بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.

فروش اقساطی ام وی ام 315H

در سال 2010 کمپانی چری خودرویی را به بازار وارد کرد که ترس در دل رقبا انداخت، این خودرو با طراحی جدید و زیبایش در کنار کاربری راحت و قوای فنی مناسب به انتخاب بسیاری از خریداران تبدیل شد. تولید ام وی ام 315H جدید پرده از سیاست های جدید شرکت برداشت و شرکت های رقیب متوجه شدند که چری در تولیدات جدید خود طراحی را جدی گرفته است و با تمرکز بر نقاط قوتش سعی در ایجاد مزیت های شرکت های دیگر در نمونه محصول خود دارد تا بتواند خودروهای مشابه را از سر راهش بردارد. فروش اقساطی ام وی ام 315H جدید آمار خوبی داشت و کارشناسان این پیشرفت را مدیون توجه به معیارهای مورد پسند خریداران می دانند.

فروش اقساطی ام وی ام 315H جدید

مشخصات فنی ام وی ام 315Hجدید

پیشرانه استفاده شده در این مدل نشان ACTECO را بر پیشانی خود دارد که از ملحقات چری است و با AVL اتریش همکار است. با توجه به اینکه چری قصد دارد به تقلید از همتایان کره ای خود استقلال تکنولوژیک را به دست آورد، لذا خود را ملزم به آن می داند که قوای فنی و موتور محرکه خودروهای طراحی شده را خودش تامین نماید و از اینجاست که داستان ACTECO شروع می‌شود.
پیشرانه 4 سیلندر و 1.5 لیتری این خودرو دارای توانی معادل با 107 اسب بخار می باشد و قادر است گشتاوری معادل 140 نیوتن متر را از خود ارائه دهد.استارت زدن به نرمی صورت می گیرد و صدای پیشرانه مانند نمونه های دیگر از کمپانی های چینی بالا نیست و کابین عایق بندی خوبی دارد. فرمان خودرو نیز نرم خوش دست می باشد و شما در هنگام رانندگی تجربه ی یک خودروی کند یا سنگین را از ام وی ام 315Hجدید نخواهید داشت؛ همین امر باعث می شود تا در ترافیک‌های سخت شهرهای بزرگ و همچنین در هنگام پارک کردن خودرو، کار سخت و طاقت فرسایی نخواهید داشت. فروش اقساطی ام وی ام 315H جدید تا حد زیادی به تغییرات انجام شده در فیس لیفت این خودرو بستگی داشت که در آن نواقص نمونه قبلی برطرف شده بود.

مشخصات فنی ام وی ام 315H جدید

موتور  ام وی ام 315H جدید 4 سیلندر 16 سوپاپه
حجم موتور 1497سی سی
حداکثر قدرت 107 اسب بخار در 6000 دور در دقیقه
حداکثر گشتاور 140 نیوتن متر در 4500 دور در دقیقه
جعبه دنده 5 دنده دستی
حداکثر سرعت 170 کیلومتر در ساعت
وزن  ام وی ام 315H جدید 1210 کیلوگرم

فروش اقساطی ام وی ام 315H جدید با تحویل فوری

با پرسش از کسانی که در فروش اقساطی ام وی ام 315H جدید این خودرو را تهیه کرده بودند این نتیجه به دست آمده که همگی آنها به دنبال یک خودروی خانوادگی با فضای مناسب و در عین حال دارای ابعادی مناسب با خیابان های شلوغ بودند. این خودرو کاربری راحتی دارد و درست است که قوای فنی اش مانند خودروهای اسپرت نیست اما نیازی هم نیست که این خودرو چنین ویژگی هایی را از خود ارائه دهد و با توجه به نوع کاربریش باید مناسب استفاده های روزمره و شهری باشد.

تحویل فوری خودرو

تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

سند به نام خریدار

با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

اقساط بلندمدت

پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
 • تحویل فوری خودرو

  تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

 • سند به نام خریدار

  با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

 • اقساط بلندمدت

  پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

 • تعویض خودرو پیش از پایان اقساط

  مشتریان سپندخودرو این امکان را دارند که در زمان بازپرداخت اقساط خودروی خود را تعویض کرده و مدل جدیدتری دریافت کنند.

 • تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت

  امکان تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت بازپرداخت و کسر سودهای آتی که باعث پرداخت سود کمتری نسبت به فرمول‌های مشابه می‌شود.

 • بیمه بدنه اجباری نیست

  الزامی برای خرید بیمه بدنه وجود ندارد ولی در صورت تمایل می توانید از تخفیف ۷۰ درصدی بیمه بدنه با معرفی‌نامه سپندخودرو استفاده نمایید.

قیمت خودرو چطور محاسبه می‌شود؟

خودروی صفر از بازار آزاد تهیه شده و با تسهیلات ویژه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. معیار ما قیمت روز بازار آزاد بوده و قیمت کارخانه ملاک محاسبه اقساط نیست.

تحویل خودرو فوری است یا مدت دار؟

تحویل خودرو به صورت فوری انجام شده و تمام فرآیند عقد قرارداد و تحویل در یک روز انجام می‌شود. تا پیش از تحویل خودرو به مشتری هیچ وجهی دریافت نخواهیم کرد.

آیا سند خودرو به نام مشتری می شود؟

بلی ، سند خودرو از همان ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

آیا امکان فروش خودرو قبل از پایان اقساط وجود دارد؟

سند خودرو به نام خریدار است ولی برای واگذاری به غیر ابتدا باید از رهن شرکت خارج شود در نتیجه در صورت تسویه تسهیلات دریافتی با سپندخودرو امکان فروش آن را خواهید داشت.

آیا شما تمامی خودروها را به فروش می‌رسانید؟

در صورت وجود ماشین صفر مورد نظر شما در بازار و امکان تامین خودرو مورد تقاضا ، بلی. خودروهایی که توقف تولید شده یا به صورت صفر در بازار موجود نیستند قابل ارائه نخواهند بود.

آیا شما روی خودرو کارکرده وام می دهید؟

خیر ، رسالت ما خرید و فروش خودرو صفر می‌باشد و در زمینه خودرو کار کرده خدماتی ارائه نمی‌دهیم.

اقساط به چه صورت دریافت می گردد؟

اقساط شما هر دوماه یک بار دریافت شده و به ازای هر قسط یک فقره چک از شما دریافت می‌شود.

بیش از 15 سال سابقه درخشان

شرکت سپند خودرو آریا که در سال ۱۳۸۶ و با شماره ثبت ۴۴۶۳۰۶ تاسیس شده است معتبرترین و موفق ترین شرکت در حوزه فروش خودرو در ایران می باشد.

فروش اقساطی خودرو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران

خرید آنلاین خودروخرید آنلاین خودرو مزایای سپندخودرومزایای سپندخودرو
خرید آنلاین خودروخرید آنلاین خودرو مزایای سپندخودرومزایای سپندخودرو