بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.
پژو

فروش اقساطی پژو

پژو جزو زیرمجموعه های گروه پی اس ای به حساب می آید و همچنان بزرگترین شرکت خودروسازی فرانسه می باشد که در اروپا عنوان دومین خودروساز بزرگ را دارد. محصولات پژو از سال‌ها قبل در ایران مونتاژ و تولید شده و یکی از محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین برندهای خودروسازی اروپایی در ایران است.

تحویل فوری خودرو

تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

سند به نام خریدار

با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

اقساط بلندمدت

پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

فروش اقساطی محصولات پژو تحویل فوری

سپند خودرو تسهیلات ویژه ای برای فروش اقساطی پژو فراهم کرده است و کلیه محصولات آن را پوشش میدهد. برای کسب اطلاعات بیشتر خودروی مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

مشاوره رایگان021-91072104

تا کنون بیش از 5 میلیون دستگاه پژو 206 در سراسر دنیا تولید شده و به دست خریدار رسیده است، در حال حاضر شرکت ایران خودرو یکی از مهم‌ترین پایگاه‌های تولید این خودرو در جهان به شمار می رود. محبوبیت این خودرو در داخل ایران نیز مثال زدنی است، از مهم ترین دلایل رضایت رانندگان این خودرو چابکی و قوای فنی بالا، قیمت مناسب و تطابق خودرو با استانداردهای روز جهانی و همچنین مصرف سوخت پایین و سازگاری آن با محیط زیست می باشد.در بازه ی اوج گیری فروش اقساطی خودرو پژو 206 در میان سه رتبه ی اول بود، محبوبیت این خودرو تنها محدود به جوانان نیست و در میان خانواده ها نیز از جایگاه ویژه ای برخوردار است.طراحی و تولید پژو 206 با تجهیزات پیشرفته صورت گرفته و در آن از دستاوردهای به روز فنی و مهندسی استفاده شده است، لیست این امکانات در هر تیپ و مدل متفاوت است و هر کس با توجه به سلیقه و نیازش از میان مدل های موجود پژو 206 خودروی مناسب خودش را انتخاب می کند.

فروش اقساطی پژو 206

بیشتر ایرانیان حداقل یک بار تجربه رانندگی با این خودرو را دارند و تمامی آنها معتقدند که راننده بر روی صندلی احساس بهتری نسبت به دیگر رقبای هم قیمت این خودرو دارد. موقعیت قرار گیری صندلی، مکان فرمان و ارتفاع نشیمنگاه صندلی همگی در تناسب با یکدیگر می باشند و این مسئله باعث شده تا پژو 206 هندلینگ بهتری داشته باشد. موتور 1.4 لیتری این خودرو در تیپ 2 دارای 4 سیلندر است و قدرتی معادل با 75 اسب بخار تولید می نماید. شتاب خودرو با این مشخصات فنی در حدود 14 ثانیه می باشد، تیپ 2 پژو 206 پرفروش‌ترین مدل این خودرو در میان تمامی مدل‌های موجود در بازار است.
در مورد تیپ 5 باید گفت که موتور این خودرو دارای همان 4 سیلندر و 16 سوپاپ است با این تفاوت که حجم بیشتری دارد و توان تولیدی آن 110 اسب بخار در 5800 دور در دقیقه است و گشتاور آن 142 نیوتن متر در 4000 دور در دقیقه می باشد. تیپ 5 خودروی 206 جایگزین برادر ارزان تر خود شده است و محبوب ترین مدل در بین تیپ ها می باشد. تیپ 5 خودروی 206، آپشنال تر از مدل های قبلی است و در اوایل عرضه اش از بهترین های بازار بود. در این خودرو از موتور 1.6 لیتری TU5 بهره گیری شده است و با داشتن ارتفاعی کمتر سیستم تعلیق بهتری نیز دارد، پژو 206 تیپ 5 هنوز هم در بازار داخلی و خارجی محبوب و پرطرفدار است.

فروش اقساطی پژو 206

فروش اقساطی پژو 206 صندوقدار

با توجه به اینکه مدل هاچ بک پژو 206 خودروی مناسبی برای مسافرت های خانوادگی نبود، فضای کم آن در عقب خودرو و نبود یک صندوق عقب با ابعاد مناسب باعث ناراحتی رانندگانی شده بود که از پژو 206 به عنوان خودروی مسافرتی نیز بهره می بردند. به همین دلیل شرکت ایران خودرو برای رفع این ضعف بزرگ و به دست آوردن جایگاهی بالاتر در میان خانواده ها پژو 206 صندوق دار را طراحی نمود. این طراحی بر پایه پلتفرم اصلی پژو 206 هاچ بک صورت گرفت و در ابتدا نام آن “آریان” بود اما بعد از مدتی به 206 اس دی معروف شد. این خودرو در دو مدل با موتورهای TU5 و TU3 تولید می شود و حتی مدل دوگانه سوز آن نیز در بازار موجود است.
تحمل وزن بیشتر و فضای بار 325 متر مکعبی در صندوق عقب از مزایای این خودرو محسوب می شود اما در ابتدای ورودش به دلیل جا افتادن ظاهر 206 به عنوان یک خودروی هاچ بک برای نگاه خریداران نا آشنا و ناموزون بود ولی با گذشت زمان رفته رفته با کاربردهای بهترش توانست به هدف خود که محبوبیت در میان خانواده ها بود دست پیدا کند.

فروش اقساطی پژو 206 صندوقدار

فروش اقساطی پژو 207

پژو 207 چه از نظر پلتفرم و چه از نظر مشخصات فنی شباهت زیادی به تیپ 5 و تیپ 6 پژو 206 دارد اما با اعمال تغییرات ظاهری بر روی این خودرو با هدف مدرن تر کردن ظاهر پژو 206 نام آن نیز عوض شد. پژو 207 از نظر داخلی دارای تفاوت‌های زیادی با مدل های قبلی می باشد و کاربر با تغییرات صورت گرفته در این خودرو تنوع بیشتری را هنگام انتخاب میان انواع نسل های مختلف پژو 206 احساس می کند. در بخش بیرونی نیز چراغ ها مانند پژو 206 نیستند و در این مدل طراح با تغییراتی که صورت داده است سعی در ایجاد چهره ای متفاوت برای این خودرو داشته است. کارشناسان از نظر فنی پژو 206 تیپ 5 و پژو 207 را بسیار شبیه به یکدیگر می دانند و قوای فنی آنها نیز بسیار به یکدیگر شباهت دارد.

فروش اقساطی پژو 207
 • تحویل فوری خودرو

  تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

 • سند به نام خریدار

  با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

 • اقساط بلندمدت

  پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

 • تعویض خودرو پیش از پایان اقساط

  مشتریان سپندخودرو این امکان را دارند که در زمان بازپرداخت اقساط خودروی خود را تعویض کرده و مدل جدیدتری دریافت کنند.

 • تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت

  امکان تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت بازپرداخت و کسر سودهای آتی که باعث پرداخت سود کمتری نسبت به فرمول‌های مشابه می‌شود.

 • بیمه بدنه اجباری نیست

  الزامی برای خرید بیمه بدنه وجود ندارد ولی در صورت تمایل می توانید از تخفیف ۷۰ درصدی بیمه بدنه با معرفی‌نامه سپندخودرو استفاده نمایید.

قیمت خودرو چطور محاسبه می‌شود؟

خودروی صفر از بازار آزاد تهیه شده و با تسهیلات ویژه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. معیار ما قیمت روز بازار آزاد بوده و قیمت کارخانه ملاک محاسبه اقساط نیست.

تحویل خودرو فوری است یا مدت دار؟

تحویل خودرو به صورت فوری انجام شده و تمام فرآیند عقد قرارداد و تحویل در یک روز انجام می‌شود. تا پیش از تحویل خودرو به مشتری هیچ وجهی دریافت نخواهیم کرد.

آیا سند خودرو به نام مشتری می شود؟

بلی ، سند خودرو از همان ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

آیا امکان فروش خودرو قبل از پایان اقساط وجود دارد؟

سند خودرو به نام خریدار است ولی برای واگذاری به غیر ابتدا باید از رهن شرکت خارج شود در نتیجه در صورت تسویه تسهیلات دریافتی با سپندخودرو امکان فروش آن را خواهید داشت.

آیا شما تمامی خودروها را به فروش می‌رسانید؟

در صورت وجود ماشین صفر مورد نظر شما در بازار و امکان تامین خودرو مورد تقاضا ، بلی. خودروهایی که توقف تولید شده یا به صورت صفر در بازار موجود نیستند قابل ارائه نخواهند بود.

آیا شما روی خودرو کارکرده وام می دهید؟

خیر ، رسالت ما خرید و فروش خودرو صفر می‌باشد و در زمینه خودرو کار کرده خدماتی ارائه نمی‌دهیم.

اقساط به چه صورت دریافت می گردد؟

اقساط شما هر دوماه یک بار دریافت شده و به ازای هر قسط یک فقره چک از شما دریافت می‌شود.

بیش از 10 سال سابقه درخشان

شرکت سپند خودرو آریا که در سال ۱۳۸۶ و با شماره ثبت ۴۴۶۳۰۶ تاسیس شده است یکی از معتبرترین و موفق ترین شرکت های حوزه فروش خودرو در ایران می باشد.

فروش اقساطی خودرو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران