خودروی دایون Y5 که نامش برگرفته از غزال دلربای عربی است، در کنار طراحی باشکوه و فضای جادار خود، در هر نقطه‌ای از این کره‌ی خاکی فرمان‌پذیری و عملکرد بی‌مانندی از خود به نمایش می‌گذارد. از شهرهای پرجمعیت گرفته تا جاده‌های خاکی، دایون Y5 با تمام قدرت از پس هر محیطی برآمده و تجربه‌ای لذت‌بخش را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

این خودرو هنوز در ایران عرضه نشده، اما به محض عرضه سپند خودرو اقدام به فروش اقساطی آن خواهد کرد. لازم به ذکر است که سپند خودرو در زمینه فروش اقساطی انواع خودرو فعال است.

بررسی دایون Y5

فروش اقساطی دایون Y5

طراحی

ظاهری که احساس زیبایی، قدرت و ظرافت را به شما منتقل می‌کند، به همراه طراحی داخلی بهینه‌شده‌ای که راحتی را برای همه‌ی سرنشینان فراهم کرده و آن‌ها می‌توانند به‌سادگی از تمام امکانات خودرو استفاده کنند. سانروف، نمایشگر 7 اینچی دارای GPS و سایر امکانات پیشرفته‌ی این خودرو باعث شده در طول سفر ایمنی بیشتری داشته باشید، رانندگی بهتری را تجربه کنید و بیشتر لذت ببرید.

عملکرد

با وجود موتور توربوی 2 لیتری قدرتمند و در عین حال پربازده این خودرو که در نوع خود عملکرد بی‌نظیری دارد، می‌توانید تمام جاده‌ها را تسخیر کنید. به کمک شاسی نردبانی 4×4 منحصر به فرد با ساختاری دو لایه، سیستم تعلیق مستحکم و بازده بالای سیستم خنک‌کاری این خودرو، می‌توانید از هر مسیری عبور کنید. تمام این امکانات به گونه‌ای طراحی شده‌اند که مناطق کویری و مسیرهای ناهموار نتوانند این خودرو را متوقف کنند. با تقویت شاسی قدرتمند این خودرو می‌توان از آن در فعالیت‌های نظامی نیز استفاده کرد.

ایمنی

بدون اینکه نگران ایمنی خود باشید به دل ماجراجویی‌های مختلف‌ بروید. تمامی خودروهای SUV دایون Y5 دارای دو کیسه‌ی هوا در جلو، دوربین دید عقب، سیستم خودکار بازکردن در به هنگام تصادف و سیستم همراهی تا درب منزل هستند. ایمنی خودروهای ما با دقت بسیار بالایی ارزیابی شده است و در کنار تاییدیه‌های مختلف RTA، توانسته گواهی بین‌المللی اینترتک را نیز دریافت کند.

فروش اقساطی دایون Y5

این خودرو هنوز در ایران عرضه نشده، اما به محض عرضه، سپند خودرو اقدام به فروش اقساطی آن خواهد کرد.