بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.
فروش اقساطی جک

فروش اقساطی جک

شرکت جک در سال 1964 در یکی از ایالات چین بنا نهاده شد.همکاری جک با هیوندا سابقه ای طولانی ومهم دارد که معمولا تولیدات آن را در کشور چین به انجام می رساند. مراکزی که در حال تحقیق و توسعه شرکت جک هستند در توکیو ژاپن و تورین ایتالیا قرار دارند. جک با کرمان موتور همکاری دارد که تولیدات این شرکت را در ایران عرضه و پشتیبانی کرده و محبوبیت بالایی نیز در بازار ایران است.

iv>
تحویل فوری خودرو

تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

سند به نام خریدار

با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

اقساط بلندمدت

پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

فروش اقساطی محصولات جک تحویل فوری

سپند خودرو تسهیلات ویژه ای برای فروش اقساطی جک فراهم کرده است و کلیه محصولات آن را پوشش میدهد. برای کسب اطلاعات بیشتر خودروی مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

مشاوره رایگان 021-41713

شرکت جک در سال 1964 در یکی از ایالات چین بنا نهاده شد. تولیدات شرکت جک در ابتدا در زمینه کامیون های تجاری صورت می گرفت. به ندرت تولیدات جک در زمینه شاسی بلندها و ون ها استارت خورد و بالاخره در آخرین مرحله خودروهای سواری خوبی را تولید کرد. همکاری جک با هیوندا سابقه ای طولانی ومهم دارد که معمولا تولیدات آن را در کشور چین به انجام می رساند. مراکزی که در حال تحقیق و توسعه شرکت جک هستند در توکیو ژاپن و تورین ایتالیا قرار دارند.  در ایران جک با کرمان موتور همکاری دارد و تولیدات این شرکت در کرمان موتور عرضه می شود و موفقیت های چشمگیری نیز در زمینه فروش اقساطی خودرو داشته است.

فروش اقساطی جک S5

این مدل از خودروی جک در واقع یک SUV شهری می باشد و خصوصیات و امکانات بسیار خوبی در زمینه طراحی و امنیتی و کارایی را در خود جای داده است. نیروهای تولیدی در موتور این خودرو تمام قدرت خود را به چرخ های جلو منتقل می کند. جک s5 به دلیل نداشتن سیستم چهار چرخ متحرک یک خودروی شهری است و نام آفرود برای آن مناسب نیست. در هنگام رانندگی دید خوبی در این خودرو به اطراف وجود دارد. نوع موتور در این خودرو توربو شارژر 4 خط سیلندر خطی و بنزینی می باشد. توانی معادل 174 اسب بخار و گشتاور 235 نیوتون متری، هم چنین جعبه دنده 6 سرعته دستی از خصوصیات فنی مهم آن است. این خودرو توانسته 5 ستاره ایمنی را از آن خود کند. طراحی ظاهری خودرو خصوصا در قسمت جلو به کراس اوورهای هم رده خود شبیه است. در قسمت داخلی روکش ها از جنس پارچه و در رنگهای نارنجی و مشکی هستند. هم چنین وجود سنسور نور در چراغ ها که نسبت به محیط روشن و خاموش می شوند از خصوصیات بارز این خودرو محسوب می شود.

فروش اقساطی جکs5

فروش اقساطی جک J5

خودرویی چینی که سدانی کامل را پیش روی شما قرار می دهد. این خودرو در میان تمامی خودرو های برند خودش زیباتر است. همین طور 5 ستاره ایمنی به این خودرو اعطا شده که این موضوع نشان دهنده ایمن بودن در کنار زیبایی است. متریال های استفاده شده در فضای داخلی نشان از پایین آوردن هزینه کلی آن دارد. از امکانات رفاهی می توان به صندلی های چرمی، وجود 6 عدد بلندگو، سنسور پارک و دریچه های تهویه را می توان نام برد. نمای شش ضلعی جلو پنجره و کروم کاری دقیق در کناره های چراغ مه شکن از خصوصیات زیبای ظاهری به حساب می آید. این خودرو از 2 نوع پیشرانه برخوردار است. در پیشرانه 1/8 لیتری  قدرت 140/7 اسب بخار و گشتاور 165 نیوتون متری به علاوه دنده 4 سرعته اتوماتیک به کار می رود. و اما در پیشرانه 1/5 لیتری توان مصرفی 111 اسب بخار و گشاور 146 نیوتون متر با جعبه دنده 5 سرعته دستی به کار می رود.

فروش اقساطی جک J5

فروش اقساطی جک S3

جک S3 خودرویی به نسبت قدیمی می باشد تاریخ تولید و عرضه این خودرو در بازارهای چین در سال  2014 صورت گرفت. پلت فرم اصلی این خودرو از روی جک J4 برداشت شده است. طراحی ظاهری این خودرو تاثیر بسیار زیادی از هیوندای گرفته است. در نمای رو به رویی جلو پنجره ای ترکیب شده با خط های کرومی کل فضای جلو را اشغال کرده است. به همین خاطر چراغ های مه شکن به اجبار در زیر سپر قرار داده شده است. در نمای عقب جک S5 بر عکس خوروهای قبلی طراحی بسیار محافظه کارانه و بدون کوچک ترین خشونتی انجام شده است. در نمای جانبی طراحی در خور یک کراس اوور قد بلند را مشاهده می کنیم. در فضای داخلی سادگی و متریال های فیزیکی به کار رفته شده حس آرامش خوبی را ر حین رانندگی به ما القا می کند. این خودرو برای این که بتواند حرکت کند به موتوری 1/6 لیتری تنفس طبیعی مجهز است و با قدرت 107 اسب بخار به حرکت در می آید. قدرت موتور با جعبه دنده ای 6 سرعته به چرخ های جلویی انتقال پیدا کرده است.

فروش اقساطی جک S3

فروش اقساطی J3

این خودرو با 2 پیشرانه 1.3 لیتری به بازار چین عرضه می شود. موضوع مهم و جالبی که باید در خصوص این پیشرانه ها در نظر گرفت  به این شکل است نمونه ای که توسطJAC  تولید شده با مقاری حجم بالاتر 6 اسب بخار نیروی افزایشی را تولید می کند. اما J3 در بیشتر بازارها با پیشرانه دوم به عرضه می رسد. این پیشرانه مورد توجه نیز قرار گرفته تا جایی که مفق به کسب بهترین خودرو برزیل از طرف مجله های خودرویی آن کشور شده است. با فرار گرفتن در فضای داخلی J3 با طراحی خیلی خارق العاده ای مواجه نمی شوید. وسایل و تجهیزات به کار رفته کاملا در دسترس هستند. فضای پای کافی برای سرنشینان وجود دارد. متریال و مواد داخلی خودرو از جنس پلاستیک خشک می باشد. اما به نسبت قیمت مناسب آن و رقیبان هم رده خود مناسب می باشد.

فروش اقساطی J3

فروش اقساطی جک J4

جک s4 شباهت بسیار زیادی به S3 دارد و هر دوی این خودروها تقریبا بر روی بک پلت فرم توسعه و بسط داده شده اند. ابعاد تا حدی یک اندازه هستند. این خودرو از لحاظ ظاهری به قدری شبیه به جک J5 است که وقتی آن را می بینیم تشخیص برای ما سخت است. از نظر طراحی چراغ ها با چراغی بزرگ و بیرون زده مواجه هستیم که بین آن ها جلو چنجره نیز دیده می شود. از قسمت کناری خط هایی منظم و کشیده شده تا سرتاسر خودرو ظاهر بسیار زیباییبه آن بخشیده است. از خصوصیات بسیار مثبت در این خودرو طراحی داخل کابین آن است که بسیار مدرن و به روز و جواب می نماید. کیفیت متریال داخل خودرو چه در داشبورد و چه در صندلی ها پیشرفت نسبت به مدل های قدیمی تر را حس می کنیم. توان مصرفی 112 اسب بخار و گشتاوری 146 نیوتون متر را تولید می کند. به کمک جعبه دنده 5 دنده دستی قدرت موتور را به چرخ ها انتقال می دهد.

فروش اقساطی جک J4
 • تحویل فوری خودرو

  تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

 • سند به نام خریدار

  با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

 • اقساط بلندمدت

  پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

 • تعویض خودرو پیش از پایان اقساط

  مشتریان سپندخودرو این امکان را دارند که در زمان بازپرداخت اقساط خودروی خود را تعویض کرده و مدل جدیدتری دریافت کنند.

 • تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت

  امکان تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت بازپرداخت و کسر سودهای آتی که باعث پرداخت سود کمتری نسبت به فرمول‌های مشابه می‌شود.

 • بیمه بدنه اجباری نیست

  الزامی برای خرید بیمه بدنه وجود ندارد ولی در صورت تمایل می توانید از تخفیف ۷۰ درصدی بیمه بدنه با معرفی‌نامه سپندخودرو استفاده نمایید.

قیمت خودرو چطور محاسبه می‌شود؟

خودروی صفر از بازار آزاد تهیه شده و با تسهیلات ویژه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. معیار ما قیمت روز بازار آزاد بوده و قیمت کارخانه ملاک محاسبه اقساط نیست.

تحویل خودرو فوری است یا مدت دار؟

تحویل خودرو به صورت فوری انجام شده و تمام فرآیند عقد قرارداد و تحویل در یک روز انجام می‌شود. تا پیش از تحویل خودرو به مشتری هیچ وجهی دریافت نخواهیم کرد.

آیا سند خودرو به نام مشتری می شود؟

بلی ، سند خودرو از همان ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

آیا امکان فروش خودرو قبل از پایان اقساط وجود دارد؟

سند خودرو به نام خریدار است ولی برای واگذاری به غیر ابتدا باید از رهن شرکت خارج شود در نتیجه در صورت تسویه تسهیلات دریافتی با سپندخودرو امکان فروش آن را خواهید داشت.

آیا شما تمامی خودروها را به فروش می‌رسانید؟

در صورت وجود ماشین صفر مورد نظر شما در بازار و امکان تامین خودرو مورد تقاضا ، بلی. خودروهایی که توقف تولید شده یا به صورت صفر در بازار موجود نیستند قابل ارائه نخواهند بود.

آیا شما روی خودرو کارکرده وام می دهید؟

خیر ، رسالت ما خرید و فروش خودرو صفر می‌باشد و در زمینه خودرو کار کرده خدماتی ارائه نمی‌دهیم.

اقساط به چه صورت دریافت می گردد؟

اقساط شما هر دوماه یک بار دریافت شده و به ازای هر قسط یک فقره چک از شما دریافت می‌شود.

پرسش و پاسخ

نظرات و سوالات خود را با ما در میان بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • ابراهیم محمدی پاسخ دهید
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۹

  سلام میشه شرایط اقساط j4 بگید ممنون تشکر

  • سپند خودرو پاسخ دهید
   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱

   باسلام

   لطفا با شماره ۰۲۱۹۱۰۷۰۰۱۴ جهت دریافت اطلاعات تکمیلی در تماس باشید .

 • پیمان شعبانی پاسخ دهید
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۱

  سلام.
  روزبخیر و خسته نباشید.
  شرایط فروش اقساطی جکs3 چطوره و قیمت و اقساط آنرا بفرمایین…..
  ممنونم

  • سپند خودرو پاسخ دهید
   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱

   باسلام

   در بازار فعلی میبایست ۶۵ درصد مبلغ خودرو به عنوان پیش پرداخت ارائه شود .
   لطفا با شماره ۰۲۱۹۱۰۷۰۰۱۴ در تماس باشید .

more less

بیش از 15 سال سابقه درخشان

شرکت سپند خودرو آریا که در سال ۱۳۸۶ و با شماره ثبت ۴۴۶۳۰۶ تاسیس شده است معتبرترین و موفق ترین شرکت در حوزه فروش خودرو در ایران می باشد.

فروش اقساطی خودرو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران

خرید آنلاین خودرو مزایای سپندخودرو
خرید آنلاین خودرو مزایای سپندخودرو
--->