بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.

فروش اقساطی سمند سورن پلاس

فروش اقساطی سورن پلاس

قبل از هرگونه خرید یا فروش اقساطی خودرو از سپندخودرو در خصوصوص سمند سورن پلاس ، آنالیز تولید شده این محصول شما را در خرید با چشم باز تر این محصول کمک میکند و سپس اقدام به خرید اقساطی از سپند خودرو کنید . فروش قسطی انواع اتومبیل در کمپانی سپند خودرو با شرایط بسیار مناسبی برای مشتریان انجام می‌شود. این روش‌های فروش به همه مردم کمک می‌کند تا خودروی ایده‌آل خود را ساده‌تر خریداری کنند. انواع خودروی سمند سورن با قابلیت‌ها و ویژگی‌های به روزی ارائه شده و به فروش می‌رسد. خرید و فروش قسطی این وسایل نقلیه با قیمت‌های مناسبی نیز انجام می‌گیرد.

 

فروش سمند سورن پلاس اقساطی

 

خرید اقساطی سمند سورن پلاس

برای خرید اقساط هر یک از این وسایل نقلیه باید به شرایط فروش سپند خودرو دقت داشته باشید. در وهله اول باید مساوی با هزینه کلی خودرو یک چک معتبر تنظیم کرده و به این مرکز تحویل دهید. سپس خودروی شما تحویل داده شده و پرداخت اقساط آن آماده می‌شود. شما می‌توانید، هر یک از این وسایل نقلیه را با شرایط فروش ویژه از این کمپانی خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهید.

انواع این خودروها با روش‌های فروش به خصوصی در اختیار مشتریان قرار می‌گیرند. خرید نقدی این اتومبیل‌ها نیز مزایای به خصوصی برای مشتریان دارد.

خرید قسطی خودروی  سورن پلاس

برای خرید قسطی اتومبیل‌های سری سورن باید به روش پرداخت و تعداد ماه‌های باز پرداخت هزینه آن دقت داشته باشید. در روش خرید و فروش قسطی پرداخت هزینه این محصولات پس از تحویل گرفتن اتومبیل از مرکز نمایندگی مربوطه است. سپند خودرو مطمئن‌ترین روش‌های خرید و فروش اتومبیل را به مشتریان خود معرفی می‌کند. به همین خاطر نیز در سال‌های اخیر بیش از پیش موفق به جلب رضایت مشتریان شده است.

اگر تصمیم به خرید اقساطی خودرو سمند سورن پلاس را دارید می‌توانید با کارشناسان سپندخودرو ارتباط برقرار کنید.

 

فروش اقساطی سمند سورن پلاس

خرید سمند سورن پلاس اقساطی تحویل فوری

تحویل فوری اتومبیل نیز یکی از مزایای خرید از سپند خودرو به شمار می‌رود. شما می‌توانید، اتومبیل مورد نیاز خود را در سریع‌ترین زمان ممکن از این کمپانی تحویل بگیرید. روش‌های خرید آن در این نمایندگی معتبر بسیار ساده است. به همین خاطر افراد می‌توانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن صاحب اتومبیل دلخواه خود شوند. سمند سورن پلاس یکی از بهترین اتومبیل‌های داخلی است که با بهترین قیمت نیز در دسترس مشتریان قرار می‌گیرد.

قیمت فروش اقساطی سمند سورن پلاس

برای خرید سمند سورن پلاس ابتدا باید قیمت آن‌ها را مورد ارزیابی قرار دهید. این وسایل نقلیه با هزینه‌های از پیش تعیین شده و قانونی در اختیار مشتریان قرار می‌گیرند. هر یک از انواع آن‌ها به صورت قسطی و نقدی به فروش می‌رسند. سپند خودرو برای سهولت در روند خرید و فروش این وسایل نقلیه بهترین شیوه‌های خرید را به مشتریان خود معرفی می‌کند.

قیمت آن‌ها باید به صورت روزانه استعلام شود. چرا که هزینه فروش آن‌ها به صورت دوره‌ای تغییر می‌کند. در تعیین هزینه‌های آنها نرخ ارز و دلار نیز تاثیر‌گذار می‌باشد.

 

سمند سورن پلاس

 

مشخصات فنی سمند سورن پلاس

مشخصات فنی سمند سورن پلاس به شرح زیر می‌باشد:

 • استحکام بالای بدنه خودروی سمند در همه کشورهای دنیا به اثبات رسیده است.
 • این اتومبیل با آپشنهای جدیدی نسبت به سایر مدل‌های سمند ارائه شده و در قیاس با مدل‌های قدیمی‌تر کیفیت بیش‌تری دارد.
 • سیستم‌های پخش این اتومبیل نیز عملکرد بسیار مطلوبی دارند.

سپند خودرو بهترین مدل‌های سمند را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد.

آپشن‌ ها و مهمترین تغییرات سمند سورن پلاس

کیسه‌های هوای سرنشینان جلوی اتومبیل یکی از مهمترین ویژگی‌های این مدل سمندهای جدید است که در کارخانه‌های اتومبیل‌سازی ایرانی به کار می‌روند. تولید این کیسه‌ها با بهترین متریال انجام شده و مرغوبیت آن‌ها ثابت شده است. هر یک از انواع این سمندها با رینگ‌های باکیفیت، سیستم روشنایی قدرتمند، قطعات به روز و پیشرفته ساخته و تولید می‌شوند.

 

آپشن‌ های سمند سورن پلاس

 

فروش قسطی سمند سورن پلاس

سمند سورن پلاس در میان مردم ایران به محبوبیت رسیده است. زیبایی ظاهر این اتومبیل توجه اغلب مردم را جلب می‌کند. ظاهر آن ساختار اسپرت‌تری نسبت به سایر مدل‌های سمند دارد. این اتومبیل در رنگ‌بندی زیبایی ارائه می‌شود.

تصاویر خودروی سمند سورن پلاس

تصاویر اتومبیل سمند سورن پلاس نشان‌دهنده اجزای فنی و قطعات با کیفیت مورد استفاده در آن است. به این ترتیب آشنایی و اطلاعات کامل‌تر و بیشتری با این وسایل نقلیه به دست می‌آورید.

ویدیوی خودروی سمند سورن پلاس

در ویدیوی منتشر شده از این خودرو بسیاری از آپشن‌ها و قسمت‌های مهم این وسیله نقلیه مشاهده می‌شوند که به شما کمک می‌کند تصمیم بهتری برای خرید این وسیله نقلیه بگیرید و آشنایی بیشتری با آن داشته باشید. هر یک از این خودروها در سر‌تا سر کشور ما در دسترس مردم قرار دارند.

شرایط ویژه خرید اقساطی خودروهای ایرانی و خارجی

فروش سمند سورن پلاس اقساطی
مشاوره رایگان02141713
تحویل فوری خودرو

تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

سند به نام خریدار

با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

اقساط بلندمدت

پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
 • تحویل فوری خودرو

  تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

 • سند به نام خریدار

  با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

 • اقساط بلندمدت

  پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

 • تعویض خودرو پیش از پایان اقساط

  مشتریان سپندخودرو این امکان را دارند که در زمان بازپرداخت اقساط خودروی خود را تعویض کرده و مدل جدیدتری دریافت کنند.

 • تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت

  امکان تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت بازپرداخت و کسر سودهای آتی که باعث پرداخت سود کمتری نسبت به فرمول‌های مشابه می‌شود.

 • بیمه بدنه اجباری نیست

  الزامی برای خرید بیمه بدنه وجود ندارد ولی در صورت تمایل می توانید از تخفیف ۷۰ درصدی بیمه بدنه با معرفی‌نامه سپندخودرو استفاده نمایید.

تحویل خودرو فوری است یا مدت دار؟

تحویل خودرو به صورت فوری انجام شده و تمام فرآیند عقد قرارداد و تحویل در یک روز انجام می‌شود. تا پیش از تحویل خودرو به مشتری هیچ وجهی دریافت نخواهیم کرد.

آیا سند خودرو به نام مشتری می شود؟

بلی ، سند خودرو از همان ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

قیمت خودرو چطور محاسبه می‌شود؟

خودروی صفر از بازار آزاد تهیه شده و با تسهیلات ویژه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. معیار ما قیمت روز بازار آزاد می باشد .

اقساط به چه صورت دریافت می گردد؟

اقساط شما هر دوماه یک بار دریافت شده و به ازای هر قسط یک فقره چک از شما دریافت می‌شود.

آیا امکان فروش خودرو قبل از پایان اقساط وجود دارد؟

سند خودرو به نام خریدار است ولی برای واگذاری به غیر ابتدا باید از رهن شرکت خارج شود در نتیجه در صورت تسویه تسهیلات دریافتی با سپندخودرو امکان فروش آن را خواهید داشت.

آیا شما تمامی خودروها را به فروش می‌رسانید؟

در صورت وجود ماشین صفر مورد نظر شما در بازار و امکان تامین خودرو مورد تقاضا ، بلی. خودروهایی که توقف تولید شده یا به صورت صفر در بازار موجود نیستند قابل ارائه نخواهند بود.

بیش از 15 سال سابقه درخشان

شرکت سپند خودرو آریا که در سال ۱۳۸۶ و با شماره ثبت ۴۴۶۳۰۶ تاسیس شده است معتبرترین و موفق ترین شرکت در حوزه فروش خودرو در ایران می باشد.

فروش اقساطی خودرو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران

مزایای سپندخودرومزایای سپندخودرو