بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.

فروش اقساطی رنو داستر

یکی از کمپانی هایی که همیشه به ایمنی و کیفیت بالای خودرو دقت زیادی داشته رنو می باشد و شرکتی بسیار موفق و پر طرفدار در ایران محسوب می شود. این خودروی شاسی بلند در حال حاضر عرضه به صورت فروش اقساطی رنو داستر را نیز انجام می دهد. رنو داستر در ایران به صورت دو دیفرانسیل به عرضه می رسد و البته با وجود تغییرات زیادی که بر روی آن اعمال شده از نظر ظاهری خیلی تفاوت عمده و مشهودی نداشته است. این تغییرات در جلو پنجره، مدل کاسه چراغ جلو و تغییر در رینگ ها صورت گرفته است. رنو داستر همیشه سادگی در طراحی خود را حفظ کرده و این مشخصه یک خودروی رنو محسوب می شود. داشبورد دو رنگ حس تازه ای به کابین رنو داستر بخشیده است.

فروش اقساطی رنو داستر

مشخصات فنی رنو داستر

موتور استفاده شده بر روی این خودرو دو لیتری است و قدرت 135 اسب بخار را تولید می کند. رنو داستر سیستم چهار چرخ متحرک را داراست که توان این خودروی آفرود را به نسبت قابل ملاحظه ای بیشتر کرده است.  رنو داستر هم یک خودروی رالی آفرود به حساب می آید و هم به دلیل دارا بودن سیستم تعلیق نرم و فضای داخلی بزرگ آن مسافرت های امن و راحت خانوادگی را میسر می کند. جعبه دنده ای که در اختیار شما قرار می گیرد 4 دنده ی اتوماتیک با امکان تعویض دستی دنده ها می باشد. از این طریق می توان هم زمان آسایش جعبه دنده های اتوماتیک، مصرف سوخت مناسب و لذت استفاده از جعبه دنده های دستی را تجربه کرد. ثبت نام در فروش اقساطی رنو داستر نیز امکان خرید این خودرو در مدت زمانی مناسب را برایتان فراهم می کند.

 مشخصات فنی رنو داستر

از لحاظ ظاهری این خودرو توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. جنس فرمان و صندلی از چرم بسیار مرغوبی است که حس فضایی شیک و مدرن را به سرنشینان القاء می کند. وجود رینگ های آلومینیومی 16 اینچی جذابیت ظاهری این خودرو را دو برابر کرده و نگاه هر بیننده ای را به سمت چرخ ها می کشد. طراحی سپر و چراغ ها تغییر یافته و در این نسخه چراغ مخصوص رانندگی در روز به کار برده شده است. جزئیات کار شده در بدنه و کابین خصوصا در قسمت کروم کاری های دهانه اگزوز و سر بار بند خصوصیت خودروهای رنو می باشد. امکاناتی که در رنو داستر قرار داده شده و آن را به یک خودروی کامل بدل کرده: سیستم تهویه هوا ، آیینه های برقی ، سیستم هشدار دهنده، ضربه گیر های همرنگ با بدنه ، چراغ های مه شکن و کنترل سیستم صوتی که بر روی فرمان تعبیه شده می باشد. در صورتی که قصد خرید این خودروی زیبا را دارید از طریق فروش اقساطی رنو داستر اقدام کنید.

فروش اقساطی رنو داستر با تحویل فوری

گالری تصاویر رنو داستر

در این بخش تصاویر کامل تری از رنو داستر را مشاهده خواهید کرد.

تحویل فوری خودرو

تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

سند به نام خریدار

با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

اقساط بلندمدت

پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
 • تحویل فوری خودرو

  تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

 • سند به نام خریدار

  با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

 • اقساط بلندمدت

  پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

 • تعویض خودرو پیش از پایان اقساط

  مشتریان سپندخودرو این امکان را دارند که در زمان بازپرداخت اقساط خودروی خود را تعویض کرده و مدل جدیدتری دریافت کنند.

 • تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت

  امکان تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت بازپرداخت و کسر سودهای آتی که باعث پرداخت سود کمتری نسبت به فرمول‌های مشابه می‌شود.

 • بیمه بدنه اجباری نیست

  الزامی برای خرید بیمه بدنه وجود ندارد ولی در صورت تمایل می توانید از تخفیف ۷۰ درصدی بیمه بدنه با معرفی‌نامه سپندخودرو استفاده نمایید.

قیمت خودرو چطور محاسبه می‌شود؟

خودروی صفر از بازار آزاد تهیه شده و با تسهیلات ویژه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. معیار ما قیمت روز بازار آزاد بوده و قیمت کارخانه ملاک محاسبه اقساط نیست.

تحویل خودرو فوری است یا مدت دار؟

تحویل خودرو به صورت فوری انجام شده و تمام فرآیند عقد قرارداد و تحویل در یک روز انجام می‌شود. تا پیش از تحویل خودرو به مشتری هیچ وجهی دریافت نخواهیم کرد.

آیا سند خودرو به نام مشتری می شود؟

بلی ، سند خودرو از همان ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

آیا امکان فروش خودرو قبل از پایان اقساط وجود دارد؟

سند خودرو به نام خریدار است ولی برای واگذاری به غیر ابتدا باید از رهن شرکت خارج شود در نتیجه در صورت تسویه تسهیلات دریافتی با سپندخودرو امکان فروش آن را خواهید داشت.

آیا شما تمامی خودروها را به فروش می‌رسانید؟

در صورت وجود ماشین صفر مورد نظر شما در بازار و امکان تامین خودرو مورد تقاضا ، بلی. خودروهایی که توقف تولید شده یا به صورت صفر در بازار موجود نیستند قابل ارائه نخواهند بود.

آیا شما روی خودرو کارکرده وام می دهید؟

خیر ، رسالت ما خرید و فروش خودرو صفر می‌باشد و در زمینه خودرو کار کرده خدماتی ارائه نمی‌دهیم.

اقساط به چه صورت دریافت می گردد؟

اقساط شما هر دوماه یک بار دریافت شده و به ازای هر قسط یک فقره چک از شما دریافت می‌شود.

بیش از 15 سال سابقه درخشان

شرکت سپند خودرو آریا که در سال ۱۳۸۶ و با شماره ثبت ۴۴۶۳۰۶ تاسیس شده است معتبرترین و موفق ترین شرکت در حوزه فروش خودرو در ایران می باشد.

فروش اقساطی خودرو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران

خرید آنلاین خودروخرید آنلاین خودرو مزایای سپندخودرومزایای سپندخودرو
خرید آنلاین خودروخرید آنلاین خودرو مزایای سپندخودرومزایای سپندخودرو