیه شده بر روی این خودرو می توان سیستم ترمز ضد قفل (ABS) و سیستم EPS  را نام برد. جعبه دنده استفاده شده در آن مدلAMT می باشد. این خودرو موفق به کسب امتیاز ۵ ستاره ایمنی در تست تصادف شده است. این ایمنی از طریق مواردی چون کمربند‌های ایمنی سه نقطه‌ای، دو کیسه هوا برای سرنشینان جلو و سیستم ترمز ضد قفل امکان پذیر می شود. ثبت نام در فروش اقساطی برلیانس H230، این خودروی ایمن را از دست ندهید.

مشخصات فنی برلیانس H230

طراحی نمای رو به رو چراغ هایی با زاویه رو به پایین را نشان می دهند که هماهنگی خاصی با آینه های جانبی متفاوت آن دارند. خط های ساده و چرخ های کوچک در نمای جانبی سدانی ارزان را جلوی روی ما قرار می دهد. طراحی درب عقب و گلگیر عقب تا حدودی ضعیف است. اما نمای عقبی کاملا متناسب یک خودروی چینی ساده است. متریال پلاستیکی به کار رفته در سراسر داشبورد در نگاه اول خود نمایی می کند. ابعاد فضای کار راننده و آرگونومی کاملا مناسب هستند. صندلی ها در قسمت جلو چهار جهته و برقی می باشد و در قسمت پشت صندلی ها قابلیت تا شدن را دارند و همین مورد به بزرگ تر شدن فضای بار کمک می کند. فروش اقساطی برلیانس H230 با شرایط عالی و تحویل فوری از امکانات ارائه شده توسط سپند خودرو برای خریداران عزیز به حساب می آید.

فروش اقساطی برلیانس H230 با تحویل فوری

فروش اقساطی برلیانس H230
مشاوره رایگان02141713
تحویل فوری خودرو

تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

سند به نام خریدار

با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

اقساط بلندمدت

پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
 • تحویل فوری خودرو

  تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

 • سند به نام خریدار

  با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

 • اقساط بلندمدت

  پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

 • تعویض خودرو پیش از پایان اقساط

  مشتریان سپندخودرو این امکان را دارند که در زمان بازپرداخت اقساط خودروی خود را تعویض کرده و مدل جدیدتری دریافت کنند.

 • تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت

  امکان تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت بازپرداخت و کسر سودهای آتی که باعث پرداخت سود کمتری نسبت به فرمول‌های مشابه می‌شود.

 • بیمه بدنه اجباری نیست

  الزامی برای خرید بیمه بدنه وجود ندارد ولی در صورت تمایل می توانید از تخفیف ۷۰ درصدی بیمه بدنه با معرفی‌نامه سپندخودرو استفاده نمایید.

تحویل خودرو فوری است یا مدت دار؟

تحویل خودرو به صورت فوری انجام شده و تمام فرآیند عقد قرارداد و تحویل در یک روز انجام می‌شود. تا پیش از تحویل خودرو به مشتری هیچ وجهی دریافت نخواهیم کرد.

آیا سند خودرو به نام مشتری می شود؟

بلی ، سند خودرو از همان ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

قیمت خودرو چطور محاسبه می‌شود؟

خودروی صفر از بازار آزاد تهیه شده و با تسهیلات ویژه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. معیار ما قیمت روز بازار آزاد می باشد .

اقساط به چه صورت دریافت می گردد؟

اقساط شما هر دوماه یک بار دریافت شده و به ازای هر قسط یک فقره چک از شما دریافت می‌شود.

آیا امکان فروش خودرو قبل از پایان اقساط وجود دارد؟

سند خودرو به نام خریدار است ولی برای واگذاری به غیر ابتدا باید از رهن شرکت خارج شود در نتیجه در صورت تسویه تسهیلات دریافتی با سپندخودرو امکان فروش آن را خواهید داشت.

آیا شما تمامی خودروها را به فروش می‌رسانید؟

در صورت وجود ماشین صفر مورد نظر شما در بازار و امکان تامین خودرو مورد تقاضا ، بلی. خودروهایی که توقف تولید شده یا به صورت صفر در بازار موجود نیستند قابل ارائه نخواهند بود.

بیش از 15 سال سابقه درخشان

شرکت سپند خودرو آریا که در سال ۱۳۸۶ و با شماره ثبت ۴۴۶۳۰۶ تاسیس شده است معتبرترین و موفق ترین شرکت در حوزه فروش خودرو در ایران می باشد.

فروش اقساطی خودرو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران

مزایای سپندخودرومزایای سپندخودرو