بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.

فروش اقساطی آریزو 6 پرو

فروش اقساطی فونیکس آریزو 6 پرو مدیران خودرو

قبل از هرگونه خرید اقساطی خودرو از سپندخودرو در خصوصوص آریزو 6 پرو ، آنالیز تولید شده این محصول شما را در خرید با چشم باز تر این محصول کمک میکند و سپس اقدام به خرید اقساطی از سپند خودرو کنید. پس تا پایان این مطلب در سایت سپند خودرو با ما همراه باشید . مدیران خودرو در بازار پر تلاطم خرید و فروش اتومبیل، ارائه‌دهنده لوکس‌ترین انواع وسایل نقلیه است که فونیکس آریزونا یکی از بهترین آنها است. در سپند خودرو اطلاعات دقیق‌تری در رابطه با این وسیله نقلیه به دست خوهید آورد. هر یک از اجزا و قطعات فنی این وسیله نقلیه استانداردهای روز دنیا را به خود اختصاص داده‌اند. در این میان شرایط فروش فوق‌العاده آن نیز توجه علاقمندان را به خود جلب می‌کند.

 

فروش اقساطی فونیکس آریزو 6 پرو مدیران خودرو

 

خرید اقساطی فونیکس آریزو 6 پرو مدیران خودرو

این وسیله نقلیه نسل جدیدی از خودروهایی است که با نام mvm ارائه داده می‌شدند. به همین خاطر طرفداران نسل قدیمی آن از نسل جدید فونیکس آریزو استقبال می‌کنند. سپند خودرو بهترین شرایط را برای ارائه این اتومبیل به مشتریان معرفی می‌کند. هر یک از اجزا و قطعات فنی به کار رفته در این وسیله طول عمر قابل توجهی دارند و بر این اساس قیمت خرید این خودرو صرفه اقتصادی قابل توجهی برای مشتریان دارد. این اتومبیل با شرایط خرید اقساطی نیز قابل فروش خواهد بود.

خرید قسطی فونیکس آریزو 6 پرو مدیران خودرو تحویل فوری

سپند خودرو برای ارائه بهتر محصولات خود شرایط ویژه‌ای برای فروش آن در نظر گرفته است. این محصولات به صورت قسطی در این کمپانی ارائه می‌شود. با استفاده از این شرایط شما میتوانید تنها با ارائه اسناد و مدارک معتبر، خودروی مورد نظر خود را به صورت قسطی تحویل بگیرید. شرایط اقساط این وسیله نقلیه به صورت تحویل فوری خواهد بود. اگر تصمیم به خرید اقساطی خودرو آریزو 6 پرو را دارید می‌توانید با کارشناسان سپندخودرو ارتباط برقرار کنید.

 

خرید اقساطی فونیکس آریزو 6 پرو مدیران خودرو

 

خرید آریزو 6 پرو قسطی

خرید قسطی فونیکس آریزو با قیمت‌هایی مشابه با هزینه نقدی این محصول انجام می‌گیرد. شما می‌توانید فونیکس اریزو 6 پرو را با قیمت مناسبی خریداری کرده و از نمایندگی معتبر این کمپانی تحویل بگیرید. در نظر داشته باشید تا زمان تحویل خودرو وجهی از شما دریافت نمی‌شود. سپند خودرو با این شرایط ویژه بهترین محصولات را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

قیمت فونیکس آریزو 6 پرو مدیران خودرو

در میان همه مشخصه‌های فنی و کیفی این اتومبیل قیمت خرید و فروش آن بسیار مهم تلقی می‌شود و مشتریان برای آگاهی از هزینه خرید آن به سپند خودرو مراجعه می‌کنند. با توجه به شرایط تحریم کنونی، هزینه خرید و فروش فونیکس آریزو نیز کمی متفاوت شده و قیمت آن بالاتر رفته است. در این زمینه قیمت خرید آن در هر یک از روش‌های اقساط و نقد یکسان خواهد بود.

 

خرید قسطی فونیکس آریزو 6 پرو مدیران خودرو

 

مشخصات فنی فونیکس آریزو 6 پرو مدیران خودرو

در خصوص خرید هر وسیله نقلیه، آشنایی با مشخصه‌ها و ویژگی‌های فنی و کیفی آن بسیار مهم است. برخی از امکانات و مشخصه‌های فونیکس اریزو 6 پرو را در زیر مشاهده می‌کنید.

 • کیسه‌های هوای نقطه‌ای
 • سنسورهای قدرتمند پارک عقب
 • دوربین‌های 360 درجه
 • رادارهای نقطه کور
 • ترمزهای برقی پارک
 • سانروف دوحالته
 • شارژر بی سیم برای تلفن همراه
 • صندلی برقی برای راننده
 • سیستم‌های تهویه مطبوع در بخش‌های مختلف این اتومبیل
 • آینه‌های جانبی برقی با خاصیت تاشو

آپشن‌ ها و مهمترین تغییرات فونیکس آریزو 6 پرو

برخی از مهمترین آپشن‌ها و تغییرات فونیکس اریزو 6 پرو سبب افزایش استقبال مشتریان از این وسیله نقلیه شده‌اند. از میان آنها می‌توان به فرمان برقی موجود در آن اشاره کرد که کیفیت قابل توجهی در ساختار آن به وجود می‌آورند. کروزهای کنترلی آن نیز از اجزای مهم فونیکس به شمار می‌روند. در این وسیله نقلیه از یک نمایشگر مرکزی 10 اینچی نیز استفاده شده است.

 

آپشن‌ های فونیکس آریزو 6 پرو

 

فروش فونیکس آریزو 6 پرو اقساطی

فونیکس آریزو 6 پرو یکی از خودروهای لوکسی است که مدیران خودرو در بازارهای خرید و فروش اتومبیل ایران ارائه کرده است. هزینه‌های به‌صرفه و امکانات گسترده به کار رفته در این وسیله نقلیه سبب افزایش استفاده از آن در سر تا سر کشور شده است. گرم‌کن‌های صندلی، اهرم‌های تنظیم و تعویض دنده و… همه و همه سبب افزایش استقبال از این وسیله نقلیه شده‌اند.

تصاویر فونیکس آریزو 6 پرو مدیران خودرو

در این بخش برای افزایش اطلاعات کاربران عزیز تصاویری از این وسیله نقلیه را ارائه می‌دهیم که با مشاهده آنها بهتر می‌توانید در خصوص خرید اقساطی فونیکس اریزو 6 پرو تصمیم بگیرید.

 

فروش فونیکس آریزو 6 پرو اقساطی

 

ویدیوی فونیکس آریزو 6 پرو مدیران خودرو

در این بخش ویدیویی از فونیکس اریزو 6 پرو را مشاهده می‌کنید که سپند خودرو برای افزایش اطلاعات کاربران ارائه کرده است. هر یک از اجزای فنی و قابلیت‌های مهم این وسیله نقلیه تا حدودی در این ویدیو نمایان می‌شود.

شرایط ویژه خرید اقساطی خودروهای ایرانی و خارجی

فروش اقساطی فونیکس آریزو 6 پرو مدیران خودرو
مشاوره رایگان021-91070014
تحویل فوری خودرو

تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

سند به نام خریدار

با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

اقساط بلندمدت

پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
 • تحویل فوری خودرو

  تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

 • سند به نام خریدار

  با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

 • اقساط بلندمدت

  پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

 • تعویض خودرو پیش از پایان اقساط

  مشتریان سپندخودرو این امکان را دارند که در زمان بازپرداخت اقساط خودروی خود را تعویض کرده و مدل جدیدتری دریافت کنند.

 • تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت

  امکان تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت بازپرداخت و کسر سودهای آتی که باعث پرداخت سود کمتری نسبت به فرمول‌های مشابه می‌شود.

 • بیمه بدنه اجباری نیست

  الزامی برای خرید بیمه بدنه وجود ندارد ولی در صورت تمایل می توانید از تخفیف ۷۰ درصدی بیمه بدنه با معرفی‌نامه سپندخودرو استفاده نمایید.

قیمت خودرو چطور محاسبه می‌شود؟

خودروی صفر از بازار آزاد تهیه شده و با تسهیلات ویژه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. معیار ما قیمت روز بازار آزاد بوده و قیمت کارخانه ملاک محاسبه اقساط نیست.

تحویل خودرو فوری است یا مدت دار؟

تحویل خودرو به صورت فوری انجام شده و تمام فرآیند عقد قرارداد و تحویل در یک روز انجام می‌شود. تا پیش از تحویل خودرو به مشتری هیچ وجهی دریافت نخواهیم کرد.

آیا سند خودرو به نام مشتری می شود؟

بلی ، سند خودرو از همان ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

آیا امکان فروش خودرو قبل از پایان اقساط وجود دارد؟

سند خودرو به نام خریدار است ولی برای واگذاری به غیر ابتدا باید از رهن شرکت خارج شود در نتیجه در صورت تسویه تسهیلات دریافتی با سپندخودرو امکان فروش آن را خواهید داشت.

آیا شما تمامی خودروها را به فروش می‌رسانید؟

در صورت وجود ماشین صفر مورد نظر شما در بازار و امکان تامین خودرو مورد تقاضا ، بلی. خودروهایی که توقف تولید شده یا به صورت صفر در بازار موجود نیستند قابل ارائه نخواهند بود.

آیا شما روی خودرو کارکرده وام می دهید؟

خیر ، رسالت ما خرید و فروش خودرو صفر می‌باشد و در زمینه خودرو کار کرده خدماتی ارائه نمی‌دهیم.

اقساط به چه صورت دریافت می گردد؟

اقساط شما هر دوماه یک بار دریافت شده و به ازای هر قسط یک فقره چک از شما دریافت می‌شود.

بیش از 15 سال سابقه درخشان

شرکت سپند خودرو آریا که در سال ۱۳۸۶ و با شماره ثبت ۴۴۶۳۰۶ تاسیس شده است معتبرترین و موفق ترین شرکت در حوزه فروش خودرو در ایران می باشد.

فروش اقساطی خودرو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران