بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.
فروش اقساطی چانگان

فروش اقساطی چانگان

کمپانی خودروسازی چانگان جزو چهار خودروساز بزرگ کشور چین و بزرگترین برند خودروساز در این کشور می باشد. اگر محصولاتی که این شرکت با همکاری دیگر خودروسازان بزرگ تولید می کند را نادیده بگیریم چانگان از لحاظ تولید و فروش اقساطی، میان برندهای چینی مقام اول را کسب می کند.

شرایط فروش اقساطی چانگان

تحویل چانگان توسط سپند خودرو به صورت آنی و در زمان عقد قرارداد بوده و هیچ گونه تحویل مدت دار و ثبت نامی جز فعالیت این شرکت نیست.

  1. سند خودرو به نام خریدار شده و فقط ۳ دانگ آن در رهن شرکت بوده
  2. قبل از تحویل خودروی چانگان به مشتری هیچگونه پرداختی نخواهید داشت
  3. اعطای قرارداد رسمی اجاره به شرط تملیک به خریدار
  4. اجباری نبودن بیمه بدنه به دلیل عدم تحمیل هزینه به خریدار
  5.  امکان تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت بازپرداخت اقساط چانگان و کسر سود های آتی
  6. امکان تعویض خودرو در زمان پرداخت اقساط
  7. امکان کارشناسی خودرو در زمان تحویل در حضور مشتری

برای خرید اقساطی 50 درصد از مبلغ روز خودروی چانگان را به عنوان پیش پرداخت واریز می‌کنید و مابقی را طی اقساط 6 تا 30 ماهه می‌پردازید.

شرکت سپند خودرو آریا با شماره ثبت 446306 دارای جواز فعالیت از اتحادیه اتومبیل‌فروشان با درجه کیفی 1 و از اعضا رسمی انجمن صنفی واردکنندگان خودرو به شماره عضویت 1020، شرکتی قابل اعتماد جهت خرید خودرو می‌باشد.

نزدیک به 15 سال فعالیت مستمر ، بدون حتی 1 مشتری ناراضی،این افتخار ماست.

نظرات مشتریان
توضیحات تکمیلی

این شرکت تنها برند خودروساز چینی می باشد که مجموع تولید و فروش آن از مرز 10 میلیون دستگاه خودرو هم گذر کرده و حجم تولید و فروش خودروهای سواری آن در سال بالاتر از یک میلیون دستگاه می باشد، با توجه به تمامی این دلایل چانگان در بین برندهای خودروسازی چین مقام اول را کسب کرده است.

در حال حاضر آمار دارندگان خودروهای این کمپانی بالاتر از 12 میلیون نفر می باشد و می توان گفت بزرگترین گروه برند چینی است. بر اساس گزارشات اعلام شده این گروه خودروسازی دارای سرمایه گذاری مشترک با شرکت های فورد، پژو، مزدا، سیتروئن، سوزوکی و جی ام سی است، همچنین این برند صاحب برند “نیو بنی” است که با جوینت ونچر خودروی چانگان-سوزوکی را تولید می نماید. از این کمپانی می توان به عنوان تنها برند چینی نام برد که خودروهایش را شرکت های دیگری مانند سوزوکی یا پی اس آ در خارج از چین نیز تولید می کنند اما تحویل فوری خودرو تنها در تعداد معدودی از شرکت ها انجام می شود.

فروش اقساطی خودرو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران