بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.

فروش اقساطی رنو کلیو

دسته بندی: رنو
مشخصات فنی
شرایط فروش اقساطی رنو کلیو

تحویل رنو کلیو توسط سپند خودرو به صورت آنی و در زمان عقد قرارداد بوده و هیچ گونه تحویل مدت دار و ثبت نامی جز فعالیت این شرکت نیست.

  1. سند خودرو به نام خریدار شده و فقط ۳ دانگ آن در رهن شرکت بوده
  2. قبل از تحویل خودروی رنو کلیو به مشتری هیچگونه پرداختی نخواهید داشت
  3. اعطای قرارداد رسمی اجاره به شرط تملیک به خریدار
  4. اجباری نبودن بیمه بدنه به دلیل عدم تحمیل هزینه به خریدار
  5.  امکان تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت بازپرداخت اقساط رنو کلیو و کسر سود های آتی
  6. امکان تعویض خودرو در زمان پرداخت اقساط
  7. امکان کارشناسی خودرو در زمان تحویل در حضور مشتری

برای خرید اقساطی 50 درصد از مبلغ روز خودروی رنو کلیو را به عنوان پیش پرداخت واریز می‌کنید و مابقی را طی اقساط 6 تا 30 ماهه می‌پردازید.

شرکت سپند خودرو آریا با شماره ثبت 446306 دارای جواز فعالیت از اتحادیه اتومبیل‌فروشان با درجه کیفی 1 و از اعضا رسمی انجمن صنفی واردکنندگان خودرو به شماره عضویت 1020، شرکتی قابل اعتماد جهت خرید خودرو می‌باشد.

نزدیک به 15 سال فعالیت مستمر ، بدون حتی 1 مشتری ناراضی،این افتخار ماست.

بررسی تخصصی
رنو کلیو در ابتدای ورود خیلی مورد توجه عموم قرار نگرفت و فروش خوب خود در بازارهای جهانی را با عرضه نسل چهارم در سال 2012 به دست آورد. تولید این خودرو در کشورهای ترکیه و فرانسه صورت می گیرد. رنو کلیو تعداد 7 پیشرانه را در اروپا عرضه می کند که هر کدام قدرت مخصوص به خود را دارا هستند و این امکان وجود دارد که آن ها را سفارش دهید. پیشرانه هایی که در حال حاضر برای این خودرو به عرضه می رسد در 4 مدل ارائه می شود که یکی از آن ها دیزلی و بقیه بنزینی هستند. با ورود این خودرو به ایران در مدل جدید فروش اقساطی رنو کلیو را در پیش خواهد داشت و با شرایطی خاص و ویژه برای خریداران عزیز در نظر گرفته شده است. فروش اقساطی رنو کلیو

مشخصات فنی رنو کلیو

مدل پیشرانه ای که مورد توجه افراد علاقه مند به پیشرانه های کم مصرف قرار می گیرد حجم ۰.۹ لیتری بنزینی دارد. این موتور توان ۹۰ اسب بخار که مجهز به توربوشارژ می باشد و هم چنین گشتاور ۱۳۵ نیوتن‎متر را تولید می کند. اقتصادی ترین موتور با حجم ۱.۲ لیتری تنفس طبیعی است که به نام اکسپرشن معروف است. این پیشرانه توان ۷۵ اسب بخار و گشتاور ۱۰۷ نیوتن‌متر را تولید می کند. پیشرانه ای که به اسپرت بودن و هم چنین شتاب خوب پرداخته با حجم ۱.۲ لیتری توربوشارژ توان ۱۲۰ اسب بخار و حد اکثر گشتاور ۲۰۵ نیوتن‌متر را تولید می‌کند. فروش اقساطی رنو کلیوس با این حجم پیشرانه های در دسترس به زودی در سپند خودرو به عرضه می رسد. مشخصات فنی رنو کلیو طراحی این خودرو به وسیله لارنس ون دن اکر انجام شده و طراحی رنو کلیو بزرگ ترین دستاورد این طراح خبره محسوب می شود. در نمای رو به رو جلو پنجره ای باریک را مشاهده می کنیم که لوگویی با سایز بزرگ در وسط آن قرار گرفته است. بزرگ تر شدن فضای دریچه‌های ورودی هوا در داخل سپر که نقش خنک کردن رادیاتور را دارد به نسبت نسل قبلی به چشم می خورد. این دریچه با چهره ای ۴ ضلعی نگاه را به سمت لوگوی رنو می برد. به چراغ‌های جلو نسبت به اندازه کلی بدنه خودرو بزرگ تر شده و حجم بیشتری را به خود اختصاص داده است. این چراغ ها درتاریکی شب روشنایی فوق‌العاده‌ای به جلوی خودرو  و مقدار کمی از کنار خودرو می تاباند. این چراغ ها بیشتر از دوسوم طول کاپوت جلو را در بر می گیرد. از طریق فروش اقساطی رنو کلیو صاحب این خودروی ناب شوید. فروش اقساطی رنو کلیو با تحویل فوری

گالری تصاویر رنو کلیو

در این بخش تصاویر کامل تری از رنو کلیو را مشاهده خواهید کرد.  
چرا سپند خودرو؟
  • تحویل فوری خودرو
  • سند به نام خریدار
  • اقساط بلندمدت
مزایای سپندخودرو

فروش اقساطی خودرو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران