فروش اقساطی سیتروئن

خیلی از ما سیتروئن را با دو مدل محبوب و پر فروش بازار ایران یعنی ژیان و زانتیا می شناسیم. سیتروئن شرکت فرانسوی تولید خودرو است که سال 1919 در پاریس بنا نهاده شد. هم اکنون بازار ایران میزبان تنها دو مدل از این شرکت یعنی زانتیا و C5 است که توسط سایپا به فروش میرسد. البته که طرح فروش اقساطی سیتروئن نیز فراهم می باشد. سال 1974 پژو حدود 40 درصد از سهام سیتروئن را خرید و گروه پژو-سیتروئن (PSA) تشکیل شد. پس از آن نیز PSA برند DS را که به تازگی به بازار ایران نیز راه پیدا کرده تاسیس نمود. هم اکنون محصولات DS توسط شرکت آریا موتور تابان عرضه می شود. در راستان احترام به سلایق مشتریان، سپند خودرو شرایط فروش اقساطی خودرو سیتروئن یعنی زانتیا و سیتروئن C5 جدید را فراهم نموده است.

فروش اقساطی سیتروئن C5

  فروش اقساطی سیتروئن C5 جدید

اولین مدل C5 سال 2000 تولید و روانه بازار شد. اما مدلی که برای اولین بار به ایران آمد مربوط به سال 2005 است که آن زمان و بعد از ورود به ایران در معرض توجه قرار گرفت و درواقع رقبای جدی نیز نداشت. اما مدلی که هم اکنون C5 جدید نامیده میشود محصول سال 2010 است. در این بازه زمانی بازار ایران پر از اتوموبیل های کره ای مدرن، آلمانی و چینی شد و فرصتی برای عرض اندام C5 جدید مهیا نشد. با این حال طرفداران برند سیتروئن همچنان به تنها نماینده سدان لوکس این شرکت در بازار ایران پایبند بودند و آن را به صورت نقد یا با شرایط فروش اقساطی سیتروئن تهیه نمودند. سیتروئن C5 جدید از موتور 4 سیلندر 2000 سی سی بهره میبرد. این موتور میتواند 143 اسب بخار نیرو تولید کند و خودرو را از حالت سکون طی 9.7 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر بر ساعت برساند. حداکثر سرعت نیز برای C5 جدید 209 کیلومتر در ساعت ثبت شده است. یک باک 71 لیتری حمل سوخت برای خودرو در نظر گرفته شده است که به صورت ترکیبی در هر 100 کیلومتر 8.4 لیتر بنزین از آن خارج میشود. آپشن های ایمنی و رفاهی چون 7 کیسه هوا برای سرنشینان جلو و عقب، سیستم کامل ترمز و پایداری، سنسور پارک، تودوزی چرم، چراغ های زنون، کروز کنترل و… برای سیتروئن C5 جدید تعبیه شده است.

فروش اقساطی سیتروئن زانتیا

فروش اقساطی زانتیا تحویل فوری

کمتر کسی را سراغ داریم که زانتیا را نشناسد یا اسم آن نشنیده باشد. خودرویی که با تبلیغات فراوان پا به ایران گذاشت و طرفداران متعصبی نیز دارد. اینکه هدف سیتروئن از تولید زانتیا چه بوده مهم نیست، مهم این است که در ایران با استقبال بالایی مواجه شد. ایمنی زانتیا اصلا جالب نیست و در تست های تصادف حتی از پژو 206 نیز بدنه ای ضعیف تر را به نمایش گذاشت. سایپا نیز در یک تلاش ناموفق سعی کرد فیس لیفتی از این خودرو را ارائه کند که میتوان گفت نتیجه کار فاجعه بود. به هر حال زانتیا به دلیل نامی که در کشور دارد همچنان به حیات خود ادامه داده و در بازار دست دوم و یا با طرح های فروش اقساطی سیتروئن معامله میشود. موتور 4 سیلندر 2 لیتری آن میتواند 135 اسب بخار نیرو تولید کند و به حداکثر سرعت 203 کیلومتر بر ساعت برسد. شتاب 0 تا 100 زانتیا نیز 10.3 ثانیه است.

سپند خودرو شرایطی را فراهم نموده تا امکان فروش اقساطی سیتروئن فراهم شود. لذا میتوانید خودروی خود را به صورت فوری تحویل گرفته و پرداخت اقساط را به صورت کوتاه مدت یا بلند مدت انجام دهید.

شرایط فروش سیتروئن

مشتریان عزیز میتوانند جهت استفاده از شرایط فروش اقساطی سیتروئن ؛ 55 درصد مبلغ اصلی خودرو را بصورت پیش پرداخت در زمان عقد قرار داد و تحویل پرداخت نموده و مابقی مبلغ خودرو را طی اقساط حداکثر 30 ماهه تسویه نمایند.

  1. سند خودرو به نام خریدار شده و فقط ۳ دانگ آن در رهن شرکت بوده ، در قالب اجاره به شرط تملیک.
  2. قبل از تحویل خودروی مشتری هیچگونه پرداختی نخواهد داشت.
  3. بیمه بدنه اجباری نمی باشد.
  4. امکان تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت بازپرداخت و کسر سود های آتی،که این موضوع باعث پرداخت سود کمتری نسبت به فرمول های مشابه دارد.
  5. امکان تعویض خودرو در زمان پرداخت اقساط فروش اقساطی سیتروئن.
  6. اعطای قرارداد فروش اقساطی خودرو و اجاره به شرط تملیک به مشتری.
  7. نزدیک به ۱۰ سال فعالیت مستمر ، بدون حتی ۱ مشتری ناراضی،این افتخار ماست.

خدمات سپندخودرو ویژه هموطنان ساکن در استان های تهران و البرز است. در حال حاضر امکان ارایه شرایط اقساطی به سایر شهرها وجود ندارد.

تماس با سپند خودرو

فروش اقساطی محصولات سیتروئن تحویل فوری

سپند خودرو تسهیلات ویژه ای برای فروش اقساطی سیتروئن فراهم کرده است و کلیه محصولات آن را پوشش میدهد. برای کسب اطلاعات بیشتر خودروی مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

به این مطلب چه امتیازی میدهید؟
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.
TOP
تماس با مامزایای خرید