ساعت کار : شنبه تا پنج شنبه - 9 الی 17:30

شعبه نمایشگاهی:میدان رسالت، خیابان هنگام نرسیده به فرجام پلاک 76

شعبه مرکزی:خیابان شریعتی،نرسیده به میدان قدس،برج نگین الهیه،واحد 601

فروش اقساطی گروه بهمن - سپند خودرو

groupbahman

سپند خودرو در زمینه فروش اقساطی محصولات گروه بهمن فعالیت میکند. گروه بهمن در سال ۱۳۳۱ تحت عنوان (شرکت سهامی ایران خلیج کو) با سرمایه اولیه ۶۰۰ هزار ریال با نوع فعالیت حمل و نقل از جمله حمل و نقل دریایی و حق العمل کاری نمایندگی های تجاری تاسیس و شروع به‌کار نمود نام شرکت به موجب تصمیمات متخذه از سوی مجمع عمومی فوق العاده صاحبان سهام مورخ ۱۳۸۵/۳/۱۷ از سهامی خلج کوه به شرکت سهامی خاص اتومبیل سازی مزدا، در تاریخ ۱۳۶۳/۴/۶ به ایران وانت (شرکت سهامی خاص)، در تاریخ ۱۳۷۰/۱۲/۲۵ از سهامی خاص به سهامی عام تبدیل گشت و در تاریخ ۱۳۷۲/۱۲/۱۸ وارد بورس اوراق بهادار تهران شد.

نام این شرکت در تاریخ ۱۳۷۸/۴/۲۸ به گروه بهمن تغییر یافت. گروه بهمن در سال ۱۳۸۶ در راستای توسعه و گسترش محصولات خود همگام با فناوری روز جهان، تولید مزدا ۳ را آغاز کرد. در همان سال و به منظور تنوع‌بخشی به سبد محصولات، با تأسیس مرکز کاربری‌سازی، طراحی و تولید انواع کاربری‌های کامیونت‌های ایسوزو را در دستور کار قرار داد. از همین رو و با توجه به استقبال خوب متقاضیان، شرکت سپند خودرو شرایط آسانی را برای خرید اقساطی محصولات گروه بهمن فراهم نموده است.

شرایط فروش اقساطی گروه بهمن

مشتریان عزیز میتوانند جهت استفاده از شرایط فروش اقساطی گروه بهمن ؛ ۵۰ درصد مبلغ اصلی خودرو را بصورت پیش پرداخت در زمان عقد قرار داد و تحویل پرداخت نموده و مابقی طی اقساط حداکثر ۲۴ ماهه تسویه نمایند.