ساعت کار : شنبه تا پنج شنبه - 9 الی 17:30

شعبه نمایشگاهی:میدان رسالت، خیابان هنگام نرسیده به فرجام پلاک 76

شعبه مرکزی:خیابان شریعتی،نرسیده به میدان قدس،برج نگین الهیه،واحد 601

فروش اقساطی پارس خودرو - سپند خودرو

فروش اقساطی پارس خودرو
فروش اقساطی پارس خودرو

سپند خودرو در زمینه فروش اقساطی پارس خودرو فعالیت میکند. شرکت جیپ در سال ۱۳۳۵ به شماره ثبت ۵۲۷۲  تأسیس گردید و عمدتا در رابطه با واردات و فروش اتومبیلهای جیـپ ویلیـز و قطعـات یـدکـی آن فعـالیت داشت. در تاریخ ۴/۲/۱۳۵۲ شرکت “موتور جک(سهامی خاص)” به شماره ثبت ۱۶۸۳۲ تأسیس و کلیه دارائیها و تعهدات شرکت جیـپ بـه وی منتقـل و متعـاقـب آن در تـاریخ ۸/۲/۱۳۵۲ بر طبق مصوبه مجمع عمومی فوق العاده به “پشرکت جنرال موتورز ایران (سهامی خاص)” و در سال ۱۳۵۹ نام شرکت به خودروسازی ایران و سپس در همان سال به پارس خودرو تغییر یافت.

سال ۱۳۷۸، در پی عرضه سهام شرکت در بازار بورس توسط سازمان گسترش صنایع و نوسازی ایران، شرکت سایپا ۵۱ درصد از سهام شرکت را خریداری نموده و با این اتفاق این شرکت از شمول شرکتهای دولتی خارج گردیده و تحت پوشش گروه سایپا قرار گرفت. در سال ۸۲ سهام سازمان تأمین اجتماعی نیز توسط شرکت سایپا خریداری گردیده، شرکت تحت پوشش گروه سایپا قرار گرفت. از همین رو و با توجه به استقبال خوب متقاضیان، شرکت سپند خودرو شرایط آسانی را برای خرید اقساطی محصولات پارس خودرو فراهم نموده است.

شرایط فروش اقساطی پارس خودرو

مشتریان عزیز میتوانند جهت استفاده از شرایط فروش اقساطی پارس خودرو ؛ 50 درصد مبلغ اصلی خودرو را بصورت پیش پرداخت در زمان عقد قرار داد و تحویل پرداخت نموده و مابقی طی اقساط حداکثر 24 ماهه تسویه نمایند.

لطفا کلیک کنید مزایای خرید اقساطی از مجموعه سپند خودرو

لطفا کلیک کنید سوالات متداول

لطفا کلیک کنید ارتباط با ما