فروش اقساطی بسترن آسا B30

بسترن آسا B30 جدید ترین محصول مونتاژشده توسط گروه خودروسازی بهمن است، این خودرو را برادر کوچک تر بسترن آسا B50 می دانند و مدت زیادی نیست که وارد کشورمان شده است. هر خودرو در هنگام ورود به بازار باید دارای برگ های برنده ای باشد تا با تمایزی که ایجاد می کند بتواند بخشی از بازار را در اختیار بگیرد. مزیت بسترن آسا B30 نسبت به رقبایش چهره ی زیبا و به روزتر در میان خودروهایی با این رنج قیمتی است، همچنین با طراحی حرفه ای ظاهر خودرو حجیم و عضلانی جلوه می کند تا مخاطبان بیشتری خواهان استفاده از شرایط فروش اقساطی بسترن آسا B30 باشند و این خودرو را به عنوان خودروی خود یا خانواده شان انتخاب کنند.

فروش اقساطی بسترن آسا B30

مشخصات فنی بسترن آسا B30

بسترن آسا B30 در رقابت با همتایانش خود را به پیشرانه ای 1.6 لیتری با قابلیت تنفس طبیعی مجهز کرده است. موتور این خودرو قادر است تا 170 اسب بخار قدرت تولید کند و قوای محرکه تولیدی توسط آن از رقبا کم نمی آورد، گیربکس 6 سرعته خودکار این خودرو از بهترین‌ها در این رده قیمتی می باشد. بسترن آسا B30 با هندلینگ خوب و تعویض دنده ی نرم و به جا، تجربه رانندگی خوبی را برای مخاطبان به وجود می آورد و از نظر فنی کیفیت مونتاژ آن در ایران بالاتر از رقبای دیگرش مانند برلیانسH330 است اما در این مورد نمی توان به صورت قطعی نظری ارائه داد و باید منتظر ماند تا آمار فروش اقساطی بسترن آسا B30 به همراه فروش نقدی با خودروهای رقیبش مقایسه شود. در مورد سیستم فنربندی نیز در بسترن B30 مانند خودروهای دیگر در این رنج قیمتی، سیستم مک فرسون برای چرخ های جلو و سیستم میله پیچشی برای محورعقب در نظر گرفته شده است.

مشخصات فنی بسترن آسا B30

حجم موتور 1598 سی سی
نوع موتور موتور بنزین سوز انژکتوری
تعداد سیلندرهای بسترن آسا B30 4
تعداد سوپاپ ها 16
محل قرار گیری موتور موتور جلو
سیستم سوخت رسانی انژکتوری تزریق مستقیم
ظرفیت باک بسترن آسا B30 50 لیتر
حداکثر توان خروجی 80 اسب بخار در 5500 دور در دقیقه

فروش اقساطی بسترن آسا B30

از بزرگترین مزیت های بسترن آسا B30 نسبت به قیمتش، گیربکس این خودرو است که سازنده ی آن شرکت آیسین ژاپن با کارنامه ی پر افتخار ساخت گیربکس های پورشه، تویوتا ، پژو، رنو و هیوندای می باشد، آیسین بهترین برند گیربکس در دنیا است. ساختار مدرن و پیشرفته ی خودرو با وزن کم و کارآیی بالا در کنار سیستم ایمنی در برابر خرابی، ترکیب خوبی را ایجاد کرد است. سیستم ایمنی در برابر خرابی به راننده امکان می دهد تا در صورت خرابی گیربکس تا رسیدن به تعمیرگاه بدون اینکه آسیب جدی به گیربکس وارد شود به مسیر خود ادامه دهد. احتمالا در آینده ای نزدیک شرایط فروش اقساطی بسترن آسا B30 در نمایندگی های زیادی برای گرفتن بازخورد ورود این خودرو به بازار در طیف گسترده تر فعال می شود.

شرایط فروش بسترن آسا B30

سپند خودرو در جهت تسهیل در امور خرید و رفع نیازهای مشتریان عزیز خودروی بسترن آسا B30 را با شرایط اقساطی ارائه می نماید. متقاضیان می توانند جهت خرید اقساطی بسترن آسا B3055 درصد مبلغ ارزش اصلی آن را به صورت پیش پرداخت در زمان عقد قرارداد و تحویل؛ و مابقی قیمت آن را به صورت اقساط 30 ماهه پرداخت نمایند.

همچنین با مراجعه به صفحه فروش اقساطی خودرو از شرایط دریافت سایر خودروهای این شرکت آگاه خواهید شد.

  • دسته چک
  • گردش ۳ ماهه آخر حساب جاری
  • مدارک شغلی در صورت وجود و لزوم (ارایه جواز کسب و یا فیش حقوقی برای هموطنان شهرستانی)
  • مدارک سکونتی جهت انجام امور تعویض پلاک و انتقال مالکیت خودرو
لازم به ذکر می باشد که تحویل خودرو بعد از فروش اقساطی بسترن آسا B30 با تحویل فوری دریافت خودرو توسط مشتری توسط این شرکت به صورت آنی و در زمان عقد قرارداد بوده و هیچ گونه تحویل مدت دار و ثبت نامی جز فعالیت این شرکت نمی باشد.

خدمات سپندخودرو ویژه هموطنان ساکن در استان های تهران و البرز است. در حال حاضر امکان ارایه شرایط اقساطی به سایر شهرها وجود ندارد.

تماس با سپند خودرو
به این مطلب چه امتیازی میدهید؟
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.
TOP
تماس با مامزایای خرید