پژو ۲۰۷ صندوقدار محصول جدید شرکت ایران خودرو می باشد که جدیدا از آن رونمایی شده است. طبق گزارشات به دست آمده این خودرو قرار است تا شهریور ۹۷ به بازار عرضه شود. طراحی این خودرو به طور کامل توسط طراحان داخلی انجام شده است و بر اساس اظهار نظر مدیر مرکز تحقیقات ایران خودرو 90 درصد از این خودرو در داخل ایران تولید شده است.

شرایط فروش اقساطی پژو 207 صندوقدار

پژو ۲۰۷ صندوقدار همان پژو 207 آی است که به آن صندوق اضافه شده، در حقیقت در این خودرو به نقطه ضعف مدل های قبلی توجه ویژه ای شده و طراحان برای رفع کمبود فضای مناسب یک صندوق به قسمت عقب خودرو اضافه کرده اند. فروش اقساطی پژو 207 صندوقدار در روز معرفی این خودرو توسط کارشناسان با دیدی خوش بینانه، خوب و رضایت بخش پیش بینی شده است. در سپندخودرو نیز برای پاسخ به نیاز شما کاربران عزیز شرایطی فراهم آورده ایم تا امکان خرید اقساطی پژو 207 آی برای شما عزیزان مقدور باشد.

مشخصات فنی پژو ۲۰۷ صندوقدار

پژو 207 صندوقدار از موتور معروف TU5 بهره می‌برد و حدود 1.6 لیتر حجم دارد. پیشرانه این خودرو دارای ۴ سیلندر است و از داشتن ۱۶ سوپاپ بهره‌ می‌برد. نهایت قدرتی که این خودرو با پیشرانه اش قادر به تولید آن می باشد 105 اسب بخار در دور 58000 است. شتاب این خودرو از صفر تا صد ۱۱.۶ ثانیه خواهد بود و حداکثر سرعتش ۱۹۰ کیلومتر بر ساعت است. در مورد میزان مصرف سوخت گفته شده که این خودرو در شهر ۹، در خارج از شهر ۵.۵ لیتر و به صورت ترکیبی ۶.۸ لیتر بنزین در ۱۰۰ کیلومتر مصرف می کند. در نمونه فعلی پژو 207 صندوقدار از جعبه دنده‌ی دستی ۵ سرعته استفاده شده است و شرایط فروش اقساطی پژو 207 صندوقدار مربوط به همین نمونه می شود اما مدیر مرکز تحقیقات ایران خودرو اعلام کرده است که در آینده نمونه اتوماتیک این خودرو نیز به بازار ارائه خواهد شد. مشخصات فنی پژو 207 صندوقدار تغییرات پژو ۲۰۷ صندوق‌دار در سپرهای عقب، اسپویلر، طراحی چراغ های عقب و دوربین مربوط به دید عقب اتفاق افتاده است، همچنین در این خودرو افزایش سطح استانداردهای ایمنی نیز مدنظر کارشناسان بوده است و بر روی یک سری از نقاط ضعف نمونه های پیشین کار شده است. پژو 207 صندوقدار شباهت های زیادی با پژو 207 معمولی دارد و بیشتر تغییرات انجام شده بر روی آن مربوط به بخش طراحی خودرو می شود. با توجه به داشتن فضای بیشتر برای سرنشینان، فروش اقساطی پژو 207 صندوقدار آمار بالاتری نسبت به نمونه های پیشین خواهد داشت.
نوع موتور پژو 207 صندوقدار TU5
حجم موتور (سی‌سی) ۱۵۷۸
حداکثر قدرت خروجی(اسب بخار) ۱۰۵
استاندارد آلایندگی پژو 207 صندوقدار یورو ۴
حداکثر سرعت (کیلومتر بر ساعت) ۱۹۰
شتاب صفر تا صد (ثانیه) ۱۱.۶
جعبه دنده ۵ سرعته دستی

فروش اقساطی ۲۰۷ صندوقدار

پژو 207 صندقدار به واسطه طراحی بزرگتر و جادار تری که در مقایسه با 206 داشت، توانست رضایت خریداران را به راحتی ازآن خود کند. همچنین با اعمال برخی تغییرات در موتور و شتاب خودرو، کیفیت بهتری را در تجربه رانندگی شاهد هستیم. برای اطلاع از شرایط فروش اقساطی ۲۰۷ صندوقدار می توانید با شماره های اعلام شده تماس حاصل کرده و از کارشناسان فروش ما اطلاعات کامل را کسب نمائید. فروش اقساطی پژو 207 صندوقدار با تحویل فوری

گالری تصاویر پژو 207 صندقدار

برای مشاهده و آشنایی بیشتر با این خودرو در ادامه تعدادی از تصاویر پژو 207 صندوقدار را برای شما در ادامه آورده ایم: