فروش اقساطی رنو داستر

یکی از کمپانی هایی که همیشه به ایمنی و کیفیت بالای خودرو دقت زیادی داشته رنو می باشد و شرکتی بسیار موفق و پر طرفدار در ایران محسوب می شود. این خودروی شاسی بلند در حال حاضر عرضه به صورت فروش اقساطی رنو داستر را نیز انجام می دهد. رنو داستر در ایران به صورت دو دیفرانسیل به عرضه می رسد و البته با وجود تغییرات زیادی که بر روی آن اعمال شده از نظر ظاهری خیلی تفاوت عمده و مشهودی نداشته است. این تغییرات در جلو پنجره، مدل کاسه چراغ جلو و تغییر در رینگ ها صورت گرفته است. رنو داستر همیشه سادگی در طراحی خود را حفظ کرده و این مشخصه یک خودروی رنو محسوب می شود. داشبورد دو رنگ حس تازه ای به کابین رنو داستر بخشیده است.

فروش اقساطی رنو داستر

مشخصات فنی رنو داستر

موتور استفاده شده بر روی این خودرو دو لیتری است و قدرت 135 اسب بخار را تولید می کند. رنو داستر سیستم چهار چرخ متحرک را داراست که توان این خودروی آفرود را به نسبت قابل ملاحظه ای بیشتر کرده است.  رنو داستر هم یک خودروی رالی آفرود به حساب می آید و هم به دلیل دارا بودن سیستم تعلیق نرم و فضای داخلی بزرگ آن مسافرت های امن و راحت خانوادگی را میسر می کند. جعبه دنده ای که در اختیار شما قرار می گیرد 4 دنده ی اتوماتیک با امکان تعویض دستی دنده ها می باشد. از این طریق می توان هم زمان آسایش جعبه دنده های اتوماتیک، مصرف سوخت مناسب و لذت استفاده از جعبه دنده های دستی را تجربه کرد. ثبت نام در فروش اقساطی رنو داستر نیز امکان خرید این خودرو در مدت زمانی مناسب را برایتان فراهم می کند.

 مشخصات فنی رنو داستر

از لحاظ ظاهری این خودرو توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. جنس فرمان و صندلی از چرم بسیار مرغوبی است که حس فضایی شیک و مدرن را به سرنشینان القاء می کند. وجود رینگ های آلومینیومی 16 اینچی جذابیت ظاهری این خودرو را دو برابر کرده و نگاه هر بیننده ای را به سمت چرخ ها می کشد. طراحی سپر و چراغ ها تغییر یافته و در این نسخه چراغ مخصوص رانندگی در روز به کار برده شده است. جزئیات کار شده در بدنه و کابین خصوصا در قسمت کروم کاری های دهانه اگزوز و سر بار بند خصوصیت خودروهای رنو می باشد. امکاناتی که در رنو داستر قرار داده شده و آن را به یک خودروی کامل بدل کرده: سیستم تهویه هوا ، آیینه های برقی ، سیستم هشدار دهنده، ضربه گیر های همرنگ با بدنه ، چراغ های مه شکن و کنترل سیستم صوتی که بر روی فرمان تعبیه شده می باشد. در صورتی که قصد خرید این خودروی زیبا را دارید از طریق فروش اقساطی رنو داستر اقدام کنید.

فروش اقساطی رنو داستر با تحویل فوری

گالری تصاویر رنو داستر

در این بخش تصاویر کامل تری از رنو داستر را مشاهده خواهید کرد.

شرایط فروش رنو داستر

سپند خودرو در جهت تسهیل در امور خرید و رفع نیازهای مشتریان عزیز خودروی رنو داستر را با شرایط اقساطی ارائه می نماید. متقاضیان می توانند جهت خرید اقساطی رنو داستر55 درصد مبلغ ارزش اصلی آن را به صورت پیش پرداخت در زمان عقد قرارداد و تحویل؛ و مابقی قیمت آن را به صورت اقساط 30 ماهه پرداخت نمایند.

همچنین با مراجعه به صفحه فروش اقساطی خودرو از شرایط دریافت سایر خودروهای این شرکت آگاه خواهید شد.

  • دسته چک
  • گردش ۳ ماهه آخر حساب جاری
  • مدارک شغلی در صورت وجود و لزوم (ارایه جواز کسب و یا فیش حقوقی برای هموطنان شهرستانی)
  • مدارک سکونتی جهت انجام امور تعویض پلاک و انتقال مالکیت خودرو
لازم به ذکر می باشد که تحویل خودرو بعد از فروش اقساطی رنو داستر با تحویل فوری دریافت خودرو توسط مشتری توسط این شرکت به صورت آنی و در زمان عقد قرارداد بوده و هیچ گونه تحویل مدت دار و ثبت نامی جز فعالیت این شرکت نمی باشد.

خدمات سپندخودرو ویژه هموطنان ساکن در استان های تهران و البرز است. در حال حاضر امکان ارایه شرایط اقساطی به سایر شهرها وجود ندارد.

تماس با سپند خودرو
به این مطلب چه امتیازی میدهید؟
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.
TOP
تماس با مامزایای خرید