تولید موتور xu7p

وجود یک موتور قدرتمند در هر خودرویی لازم است زیرا نیروی محرکه خودرو را تامین می‌کند. موتور xu7p یکی از قوی‌ترین موتورهایی است که در داخل ایران تولید می‌شود. این موتور در حقیقت نسخه بهودیافته xu7 است که سال‌های زیادی مورد استفاده قرار می‌گرفت. مصرف سوخت پایین و عملکرد قوی‌تر xu7p سبب شده است که ایرانخودرو محصولات جدید خود را با این موتور وارد بازار کند. به طور مثال پژو پارس xu7p یکی از مهم‌ترین محصولات این بخش است. تولید موتور xu7p در ایران به صورت انبوه انجام می‌شود که مزایای بی‌نظیری برای خودروهای جدید ایجاد کرده است.

موتور xu7p

مجموعه‌های ساپکو و ایپکو در راستای تولید و آماده سازی این محصولات، نقش موثری ایفا کرده و بخش عظیمی از تولیدات را مدیریت می‌کنند. این موتورها را به نام ایکس یو سون پلاس می‌شناسند و آن‌ها را نسل جدیدی از موتورهای ایکس یو سون به شمار می‌آورند. ویژگی‌های متعدد این موتورها توجه بسیاری از مشتریان را جلب کرده است. در این گزارش در خصوص مشخصات این قطعات فنی خودرو اطلاعات بیشتری به دست می‌آورید.

مشخصات موتور xu7p

موتور xu7p از لحاظ عملکرد نسبت به موتورهای قدیمی xu7 بسیار بهتر عمل می‌کند. طراحی قطعات مختلف در این موتور نسبت به گذاشته تغییرات زیادی داشته است. به طور مثال مواردی همچون شاتون، رینگ و پیستون، سرسیلندر و محفظه لنگ و کلاچ ساختار متفاوتی نسبت به گذشته پیدا کرده است. حتی قطعات سوخت‌رسانی نیز دچار تغییرات وسیعی شده‌اند. به همین خاطر میزان آلایندگی این موتورها نسبت به نسل‌های گذشته موتور بسیار کمتر است. میزان آلایندگی این موتورها با استاندارد یورو 5 معرفی می‌شود.

موتور xupp

با استفاده از این سیستم‌های پیشرفته میزان مصرف سوخت خودرو نیز به طرز قابل توجهی کاهش می‌یابد. به همین خاطر استفاده از آن‌ها سبب صرفه جویی در هزینه‌های افراد می‌شود. در صورتی که از این موتور در خودرو استفاده شود، به مرور زمان شاهد بهبود عملکرد موتور و بخش‌های فنی خودرو خواهید بود. همچنین ایرادات کیفی موجود در سیستم‌های فنی اتومبیل نیز با وجود چنین موتورهایی به سهولت برطرف می‌شود. عیب‌یابی خودکار این موتورها از مهم‌ترین قابلیت‌های آن‌ها به شمار می‌رود. طراحی و ساخت و آماده‌سازی این موتورها با تحقیقات فراوانی انجام شده و کارشناسان حرفه‌ای در روند طراحی این موتورها دخالت داشته‌اند.

مشخصات موتور پرشیا xu7p

موتور xu7p پرشیا با قابلیت‌های جدیدی مورد استفاده مشتریان قرار می‌گیرد و یکی از بهترین سیستم‌هایی است که در بخش فنی خودرو قرار می‌گیرد. این موتورها با قیمت بیشتری ارائه شده و سبب افزایش قیمت خودرو می‌شوند. کاربردها و قابلیت‌های مهم موجود در سیستم این خودروها سبب ترغیب مصرف کنندگان برای خرید لوازم نقلیه با موتور ایکس یو سون پلاس شده است.

پژو پارس موتور xu7p

استفاده از آن‌ها نرخ مصرف روغن موتور را به طرز قابل توجهی کاهش می‌دهد و سبب افزایش توان و گشتاور سیستم موتوری اتومبیل خواهد شد. با وجود آن‌ها دیگر نیازی به تعمیرات گاه و بی‌گاه اجزای فنی و قطعات خودروی خود نخواهید داشت. قابلیت‌های متعدد این وسیله نقلیه به آن در میان سایر اتومبیل‌های موجود برتری می‌بخشد.

در سال‌های اخیر با تغییر سیاست‌های ایران‌خودرو در عرصه خودروسازی، ساخت و تولید موتورهای ایکس یو سون کاهش یافته و به جای آن موتورهای باکیفیت ایکس یو سون پلاس مورد استفاده قرار می‌گیرند. این قطعات فنی با کد کلاس‌های به خصوصی شناخته شده و خرید و فروش می‌شوند.

مشخصات فنی موتور xu7p

نوع موتور Xu7p
نسبت تراکم موتور ۱۰.۵
قدرت موتور 97 اسب بخار
بیشترین توان موتور در دور 5500rpm
تعداد سوپاپ ۸ سوپاپه
مصرف سوخت در ۱۰۰ کیلومتر ۷.۷ لیتر
استاندارد آلایندگی یورو ۵

پژو پارس موتور جدید Xu7p

پژو پارس موتور جدید xu7p یکی از جذاب‌ترین محصولات بازار خودرو است. موتور xu7p  با طراحی منحصر به فردی ارائه می‌شود که توجه بسیاری از مشتریان را به خود جلب می‌کند. هر یک از این پژو‌ها از نظر فنی با پژوهایی که با موتورهای ایکس یو سون ارائه می‌شدند، تفاوت‌های اساسی دارند. در ساختار اجزای داخلی این موتورها نیز تفاوت‌هایی وجود دارد که آن‌ها را از دیگر مدل‌های این پژوها متمایز می‌سازند. میل بادامک موجود در این خودروها نسبت به قبل تقویت شده‌اند.

خرید اقساطی پژو پارس xu7p

این قطعه در ساختار موتورهای جدید پژو پارس با اجزا و طراحی متفاوتی به کار می‌رود. سایر قطعات مانند میل لنگ و پوسته یاتاقان نیز با تفاوت‌هایی از مدل‌های قدیمی در ساختار این موتورها به کار می‌روند. در این میان سر‌سیلندرها نیز نسبت به موتورهای نسل گذشته بهبود پیدا کرده‌اند.

مجموعه شاتون، رینگ و پیستون‌های موجود در این خودرو با نسل‌های قبل پژو پارس تفاوت زیادی دارد. تفاوت بعدی مربوط به قطعه ای به نام قالپاق است که در سوپاپ‌ها موجود بوده و عملکرد موتور خودرو را متفاوت می‌سازد. همچنین روغن موتور مصرفی در این موتورها نیز متفاوت بوده و کاربردی منحصر به فرد به این وسیله نقلیه می‌بخشد. خوشخبتانه طرح فروش اقساطی پژو پارس xu7p نیز آغاز شده است که شما می‌توانید از این شرایط عالی به سود خود استفاده کنید.

مشخصات فنی پژو پارس xu7p

مدل خودرو پژو پارس xu7p
حجم موتور ۱۷۶۱ سی سی
پیشرانه چهار سیلندر ۸ سوپاپ
گیربکس ۵ سرعته دستی
شتاب ۰ تا صد ۱۲ ثانیه
بیشترین گشتاور ۱۴۶ نیوتون متر
مصرف سوخت ترکیبی ۷.۰۶ لیتر
حداکثر سرعت ۱۸۵ کیلومتر بر ساعت

موتور جدید ایران خودرو xu7p

موتور xu7p یکی از جدیدترین قابلیت‌هایی است که ایران خودرو در سیستم اتومبیل‌های خود به کار می‌برد. هر یک از اجزای به کار رفته در این موتورها بر اساس فناوری‌های پیشرفته و به روز در محل‌های مورد نظر تعبیه شده‌اند و ساختار منحصر به فردی در این  قطعات به وجود آورده‌اند.

مشخصات موتور xu7p

جمع بندی

موتور xu7p  یکی از بهترین موتورهایی است که در ایران بر روی خودروها نصب می‌شود. مصرف سوخت پایین در کنار قدرت بالا سبب شده است تا ایرانخودرو این موتور را جایگزین موتور xu7 کند. در بین محصولاتی که با این موتور عرضه می‌شوند پژو پرشیا xu7p بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. در این مطلب از سپندخودرو به طول کامل به معرفی موتور xu7p و قابلیت‌های آن پرداختیم. خوشبختانه شرایط فروش اقساطی پژو پارس xu7p نیز برای شما فراهم شده است که می‌توانید از این فرصت طلایی به سود خود استفاده کنید.

شرایط ویژه خرید اقساطی خودروهای ایرانی و خارجی