بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.

فروش اقساطی تویوتا هایلوکس جی 2021

همه‌ی ما می‌دانیم که تویوتا هایلوکس یک خودروی بسیار گران‌قیمت است. از آنجایی که قیمت گران‌ترین مدل این ماشین به 36000 دلار می‌رسد، بنابراین خرید آن برای کسانی که به دنبال یک وانت هستند خیلی دشوار خواهد بود. از آنجایی که مدل تویوتا هایلوکس Conquest بیش از سایر مدل‌ها تبلیغ شده استبنابراین شاید بتوان تریم‌ سطح پایین این ماشین را نادیده گرفت. در اکثر مواقع تویوتا هایلوکس جی اصلاً مورد توجه قرار نمی‌گیرد، به همین دلیل فکر می‌کنیم که این ایده خوبی است که آن را آزمایش کنیم و ببینیم که آیا این ماشین با تریم سطح پایین خود، هنوز هم گزینه‌ی خوبی برای خرید هست یا نه؟

ای نخودرو هنوز در ایران عرضه نشده، اما پس از عرضد تحت فروش اقساطی قرار خواهد گرفت.

فروش اقساطی تویوتا هایلوکس جی 2021

امتیاز ما به تویوتا هایلوکس جی 2021: 3.8 / 5

عملکرد: خروجی موتور (اسب بخار)، شتاب، جعبه‌دنده، هندلینگ 4.0/5

طراحی: طراحی خارجی و داخلی، کیفیت، ارگونومی 4/5

راحتی سواری: راحتی کابین، سیستم تعلیق، عایق NVH 3.0/5

ایمنی و تکنولوژی: تکنولوژی‌های راحتی، امکانات ایمنی فعال و غیرفعال 3.5/5

ارزش نسبت به قیمت: امکانات و کیفیتی که در برابر پرداخت قیمت خودرو دریافت می‌کنید، مصرف سوخت 4.5/5

چیزهایی که دوست خواهید داشت

 • موتور نیرومند دیزلی 2.4 لیتری
 • مجهز به سیستم CarPlay اپل و سیستم اندروید اتو
 • عایق NVH خوب است

چیزهایی که دوست نخواهید داشت

 • صفحه نمایش لمسی کوچک 6.75 اینچی
 • سواری پر تکان
 • نداشتن کفی عقب (لاینر)

با این اوصاف، ما در اینجا به بررسی تویوتا هایلوکس G 4×2 2021، یعنی مقرون به صرفه‌ترین هایلوکس اتوماتیک می‌پردازیم.

نمای خارجی

این مدل در واقع شبیه به یک تویوتای مدل Conquest اما بدون ریزه‌کاری و ویژگی‌های مختلف است. این مدل آنطور که انتظار می‌رفت جذاب نیست، اما هنوز هم از خطوط جذاب ماشین‌های هایلوکس برخوردار است.

نمای جلوی آن خوب به نظر می‌رسد و جلوپنجره‌ی آن به جلوپنجره‌ی مدل Conquest قبلی و فعلی، نزدیکتر است. حتی رنگ آبی آن هم شبیه به مدل Conquest قدیمی است، فقط ویژگی‌های مدل Conquest از آن حذف شده است.

اگر بخواهیم به جزئیات این مدل بپردازیم باید بگوییم که خیلی خوشحالیم که تویوتا جلوپنجره‌ی کرومی را کنار گذاشته و به جای آن از جلوپنجره‌های خاکستری و مشکی استفاده کرده است، زیرا این رنگ‌ها بیشتر با شخصیت خشن این ماشین پیکاپ مطابقت دارد.

همانطور که انتظار می‌رفت، همه‌ی چراغ‌های این ماشین، از جمله چراغ‌های جلو و چراغ های مه شکن، هالوژنی هستند. چراغ‌ها آنقدرها هم تحسین برانگیز و خارق‌العاده نیستند، فقط کار خود را به درستی انجام می‌دهند. ما به نور چراغ‌ جلوهای هالوژنی علاقه‌ی چندانی نداریم و به همین دلیل هم چیزی برای صحبت در این زمینه نداشتیم.

قسمت عقب ماشین کفی عقبی (لاینر) نداشت و در همان مدت کوتاهی که در حال تست ماشین بودیم، چند خط و خش پیدا کردیم.

پس ناگفته نماند که افرادی که می‌خواهند برای کارهای جدی خود از این پیکاپ استفاده کنند، باید حتما برای آن یک کفی عقب تهیه کنند.

این می‌تواند یک هزینه‌ی اضافه باشد، اما به نوعی ظاهر هایلوکس نسخه‌ی G را تکمیل می‌کند.

ما این مبحث را با بیان یک نقطه‌ی قوت از این ماشین به پایان می‌رسانیم: هایلوکس 279 میلی‌متر از سطح زمین فاصله دارد و این فاصله توسط چرخ‌های تیره رنگی ایجاد شده که کنتراست خوبی را به این ماشین اضافه می‌کند. بدون شک این ویژگی ظاهر هایلوکس را بهبود می‌بخشد و عملکرد بهتری نسبت به رینگ‌های آلیاژی نقره‌ای رنگ دارد.

نمای داخلی

چیز زیادی در نمای داخلی خودرو تغییر نکرده است، بنابراین چیز زیادی برای گفتن نداریم. همه چیز درست مثل قبل است، صندلی‌ها پارچه‌ای هستند و وقتی که لمسشان می‌کنید حس خوبی را به شما منتقل می‌کنند. این روکش صندلی برای چنین قیمتی کاملاً مناسب است.

همانطور که انتظار می‌رود داشبورد آن پلاستیکی بوده و فرمان ماشین از جنس پلی اورتان است. اما متاسفانه نمی‌توان این صرفه‌جویی هزینه در صندلی‌های پارچه‌ای را نادیده گرفت، زیرا آن‌ها از نظر بصری زیاد جالب نیستند. هر چند که حس خوبی را منتقل می‌کند، اما آنقدرها هم خوب نیست.

صندلی‌ها به اندازه‌ی کافی محکم است که بتوانید بر روی آن بپرید و نگران خراب شدنش نباشید. ما از پنل براقی که صفحه نمایش را در خود جای داده است، چندان خوشمان نیامد. این پنل به راحتی خراشیده می‌شود و گرد و غبار و اثر انگشت به راحتی بر رویش نمایان می‌شود. البته ما به این پنل یک امتیاز می‌دهیم، چون به صورت خودکار گزارش آب و هوا را نمایش می‌دهد، این یکی از ویژگی‌های استانداردی است که در این نوع دریافت می‌کنید.

فضای داخلی این مدل هایلوکس نیز چندان بزرگ و جادار نیست. شاید سرنشینان عقب بتوانند آن را تحمل کنند، اما واقعاً فضای کافی برای پا‌ها در نظر گرفته نشده است و همچنین ارتفاع سقف هم کوتاه است و جای سر اصلاً مناسب نیست. در واقع فضای داخلی آن کمی تنگ به نظر می‌رسد و افرادی که هیکل بزرگی دارند نمی‌توانند به راحتی در آن بنشینند و استراحت کنند.

پس این ماشین برای کسانی که جثه‌ی متوسطی دارند، بهترین گزینه است. اما از پهلو به پهلوی ماشین، داستان کمی متفاوت می‌شود. این خودرو بر اساس تویوتا فورچونر ساخته شده است، بنابراین درست مانند این مدل دارای عرض کافی است.

عرض آن به طور قابل قبولی خوب است و شما می‌توانید تا 5 نفر را در ماشین جای دهید. ما فقط می‌گوییم که ای کاش تویوتا یک جای تکیه برای دست را در وسط خودرو تعبیه می‌کرد یا حتی یک درگاه شارژ را در عقب این ماشین جای می‌داد، اما از آنجایی که این مدل بسیار ساده‌تر از این حرف‌ها است، بنابراین ما هم شکایتی چندانی از آن نداریم.

راحتی

شاید عجیب به نظر برسد اما هایلوکس مدل G، خشن‌تر از مدل Conquest است. ما این را به حساب تریم سطح پایین این مدل می‌گذاریم، زیرا این مدل درواقع هیچ تریمی ندارد. ما در هنگام رانندگی در جاده‌های پر دست انداز با این ماشین اذیت شدیم. صندلی‌های راننده و سرنشین جلو به‌طور قابل قبولی خوب هستند، اما صندلی‌های عقب ممکن است در جاده‌های پر دست‌انداز شما را اذیت کند.

بدیهی است که این یک وانت است! اما حداقل عایق NVH آن بسیار خوب عمل می‌کند و صدای جاده، صدای موتور و صدای باد به داخل کابین نفوذ نمی‌کنند. اگر با این ماشین در جاده‌های هموار رانندگی کنید، عملکرد خوبی خواهد داشت، اما رانندگی در جاده‌های داخل شهری که پر از چاله هستند چندان راحت نخواهد بود.

تکنولوژی

ما مفتخریم به شما اطلاع دهیم که سیستم اطلاعات و سرگرمی تویوتا بالاخره به سال 2018 رسیده است! صفحه نمایش 6.75 اینچی آن به شدت کوچک است و مخصوصاً وقتی که آن را با صفحه نمایش‌های 8 یا 10 اینچی در اکثر ماشین‌های مدرن مقایسه می‌کنیم، اندازه‌ی کوچک آن بیشتر به چشم می‌آید. این خودرو آنقدرها هم بدون امکانات نیست، زیرا سیستم اطلاعات آن به طور کامل به اندروید اتو و CarPlay اپل مجهز شده است. متأسفانه این ماشین دوربین دنده عقب ندارد، اگر تویوتا فقط یک دوربین را در این ماشین قرار می‌داد می‌توانست بر سایر رقبای خود برتری پیدا کند. خوشبختانه تویوتا این ماشین را به سنسور دنده عقب مجهز کرده است.

با این حال، تویوتا هایلوکس جی چند مورد از ویژگی‌های مدل Conquest را در خود جای داده است، مثلاً سیستم صوتی با 6 بلندگو و پشت آمپر. این مدل هم درست مانند مدل Conquest دارای یک سیستم بلندگوی مناسب است. این سیستم خوب است، اما آنقدرها هم برجسته و خاص نیست. ما می‌دانیم که تویوتا سیستم اطلاعات-سرگرمی خود را بهبود بخشیده، اما فکر می‌کنیم که این پکیج می‌توانست با یک سیستم صوتی پیشرفته، از این هم بهتر شود. از طرف دیگر، پشت آمپر این نسخه خوب است. این صفحه هم درست مانند صفحه نمایش سیستم اطلاعات-سرگرمی، در مرکز ماشین قرار گرفته و کمی کوچک‌ است، اما مجموعه‌ی کاملی از اطلاعات شامل کیلومترشمار و نمایشگر مصرف سوخت را در یک صفحه نمایش رنگی شفاف نمایش می‌دهد.

ایمنی

اگر بخواهیم این ماشین را از نظر ایمنی با سایر رقبای موجود در این قیمت مقایسه کنیم، می‌توان گفت که هایلوکس جی حداقل 1 ایربگ بیشتر از سایر رقبایش دارد. تویوتا یک ایربگ زانویی و همچنین یک ایربگ داشبوردی را برای سرنشینان جلویی تعبیه کرده است. اگر به دنبال چیز بیشتری هستید، باید مدل Conquest را انتخاب کنید. همچنین این ماشین دارای ترمز ABS، سیستم کمک ترمز و سیستم توزیع الکترونیکی نیروی ترمز (EBD) است. سایر ویژگی‌های ایمنی آن عبارتند از سیستم کنترل پایداری خودرو، سیستم کمکی شروع حرکت در سربالایی، سیگنال‌های ترمز اضطراری، ایموبلایزر، آژیر و پایه‌های ایزوفیکس.

این ایمنی‌های اولیه برای یک ماشین پیکاپ ساده، برای اکثر مردم کافی است. اما اگر می‌خواهید ایمنی ماشینتان کاملاً تکمیل باشد، باید بیشتر هزینه‌ کنید. هایلوکس مدل جی از نظر استاندارد ایمنی، خوب به نظر می‌رسد زیرا بخش زیادی از ویژگی‌های ایمنی آن با سایر ماشین‌های میان‌رده، مشترک است.

سواری

همانطور که پیش‌تر گفته شد، در جاده هایلوکس راحت‌ترین وانت بازار نیست. ما قطعا نسخه‌ی Conquest را ترجیح می‌دهیم زیرا به طور قابل توجهی راحت‌تر است، هرچند که از لحاظ هندلینگ هیچ تفاوتی ندارد. فرمان خودرو سفت است البته نه بیش از اندازه. هندلینگ این وانت در پیچ‌ها قابل قبول است اما بدنه‌ی آن به مقدار قابل توجهی غلتش دارد. باید توجه کنید که در جاده‌های ناهموار، ممکن است ضربات به داخل کابین منتقل شوند و بر روی فرمان دادن شما اثر بگذارند.

موتور توربودیزل 2.4 لیتری این خودرو 148 اسب بخار توان و 400 نیوتن‌متر گشتاور تولید می‌کند و نیرو را از طریق یک جعبه‌دنده‌ی 6 سرعته‌ی اتوماتیک به چرخ‌ها می‌فرستد. ما انتظار عملکرد معمولی‌ای را داشتیم اما با این‌که این وانت به اندازه‌ی نسخه‌ی Conquest سریع نبود، ما از عملکرد موتور آن کاملا راضی بودیم. گشتاور از دورهای پایین در دسترس است و حتی با وجود 5 سرنشین در خودرو، شتاب 0 تا 60 کیلومتر در ساعت آن سریع است. جعبه‌دنده‌ نیز عملکرد خوبی دارد و در رانندگی شهری بسیار نرم کار می‌کند. با این حال، تعویض دنده در حالت دستی بسیار کند انجام می‌شود و هنگام تعویض دنده حواستان باید به این موضوع باشد.

به طور کلی، ما متقاعد شدیم که هایلوکس یک وانت کاری است. این وانت به هیچ وجه لوکس نیست اما گشتاور بالا و شاسی قوی‌‌، این خودرو را به یک وانت کاری تمام عیار تبدیل می‌کنند.

مصرف سوخت

مصرف سوخت در ترافیک 8 کیلومتر بر لیتر و در جاده‌های خلوت‌تر 11 کیلومتر بر لیتر بود و همچنین مصرف سوخت آن در اتوبان تا 16 کیلومتر بر لیتر نیز رسید. تویوتا ادعا کرده بود که هایلوکس G از قبل کم مصرف‌تر شده است و ما دیدیم که این موضوع درست است. عملکرد این خودرو در شهرکمی بهتر از سایر رقبایش است اما ما دوست داشتیم که در بزرگراه نیز عملکرد بهتری را مشاهده می‌کردیم.

خرید اقساطی تویوتا هایلوکس جی 2021

انتظار نداشته باشید که این وانت خودروی راحتی باشد زیرا این خودرو کاملا در محدوده‌ی خودروهای کاری قرار می‌گیرد. این خودرو چندان راحت نیست اما کارش را برای سال‌ها به خوبی می‌تواند انجام دهد. به هر حال هایلوکس یک تویوتا است و شما می‌توانید روی قابلیت اعتماد آن حساب کنید. موتور دیزلی 2.4 لیتری خودرو نیز عملکرد خوبی دارد و هر موقع که بخواهید، گشتاورش را از طریق جعبه‌دنده‌ای نرم برای شما فراهم می‌کند.

با توجه به اینکه این خودرو هایلوکس است و یک تویوتا است، قیمت 25200 دلار بسیار مناسب است. سایر رقبا مانند فوردهای رینجر FX4 و XLT از هایلوکس G گران‌ترند و تنها تفاوتشان این است که این دو مدل فورد راحت‌ترند. تویوتا از لحاظ قیمت در موقعیت خوبی قرار دارد. با قیمتی زیر 29000 دلار شما صاحب وانت قدرت‌مندی می‌شوید که می‌تواند شما را به همراه خانواده‌تان و مقادیر زیادی بار به همه جا ببرد. این خودرو شاید عیوبی داشته باشد اما با توجه به قیمت پایینی که دارد، ارزش خرید آن نسبتا خوب است. این خودرو هنوز در ایران عرضه نشده، اما پس از عرضد تحت فروش اقساطی قرار خواهد گرفت.

مشخصات

موتور: 2.4 لیتر

نوع سوخت: دیزل

توان تولیدیک 148 اسب بخار در 3400 دور در دقیقه

جعبه‌دنده: اتوماتیک

دیگر مشخصات

نام خودرو تویوتا هایلوکس 2.4 G DSL 4×2 AT
نوع بدنه وانت
قیمت 25800 دلار
نوع جعبه‌دنده اتوماتیک

موتور

حجم موتور 2.4 لیتر
حجم دقیق 2393 سی‌سی
تعداد سیلندرها 4
تعداد سوپاپ‌ها 16
نوع جعبه‌دنده 6 سرعته اتوماتیک

عملکرد

انتقال قدرت دیفرانسیل عقب
حداکثر توان خروجی 148 اسب بخار در 3400 دور در دقیقه
حداکثر گشتاور 400 نیوتن متر در 1600 دور در دقیقه
شتاب نامشخص
حداکثر سرعت نامشخص

مصرف و سوخت و آلایندگی

نوع سوخت دیزل
آلاینده‌های co2 نامشخص
ظرفیت باک 80 لیتر
مصرف سوخت نامشخص
برد نامشخص

ابعاد

طول 5335 میلی‌متر
عرض 1855 میلی‌متر
ارتفاع 1815 میلی‌متر
فاصله‌ی دو محور 3085 میلی‌متر
شعاع چرخش 6.4 متر
فاصله از زمین 279 میلی‌متر
عمق حرکت در آب 70 سانتی‌متر
ظرفیت صندوق عقب نامشخص
حداکثر بار نامشخص
تعداد درها 4
تعداد صندلی‌ها 5

ایمنی و امنیت

ایربگ راننده دارد
ایربگ سرنشین جلو دارد
ایربگ‌های کناری ندارد
ایربگ‌های پرده‌ای ندارد
ایربگ زانو دارد
سیستم ترمز خودکار ندارد
توزیع الکترونیکی نیروی ترمز (EBD) دارد
سیستم ترمز ضد قفل (ABS) دارد
ایموبلایزر دارد
هشدار ایمنی دارد
کنترل پایداری دارد
قفل الکترونیکی درها دارد
قفل در حساس به سرعت ندارد
ایزوفیکس دارد
سیستم هشدار خروج از لاین ندارد
سیستم تشخیص نقاط کور ندارد

امکانات

کروز کنترل ندارد
سنسورهای پارک جلو ندارد
سنسورهای پارک عقب دارد
روکش‌های چرمی ندارد
استارت دکمه‌ای ندارد
سایز رینک 17 اینچ
جنس فلز رینگ‌ها آلیاژی
سیستم تهویه مطبوع اتوماتیک
سیستم سرگرمی صفحه نمایش لمسی 6.75 اینچی با رادیوی AM/FM و 6 بلندگو
اتصالات Aux، بلوتوث، USB، اپل کارپلی، اندروید آتو و Smart Device Link
مسیریابی دارد
ضمانت 3 سال (100000 کیلومتر)
ورود بدون کلید دارد
باربند سقف ندارد
سانروف ندارد
صندلی‌های قابل تنظیم برقی ندارد
فرمان هیدرولیک دارد
شیشه‌های برقی دارد
خروجی برق دارد
کنترل صدا از روی فرمان دارد

تکنولوژی

کمکی پارک فعال ندارد
کمکی شروع حرکت در سربالایی دارد
حالت‌های AWD نامشخص
نظارت فشار باد لاستیک‌ها ندارد
نمایشگر سربالا ندارد
درب صندوق برقی ندارد
سیستم استارت/استاپ ندارد

 

فروش اقساطی تویوتا هایلوکس جی 2021
مشاوره رایگان02141713
تحویل فوری خودرو

تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

سند به نام خریدار

با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

اقساط بلندمدت

پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
 • تحویل فوری خودرو

  تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

 • سند به نام خریدار

  با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

 • اقساط بلندمدت

  پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

 • تعویض خودرو پیش از پایان اقساط

  مشتریان سپندخودرو این امکان را دارند که در زمان بازپرداخت اقساط خودروی خود را تعویض کرده و مدل جدیدتری دریافت کنند.

 • تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت

  امکان تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت بازپرداخت و کسر سودهای آتی که باعث پرداخت سود کمتری نسبت به فرمول‌های مشابه می‌شود.

 • بیمه بدنه اجباری نیست

  الزامی برای خرید بیمه بدنه وجود ندارد ولی در صورت تمایل می توانید از تخفیف ۷۰ درصدی بیمه بدنه با معرفی‌نامه سپندخودرو استفاده نمایید.

تحویل خودرو فوری است یا مدت دار؟

تحویل خودرو به صورت فوری انجام شده و تمام فرآیند عقد قرارداد و تحویل در یک روز انجام می‌شود. تا پیش از تحویل خودرو به مشتری هیچ وجهی دریافت نخواهیم کرد.

آیا سند خودرو به نام مشتری می شود؟

بلی ، سند خودرو از همان ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

قیمت خودرو چطور محاسبه می‌شود؟

خودروی صفر از بازار آزاد تهیه شده و با تسهیلات ویژه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. معیار ما قیمت روز بازار آزاد می باشد .

اقساط به چه صورت دریافت می گردد؟

اقساط شما هر دوماه یک بار دریافت شده و به ازای هر قسط یک فقره چک از شما دریافت می‌شود.

آیا امکان فروش خودرو قبل از پایان اقساط وجود دارد؟

سند خودرو به نام خریدار است ولی برای واگذاری به غیر ابتدا باید از رهن شرکت خارج شود در نتیجه در صورت تسویه تسهیلات دریافتی با سپندخودرو امکان فروش آن را خواهید داشت.

آیا شما تمامی خودروها را به فروش می‌رسانید؟

در صورت وجود ماشین صفر مورد نظر شما در بازار و امکان تامین خودرو مورد تقاضا ، بلی. خودروهایی که توقف تولید شده یا به صورت صفر در بازار موجود نیستند قابل ارائه نخواهند بود.

بیش از 15 سال سابقه درخشان

شرکت سپند خودرو آریا که در سال ۱۳۸۶ و با شماره ثبت ۴۴۶۳۰۶ تاسیس شده است معتبرترین و موفق ترین شرکت در حوزه فروش خودرو در ایران می باشد.

فروش اقساطی خودرو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران

مزایای سپندخودرومزایای سپندخودرو