بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.

فروش اقساطی دایون Y5

خودروی دایون Y5 که نامش برگرفته از غزال دلربای عربی است، در کنار طراحی باشکوه و فضای جادار خود، در هر نقطه‌ای از این کره‌ی خاکی فرمان‌پذیری و عملکرد بی‌مانندی از خود به نمایش می‌گذارد. از شهرهای پرجمعیت گرفته تا جاده‌های خاکی، دایون Y5 با تمام قدرت از پس هر محیطی برآمده و تجربه‌ای لذت‌بخش را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

این خودرو هنوز در ایران عرضه نشده، اما به محض عرضه سپند خودرو اقدام به فروش اقساطی آن خواهد کرد. لازم به ذکر است که سپند خودرو در زمینه فروش اقساطی انواع خودرو فعال است.

بررسی دایون Y5

فروش اقساطی دایون Y5

طراحی

ظاهری که احساس زیبایی، قدرت و ظرافت را به شما منتقل می‌کند، به همراه طراحی داخلی بهینه‌شده‌ای که راحتی را برای همه‌ی سرنشینان فراهم کرده و آن‌ها می‌توانند به‌سادگی از تمام امکانات خودرو استفاده کنند. سانروف، نمایشگر 7 اینچی دارای GPS و سایر امکانات پیشرفته‌ی این خودرو باعث شده در طول سفر ایمنی بیشتری داشته باشید، رانندگی بهتری را تجربه کنید و بیشتر لذت ببرید.

عملکرد

با وجود موتور توربوی 2 لیتری قدرتمند و در عین حال پربازده این خودرو که در نوع خود عملکرد بی‌نظیری دارد، می‌توانید تمام جاده‌ها را تسخیر کنید. به کمک شاسی نردبانی 4×4 منحصر به فرد با ساختاری دو لایه، سیستم تعلیق مستحکم و بازده بالای سیستم خنک‌کاری این خودرو، می‌توانید از هر مسیری عبور کنید. تمام این امکانات به گونه‌ای طراحی شده‌اند که مناطق کویری و مسیرهای ناهموار نتوانند این خودرو را متوقف کنند. با تقویت شاسی قدرتمند این خودرو می‌توان از آن در فعالیت‌های نظامی نیز استفاده کرد.

ایمنی

بدون اینکه نگران ایمنی خود باشید به دل ماجراجویی‌های مختلف‌ بروید. تمامی خودروهای SUV دایون Y5 دارای دو کیسه‌ی هوا در جلو، دوربین دید عقب، سیستم خودکار بازکردن در به هنگام تصادف و سیستم همراهی تا درب منزل هستند. ایمنی خودروهای ما با دقت بسیار بالایی ارزیابی شده است و در کنار تاییدیه‌های مختلف RTA، توانسته گواهی بین‌المللی اینترتک را نیز دریافت کند.

فروش اقساطی دایون Y5

این خودرو هنوز در ایران عرضه نشده، اما به محض عرضه، سپند خودرو اقدام به فروش اقساطی آن خواهد کرد.

فروش اقساطی دایون Y5
مشاوره رایگان02141713
تحویل فوری خودرو

تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

سند به نام خریدار

با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

اقساط بلندمدت

پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
 • تحویل فوری خودرو

  تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

 • سند به نام خریدار

  با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

 • اقساط بلندمدت

  پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

 • تعویض خودرو پیش از پایان اقساط

  مشتریان سپندخودرو این امکان را دارند که در زمان بازپرداخت اقساط خودروی خود را تعویض کرده و مدل جدیدتری دریافت کنند.

 • تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت

  امکان تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت بازپرداخت و کسر سودهای آتی که باعث پرداخت سود کمتری نسبت به فرمول‌های مشابه می‌شود.

 • بیمه بدنه اجباری نیست

  الزامی برای خرید بیمه بدنه وجود ندارد ولی در صورت تمایل می توانید از تخفیف ۷۰ درصدی بیمه بدنه با معرفی‌نامه سپندخودرو استفاده نمایید.

تحویل خودرو فوری است یا مدت دار؟

تحویل خودرو به صورت فوری انجام شده و تمام فرآیند عقد قرارداد و تحویل در یک روز انجام می‌شود. تا پیش از تحویل خودرو به مشتری هیچ وجهی دریافت نخواهیم کرد.

آیا سند خودرو به نام مشتری می شود؟

بلی ، سند خودرو از همان ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

قیمت خودرو چطور محاسبه می‌شود؟

خودروی صفر از بازار آزاد تهیه شده و با تسهیلات ویژه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. معیار ما قیمت روز بازار آزاد می باشد .

اقساط به چه صورت دریافت می گردد؟

اقساط شما هر دوماه یک بار دریافت شده و به ازای هر قسط یک فقره چک از شما دریافت می‌شود.

آیا امکان فروش خودرو قبل از پایان اقساط وجود دارد؟

سند خودرو به نام خریدار است ولی برای واگذاری به غیر ابتدا باید از رهن شرکت خارج شود در نتیجه در صورت تسویه تسهیلات دریافتی با سپندخودرو امکان فروش آن را خواهید داشت.

آیا شما تمامی خودروها را به فروش می‌رسانید؟

در صورت وجود ماشین صفر مورد نظر شما در بازار و امکان تامین خودرو مورد تقاضا ، بلی. خودروهایی که توقف تولید شده یا به صورت صفر در بازار موجود نیستند قابل ارائه نخواهند بود.

بیش از 15 سال سابقه درخشان

شرکت سپند خودرو آریا که در سال ۱۳۸۶ و با شماره ثبت ۴۴۶۳۰۶ تاسیس شده است معتبرترین و موفق ترین شرکت در حوزه فروش خودرو در ایران می باشد.

فروش اقساطی خودرو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران

مزایای سپندخودرومزایای سپندخودرو