بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.

فروش اقساطی پورشه کاین V6

در سال 2002 خبری داغ با عنوان تزریق یک کاراکتر اسپرت شاسی بلند درخودروی جدید پورشه تیتر بسیاری از رسانه های دنیا شد، این موضوع نقل محافل خودرویی بود و در نهایت کاین برپایه سواری اسپرت و خوش دست پورشه روی پلت‌فرم مشترک با فولکس‌واگن توارگ وارد بازار شد. کیفیت متریال به کار رفته در طراحی داخلی به قدری بالاست که راننده را قبل از ورود به داخل ماشین تحت تاثیر و تشویق به داخل شدن می کند. مدتی پس از فروش اولیه این خودرو آمار فروش اقساطی پورشه کاین V6 نیز به فروش نقدی اضافه شد که عدد خوبی برای جلب رضایت شرکت پورشه به عنوان فروش محصول جدیدشان بود.

 

فروش اقساطی پورشه کاین V6

 

مشخصات فنی پورشه کاین V6

پورشه برای طراحی موتور کاین V6 یک شعاردارد: وزن کمتر، توانایی بیشتر. این پیشرانه با حجم 3598 سی سی به همراه 24 سوپاپ و سیستم زمان بندی متغیر سوپاپها در کنار تکنولوژی DFI که قادر به تولید 290 اسب بخار در دور موتور 6200 می باشد دارای ماکزیمم گشتاور 385 نیوتن‌متر در دور موتور 3000 است، در حالت عادی با 4چرخ متحرک و قفل مرکزی دیفرانسیل، میزان نیروی انتقالی به چرخهای جلو 38 درصد می باشد و همچنین فرمان این خودرو هم از نوع سروتروتیک حساس بسرعت است که در سرعتهای بالا سفت‌تر شده و کنترلش آسان‌تر می شود. افرادی که به خودروهای شاسی بلند علاقه مندند و از طرفداران شرکت آلمانی پورشه می باشند کاین V6 را در نوع خود بی نظیر می دانند و با فراهم شدن فروش اقساطی پورشه کاین V6، این شرکت شاهد استقبال خوبی از سمت کاربران بود.

مشخصات فنی پورشه کاین V6

 

موتور 6 سیلندر 24 سوپاپه
حجم موتور 3600سی سی
حداکثر قدرت 290 اسب بخار در 6200 دور در دقیقه
حداکثر گشتاور پورشه کاین V6 385 نیوتن متر در 3000 دور در دقیقه
جعبه دنده 6 دنده خودکار
شتاب 0 تا 100 8.1 ثانیه
حداکثر سرعت 227 کیلومتر در ساعت
وزن پورشه کاین V6 2160 کیلوگرم

فروش اقساطی پورشه کاین V6 با تحویل فوری

 

در کل این خودرو را می توان اجماعی کامل و حرفه‌ای از یک کوپه پورشه با تکنولوژی‌هایی چونhill holder (می توان بدون فشردن پدال گاز خودرو را روشن کرد) یا drive off assist (که کنترل خودرو در سرازیری‌ها را در دست می گیرد) یافت که در آن کمی از روح آفرود تزریق شده است و شاید چنین کاری تنها از عهده مهندسین شرکت پورشه ساخته باشد. فروش اقساطی پورشه کاین V6 در ایران نیز در میان خودروهای لوکس آمار خوبی داشت که نشاندهنده محبوبیت محصولات پورشه در میان لوکس پسندان است.

 

گالری تصاویر خودروی پورشه کاین V6

در ادامه تیک سپند خودرو به تهیه یک گالری از خودروی پورشه کاین V6 برای بهتر دیده شدن این محصول پرداخته است. می توانید تصاویر دیگری از این خودرو را در زیر ببنید تا در خرید خود با راحتی بیشتری عمل کنید :

تحویل فوری خودرو

تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

سند به نام خریدار

با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

اقساط بلندمدت

پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
 • تحویل فوری خودرو

  تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

 • سند به نام خریدار

  با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

 • اقساط بلندمدت

  پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

 • تعویض خودرو پیش از پایان اقساط

  مشتریان سپندخودرو این امکان را دارند که در زمان بازپرداخت اقساط خودروی خود را تعویض کرده و مدل جدیدتری دریافت کنند.

 • تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت

  امکان تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت بازپرداخت و کسر سودهای آتی که باعث پرداخت سود کمتری نسبت به فرمول‌های مشابه می‌شود.

 • بیمه بدنه اجباری نیست

  الزامی برای خرید بیمه بدنه وجود ندارد ولی در صورت تمایل می توانید از تخفیف ۷۰ درصدی بیمه بدنه با معرفی‌نامه سپندخودرو استفاده نمایید.

قیمت خودرو چطور محاسبه می‌شود؟

خودروی صفر از بازار آزاد تهیه شده و با تسهیلات ویژه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. معیار ما قیمت روز بازار آزاد بوده و قیمت کارخانه ملاک محاسبه اقساط نیست.

تحویل خودرو فوری است یا مدت دار؟

تحویل خودرو به صورت فوری انجام شده و تمام فرآیند عقد قرارداد و تحویل در یک روز انجام می‌شود. تا پیش از تحویل خودرو به مشتری هیچ وجهی دریافت نخواهیم کرد.

آیا سند خودرو به نام مشتری می شود؟

بلی ، سند خودرو از همان ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

آیا امکان فروش خودرو قبل از پایان اقساط وجود دارد؟

سند خودرو به نام خریدار است ولی برای واگذاری به غیر ابتدا باید از رهن شرکت خارج شود در نتیجه در صورت تسویه تسهیلات دریافتی با سپندخودرو امکان فروش آن را خواهید داشت.

آیا شما تمامی خودروها را به فروش می‌رسانید؟

در صورت وجود ماشین صفر مورد نظر شما در بازار و امکان تامین خودرو مورد تقاضا ، بلی. خودروهایی که توقف تولید شده یا به صورت صفر در بازار موجود نیستند قابل ارائه نخواهند بود.

آیا شما روی خودرو کارکرده وام می دهید؟

خیر ، رسالت ما خرید و فروش خودرو صفر می‌باشد و در زمینه خودرو کار کرده خدماتی ارائه نمی‌دهیم.

اقساط به چه صورت دریافت می گردد؟

اقساط شما هر دوماه یک بار دریافت شده و به ازای هر قسط یک فقره چک از شما دریافت می‌شود.

بیش از 15 سال سابقه درخشان

شرکت سپند خودرو آریا که در سال ۱۳۸۶ و با شماره ثبت ۴۴۶۳۰۶ تاسیس شده است معتبرترین و موفق ترین شرکت در حوزه فروش خودرو در ایران می باشد.

فروش اقساطی خودرو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران

خرید آنلاین خودروخرید آنلاین خودرو مزایای سپندخودرومزایای سپندخودرو
خرید آنلاین خودروخرید آنلاین خودرو مزایای سپندخودرومزایای سپندخودرو