بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.

فروش اقساطی ریرا

فروش خوردروی ریرا (ری را) اقساطی

قبل از هرگونه خرید اقساطی خودرو از سپندخودرو در خصوصوص ریرا (ری را) ، آنالیز تولید شده این محصول شما را در خرید با چشم باز تر این محصول کمک میکند و سپس اقدام به خرید اقساطی از سپند خودرو کنید. پس تا پایان این مطلب در سایت سپند خودرو با ما همراه باشید . اتومبیل ریرا در میان برترین خودروهای لوکس موجود در کشور ما دسته‌بندی میشود. انواع این اتومبیل‌ها بسته به نظر و خواست مشتریان به صورت اقساط و نقدی واگذار خواهند شد. سپند خودرو بهترین شرایط خرید این محصولات را در اختیار مشتریان عزیز قرار می‌دهد. شما می‌توانید هر یک از آنها را با در نظر گرفتن نحوه پرداخت هر یک از سه تیپ موجود از این اتومبیل لوکس خریداری کنید. قدرت بالای موتور و قطعات فنی آن از مهمترین مزایای استفاده از این محصول به شمار می‌رود.

 

فروش خوردروی ریرا (ری را) اقساطی

 

خرید اقساطی خودروی ریرا (ری را)

این اتومبیل با قیمت مناسبی خرید و فروش می‌شود. هر یک از مدل‌های این وسیله نقلیه در سر تا سر کشور ما خریدارانی دارند و توجه بسیاری را جلب می‌کنند. سپند خودرو یکی از بهترین کمپانی‌های خرید و فروش اتومبیل شرایط ویژه‌ای برای خرید و فروش این وسیله نقلیه در نظر گرفته است. برای خرید این وسیله نقلیه از این کمپانی، باید با شرایط فروش آن آشنایی داشته باشید. اگر تصمیم به خرید اقساطی خودرو ریرا (ری را) را دارید می‌توانید با کارشناسان سپندخودرو ارتباط برقرار کنید.

خرید قسطی خودروی ریرا (ری را) با شرایط تحویل فوری

این اتومبیل با شرایط خرید و فروش اقساطی به مشتریان عزیز ارائه می‌شود. هر یک از مدلهای این وسیله نقلیه با مشخصه‌های فنی به خصوصی ارائه می‌شود؛ مشتریان میتوانند با خرید این اتومبیل لذت اتومبیل‌سواری را برای خود دوچندان کنند. شما می‌توانید با خرید از سپند خودرو، کلیه نیازهای خود را به یک اتومبیل لوکس و باکیفیت برآورده کنید. با خرید این خودرو شرایط تحویل فوری آن نیز برای شما فراهم شده و کیفیت خرید شما را به طرز قابل توجهی افزایش می‌دهد.

 

خرید قسطی خودروی ریرا (ری را) با شرایط تحویل فوری

 

خرید خودروی ریرا (ری را) قسطی

اگر شما هم از خرید اقساط هر وسیله نقلیه بیشتر استقبال می‌کنید، سپند خودرو برای بهبود فرایند خرید شما، شرایط ویژه فروش اقساطی در نظر گرفته است. این خودرو پس از سفارش خرید قسطی مشتریان در کوتاه‌ترین زمان ممکن به مشتریان ارائه می‌شود. تا زمانی که خودرو به دست مشتریان نرسیده است، وجهی بابت آن پرداخت نخواهد شد. به همین خاطر نیز مشتریان اغلب از این شرایط فروش ویژه استقبال می‌کنند. شرایط فروش اقساطی اتومبیل ری را با بهترین برنامه در سر تا سر کشور ما ارائه می‌شود.

قیمت خودروی ریرا (ری را) – خرید اقساطی ریرا بدون پیش پرداخت

اتومبیل فوق‌العاده ری را با هزینه بسیار مطلوبی به متقاضیان عرضه می‌شود. هر تیپ از این اتومبیل مشخصه‌های فنی خاصی را به خود اختصاص می‌دهد که هزینه خرید آن را نیز دگرگون می‌کند. آن چه در این بخش مورد توجه قرار می‌گیرد، هزینه خرید و فروش اقساط و قیمت خرید این وسیله نقلیه به صورت نقدی است که چندان تفاوتی با هم نمی‌کنند.

 

خرید خودروی ریرا (ری را) قسطی

 

مشخصات فنی ریرا (ری را)

این وسیله نقلیه با مشخصه‌های فنی قابل توجهی ارائه می‌شود. برخی از مشخصه‌های آن را در زیر مشاهده میکنید:

 • گیربکس‌های 6 ساعته دستی
 • سیستم کنترل الکتریکی پایدار
 • ترمز کمکی Bas
 • سنسورهای عقب
 • ترمزهای دیسکی در جلو و عقب وسیله نقلیه
 • سیستم تهویه اتوماتیک
 • 6 بلندگو
 • فرمان برقی
 • 2 توییتر
 • سانروف

آپشن‌ها و مهمترین تغییرات ریرا (ری را)

کنترل سرعت این وسیله نقلیه در سراشیبی‌ها از مهمترین ویژگی‌ها و قابلیت‌های این وسیله نقلیه به شمار می‌رود. آینه‌های جانبی برقی این وسیله نقلیه نیز از مهمترین ویژگی‌ها و مزایای استفاده از آن به شمار می‌رود. نمایشگر 10 اینچی لمسی نیز از مهمترین ویژگی‌های استفاده از آن هستند. کی لس استار نیز از قابلیت‌های منحصر به فرد این محصول به شمار می‌رود که ریرا را به یک وسیله نقلیه حرفه‌ای تبدیل می‌کند.

 

آپشن‌ های خودرو ریرا (ری را)

 

خرید ریرا (ری را) اقساطی

ری را توانسته با قابلیت‌های مربوط به آینه‌های برقی و گرم‌کن و سرد‌کن‌های صندلی‌ها بهترین آپشن‌ها را در اختیار مصرف‌کنندگان قرار دهد. به این ترتیب مشتریان بسیاری برای خرید این اتومبیل لوکس داوطلب می‌شوند. رینگ‌های آلومینیومی مخصوص این وسیله نقلیه نیز در میان مشخصه‌های فنی اساسی آن قرار می‌گیرند.

تصاویر خودروی ریرا (ری را)

با مشاهده عکسها و تصاویری که از این اتومبیل به خوبی می‌توانید، به ویژگی‌ها و قابلیت‌های متعدد موجود در آن پی ببرید. هر یک از بخش‌ها و اجزای فنی این وسیله نقلیه در تصاویر مربوط به ری را مشاهده می‌شوند. برای خرید این وسیله از سپند خودرو ابتدا تصاویر آن را مشاهده کنید.

 

تصاویر خودروی ریرا (ری را)

 

ویدیوی خودروی ریرا (ری را)

در این بخش ویدویی از اجزا و بخش‌های فنی این اتومبیل لوکس مشاهده می‌کنید که به شما کمک می‌کند، تصمیم بهتری در خصوص این وسایل نقلیه بگیرید. سپند خودرو این وسیله نقلیه را با بهترین شرایط به مشتریان ارائه می‌دهد.

شرایط ویژه خرید اقساطی خودروهای ایرانی و خارجی

تحویل فوری خودرو

تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

سند به نام خریدار

با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

اقساط بلندمدت

پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
 • تحویل فوری خودرو

  تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

 • سند به نام خریدار

  با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

 • اقساط بلندمدت

  پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

 • تعویض خودرو پیش از پایان اقساط

  مشتریان سپندخودرو این امکان را دارند که در زمان بازپرداخت اقساط خودروی خود را تعویض کرده و مدل جدیدتری دریافت کنند.

 • تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت

  امکان تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت بازپرداخت و کسر سودهای آتی که باعث پرداخت سود کمتری نسبت به فرمول‌های مشابه می‌شود.

 • بیمه بدنه اجباری نیست

  الزامی برای خرید بیمه بدنه وجود ندارد ولی در صورت تمایل می توانید از تخفیف ۷۰ درصدی بیمه بدنه با معرفی‌نامه سپندخودرو استفاده نمایید.

قیمت خودرو چطور محاسبه می‌شود؟

خودروی صفر از بازار آزاد تهیه شده و با تسهیلات ویژه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. معیار ما قیمت روز بازار آزاد بوده و قیمت کارخانه ملاک محاسبه اقساط نیست.

تحویل خودرو فوری است یا مدت دار؟

تحویل خودرو به صورت فوری انجام شده و تمام فرآیند عقد قرارداد و تحویل در یک روز انجام می‌شود. تا پیش از تحویل خودرو به مشتری هیچ وجهی دریافت نخواهیم کرد.

آیا سند خودرو به نام مشتری می شود؟

بلی ، سند خودرو از همان ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

آیا امکان فروش خودرو قبل از پایان اقساط وجود دارد؟

سند خودرو به نام خریدار است ولی برای واگذاری به غیر ابتدا باید از رهن شرکت خارج شود در نتیجه در صورت تسویه تسهیلات دریافتی با سپندخودرو امکان فروش آن را خواهید داشت.

آیا شما تمامی خودروها را به فروش می‌رسانید؟

در صورت وجود ماشین صفر مورد نظر شما در بازار و امکان تامین خودرو مورد تقاضا ، بلی. خودروهایی که توقف تولید شده یا به صورت صفر در بازار موجود نیستند قابل ارائه نخواهند بود.

آیا شما روی خودرو کارکرده وام می دهید؟

خیر ، رسالت ما خرید و فروش خودرو صفر می‌باشد و در زمینه خودرو کار کرده خدماتی ارائه نمی‌دهیم.

اقساط به چه صورت دریافت می گردد؟

اقساط شما هر دوماه یک بار دریافت شده و به ازای هر قسط یک فقره چک از شما دریافت می‌شود.

بیش از 15 سال سابقه درخشان

شرکت سپند خودرو آریا که در سال ۱۳۸۶ و با شماره ثبت ۴۴۶۳۰۶ تاسیس شده است معتبرترین و موفق ترین شرکت در حوزه فروش خودرو در ایران می باشد.

فروش اقساطی خودرو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران

خرید آنلاین خودروخرید آنلاین خودرو مزایای سپندخودرومزایای سپندخودرو
خرید آنلاین خودروخرید آنلاین خودرو مزایای سپندخودرومزایای سپندخودرو