بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.

فروش اقساطی دی اس 7 کراس بک

دسته بندی: دی اس
مشخصات فنی
شرایط فروش اقساطی دی اس 7 کراس بک

تحویل دی اس 7 کراس بک توسط سپند خودرو به صورت آنی و در زمان عقد قرارداد بوده و هیچ گونه تحویل مدت دار و ثبت نامی جز فعالیت این شرکت نیست.

  1. سند خودرو به نام خریدار شده و فقط ۳ دانگ آن در رهن شرکت بوده
  2. قبل از تحویل خودروی دی اس 7 کراس بک به مشتری هیچگونه پرداختی نخواهید داشت
  3. اعطای قرارداد رسمی اجاره به شرط تملیک به خریدار
  4. اجباری نبودن بیمه بدنه به دلیل عدم تحمیل هزینه به خریدار
  5.  امکان تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت بازپرداخت اقساط دی اس 7 کراس بک و کسر سود های آتی
  6. امکان تعویض خودرو در زمان پرداخت اقساط
  7. امکان کارشناسی خودرو در زمان تحویل در حضور مشتری

برای خرید اقساطی 50 درصد از مبلغ روز خودروی دی اس 7 کراس بک را به عنوان پیش پرداخت واریز می‌کنید و مابقی را طی اقساط 6 تا 30 ماهه می‌پردازید.

شرکت سپند خودرو آریا با شماره ثبت 446306 دارای جواز فعالیت از اتحادیه اتومبیل‌فروشان با درجه کیفی 1 و از اعضا رسمی انجمن صنفی واردکنندگان خودرو به شماره عضویت 1020، شرکتی قابل اعتماد جهت خرید خودرو می‌باشد.

نزدیک به 15 سال فعالیت مستمر ، بدون حتی 1 مشتری ناراضی،این افتخار ماست.

بررسی تخصصی
دی اس برندی فرانسوی است که از زیرمجموعه های سیتروئن محسوب می شود اما با رسیدن به محبوبیت در سال های 2013 تا 2015 به عنوان فرزندی گستاخ جلوتر از مادرش قدم برداشته و ادعای استقلال کرده است. دی اس برندی لوکس و گران است که در فرانسه برای خودروهای تشریفاتی و سرویس های لاکچری استفاده ی زیادی دارد. این کمپانی خودروسازی هماهنگی را حتی در کوچک ترین جزییات رعایت می کند و با به کارگیری ادوات و تجهیزات کرومی و لوکس چهره ی گران قیمت خود را در میان کراس های دیگر به رخ می کشد. فروش اقساطی دی اس 7 کراس بک آمار بالایی را در اروپا تجربه نکرد زیرا این خودرو جزو محصولات لوکس محسوب می شود و کسانی که توانایی خرید آن را دارند ترجیح می دهند به صورت نقدی این کار را انجام دهند. فروش اقساطی دی اس 7 کراس بک

مشخصات فنی دی اس 7 کراس بک

با نگاه به پیشرانه های مختلفی که بر روی دی اس 7 کراس بک قابل نصب می باشند متوجه می شویم این فرانسوی در بخش فنی نیز با دست پر به بازار وارد شده است. در نمونه های دیزلی کیفیت سوخت مصرفی، تاثیر زیادی بر روی سواری خودرو دارد به همین دلیل بهتر است کشورهایی که سوخت گازوئیل در آنها با کیفیت بالایی عرضه نمی شود دست به خرید این پیشرانه نزنند و با نمونه های بنزینی این خودرو را وارد نمایند. در صورتی که از پیشرانه ی بنزینی برای نمونه ی مورد نظر در فروش اقساطی دی اس 7 کراس بک استفاده شود این خودرو می تواند تا 225 کیلومتر در ساعت سرعت بگیرد و در این فاصله 8 دنده تعویض کند. فاصله ی میان تعویض دنده ها بسیار کم است و تمامی رانندگان از شتاب 8.3 ثانیه ای این خودرو کاملا رضایت دارند. مشخصات فنی دی اس 7 کراس بک
موتور دی اس 7 کراس بک 4 سیلندر 16 سوپاپه
حجم موتور 1600سی سی
حداکثر قدرت 225 اسب بخار در 6000 دور در دقیقه
حداکثر گشتاور 240 نیوتن متر در 1400 دور در دقیقه
جعبه دنده 8 سرعته خودکار
شتاب 0 تا 100 8.3 ثانیه
حداکثر سرعت دی اس 7 کراس بک 225 کیلومتر در ساعت
وزن 1420 کیلوگرم
فروش اقساطی دی اس 7 کراس بک با تحویل فوری امکانات رفاهی و تجهیزات پیشرفته ای که بر روی این خودرو قابل نصب است باعث شده تا بسیاری از علاقه مندان به این خودرو در کنار استفاده از شرایط فروش اقساطی دی اس 7 کراس بک اقدام به سفارش تجهیزات جدید بر روی این خودرو نمایند و دی اس 7 را با قیمتی سنگین تر از نمونه ی ساده ی آن سفارش دهند. در این خودرو از فناوری های جدیدی مانند تشخیص خستگی راننده، اتو پارک و دوربین دید در شب با قابلیت تشخیص موانع و اجسام استفاده شده است به همین دلیل دی اس علاوه بر اعتماد به نفس خاصی که به دلیل چهره ی جذابش به راننده ی خود هدیه می کند، احساس رانندگی هوشمند را نیز به او القا خواهد کرد.

گالری تصاویر دی اس 7 کراس بک

در این بخش تصاویری اختصاصی از خودروی DS7 کراس بک را مشاهده خواهید کرد.
چرا سپند خودرو؟
  • تحویل فوری خودرو
  • سند به نام خریدار
  • اقساط بلندمدت
مزایای سپندخودرو

فروش اقساطی خودرو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران