بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.

فروش اقساطی سراتو سایپا

کره ای ها از پیشگامان صنعت اتومبیل سازی در شرق آسیا هستند. شرکت کیا را می توان یکی از موفق ترین خودروسازان کره ای دانست که همکاری نزدیکی با شرکای ایرانی دارد. بر اساس همین همکاری شرکت خودروسازی سایپا طی قرار دادی بلند مدت با شرکت کره ای کیا خودروی سراتو را مونتاژ کرده و به فروش میرساند. سراتو سایپا با دو موتور 2000 و 1600 سی سی و در دو مدل دنده ای و اتوماتیک عرضه شده است که مدل اتوماتیک آن به نسبت کیفیت بالاتری داشته. زیبایی ظاهری  سراتو موجب شده تا مورد پسند جوانان باشد و از طرف دیگر کیفیت بالا و صندوق عقب جادار این خودرو را انتخاب مناسبی برای خانواده کرده است. سپند خودرو مجری طرح فروش اقساطی خودرو سراتو سایپا می باشد. در ادامه به نقد و بررسی شرایط خرید اقساطی کیا می پردازیم.

فروش اقساطی سایپا تحویل فوری سراتو

نگاهی به طراحی سراتو، سندان خانوادگی کیا

اتومبیل کیا را باید در دسته سندان های خانوادگی قرار داد. اگر از رو به رو به سراتو نگاه کنیم، متوجه ظاهر عضلانی سراتو می شویم. البته ظاهر کیا چندان خشن نیست اما چراغ های بزرگ و کشیده در کنار سپر مشکی نستبا کوچک توانسته جذابیت های ظاهری در کیا پدید آورد. در بدنه اتومبیل هم همه چیز کاملا بر اساس اصول مهندسی سر جای خود قرار گرفته است. پشت کیا در هماهنگی کامل با جلو و کنار خودرو طراحی شده و هیچ المان اضافی در طراحی وجود ندارد. در کل می توانیم طراحی کیا سراتو را در دسته بندی سندان ها مثبت و خوب ارزیابی کنیم. پیشنهاد می کنیم برای دیدن سایر محصولات کیا به صفحه فروش اقساطی کیا مراجعه فرمایید.

خرید اقساطی کیا سراتو با تحویل فوری

نگاهی به کابین سراتو

کابین سراتو نمی تواند به اندازه ظاهر اتومبیل نظر بیننده را به خود جلب کند. با اینکه در طراحی کابین دسترسی راحت به تمامی قسمت ها و دکمه ها به راحتی صورت می گیرد اما مواد به کار رفته در کابین اصلا کیفیت خوبی ندارند. فضای سرنشینان در جلو و عقب مناسب است و حتی در مسافت های طولانی هم سبب خستگی نمی شود. امکانات ارائه شده در کابین هم بسته به مدل و نوع سراتو انتخابی متفاوت است. اما با توجه به رنج قیمت امکانات ارائه شده راضی کننده به نظر می رسد. پیشنهاد می کنیم برای دیدن سایر محصولات کیا به صفحه فروش اقساطی کیا اپتیما  مراجعه فرمایید.

خرید اقساطی کیا تحویل فوری سراتو

مشخصات فنی سراتو سایپا

سایپا خودروی سراتو را در دو مدل دنده ای و اتوماتیک ارایه کرده است که مدل دنده ای با موتور ۱۶۰۰ سی سی و اتوماتیک با حجم موتور ۲۰۰۰ سی سی روانه بازار شده است. پیشرانه استفاده شده در کیا 4 سلیندری است که توان مناسبی برای به حرکت درآوردن این اتومبیل دارد. در ادامه به بررسی دقیق تر مشخصات فنی کیا در جدول زیر می پردازیم.

تیپ سراتو دنده ای ۱۶۰۰ سراتو اتوماتیک ۲۰۰۰ سراتو دنده ای آپشنال سراتو اتوماتیک آپشنال
نوع گیربکس دستی- ۶سرعته اتوماتیک- ۶سرعته دستی- ۶سرعته اتوماتیک- ۶سرعته
موتور 4 سیلندر 16 سوپاپه 4 سیلندر 16 سوپاپه 4 سیلندر 16 سوپاپه 4 سیلندر 16 سوپاپه
نوع موتور ۱.۶ DOHC MPI ۲.۰ DOHC MPI ۱.۶ DOHC MPI ۲.۰ DOHC MPI
حجم موتور cc ۱۶۰۰ ۲۰۰۰ ۱۶۰۰ ۲۰۰۰
حداکثر قدرت ۱۲۴hp@۶۳۰۰rmp ۱۵۶hp@۶۲۰۰rmp ۱۲۴hp@۶۳۰۰rmp ۱۵۶hp@۶۲۰۰rmp
حداکثر گشتاور ۱۵۶Nm@۴۲۰۰rmp ۱۹۴.۲Nm@۴۳۰۰rmp ۱۵۶Nm@۴۲۰۰rmp ۱۹۴.۲Nm@۴۳۰۰rmp

ایمنی کیا سراتو، امنیت تمام به سبک کره ای ها

کره ای ها همیشه امنیت را به عنوان یکی از مهم ترین فاکتورهای ساخت اتومبیل در نظر می گیرند. ایمنی کیا سراتو هم در راستای همین سیاست بسیار بالاست. سراتو توانسته از موسسه IIHS آمریکا امتیاز 5 ستاره را کسب کند. از جمله امکاناتی که در کیا سراتو  در نظر گرفته شده می توان به کیسه‌ی هوا، ترمزهای ضد قفل (ABS)، سیستم کمکی ترمز (EBD) ، کنترل پایداری (ESP) و کنترل کشش (TCS) اشاره کرد.

خرید اقساطی کیا تحویل فوری سراتو

تجربه رانندگی با کیا سراتو

پس از بررسی کامل کیا به سراغ رانندگی با سراتو می رویم. هنگامی که بر روی صندلی سراتو می نشینیم کاملا جنس چرم بسیار با کیفیت به کار رفته را احساس می کنیم. تقریبا همه المان ها و دکمه ها در جای مناسب قرار گرفته است. تنها ضعف کیا سراتو را می توانیم جنس بد داشبورد و فرمان بدانیم که انتظار کیفیت بالاتری را داشتیم. هنگام استارت زدن و حرکت کاملا می توان حس داشتن یک اتومبیل قوی را درک کرد. جدای از قدرت بالا به لطف طراحی خوب جلو پنجره ای ها و ارگونومی اتومبیل حس تسلط بالایی هم بر روی کیا داریم. در تجربه رانندگی داخل شهر هیچ صدایی از بیرون به داخل کابین منتقل نمی شود که خبر بسیار خوبی است. در جاده های خارج شهری هم کیا سراتو به عنوان یک سندان شتاب و قدرت قابل قبولی دارد.

فروش اقساطی سراتو سایپا تحویل فوری شرایط فروش اقساطی سایپا

شرایط فروش سراتو آپشنال سایپا در سپندخودرو

خودرو کیا سراتو در مقایسه با نسخه قبلی خود تغییرات نسبتا زیادی داشته است که شاید مهم ترین آنها در ظاهر خودرو و چراغ های جلوی آن باشد. چراغ های کشیده و بزرگ موجب شده این خودرو مورد توجه بسیاری از متقاضیان فروش اقساطی سراتو در بازار باشد. میتوان این خودرو را شبیه به هیوندای النترا دانست رقابتی که تا اینجای کار سراتو پیروز آن بوده و توانسته فروش بهتری در بازار ایران داشته باشد. شرکت سپندخودرو شرایطی را فراهم کرده که علاقه مندان امکان خرید اقساطی کیا سراتو را داشته باشند. جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید اقساطی کیا سراتو با شماره های اعلام شده در سایت سپندخودرو تماس حاصل فرمایید. همکاران ما آماده ارائه اطلاعات و راهنمایی شما هستند.

تحویل فوری خودرو

تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

سند به نام خریدار

با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

اقساط بلندمدت

پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
 • تحویل فوری خودرو

  تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

 • سند به نام خریدار

  با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

 • اقساط بلندمدت

  پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

 • تعویض خودرو پیش از پایان اقساط

  مشتریان سپندخودرو این امکان را دارند که در زمان بازپرداخت اقساط خودروی خود را تعویض کرده و مدل جدیدتری دریافت کنند.

 • تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت

  امکان تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت بازپرداخت و کسر سودهای آتی که باعث پرداخت سود کمتری نسبت به فرمول‌های مشابه می‌شود.

 • بیمه بدنه اجباری نیست

  الزامی برای خرید بیمه بدنه وجود ندارد ولی در صورت تمایل می توانید از تخفیف ۷۰ درصدی بیمه بدنه با معرفی‌نامه سپندخودرو استفاده نمایید.

قیمت خودرو چطور محاسبه می‌شود؟

خودروی صفر از بازار آزاد تهیه شده و با تسهیلات ویژه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. معیار ما قیمت روز بازار آزاد بوده و قیمت کارخانه ملاک محاسبه اقساط نیست.

تحویل خودرو فوری است یا مدت دار؟

تحویل خودرو به صورت فوری انجام شده و تمام فرآیند عقد قرارداد و تحویل در یک روز انجام می‌شود. تا پیش از تحویل خودرو به مشتری هیچ وجهی دریافت نخواهیم کرد.

آیا سند خودرو به نام مشتری می شود؟

بلی ، سند خودرو از همان ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

آیا امکان فروش خودرو قبل از پایان اقساط وجود دارد؟

سند خودرو به نام خریدار است ولی برای واگذاری به غیر ابتدا باید از رهن شرکت خارج شود در نتیجه در صورت تسویه تسهیلات دریافتی با سپندخودرو امکان فروش آن را خواهید داشت.

آیا شما تمامی خودروها را به فروش می‌رسانید؟

در صورت وجود ماشین صفر مورد نظر شما در بازار و امکان تامین خودرو مورد تقاضا ، بلی. خودروهایی که توقف تولید شده یا به صورت صفر در بازار موجود نیستند قابل ارائه نخواهند بود.

آیا شما روی خودرو کارکرده وام می دهید؟

خیر ، رسالت ما خرید و فروش خودرو صفر می‌باشد و در زمینه خودرو کار کرده خدماتی ارائه نمی‌دهیم.

اقساط به چه صورت دریافت می گردد؟

اقساط شما هر دوماه یک بار دریافت شده و به ازای هر قسط یک فقره چک از شما دریافت می‌شود.

بیش از 15 سال سابقه درخشان

شرکت سپند خودرو آریا که در سال ۱۳۸۶ و با شماره ثبت ۴۴۶۳۰۶ تاسیس شده است معتبرترین و موفق ترین شرکت در حوزه فروش خودرو در ایران می باشد.

فروش اقساطی خودرو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران

خرید آنلاین خودرو مزایای سپندخودرو
خرید آنلاین خودرو مزایای سپندخودرو
--->