فروش اقساطی پژو 301

خودروی پژو 301 خودرویی سدان و کامپکت می باشد با قیمت ارزان، این خودرو برای فروش در بازارهای مربوط به آسیا، اروپای شرقی و آمریکای جنوبی طراحی شده است و این به معنی می باشد که در بازار آمریکا و اروپای غربی اثری از این ماشین دیده نمی شود. بعد از شروع همکاری های شرکت ایران خودرو و پژو در قالب شرکت ایکاپ، خودرو پژو 301 به منظور جایگزینی برای خودروهای پژو 405 و پارس در بازار ایران معرفی شد و از آن پس سپند خودرو فروش اقساطی پژو 301 را در دستور کار خود قرار داد.

فروش اقساطی پژو 301

مشخصات فنی پژو 301

این خودرو از امکانات ایمنی ABS و ESP و کیسه هوا و سیستم کمک پارک عقب بهره می برد. مصرف بنزین این خودرو در داخل شهر 8.8 لیتر در هر 100 کیلومتر و در بیرون از شهر 5.5 لیتر در هر صد کیلومتر و در حالت متوسط 6.6 لیتر در صد کیلومتر عنوان شده است که نسبت به خودرو های تولید شده در ایران و با توجه به قدرتی که موتور آن تولید می کند مناسب است. حداکثر سرعت این اتومبیل 190 کیلومتر بر ساعت بوده و شتاب صفر تا صد این خودرو 10 ثانیه است که این شتاب بهتر از پژو پارس و سمند است. برای بهره مندی از امکانات فروش اقساطی پژو 301 با تحویل فوری ، می توانید شرایط و مدارک لازم را مطالعه کرده و با همکاران سپند خودرو تماس حاصل فرمایید.

مشخصات فنی پژو 301

مشخصات پژو 301 1.6L VTi 115
حجم موتور (سی‌سی) ۱۵۸۷
تعداد سیلندر ۴- خطی
قدرت موتور (اسب بخار) ۱۱۳
نهایت سرعت (کیلومتر بر ساعت) ۱۸۸
شتاب صفر تا ۱۰۰ (کیلومتر بر ساعت) پژو 301 ۱۰.۸
جعبه دنده پژو 301 ۵ سرعته دستی/ ۶ سرعته اتوماتیک
مصرف سوخت شهری (لیتر در ۱۰۰ کیلومتر) ۱۰
مصرف سوخت خارج شهر (لیتر در ۱۰۰ کیلومتر) ۵.۶
مصرف سوخت ترکیبی (لیتر در ۱۰۰ کیلومتر) ۷.۳

تولید این خودرو در واحد تولید گروه خودروسازی پژو سیتروئن در شهر بیگو اسپانیا صورت می گیرد.شرکت پژو در ماه های گذشته نسخه ی جدیدی از این خودرو را نیز معرفی کرد، احتمال دارد پژو نسخه‌ی فیس‌لیفت‌شده‌ی خودروی پژو ۳۰۱ را در بازار مربوط به کشورهای اروپای غربی نیز عرضه کند. در صورتی که این خودرو را خودروی مناسبی برای خود می دانید لازم به ذکر است که شرایط فروش اقساطی پژو 301 توسط سپند خودرو برای شما عزیزان فراهم شده است.

فروش اقساطی پژو 301 با تحویل فوری

گالری تصاویر پژو 301

در این بخش تصاویر کامل تری از پژو 301 را مشاهده می کنید.

شرایط فروش پژو 301

سپند خودرو در جهت تسهیل در امور خرید و رفع نیازهای مشتریان عزیز خودروی پژو 301 را با شرایط اقساطی ارائه می نماید. متقاضیان می توانند جهت خرید اقساطی پژو 30155 درصد مبلغ ارزش اصلی آن را به صورت پیش پرداخت در زمان عقد قرارداد و تحویل؛ و مابقی قیمت آن را به صورت اقساط 30 ماهه پرداخت نمایند.

همچنین با مراجعه به صفحه فروش اقساطی خودرو از شرایط دریافت سایر خودروهای این شرکت آگاه خواهید شد.

  • دسته چک
  • گردش ۳ ماهه آخر حساب جاری
  • مدارک شغلی در صورت وجود و لزوم (ارایه جواز کسب و یا فیش حقوقی برای هموطنان شهرستانی)
  • مدارک سکونتی جهت انجام امور تعویض پلاک و انتقال مالکیت خودرو
لازم به ذکر می باشد که تحویل خودرو بعد از فروش اقساطی پژو 301 با تحویل فوری دریافت خودرو توسط مشتری توسط این شرکت به صورت آنی و در زمان عقد قرارداد بوده و هیچ گونه تحویل مدت دار و ثبت نامی جز فعالیت این شرکت نمی باشد.

خدمات سپندخودرو ویژه هموطنان ساکن در استان های تهران و البرز است. در حال حاضر امکان ارایه شرایط اقساطی به سایر شهرها وجود ندارد.

تماس با سپند خودرو
به این مطلب چه امتیازی میدهید؟
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.
TOP
تماس با مامزایای خرید