بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.

فروش اقساطی هایما S5 توربو

فروش اقساطی هایما S5 توربو توسط سپند خودرو ، معتبر و با اطمینان خرید کنید.

هایما S5 برادر کوچکتر هایما S7 است اما برخلاف تصورات طراحی این دو خودرو اصلا شباهتی به یکدیگر ندارد و نمی توان از روی چهره، نسبت خویشاوندی آنها را متوجه شد زیرا هر کدام در خارج و مخصوصا داخل کابین ظاهری کاملا متفاوت دارند. هایما S5 کراس اووری جمع و جور و شهری است که در طراحی آن از خطوط چهره ی کوسه بهره گیری شده است، این خودرو دارای نمونه ای با یک موتور توربو شارژ نیز می باشد که به جذابیت آن افزوده است.

 

فروش اقساطی هایما S5 توربو

هایما S5 توربو نمونه ای از محصولات چینی است که توانست با قوی کردن وضعیت فنی خود یک سر و گردن بالاتر از هم رده های خود بایستد. فروش اقساطی هایما S5 توربو فرصت خوبی برای سرعت دوستان بود تا این خودرو را تهیه نمایند.

فروش اقساطی هایما s5 توربو

مشخصات فنی هایما S5 توربو

موتور ۱.۵ لیتری توربوشارژ در هایما S5، جذابیت بالایی دارد اما در تست شتاب گیری حقیقتا عملکرد خارق العاده ای نداشت تا کارشناسان را شگفت زده کند. تاثیر موتور توربو بر وضعیت فنی این خودرو باعث سریع تر شدن آن نسبت به رقبای دیگر و نمونه ی فاقد توربو شده است. به عقیده حرفه ای های صنعت خودرو، وجود موتور توربو در دور موتور های پایین آزاردهنده است و قدرت اسمی 160 اسب بخار زمانی آزاد می شود که دور موتور به 6000 دور بر دقیقه برسد. رسیدن به این دور موتور و تخت گاز رفتن با هایما S5 توربو برای مصارف شهری ممکن نیست و همچنین مصرف سوخت بالاتر و استهلاک بیشتر را بر روی دست راننده می گذارد. وزن این خودرو در حدود 1450 کیلوگرم است که برای یک کراس اوور کوچک رقم بالایی محسوب می شود، فضای داخلی نیز رضایت بخش طراحی شده است و آپشن های خودرو فراتر از انتظارات ما از یک خودروی چینی می باشند اما فروش اقساطی هایما S5 توربو پس از مدتی به دلیل استهلاک ناشی از توربو بودن پیشرانه رو به کاهش رفت.

مشخصات فنی هایما S5 توربو

حجم موتور (سی‌سی) ۱۴۹۵
تعداد سیلندر ۴- خطی
تعداد مجموع سوپاپ هایما S5 توربو ۱۶
حداکثر قدرت خروجی (اسب بخار) ۱۶۰
حداکثر سرعت (کیلومتر بر ساعت) ۲۲۳
نوع جعبه دنده هایما S5 توربو CVT
حجم باک (لیتر) ۶۰

در کل می توان نتیجه گرفت هایما S5 توربو مناسب برای استفاده ی یک خانواده کم جمعیت و برای مصارف شهری است. این خودرو قادر نیست انتظارات شما را در حد یک خودروی اسپرت برآورده کند و نبود سیستم دو دیفرانسیل امکان کاربری آن به عنوان خودروی مسافرتی را کمرنگ کرده است. با تمامی این شرایط حساس ترین معیار برای مخاطبان ایرانی میزان قیمت هایما S5 می باشد که با توجه به تجربیات به دست آمده از ایران خودرو، هایما S5 توربو قیمت نهایی به صرفه ای نخواهد داشت، یکی از دلایل افت استقبال از فروش اقساطی هایما S5 توربو در بدو ورود نیز همین افزایش قیمت تمام شده بود.

فروش اقساطی هایما S5 توربو با تحویل فوری

گالری تصاویر هایما S5 توربو

در این بخش تصاویر کامل تری از هایما S5 توربو را مشاهده می کنید.

فروش اقساطی هایما s5 توربو
مشاوره رایگان02141713
تحویل فوری خودرو

تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

سند به نام خریدار

با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

اقساط بلندمدت

پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
 • تحویل فوری خودرو

  تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

 • سند به نام خریدار

  با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

 • اقساط بلندمدت

  پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

 • تعویض خودرو پیش از پایان اقساط

  مشتریان سپندخودرو این امکان را دارند که در زمان بازپرداخت اقساط خودروی خود را تعویض کرده و مدل جدیدتری دریافت کنند.

 • تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت

  امکان تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت بازپرداخت و کسر سودهای آتی که باعث پرداخت سود کمتری نسبت به فرمول‌های مشابه می‌شود.

 • بیمه بدنه اجباری نیست

  الزامی برای خرید بیمه بدنه وجود ندارد ولی در صورت تمایل می توانید از تخفیف ۷۰ درصدی بیمه بدنه با معرفی‌نامه سپندخودرو استفاده نمایید.

تحویل خودرو فوری است یا مدت دار؟

تحویل خودرو به صورت فوری انجام شده و تمام فرآیند عقد قرارداد و تحویل در یک روز انجام می‌شود. تا پیش از تحویل خودرو به مشتری هیچ وجهی دریافت نخواهیم کرد.

آیا سند خودرو به نام مشتری می شود؟

بلی ، سند خودرو از همان ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

قیمت خودرو چطور محاسبه می‌شود؟

خودروی صفر از بازار آزاد تهیه شده و با تسهیلات ویژه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. معیار ما قیمت روز بازار آزاد می باشد .

اقساط به چه صورت دریافت می گردد؟

اقساط شما هر دوماه یک بار دریافت شده و به ازای هر قسط یک فقره چک از شما دریافت می‌شود.

آیا امکان فروش خودرو قبل از پایان اقساط وجود دارد؟

سند خودرو به نام خریدار است ولی برای واگذاری به غیر ابتدا باید از رهن شرکت خارج شود در نتیجه در صورت تسویه تسهیلات دریافتی با سپندخودرو امکان فروش آن را خواهید داشت.

آیا شما تمامی خودروها را به فروش می‌رسانید؟

در صورت وجود ماشین صفر مورد نظر شما در بازار و امکان تامین خودرو مورد تقاضا ، بلی. خودروهایی که توقف تولید شده یا به صورت صفر در بازار موجود نیستند قابل ارائه نخواهند بود.

بیش از 15 سال سابقه درخشان

شرکت سپند خودرو آریا که در سال ۱۳۸۶ و با شماره ثبت ۴۴۶۳۰۶ تاسیس شده است معتبرترین و موفق ترین شرکت در حوزه فروش خودرو در ایران می باشد.

فروش اقساطی خودرو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران

مزایای سپندخودرومزایای سپندخودرو