بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.

فروش اقساطی رنو ساندرو اتوماتیک

شرکت پارس خودرو از سال 1394 اقدام به تولید و عرضه ی یک خودروی هاچ بک دوست داشتنی ساندرو کرد. فروش اقساطی رنو ساندرو اتوماتیک یکی از خدماتی ست که به دلیل محبوبیت این خودرو در بین خانواده های ایرانی در سپند خودرو به آن پرداخته ایم.

رنو ساندرو، محصولی از برند داچیا

این خودرو در کشورهای اروپایی با نام داچیا ساندرو معرفی شده است که محصول مشترکی از دو شرکت رنو و داچیا ست. اولین بار این خودرو در سال 2007 رونمایی شد و هم اکنون نسل دوم آن در بازارهای خودروی جهان تولید و عرضه می شود. گروه سپند خودرو برای اولین بار به فروش اقساطی ماشین رنو ساندرو اتوماتیک و برای سهولت خرید اینترنتی شما عزیزان پرداخته است.

فروش اقساطی ماشین ساندرو اتوماتیک

 طراحی بیرونی رنو ساندرو اتوماتیک

رنو ساندرو را می توان در دسته بندی اتومبیل های دهه 90 قرار داد. اگر چه این نوع طراحی ها کمتر مورد استفاده قرار می گیرد اما همچنان جذابیت های خودش را دارد. چراغ های کنار سپری با اندازه متوسط و جلو پنجره ای هایی قدیمی ظاهری کاملا معصومانه به رنو بخشیده است. در کنار اتومبیل خطوط زیر در دیده می شود که با انحراف خاصی طراحی شده اند. در قسمت پشت نیز طراحی کاملا ساده و متناسب با کل رنو ساندرو صورت گرفته است. در کل طراحی رنو به عنوان یک سندان شهری امتیاز قابل قبولی می گیرد.

خرید اقساطی رنو ساندرو اتوماتیک با تحویل فوری

نگاهی به طراحی داخلی رنو

ساندرو در طراحی داخلی هم وارد فضای مدرن طراحی نشده است. نوع طراحی کنسول میانی و داشبورد به سبک اتومبیل های قدیمی صورت گرفته است. می توان گفت طراحی فضای داخلی ساندرو اتوماتیک بر اساس کابین ال 90 صورت گرفته و خصوصا در داشبورد مشابهت زیادی وجود دارد. کیفیت متریال به کار رفته در داخل کابین هم چندان چنگی به دل نمی زند اما فضای سرنشینان تقریبا مناسب است و کمبود جایی حس نمی شود. پیشنهاد می کنیم برای دیدن سایر محصولات پارس خودرو به صفحه فروش اقساطی پارس خودرو مراجعه فرمایید.

فروش اقساطی رنو ساندرو اتوماتیک

مشخصات فنی رنو ساندرو اتوماتیک

در ایران و در فروش اقساطی رنو ساندرو اتوماتیک همچنان نسل اول این خودرو در حال فروش است و نستل جدید آن که از موتورهای متنوع بنزینی و دیزلی استفاده می کند هنوز وارد نشده است. موتور این خودرو از نوع K4M 696 است که در حال حاضر همین موتور بر روی خودروی ال 90 نیز درحال استفاده است. موتور 4 سیلندری که قدرتی معادل 105 اسب بخار را در دور موتور 5750 دور در دقیقه تولید می کند. این خودرو دارای دو مدل دستی و اتوماتیک است که از جعبه دنده 4 سرعته استفاده می کند. مصرف سوخت رنو ساندرو اتوماتیک حدود 8.3 لیتر در هر صد کیلومتر است. برای اطلاع از قیمت روز رنو ساندرو به مقاله شرایط فروش نقدی رنو ساندرو اتوماتیک مراجعه کنید.

قیمت رنو ساندرو

مشخصات خودرو ساندرو

مشخصات فنی رنو ساندرو رنو ساندرو دستی رنو ساندرو اتوماتیک
حجم موتور (سی‌سی) ۱۵۹۸ ۱۵۹۸
تعداد سیلندر ۴ ۴
تعداد مجموع سوپاپ ۱۶ ۱۶
حداکثر قدرت خروجی ۱۰۵ ۱۰۵
حداکثر سرعت (کیلومتر بر ساعت) ۱۷۵ ۱۷۰
شتاب صفر تا صد (به ثانیه) ۱۰.۵ ۱۱.۵
نوع جعبه دنده ۵ سرعته دستی ۴ سرعته اتوماتیک
حجم باک (لیتر) ۵۰ ۵۰
مصرف سوخت سیکل ترکیبی (لیتر در ۱۰۰ کیلومتر) ۶.۷ ۸.۳
استاندارد آلایندگی رنو ساندرو یورو ۴ یورو ۴

ایمنی رنو ساندرو اتوماتیک

داچیا رنو ساندرو را در معرض آزمون های ایمنی زیادی گذاشته است. رنو ساندرو توانسته امتیاز 3 ستاره را از موسسه یورانکپ کسب کند. با اینکه ساندرو اتومبیل به روزی محسوب نمی شود اما فرانسوی ها سعی کرده اند با امکاناتی مثل ترمزهای ABS، هشدار برخورد و سیستم توزیع الکترونیکی ترمز رنو را از هر جهت ایمن سازند.

خرید اقساطی رنو ساندرو اتوماتیک با تحویل فوری

امکانات و آپشن های رفاهی رنو ساندرو اتوماتیک

نمی توان از ساندرو اتوماتیک به عنوان یک اتومبیل اقتصادی انتظار امکانات زیادی را داشت. از جمله امکانات رنو ساندرو می توان به چراغ مه‌شکن جلو، آینه‌های جانبی برقی مجهز به گرم‌کن، چهار بلندگو و کنترل سیستم صوتی زیر غربیلک فرمان اشاره کرد.

شرایط فروش رنو ساندرو در سپندخودرو

ساندرو بر اساس نسل قبلی خود یعنی تندر 90 طراحی شده و شباهت های بسیاری را بین این دو خودرو مشاهده خواهید کرد. اما این دو خودرو در دو کلاس مختلف فعالیت می کنند و از لحاظ طول بدنه با هم تفاوت دارند. در پایان سال 2008 نمونه ی کراس اوور ساندرو اتوماتیک با عنوان سنو استپ‌وی را معرفی کرد که نسل جدید ساندرو اتوماتیک تلقی می شود. نسل دوم این خودرو نیز شاهد یک فیس لیفت و همچنین تغییراتی در موقعیت قفل درب های خودرو و کیسه های هوا داشته است. هم اکنون امکان بهره مندی از شرایط فروش اقساطی رنو ساندرو اتوماتیک از گروه خودرو سازی پارس خودرو در فروشگاه سپند خودرو برای شما علاقمندان به این محصول فراهم شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید اقساطی رنو ساندرو اتوماتیک با شماره های اعلام شده در سایت سپندخودرو تماس حاصل فرمایید. همکاران ما آماده پاسخگویی و راهنمایی شما هستند.

فروش اقساطی رنو ساندرو اتوماتیک با تحویل فوری + قیمت ماشین ساندرو

گالری تصاویر رنو ساندرو

در این بخش تصاویری اختصاصی  از رنو ساندرو را مشاهده می کنید.

فروش اقساطی رنو ساندرو اتوماتیک
مشاوره رایگان02141713
تحویل فوری خودرو

تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

سند به نام خریدار

با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

اقساط بلندمدت

پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
نظرات مشتریان
 • تحویل فوری خودرو

  تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

 • سند به نام خریدار

  با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

 • اقساط بلندمدت

  پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

 • تعویض خودرو پیش از پایان اقساط

  مشتریان سپندخودرو این امکان را دارند که در زمان بازپرداخت اقساط خودروی خود را تعویض کرده و مدل جدیدتری دریافت کنند.

 • تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت

  امکان تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت بازپرداخت و کسر سودهای آتی که باعث پرداخت سود کمتری نسبت به فرمول‌های مشابه می‌شود.

 • بیمه بدنه اجباری نیست

  الزامی برای خرید بیمه بدنه وجود ندارد ولی در صورت تمایل می توانید از تخفیف ۷۰ درصدی بیمه بدنه با معرفی‌نامه سپندخودرو استفاده نمایید.

تحویل خودرو فوری است یا مدت دار؟

تحویل خودرو به صورت فوری انجام شده و تمام فرآیند عقد قرارداد و تحویل در یک روز انجام می‌شود. تا پیش از تحویل خودرو به مشتری هیچ وجهی دریافت نخواهیم کرد.

آیا سند خودرو به نام مشتری می شود؟

بلی ، سند خودرو از همان ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

قیمت خودرو چطور محاسبه می‌شود؟

خودروی صفر از بازار آزاد تهیه شده و با تسهیلات ویژه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. معیار ما قیمت روز بازار آزاد می باشد .

اقساط به چه صورت دریافت می گردد؟

اقساط شما هر دوماه یک بار دریافت شده و به ازای هر قسط یک فقره چک از شما دریافت می‌شود.

آیا امکان فروش خودرو قبل از پایان اقساط وجود دارد؟

سند خودرو به نام خریدار است ولی برای واگذاری به غیر ابتدا باید از رهن شرکت خارج شود در نتیجه در صورت تسویه تسهیلات دریافتی با سپندخودرو امکان فروش آن را خواهید داشت.

آیا شما تمامی خودروها را به فروش می‌رسانید؟

در صورت وجود ماشین صفر مورد نظر شما در بازار و امکان تامین خودرو مورد تقاضا ، بلی. خودروهایی که توقف تولید شده یا به صورت صفر در بازار موجود نیستند قابل ارائه نخواهند بود.

بیش از 15 سال سابقه درخشان

شرکت سپند خودرو آریا که در سال ۱۳۸۶ و با شماره ثبت ۴۴۶۳۰۶ تاسیس شده است معتبرترین و موفق ترین شرکت در حوزه فروش خودرو در ایران می باشد.

فروش اقساطی خودرو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران

مزایای سپندخودرومزایای سپندخودرو