بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.
فروش اقساطی پارس خودرو

فروش اقساطی پارس خودرو

شرکت پارس خودرو سال 1359 و با پیشینه تقریبا 40 ساله فروش جیپ و جنرال موتورز راه اندازی گشت. سال 1378 در پی عرضه سهام شرکت در بازار بورس، شرکت سایپا 51 درصد از سهام پارس خودرو را خریداری نموده و با این اتفاق این شرکت از شمول شرکتهای دولتی خارج گردیده و تحت پوشش گروه سایپا قرار گرفت.

نظرات مشتریان
توضیحات تکمیلی

شرایط اقساطی محصولات پارس خودرو

فروش اقساطی پارس خودرو یکی دیگر از خدماتی است که توسط سپند خودرو با شرایط مناسب انجام می شود. جهت اطلاع از شرایط فروش اقساطی خودرو میتوانید با ما تماس حاصل فرمایید. هم اکنون پارس خودرو تولید (مونتاژ) محصولاتی از رنو و برلیانس را بر عهده دارد و در واقع زیر مجموعه سایپا محسوب میشود چرا که تولیدات آن ها عموما مشترک است.

فروش اقساطی پارس خودرو برلیانس H330

فروش اقساطی برلیانس h330 پارس خودرو

برلیانس را میتوان برگ برنده پارس خودرو در کلاس خودروهای سدان دانست. این خودرو به سرعت جای خود را در میان چینی های ایران باز کرد و همواره در لیست فروش اقساطی پارس خودرو نیز حضور دارد. البته سایپا نیز اقدام به فروش این محصول میکند. موتور برلیانس H330 چهار سیلندر 1.5 لیتری است که 103 اسب بخار قدرت دارد.

شرایط فروش اقساطی برلیانس h330 پارس خودرو

بستگی به خودرو یک جعبه دنده 4 سرعته خودکار و یا 5 سرعته دستی روی خودرو نصب میشود. در مورد تجهیزات برلیانس H330 امکاناتی استاندارد و نه چندان لوکس را میتوان در نظر داشت که البته اکثر این امکانات در مدل اتوماتیک ارائه میشوند.

رینگ 15 اینچی آلومینیومی، سیستم تهویه مطبوع خودکار، بسته شدن پنجره ها با ریموت، سیستم ورود بدون کلید، دکمه استارت و… بخشی از آپشن های بریلیانس H330 هستند. همچنین بنا بر اعلام سایت رسمی پارس خودرو، برلیانس H330 دارای استاندارد آلایندگی یورو 5 می باشد. برای کسب اطلاعات در زمینه فروش اقساطی برلیانس h330 می توانید با شماره های اعلام شده در تماس باشید تا کارشناسان ما در بخش فروش پاسخگوی نیاز شما باشند.

فروش اقساطی پارس خودرو برلیانس H320

فروش اقساطی پارس خودرو-فروش اقساطی برلیانس H320

برلیانس H320 را میتوان نمونه هاچ بک برلیانس H330 دانست. از نظر مشخصات فنی مشابه هستند و طراحی قسمت جلوی آن ها نیز تا حد زیادی یکسان است. از نظر مشخصات بدنه نیز تقریبا یکی بوده و تنها در وزن و طول خودرو متفاوت است. لذا این خودرو برای کسانی که ظاهر برلیانس H330 را پسندیده اند اما به دنبال مدل هاچ بک آن هستند انتخاب مناسبی است که با شرایط فروش اقساطی پارس خودرو میتوانند آن را تهیه نمایند.

فروش اقساطی خودرو تحویل فوری برلیانس

برلیانس H320 به گیربکس 4 سرعته اتوماتیک تیپ ترونیک مجهز است. در مورد امکانات و آپشن های برلیانس H320 میتوان گفت که مجموعه نسبتا کاملی از تجهیزات با توجه به بازه قیمتی خودرو روی آن نصب شده است. در این مورد میتوان به ترمز های ABS+EBD، کیسه هوای راننده و سرنشین جلو، رینگ 15 اینچی، فرمان برقی، تهویه مطبوع خودکار، سانروف، سنسور دنده عقب، تنظیم صندلی راننده در 8 جهت، تنظیم الکتریکی آینه ها، مه شکن جلو و قابلیت بازشدن خودکار درب ها هنگام تصادف اشاره کرد. همچنین بنا بر اعلام سایت پارس خودرو، برلیانس H320 دارای استاندارد آلایندگی یورو 5 می باشد.

فروش اقساطی پارس خودرو تحویل فوری

فروش اقساطی پارس خودرو یکی از برنامه هایی است که هم اکنون در طرح های سپند خودرو موجود می باشد. علاقه مندان میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در این مورد با ما تماس حاصل فرمایند تا کارشناسان ما شرایط خرید قسطی را به طور کامل برای ایشان توضیح دهند. همچنین تحویل خودرو به صورت فوری بوده و بازپرداخت اقساط بنا بر ترجیح مشتری به صورت کوتاه مدت و یا بلندمدت صورت می پذیرد.

فروش اقساطی خودرو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران