بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.
193 km/h حداکثر سرعت
6.6 liter/100km مصرف سوخت
1587 cc حجم موتور

فروش اقساطی پژو 206 صندوق‌دار

دسته بندی: ایران خودرو پژو
مشخصات فنی
شرایط فروش اقساطی پژو 206 صندوق‌دار

تحویل پژو 206 صندوق‌دار توسط سپند خودرو به صورت آنی و در زمان عقد قرارداد بوده و هیچ گونه تحویل مدت دار و ثبت نامی جز فعالیت این شرکت نیست.

  1. سند خودرو به نام خریدار شده و فقط ۳ دانگ آن در رهن شرکت بوده
  2. قبل از تحویل خودروی پژو 206 صندوق‌دار به مشتری هیچگونه پرداختی نخواهید داشت
  3. اعطای قرارداد رسمی اجاره به شرط تملیک به خریدار
  4. اجباری نبودن بیمه بدنه به دلیل عدم تحمیل هزینه به خریدار
  5.  امکان تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت بازپرداخت اقساط پژو 206 صندوق‌دار و کسر سود های آتی
  6. امکان تعویض خودرو در زمان پرداخت اقساط
  7. امکان کارشناسی خودرو در زمان تحویل در حضور مشتری

برای خرید اقساطی 50 درصد از مبلغ روز خودروی پژو 206 صندوق‌دار را به عنوان پیش پرداخت واریز می‌کنید و مابقی را طی اقساط 6 تا 30 ماهه می‌پردازید.

شرکت سپند خودرو آریا با شماره ثبت 446306 دارای جواز فعالیت از اتحادیه اتومبیل‌فروشان با درجه کیفی 1 و از اعضا رسمی انجمن صنفی واردکنندگان خودرو به شماره عضویت 1020، شرکتی قابل اعتماد جهت خرید خودرو می‌باشد.

نزدیک به 15 سال فعالیت مستمر ، بدون حتی 1 مشتری ناراضی،این افتخار ماست.

بررسی تخصصی
پژو 206 از پرفروش ترین خودروهای ایرانی است که در زمان ورودش به بازار به انتخاب بسیاری از خانواده ها و جوانان تبدیل شده بود. تمام فاکتورهای این خودرو رضایت بخش تلقی می شد و تنها موردی که بیشتر خریداران از آن شکایت داشتند فضای کم در قسمت عقب خودرو بود، این موضوع راحتی سرنشینان عقب را سلب کرده و علاوه بر آن باعث شده بود تا پژو 206 خودروی مناسبی برای سفر به حساب نیاید. در این زمان ایران خودرو با ساخت پژو 206 صندوقدار ضعف های موجود در نمونه قبلی را برطرف نمود و در فروش محصول جدید بیشتر خریداران خانواده هایی بودند که به فضای عقب خودرو و صندوق نیاز داشتند، با توجه به محبوبیت طراحی 206 در کنار فضای جادار در قسمت عقب، فروش اقساطی پژو 206 صندوقدار  نیز به احتمال زیاد آمار خوبی خواهد داشت. فروش اقساطی پژو 206 صندوقدار

مشخصات فنی پژو 206 صندوقدار

پیشرانه TU5G برای این خودرو در نظر گرفته شده است، این موتور در نمونه بنزینی می تواند قدرتی معادل با 105 اسب بخار در 5800 دور در دقيقه را تولید نماید و گشتاور 142 نيوتن متری اش را در دور 4000 در اختیار خودرو بگذارد تا در 12.2 ثانیه از سرعت صفر به صد برسد. جعبه دنده خودرو در نمونه دستی 5 حالت دارد و بیشتر افراد نمونه دستی را به اتومات ترجیح می دهند چون دوست دارند اختیار خودرو را تمام و کمال در دست گیرند. میزان فروش اقساطی پژو 206 صندوقدار نشان خواهد داد که چه میزان از محبوبیت این خودرو در میان مردم باقی مانده است. مشخصات فنی پژو 206 صندوقدار پژو 206 sd به صرف موفقیت نمونه های پیشین خود و جذابیت طراحی که داشت به خوبی در بازار ایران مورد استقبال قرار گرفت و در خرید نقدی پژو 206 sd نیز تقاضای بسیاری وجود داشت.
نوع موتور پژو 206 صندوقدار TU5G
حجم موتور (cc) 1587
حداکثر توان موتور (hp) 105 اسب بخار در 5800 دور در دقيقه (بنزين) 95 اسب بخار در دقيقه (گاز)
حداكثر گشتاور (Nm) 142 نيوتن متر در 4000 دور در دقيقه (بنزين) 125 نيوتن متر در 4000 دور در دقيقه (گاز)
نسبت تراكم 11
تعداد سوپاپ 16
نوع سوخت سازگار گاز سی ان جی+ بنزين بدون سرب با اكتان 87 و 95
سيستم انژكتوری پژو 206 صندوقدار پاشش چند نقطه ای
استاندارد حد آلايندگی يورو 2
آمار فروش اقساطی پژو 206 صندوقدار  می تواند معیار خوبی برای سنجش میزان موفقیت محصولات قدیمی ایران خودرو نسبت به خودروهای وارداتی چینی باشد، هرچند ایران خودرو به محصولات قبلی اکتفا نکرده و قصد دارد خودروهای مدرن تر و جدید تری را مونتاژ و به بازار عرضه نماید. به طور کلی با ورود خودروهای چینی بخشی از بازار توسط چشم بادامی ها تسخیر شده اما این موضوع نباید باعث شود تا شرکت های ایرانی از پا بنشینند و باید هرروز با تولیدات جذاب و با ارزش خرید بالا در جهت برگرداندن سهم خود تلاش کنند. فروش اقساطی پژو 206 صندوقدار با تحویل فوری

گالری تصاویر پژو 206 صندوقدار

در این بخش تصاویر کامل تری از پژو 206 صندوقدار  را مشاهده می کنید.
چرا سپند خودرو؟
  • تحویل فوری خودرو
  • سند به نام خریدار
  • اقساط بلندمدت
مزایای سپندخودرو

فروش اقساطی خودرو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران