بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.

فروش اقساطی تویوتا کرولا L ال ۲۰۲۱

فروش اقساطی تویوتا کرولا L 2021 تحویل فوری

خرید و فروش اقساطی تویوتا کرولا L 2021 کوتاه مدت . خرید اتومبیل همیشه دردسرهایی برای مشتریان دارد؛ فراهم کردن کل پول اتومبیل ها . گاها در توان برخی از مردم نیست و برای تهیه پول مورد نیاز به زمان بیشتری احتیاج دارند. فروش اقساطی خودروی تویوتا این مدل در سپند خودرو زمان مورد نیاز افراد برای خرید خودرو . را در اختیار آن ها قرار می دهد.

اگر تصمیم به خرید اقساطی خودرو تویوتا کرولا ال 2021 را دارید می‌توانید با کارشناسان سپندخودرو ارتباط برقرار کنید.

معرفی تویوتا کرولا L مدل 2021

ظاهر زیبا و دلپذیر این خودرو بیشتر از همه مشخصه های آن توجه مخاطبین را جلب کرده است. از میان ویژگی های مهم این وسیله نقلیه می توان به کیسه های عقب کناری آن اشاره کرد . که به آن در میان سایر اتومبیل های سری سدان برتری می بخشد. از این گذشته آپشن های متعدد و تغییراتی که در ساختار این وسیله نقلیه ایجاد شده است . به گسترش خرید و فروش آن می انجامد.

 

فروش اقساطی تویوتا کرولا L ۲۰۲۱  

 

قیمت تویوتا کرولا L مدل 2021

قیمت این اتومبیل زیر 20 هزار دلار تعیین می شود و به همین خاطر نیز امکان خرید آن برای بسیاری از خانواده ها فراهم است. در کشور ما هزینه نهایی این محصول پس از افزودن مالیات ها و هزینه های گمرکی محاسبه خواهد شد.

فروش قسطی تویوتا کرولا L 2021 کوتاه مدت

این اتومبیل باکیفیت و خاص با هزینه زیر 20 هزار دلار به صورت قسطی و شرایط پرداخت چند ماهه در اختیار مشتریان عزیز قرار دارد. هر کس می تواند، با در دست داشتن اسناد معتبر و ضمانت نامه هایی برای خرید قسطی، از این شرایط فروش استفاده کند.

 

فروش قسطی  تویوتا کرولا L ۲۰۲۱

 

مشخصات فنی تویوتا کرولا L مدل 2021

مهمترین مشخصه های فنی این وسیله نقلیه را در زیر مشاهده می کنید:

 • کیت بدنه منحصر به فرد
 • اسپویلر جلویی
 • دارای روشنایی ال ای دی
 • رینگ های آلیاژ 18
 • سقف مشکی مرواریدی
 • رینگ های آلیاژی
 • سیستم خنک کننده ترمز

آپشن ها و مهمترین تغییرات تویوتا کرولا L مدل 2021

این اتومبیل آپشن های متعددی دارد که بهترین قابلیت ها را در آن به وجود آورده اند. از مهمترین ویژگی های آن می توان به قابلیت هایی برای افزایش ایمنی خودرو اشاره کرد که همواره به افراد کمک می کند که بهترین استفاده ها را از این وسیله نقلیه داشته باشند.

 

آپشن های تغییرات تویوتا کرولا L ۲۰۲۱

 

خرید تویوتا کرولا L مدل 2021 قسطی

از ویژگی های منحصر به فرد . این اتومبیل می توان به ترمزهای ضد قفل آن اشاره کرد که با جدیدترین فناوری های روز دنیا ساخته شده اند. کنترل پایداری این وسیله نقلیه نیز از مهمترین آپشن های آن محسوب می شود. کیسه های هوای ضد ضربه جانبی آن نیز استفاده از آن را بسیار ساده تر کرده است.

خرید تویوتا کرولا L مدل 2021 قسطی بلند مدت

یکی از دلایل گسترش خرید و فروش این وسیله نقلیه شرایط مطلوبی است که در پرداخت هزینه های مربوط به آن وجود دارد. شما می توانید، از روش خرید قسطی این وسیله در سپند خودرو استفاده کنید.

خرید قسطی تویوتا کرولا L مدل 2021

این اتومبیل به صورت اقساط در اختیار مشتریان عزیز قرار می گیرد و با این روش شرایط پرداخت را برای مشتریان ساده تر می کند. به همین خاطر بسیاری از مشتریان در سال های اخیر از خرید این وسیله نقلیه استقبال کرده اند.

خرید اقساطی تویوتا کرولا L مدل 2021

خرید اقساطی خودرو در سپند خودرو در میان خانواده ها متداول شده است. این وسیله نقلیه برای 5 نفر سرنشین ظرفیت دارد و به این ترتیب فضای کافی برای چند نفر سرنشین را فراهم می کند. خرید اقساطی آن برای خانواده ها بسیار مطلوب بوده و شرایط ایده آلی از پرداخت را برای آن ها به وجود می آورد.

 

خرید اقساطی تویوتا کرولا L ۲۰۲۱

 

تصاویر تویوتا کرولا L2021

آن چه در تصاویر این اتومبیل مشخص می شود، کیفیت بی نظیر بخش های مختلف آن است . که سبب افزایش استقبال از آن شده است. در تصاویر مربوط به این اتومبیل قسمت های فنی مختلف و قابلیت های اتاق داخلی و مبلمان این اتومبیل مشخص شده است و به این ترتیب خریداران با آگاهی بیشتری برای خرید آن اقدام می کنند. شما می توانید، بخش بندی های مختلف آن را در تصاویر موجود مشاهده کنید و اطلاعات خود را تکمیل نمایید.

ویدیو تویوتا کرولا L2021

شما می توانید، در ویدیوی این اتومبیل اطلاعات فنی خود را در رابطه با عملکرد آن تکمیل کرده و خرید آن را آگاهانه تر انجام دهید. با مشاهده این ویدیو از ریز و جز عملکرد این اتومبیل شیک و لوکس اطلاعاتی به دست می آورید. به این ترتیب بهتر می توانید، در رابطه با قابلیت های این خودرو و مقایسه آن با نیازهای خود قضاوت کرده و انتخاب بهتری در میان این سری از خرید اقساطی خودرو های تویوتا داشته باشید. در این ویدیو قسمت های مختلف اتومبیل نشان داده می شوند.

مشاوره رایگان02141713
تحویل فوری خودرو

تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

سند به نام خریدار

با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

اقساط بلندمدت

پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
 • تحویل فوری خودرو

  تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

 • سند به نام خریدار

  با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

 • اقساط بلندمدت

  پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

 • تعویض خودرو پیش از پایان اقساط

  مشتریان سپندخودرو این امکان را دارند که در زمان بازپرداخت اقساط خودروی خود را تعویض کرده و مدل جدیدتری دریافت کنند.

 • تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت

  امکان تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت بازپرداخت و کسر سودهای آتی که باعث پرداخت سود کمتری نسبت به فرمول‌های مشابه می‌شود.

 • بیمه بدنه اجباری نیست

  الزامی برای خرید بیمه بدنه وجود ندارد ولی در صورت تمایل می توانید از تخفیف ۷۰ درصدی بیمه بدنه با معرفی‌نامه سپندخودرو استفاده نمایید.

تحویل خودرو فوری است یا مدت دار؟

تحویل خودرو به صورت فوری انجام شده و تمام فرآیند عقد قرارداد و تحویل در یک روز انجام می‌شود. تا پیش از تحویل خودرو به مشتری هیچ وجهی دریافت نخواهیم کرد.

آیا سند خودرو به نام مشتری می شود؟

بلی ، سند خودرو از همان ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

قیمت خودرو چطور محاسبه می‌شود؟

خودروی صفر از بازار آزاد تهیه شده و با تسهیلات ویژه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. معیار ما قیمت روز بازار آزاد می باشد .

اقساط به چه صورت دریافت می گردد؟

اقساط شما هر دوماه یک بار دریافت شده و به ازای هر قسط یک فقره چک از شما دریافت می‌شود.

آیا امکان فروش خودرو قبل از پایان اقساط وجود دارد؟

سند خودرو به نام خریدار است ولی برای واگذاری به غیر ابتدا باید از رهن شرکت خارج شود در نتیجه در صورت تسویه تسهیلات دریافتی با سپندخودرو امکان فروش آن را خواهید داشت.

آیا شما تمامی خودروها را به فروش می‌رسانید؟

در صورت وجود ماشین صفر مورد نظر شما در بازار و امکان تامین خودرو مورد تقاضا ، بلی. خودروهایی که توقف تولید شده یا به صورت صفر در بازار موجود نیستند قابل ارائه نخواهند بود.

بیش از 15 سال سابقه درخشان

شرکت سپند خودرو آریا که در سال ۱۳۸۶ و با شماره ثبت ۴۴۶۳۰۶ تاسیس شده است معتبرترین و موفق ترین شرکت در حوزه فروش خودرو در ایران می باشد.

فروش اقساطی خودرو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران

مزایای سپندخودرومزایای سپندخودرو