بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.

فروش اقساطی چری تیگو 7 پرو

بخش کراس‌اوورها از زمان ظهور برندهای خودروی چینی در حال رشد بوده است. علاوه بر قیمت‌های جذّاب، کراس‌اوورهای چینی موجود در این بازار طرّاحی منحصر به فرد، عملکرد قابل توجّه و کیفیّت ساخت بالایی دارند.

یکی از خودروهایی که این نکته را ثابت می‌کند، چری تیگو 7 پرو 2021 است؛ یک کراس‌اوور کامپکت با ۵ صندلی. تیگو 7 پرو جدیدترین محصول اضافه شده به لیست محصولات شرکت خودروسازی مدیران خودرو است، در سال ۲۰۲۱ رونمایی شده و می‌توان آن را خوش‌ظاهرترین چری موجود در بازار کشور نامید. حال، تیگو 7 پرو چه توانایی‌هایی دارد؟ آیا می‌تواند بدبینی موجود نسبت به خودروهای چینی را از بین ببرد؟ در اینجا یک برّرسی کامل انجام داده‌ایم تا بتوانیم به این سؤالات پاسخ دهیم. در صورت تمایل به خرید اقساطی چری تیگو 7 پرو با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید تا از شرایط استثنایی ما آگاه شوید.

امتیازات ما:

زیبایی‌شناسی: طرّاحی کلّی خارجی و داخلی، کیفیّت ساخت و نسبت ظاهر به کارکرد، 4.5 از 5

امنیّت و فنّاوری: تعداد ویژگی‌های امنیّتی و فنّاوری، دوام و پیوستگی کارکرد، 4 از 5

عملکرد: رساندن نیرو، شتاب، انتقال نیرو، تعلیق و فرمان‌پذیری، 4 از 5

رفاه و کارآمد بودن: راحتی کلّی سواری، جاداری و فضا‌های ذخیره‌سازی، 4 از 5

ارزش خرید: 4 از 5

امتیاز کلّی: 4.1 از 5

برّرسی بیرونی چری تیگو 7 پرو 2021: با کلاس و جذّاب

چری تیگو 7 پرو 2021 طرّاحی خارجی جسورانه و جالب توجّهی دارد. توازن مناسبی از شخصیّت تهاجمی و جزئیّات طرّاحی متمایزی دارد که ظاهری باکلاس و جذّاب به خودرو می‌دهد. همچنین، نشان می‌دهد که زبان طرّاحی چری در مسیر درستی قرار دارد.

قسمت جلویی خودرو مجهّز به چراغ‌های باریک LED است که با تیره‌هایی از رنگ مشکی آراسته شده است. طرّاحی چراغ‌های جلوی تیگو 7 پرو، به ویژه زمانی که از جلو به آن نگاه کنید، ظاهری شرورانه و با جذبه دارد. خودرو یک سپر زاویه‌دار دارد که با چراغ‌های LED روز ترکیب شده‌اند و چهره‌ای عضلانی و مستحکم به خودرو می‌دهد. چیزی که بیش از همه به چشم می‌آید، طرّاحی منحصر به فرد شبکه‌ی جلوپنجره‌ی تیگو 7 پرو است که جذّابیّتی سه بعدی ایجاد کرده و این خیال را ایجاد می‌کند که نمای جلوی ماشین به صورت شناور حرکت می‌کند که این نکته به ظاهر کلاسیک خودرو می‌افزاید.

بدنه چری تیگو 7 پرو 2021

در کناره‌ها، تیگو 7 پرو خطوط مشخّصی دارد که حسّ و حال یک ماشین اروپایی را به خودرو می‌دهد. همچنین، دارای گلگیرهای برجسته‌ای است که به نمای جانبی خودرو، حجم و ضخامت می‌بخشند. چیزی که من خیلی دوست دارم افزودن روکش مشکی است که به خوبی با رنگ بیرونیِ تیل (سبزآبی‌) ترکیب می‌شود. ماشین دارای آینه‌های تاشوی برقی، ریل‌های سقفی، مجموعه‌ای از رینگ‌های آلیاژی 18 اینچی و 163 میلی‌متر فاصله از زمین نیز هست.

پشت چری تیگو 7 پرو 2021

پشت تیگو 7 پرو طرّاحی شیکی دارد که دور تا دور آن با چراغ‌های عقب LED برجسته شده است. نکته‌ی دیگری که من دوست دارم این است که چراغ‌های عقب با یک نوار به هم متّصل می‌شوند که به ظاهر، آنها را یک تکّه نشان می‌دهد. همچنین یک اسپویلر یا چراغ ترمز سوّم (بال عقبی)، یک سپر محکم و دو لوله‌ی اگزوز نمایشی دارد. این اگزوزها اگرچه ظاهر خودرو را اسپورت‌تر می‌کنند، امّا من کاربردی بودن آنها را ترجیح می‌دهم.

برّرسی داخل چری تیگو 7 پرو 2021: کابین لوکس مانند

داخل تیگو 7 پرو حسّ و حال لوکسی دارد و طرّاحی بیرونی شیک آن در داخل ماشین نیز دیده می‌شود و عناصر طرّاحی مورد استفاده در خودروهای لوکس و مدل بالا در آن دیده می‌شود که با توجّه به قیمت آن، نکته مثبتی است.

داشبورد چری تیگو 7 پرو 2021

داشبورد از موادّ Soft-touch (نرم و چرم‌مانند) ساخته شده که از ویژگی‌های رایج کراس‌اوورهای چینی موجود در بازار امروز است. خودرو همچنین به نورپردازی محیطی (ambient) مجهّز است که می‌توان آن را با موسیقی هماهنگ کرد. ترکیب و یکپارچه‌سازی داشبورد و کنسول مرکزی نیز چیدمانی ساده و مدرن به خودرو داده است.

سیستم اطّلاعات و سرگرمی (اینفوتِینمنت) 10.25 اینچی درست در وسط قرار گرفته و یک طرّاحی شناور مانند دارد. تیگو 7 پرو در کابین لوکس خود، صفحه نمایش لمسی شبیه مرسدس برای کنترل هوای داخل ماشین نیز دارد؛ امّا، یادگیری آن زمان‌بر است و پیدا کردن و تنظیم سرعت خنک‌کننده در حین رانندگی دشوار خواهد بود.

فرمان با چرم پوشانده شده است و احساس لمس خوبی دارد. همچنین دکمه‌هایی برای کنترل موزیک، تلفن و کروز کنترل روی آن قرار گرفته است. قابلیّت تنظیم شیب و تلسکوپی فرمان نیز وجود دارد که می‌تواند در قرار گرفتن در بهترین موقعّیت به شما کمک کند. تیگو 7 پرو صندلی‌های چرمی نیز دارد که صندلی‌های جلو، قابلیّت تنظیم برقی نیز دارند.

کابین چری تیگو 7 پرو 2021

چری سعی داشته کابین مدرنی به تیگو 7 پرو بدهد. به همین خاطر، یک تعویض دنده الکترونیکی، یک ترمز دستی الکترونیک و یک نگهدارنده ترمز خودکار در آن ارائه می‌شود. برای جذّابیّت بیشتر داخل خودرو، سانروف پانوراما نیز در آن تعبیه شده است. این ویژگی‌ها در یکی از رقبای تیگو 7 پرو، یعنی جیلی Azkarra نیز دیده می‌شود.

صندلی های عقب چری تیگو 7 پرو 2021

صندلی‌های عقب، فضای پا و سر زیادی دارند که یکی از نقاط قوّت تیگو 7 پرو است. صندلی‌های عقبی می‌توانند حداکثر سه نفر را جا دهند. برای داشتن حدّاکثر راحتی، دو نفر با قدِ نشسته‌ی حدود ۱۷۰ سانتی‌متر، توصیه می‌شود. مهم‌تر از آن، کابین عقب دارای دریچه‌های تهویه هوا در پشت جعبه کنسول است.

صندوق عقب چری تیگو 7 پرو 2021

شما به راحتی می‌توانید مجموعه‌ای از اقلام را در صندوق عقب تیگو 7 پرو قرار دهید. چری می‌گوید در صندوق عقب ۴۷۵ لیتر فضا تعبیه شده است. این فضا می‌تواند معادل یک هفته موادّ غذایی، سه تا چهار چمدان متوسّط، یک کالسکه کودک، سه دستگاه خنک‌کننده‌ یخی و موارد بسیارِ دیگری را در خود جای دهد. لازم به ذکر است که این کراس‌اوور به در صندوق عقب برقی نیز مجهّز شده است.

چری تیگو 7 پرو 2021: برّرسی امنیّت و فنّاوری

چری تیگو 7 پرو 2021 با در نظر گرفتن قیمت آن، به آپشن‌های فنّاوری و امنیّتی متعدّدی مجهّز شده است. این خودرو یک فیلتر هوای داخل کابین N95 دارد که اجازه ورود ویروس‌ها و باکتری‌ها را نمی‌دهد. همینطور یک صفحه لمسی اطّلاعات و سرگرمی (اینفوتِینمنت) 10.25 اینچی نیز دارد که با نرم‌افزارهای CarPlay اپل و Mirror Link برای Android Auto سازگاری دارد.

اپل CarPlay و Android Auto به شما این امکان را می‌دهد که گوشی هوشمندتان را با استفاده از یک درگاه USB به صفحه‌ی اینفوتِینمنت (infotainment) متّصل کنید. تنها با وصل کردن کابل شارژر گوشی‌تان به درگاه USB می‌توانید آن را فعّال کنید و با استفاده از صفحه لمسی آن به Spotify، Waze، پیام‌ها و… متّصل شوید.

صفحه نمایش چری تیگو 7 پرو 2021

اندازه‌ی صفحه نمایش لمسی تیگو 7 پرو در نمای دوربین عقب دو برابر می‌شود که در زمان پارک خودرو کاربردی خواهد بود. علاوه بر دوربین عقب، یک دوربین 360 درجه نیز روی خودرو وجود دارد. این ویژگی به ایمن‌تر کردن سفرهای شما کمک می‌کند؛ بخصوص زمانی که نیاز دارید در فضاهای تنگ رانندگی کنید. با این حال، زمانیکه سرعت خودرو افزایش پیدا می‌کند، دوربین خود به خود خاموش می‌شود.

یکی از ویژگی‌های تحسین‌برانگیز تیگو 7 پرو، شارژ بی‌سیم موبایل آن است که در کنار شیفتر الکترونیکی (فرمان روی دنده) قرار گرفته است. شما می‌توانید با قرار دادن گوشی خود روی پد شارژ، آن را شارژ کنید. در صورتیکه گوشی شما با شارژ بی‌سیم سازگار نیست، می‌توانید از درگاه USB استفاده کنید. از سوی دیگر، این خودرو دارای یک مجموعه ابزار دیجیتال 7 اینچی نیز هست.

از نظر ایمنی، تیگو 7 پرو به کیسه هوای راننده، سرنشین جلو و ایربگ‌های جانبی جلو، و نیز، به سیستم ترمز ضدّقفل (ABS) با توزیع الکترونیکی نیروی ترمز (EBD)، کنترل پایداری الکترونیک، دستیار ترمز اضطراری (EBA)، کنترل پایداری کشش، سیستم کنترل در سربالایی و سراشیبی و سیستم کنترل فشار باد تایر مجهّز است. به علاوه، سنسورهای عقب و جلو که با دوربین 360 درجه هماهنگ هستند.

چری تیگو 7 پرو 2021: برّرسی موتور و عملکرد

تیگو 7 پرو از یک موتور 1.5 لیتری توربوشارژ بنزینی بهره می‌برد که 145 اسب بخار قدرت و 210 نیوتون متر گشتاور تولید می‌کند. موتور به یک گیربکس متغیّر پیوسته‌ی 9 حالته‌ متّصل می‌شود. همچنین دو حالت برای رانندگی دارد: اکو (اقتصادی) و اسپورت.

موتور چری تیگو 7 پرو 2021

موتور قدرت کافی تولید می‌کند. خوب سرعت می‌گیرد و با قدرت کافی به شما اجازه می‌دهد به راحتی از سربالایی‌ها بالا بروید. قدرت و شتاب موتور تیگو 7 پرو به شما اعتماد به نفس کافی را برای سبقت گرفتن از خودروهای کندتر به شما می‌دهد. امّا چیزی که من در مورد تیگو 7 پرو بیشتر دوست دارم گیربکس نرم آن است که تجربه‌ی رانندگی آرامی را برایتان به ارمغان می‌آورد. من آن را حتّی از گیربکس 6 حالته‌ی دو کلاچه که در تیگو 8 وجود دارد هم بهتر می‌دانم.

تیگو 7 پرو همچنین حسّ سبکی فرمان نیز دارد که در هنگام رانندگی در شهر مفید است؛ زیرا، می‌تواند به میزان قابل توجهّی خستگی راننده را کاهش دهد. همچنین به شما امکان می‌دهد خودرو را بدون دردسر پارک کنید. علاوه بر این، خودرو به کوچک‌ترین اقدامات راننده هم پاسخ می‌دهد امّا امیدوارم در هنگام رانندگی در سرعت‌های بالا در بزرگراه‌ها، محکم‌تر از این باشد.

راحتی چری تیگو 7 پرو 2021

از نظر راحتی، تیگو 7 پرو سواری لذّت‌بخشی را برای شما به ارمغان می‌آورد. این می‌تواند اثرات موانع جادّه را در حدّ معقول جذب کند که منجر به راحت‌تر شدن رانندگی خواهد شد. همچنین، خودرو هنگام رانندگی در بزرگراه‌ها، پایدار است و صدای بیرون به حدّاقل می‌رسد.

چری تیگو 7 پرو 2021 دو حالت برای رانندگی دارد: اکو و اسپورت. همانطور که انتظار می‌رود، حالت اکو (اقتصادی) رانندگی آرامی ارائه می‌دهد. از طرف دیگر، حالت اسپورت رانندگی هیجان‌انگیزتری دارد؛ زیرا موتور در دور بر دقیقه (RPM) بالاتری فعّالیّت می‌کند. حالت اسپورت واکنش بهتری در دریچه گاز نیز، به شما ارائه می‌دهد.

چری تیگو 7 پرو 2021: مصرف بهینه سوخت

تیگو 7 پرو در حالیکه در شهر با سرعت متوسّط 40 کیلومتر بر ساعت در حال حرکت بودم، مصرف سوخت 9 کیلومتر بر لیتر را ثبت کرد. در بزرگراه، هنگام رانندگی با سرعت متوسّط 90 کیلومتر بر ساعت، توانستم به 15.4 کیلومتر بر لیتر برسم.

چری تیگو 7 پرو 2021: نظر نهایی

تیگو 7 پرو حقیقتاً خودرویی است که می‌تواند بدبینی شما را نسبت به خودروهای چینی از بین ببرد. این ماشین دارای طرّاحی بیرونی خیره کننده، چیدمان داخلی ممتاز، عملکرد موتور قابل توجّه و مجموعه‌ای از آپشن‌های فنّاوری و ایمنی است. این خودرو به وضوح نشان می‌دهد که خودروهای چینی مسیری طولانی را طی کرده و در طرّاحی و کیفیّت کلّی ساخت، پیشرفت چشمگیری داشته‌اند.

چری تیگو 7 پرو 2021 دارای قیمت 23,700 دلار در بازارهای جهانی است که نسبت به رقبای هم‌دسته‌ی خود مانند جیلی Azkarra (31,450 دلار)‌ و MG RX5 (25,700 دلار) پایین‌تر است. شایان ذکر است، تیگو 7 پرو و سایر خودروهای چری برای فروش در ایران دارای موارد زیر هستند: 10 سال گارانتی موتور، 5 سال گارانتی عمومی خودرو، 3 سال پکیج نگهداری پیشگیرانه و 3 سال امداد جادّه‌ای. البته این موراد در هنگام فروش نهایی ممکن است تغییراتی یابند.

رنگ‌بندی چری تیگو 7 پرو 2021

تیل (سبزآبی) درخشان، مشکی برّاق، قرمز درخشان، سفید اسپورت

مشخّصات چری تیگو 7 پرو 2021:

عمومی
سازنده Chery
نام Tiggo 7 Pro
نوع بدنه کراس‌اوور کامپکت
ابعاد و وزن
طول 4,500 میلی‌متر
عرض 1,824 میلی‌متر
ارتفاع 1,746 میلی‌متر
فاصله دو محور 2,670 میلی‌متر
موتور و انتقال
نوع 1.5 لیتری توربوشارژ بنزینی
نوع سوخت مصرفی بنزین
انتقال نیرو گیربکس متغیّر پیوسته (CVT) 9 حالته
اسب بخار 145 اسب بخار در 5,500 دور بر دقیقه
گشتاور 210 نیوتون متر در 1,750 تا 4,000 دور بر دقیقه
تعلیق
جلو کمک‌فنرهای مک‌فرسون (MacPherson)
عقب چند میله‌ای
ترمزها
ترمز دستی برقی
جلو صفحه دیسک خنک‌شونده
عقب صفحه دیسک
ظرفیّت‌ها
ظرفیّت باک 51 لیتر
چرخ‌ها آلیاژ 18 اینچی
بیرونی
چراغ‌های جلو LED
چراغ‌های عقب LED
چراغ‌های روشنایی در روز دارد
ریل سقفی دارد
آینه بغل‌های برقی دارد (تاشوی خودکار)
دستگیره‌ درها خاکستری تیره‌ی متالیک
داخلی
صفحه نمایش اینفوتِینمنت صفحه نمایش لمسی 10.25 اینچی با CarPlay اپل و Android Auto
اسپیکرها 6
جنس صندلی‌ها چرم
فرمان چرم
تهویه هوا دو منطقه‌ای
درگاه USB مجهّز
شارژ بی‌سیم موبایل مجهّز
آکسسوری 12 ولتی مجهّز
فنّاوری و ایمنی
ایربگ‌ها 6
ضدّسرقت الکترونیک دارد
سیستم ترمز ضدّقفل دارد
توزیع نیروی ترمز الکترونیک دارد
دستیار ترمز اضطراری دارد
سیستم ترمز هوشمند دارد
برنامه‌ی پایداری الکترونیک دارد
کنترل در سربالایی دارد
کنترل در سراشیبی دارد
کنترل کشش دارد
سیستم هشدار اضطراری دارد
یادآور کمربند ایمنی دارد
کروز کنترل دارد

شرایط فروش اقساطی چری تیگو 7 پرو

شرکت سپند خودرو نمایندگی مجاز و رسمی کارخانجات بزرگ خودروسازی ایرانی و خارجی است که با شرایطی ویژه انواع خودرو را به صورت اقساطی به فروش می‌رساند. ما در سپند خودرو در تلاش هستیم تا نیاز هم‌وطنان عزیزمان را برطرف کنیم و برای آن‌ها تجربه‌ای لذت‌بخش از خرید خودرو را به ارمغان بیاوریم. برای اطلاع از شرایط فروش اقساطی چری تیگو 7 کافی است با شماره 02191072104 تماس بگیرید تا همکاران ما در واحد فروش شما را راهنمایی کنند.

تحویل فوری خودرو

تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

سند به نام خریدار

با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

اقساط بلندمدت

پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
 • تحویل فوری خودرو

  تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

 • سند به نام خریدار

  با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

 • اقساط بلندمدت

  پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

 • تعویض خودرو پیش از پایان اقساط

  مشتریان سپندخودرو این امکان را دارند که در زمان بازپرداخت اقساط خودروی خود را تعویض کرده و مدل جدیدتری دریافت کنند.

 • تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت

  امکان تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت بازپرداخت و کسر سودهای آتی که باعث پرداخت سود کمتری نسبت به فرمول‌های مشابه می‌شود.

 • بیمه بدنه اجباری نیست

  الزامی برای خرید بیمه بدنه وجود ندارد ولی در صورت تمایل می توانید از تخفیف ۷۰ درصدی بیمه بدنه با معرفی‌نامه سپندخودرو استفاده نمایید.

قیمت خودرو چطور محاسبه می‌شود؟

خودروی صفر از بازار آزاد تهیه شده و با تسهیلات ویژه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. معیار ما قیمت روز بازار آزاد بوده و قیمت کارخانه ملاک محاسبه اقساط نیست.

تحویل خودرو فوری است یا مدت دار؟

تحویل خودرو به صورت فوری انجام شده و تمام فرآیند عقد قرارداد و تحویل در یک روز انجام می‌شود. تا پیش از تحویل خودرو به مشتری هیچ وجهی دریافت نخواهیم کرد.

آیا سند خودرو به نام مشتری می شود؟

بلی ، سند خودرو از همان ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

آیا امکان فروش خودرو قبل از پایان اقساط وجود دارد؟

سند خودرو به نام خریدار است ولی برای واگذاری به غیر ابتدا باید از رهن شرکت خارج شود در نتیجه در صورت تسویه تسهیلات دریافتی با سپندخودرو امکان فروش آن را خواهید داشت.

آیا شما تمامی خودروها را به فروش می‌رسانید؟

در صورت وجود ماشین صفر مورد نظر شما در بازار و امکان تامین خودرو مورد تقاضا ، بلی. خودروهایی که توقف تولید شده یا به صورت صفر در بازار موجود نیستند قابل ارائه نخواهند بود.

آیا شما روی خودرو کارکرده وام می دهید؟

خیر ، رسالت ما خرید و فروش خودرو صفر می‌باشد و در زمینه خودرو کار کرده خدماتی ارائه نمی‌دهیم.

اقساط به چه صورت دریافت می گردد؟

اقساط شما هر دوماه یک بار دریافت شده و به ازای هر قسط یک فقره چک از شما دریافت می‌شود.

بیش از 15 سال سابقه درخشان

شرکت سپند خودرو آریا که در سال ۱۳۸۶ و با شماره ثبت ۴۴۶۳۰۶ تاسیس شده است معتبرترین و موفق ترین شرکت در حوزه فروش خودرو در ایران می باشد.

فروش اقساطی خودرو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران

خرید آنلاین خودروخرید آنلاین خودرو مزایای سپندخودرومزایای سپندخودرو
خرید آنلاین خودروخرید آنلاین خودرو مزایای سپندخودرومزایای سپندخودرو