بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.

فروش اقساطی رنو کلیو

رنو کلیو در ابتدای ورود خیلی مورد توجه عموم قرار نگرفت و فروش خوب خود در بازارهای جهانی را با عرضه نسل چهارم در سال 2012 به دست آورد. تولید این خودرو در کشورهای ترکیه و فرانسه صورت می گیرد. رنو کلیو تعداد 7 پیشرانه را در اروپا عرضه می کند که هر کدام قدرت مخصوص به خود را دارا هستند و این امکان وجود دارد که آن ها را سفارش دهید. پیشرانه هایی که در حال حاضر برای این خودرو به عرضه می رسد در 4 مدل ارائه می شود که یکی از آن ها دیزلی و بقیه بنزینی هستند. با ورود این خودرو به ایران در مدل جدید فروش اقساطی رنو کلیو را در پیش خواهد داشت و با شرایطی خاص و ویژه برای خریداران عزیز در نظر گرفته شده است.

فروش اقساطی رنو کلیو

مشخصات فنی رنو کلیو

مدل پیشرانه ای که مورد توجه افراد علاقه مند به پیشرانه های کم مصرف قرار می گیرد حجم ۰.۹ لیتری بنزینی دارد. این موتور توان ۹۰ اسب بخار که مجهز به توربوشارژ می باشد و هم چنین گشتاور ۱۳۵ نیوتن‎متر را تولید می کند. اقتصادی ترین موتور با حجم ۱.۲ لیتری تنفس طبیعی است که به نام اکسپرشن معروف است. این پیشرانه توان ۷۵ اسب بخار و گشتاور ۱۰۷ نیوتن‌متر را تولید می کند. پیشرانه ای که به اسپرت بودن و هم چنین شتاب خوب پرداخته با حجم ۱.۲ لیتری توربوشارژ توان ۱۲۰ اسب بخار و حد اکثر گشتاور ۲۰۵ نیوتن‌متر را تولید می‌کند. فروش اقساطی رنو کلیوس با این حجم پیشرانه های در دسترس به زودی در سپند خودرو به عرضه می رسد.

مشخصات فنی رنو کلیو

طراحی این خودرو به وسیله لارنس ون دن اکر انجام شده و طراحی رنو کلیو بزرگ ترین دستاورد این طراح خبره محسوب می شود. در نمای رو به رو جلو پنجره ای باریک را مشاهده می کنیم که لوگویی با سایز بزرگ در وسط آن قرار گرفته است. بزرگ تر شدن فضای دریچه‌های ورودی هوا در داخل سپر که نقش خنک کردن رادیاتور را دارد به نسبت نسل قبلی به چشم می خورد. این دریچه با چهره ای ۴ ضلعی نگاه را به سمت لوگوی رنو می برد. به چراغ‌های جلو نسبت به اندازه کلی بدنه خودرو بزرگ تر شده و حجم بیشتری را به خود اختصاص داده است. این چراغ ها درتاریکی شب روشنایی فوق‌العاده‌ای به جلوی خودرو  و مقدار کمی از کنار خودرو می تاباند. این چراغ ها بیشتر از دوسوم طول کاپوت جلو را در بر می گیرد. از طریق فروش اقساطی رنو کلیو صاحب این خودروی ناب شوید.

فروش اقساطی رنو کلیو با تحویل فوری

گالری تصاویر رنو کلیو

در این بخش تصاویر کامل تری از رنو کلیو را مشاهده خواهید کرد.

 

تحویل فوری خودرو

تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

سند به نام خریدار

با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

اقساط بلندمدت

پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
 • تحویل فوری خودرو

  تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

 • سند به نام خریدار

  با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

 • اقساط بلندمدت

  پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

 • تعویض خودرو پیش از پایان اقساط

  مشتریان سپندخودرو این امکان را دارند که در زمان بازپرداخت اقساط خودروی خود را تعویض کرده و مدل جدیدتری دریافت کنند.

 • تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت

  امکان تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت بازپرداخت و کسر سودهای آتی که باعث پرداخت سود کمتری نسبت به فرمول‌های مشابه می‌شود.

 • بیمه بدنه اجباری نیست

  الزامی برای خرید بیمه بدنه وجود ندارد ولی در صورت تمایل می توانید از تخفیف ۷۰ درصدی بیمه بدنه با معرفی‌نامه سپندخودرو استفاده نمایید.

قیمت خودرو چطور محاسبه می‌شود؟

خودروی صفر از بازار آزاد تهیه شده و با تسهیلات ویژه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. معیار ما قیمت روز بازار آزاد بوده و قیمت کارخانه ملاک محاسبه اقساط نیست.

تحویل خودرو فوری است یا مدت دار؟

تحویل خودرو به صورت فوری انجام شده و تمام فرآیند عقد قرارداد و تحویل در یک روز انجام می‌شود. تا پیش از تحویل خودرو به مشتری هیچ وجهی دریافت نخواهیم کرد.

آیا سند خودرو به نام مشتری می شود؟

بلی ، سند خودرو از همان ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

آیا امکان فروش خودرو قبل از پایان اقساط وجود دارد؟

سند خودرو به نام خریدار است ولی برای واگذاری به غیر ابتدا باید از رهن شرکت خارج شود در نتیجه در صورت تسویه تسهیلات دریافتی با سپندخودرو امکان فروش آن را خواهید داشت.

آیا شما تمامی خودروها را به فروش می‌رسانید؟

در صورت وجود ماشین صفر مورد نظر شما در بازار و امکان تامین خودرو مورد تقاضا ، بلی. خودروهایی که توقف تولید شده یا به صورت صفر در بازار موجود نیستند قابل ارائه نخواهند بود.

آیا شما روی خودرو کارکرده وام می دهید؟

خیر ، رسالت ما خرید و فروش خودرو صفر می‌باشد و در زمینه خودرو کار کرده خدماتی ارائه نمی‌دهیم.

اقساط به چه صورت دریافت می گردد؟

اقساط شما هر دوماه یک بار دریافت شده و به ازای هر قسط یک فقره چک از شما دریافت می‌شود.

بیش از 15 سال سابقه درخشان

شرکت سپند خودرو آریا که در سال ۱۳۸۶ و با شماره ثبت ۴۴۶۳۰۶ تاسیس شده است معتبرترین و موفق ترین شرکت در حوزه فروش خودرو در ایران می باشد.

فروش اقساطی خودرو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران

خرید آنلاین خودروخرید آنلاین خودرو مزایای سپندخودرومزایای سپندخودرو
خرید آنلاین خودروخرید آنلاین خودرو مزایای سپندخودرومزایای سپندخودرو