بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.
180 km/h حداکثر سرعت
6.6 liter/100km مصرف سوخت
1587 cc حجم موتور

فروش اقساطی پژو 301

دسته بندی: ایران خودرو پژو
مشخصات فنی
شرایط فروش اقساطی پژو 301

تحویل پژو 301 توسط سپند خودرو به صورت آنی و در زمان عقد قرارداد بوده و هیچ گونه تحویل مدت دار و ثبت نامی جز فعالیت این شرکت نیست.

  1. سند خودرو به نام خریدار شده و فقط ۳ دانگ آن در رهن شرکت بوده
  2. قبل از تحویل خودروی پژو 301 به مشتری هیچگونه پرداختی نخواهید داشت
  3. اعطای قرارداد رسمی اجاره به شرط تملیک به خریدار
  4. اجباری نبودن بیمه بدنه به دلیل عدم تحمیل هزینه به خریدار
  5.  امکان تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت بازپرداخت اقساط پژو 301 و کسر سود های آتی
  6. امکان تعویض خودرو در زمان پرداخت اقساط
  7. امکان کارشناسی خودرو در زمان تحویل در حضور مشتری

برای خرید اقساطی 50 درصد از مبلغ روز خودروی پژو 301 را به عنوان پیش پرداخت واریز می‌کنید و مابقی را طی اقساط 6 تا 30 ماهه می‌پردازید.

شرکت سپند خودرو آریا با شماره ثبت 446306 دارای جواز فعالیت از اتحادیه اتومبیل‌فروشان با درجه کیفی 1 و از اعضا رسمی انجمن صنفی واردکنندگان خودرو به شماره عضویت 1020، شرکتی قابل اعتماد جهت خرید خودرو می‌باشد.

نزدیک به 15 سال فعالیت مستمر ، بدون حتی 1 مشتری ناراضی،این افتخار ماست.

بررسی تخصصی
خودروی پژو 301 خودرویی سدان و کامپکت می باشد با قیمت ارزان، این خودرو برای فروش در بازارهای مربوط به آسیا، اروپای شرقی و آمریکای جنوبی طراحی شده است و این به معنی می باشد که در بازار آمریکا و اروپای غربی اثری از این ماشین دیده نمی شود. بعد از شروع همکاری های شرکت ایران خودرو و پژو در قالب شرکت ایکاپ، خودرو پژو 301 به منظور جایگزینی برای خودروهای پژو 405 و پارس در بازار ایران معرفی شد و از آن پس سپند خودرو فروش اقساطی پژو 301 را در دستور کار خود قرار داد.

مشخصات فنی پژو 301

این خودرو از امکانات ایمنی ABS و ESP و کیسه هوا و سیستم کمک پارک عقب بهره می برد. مصرف بنزین این خودرو در داخل شهر 8.8 لیتر در هر 100 کیلومتر و در بیرون از شهر 5.5 لیتر در هر صد کیلومتر و در حالت متوسط 6.6 لیتر در صد کیلومتر عنوان شده است که نسبت به خودرو های تولید شده در ایران و با توجه به قدرتی که موتور آن تولید می کند مناسب است. حداکثر سرعت این اتومبیل 190 کیلومتر بر ساعت بوده و شتاب صفر تا صد این خودرو 10 ثانیه است که این شتاب بهتر از پژو پارس و سمند است. برای بهره مندی از امکانات فروش اقساطی پژو 301 با تحویل فوری ، می توانید شرایط و مدارک لازم را مطالعه کرده و با همکاران سپند خودرو تماس حاصل فرمایید. مشخصات فنی پژو 301
مشخصات پژو 301 1.6L VTi 115
حجم موتور (سی‌سی) ۱۵۸۷
تعداد سیلندر ۴- خطی
قدرت موتور (اسب بخار) ۱۱۳
نهایت سرعت (کیلومتر بر ساعت) ۱۸۸
شتاب صفر تا ۱۰۰ (کیلومتر بر ساعت) پژو 301 ۱۰.۸
جعبه دنده پژو 301 ۵ سرعته دستی/ ۶ سرعته اتوماتیک
مصرف سوخت شهری (لیتر در ۱۰۰ کیلومتر) ۱۰
مصرف سوخت خارج شهر (لیتر در ۱۰۰ کیلومتر) ۵.۶
مصرف سوخت ترکیبی (لیتر در ۱۰۰ کیلومتر) ۷.۳
تولید این خودرو در واحد تولید گروه خودروسازی پژو سیتروئن در شهر بیگو اسپانیا صورت می گیرد.شرکت پژو در ماه های گذشته نسخه ی جدیدی از این خودرو را نیز معرفی کرد، احتمال دارد پژو نسخه‌ی فیس‌لیفت‌شده‌ی خودروی پژو ۳۰۱ را در بازار مربوط به کشورهای اروپای غربی نیز عرضه کند. در صورتی که این خودرو را خودروی مناسبی برای خود می دانید لازم به ذکر است که شرایط فروش اقساطی پژو 301 توسط سپند خودرو برای شما عزیزان فراهم شده است. فروش اقساطی پژو 301 با تحویل فوری

گالری تصاویر پژو 301

در این بخش تصاویر کامل تری از پژو 301 را مشاهده می کنید.
چرا سپند خودرو؟
  • تحویل فوری خودرو
  • سند به نام خریدار
  • اقساط بلندمدت
مزایای سپندخودرو

فروش اقساطی خودرو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران