فروش اقساطی تیوولی الیت

تیوولی الیت خودرویی با طراحی منحصر به فرد و شاهکاری دیگر از شرکت خودرو سازی سانگ یانگ (Ssangyoung) کره جنوبی است، این خودرو با چهره به روزش و امکانات مناسبی که داشت به سرعت نام خود را بر سر زبان ها انداخت.همچنین محفظه ی مدرن و مطابق با استانداردهای روز ، صندلی هایی با روکشی چرم و گرمکن های Elx و Ex باعث شده است تا تیوولی الیت خودرویی لوکس و استاندارد باشد. با آغاز شرایط فروش اقساطی تیوولی الیت بسیاری از آن اعلام رضایت کردند و این خودرو به انتخاب جوانان برای خرید تبدیل شد.

فروش اقساطی تیوولی الیت

مشخصات فنی تیوولی الیت

در بازار جهانی این خودرو با دو پیشرانه ۱/۶ لیتری تولید و عرضه می شود و دارای 2 نوع بنزینی و دیزلی است، در نوع بنزینی(XGI 160) آن حداکثر قدرت موتور 128 اسب بخار می باشد و با حداکثر گشتاور ۱۶۰ نیوتن متردر۴۶۰۰دور در دقیقه، عملکرد فوق العاده ای را برای تیوولی الیت در شهرها و بزرگراهها رقم زده است. در مدل دیزلی(XDI 160) تیوولی مسئولین فنی از موتوری با حداکثر قدرت ۱۱۵اسب بخار در ۳۴۰۰ الی۴۰۰۰ دور در دقیقه بهره گرفته اند و این خودرو نیز عملکرد قدرتمندی در جاده ها دارد، با توجه به ظاهر جوان پسند این خودرو و به موازات آن قدرت خوبش سپند خودرو شرایط فروش اقساطی تیوولی الیت را برای شما عزیزان فراهم کرده است.

مشخصات فنی تیوولی الیت

موتور 4 سیلندر 16 سوپاپه
حجم موتور 1597سی سی
حداکثر قدرت 128 اسب بخار در 6000 دور در دقیقه
حداکثر گشتاور 160 نیوتن متر در 4600 دور در دقیقه
جعبه دنده تیوولی الیت 6 دنده تیپ ترونیک Aisin
شتاب 0 تا 100 12 ثانیه
حداکثر سرعت 175 کیلومتر در ساعت
وزن تیوولی الیت 1300 کیلوگرم

فروش اقساطی تیوولی الیت با تحویل فوری

تیوولی الیت در عین داشتن ظاهر زیبا امکانات رفاهی کاربردی بسیاری نیز دارد و فضای داخلی به صورت لوکس طراحی شده است. این خودرو مورد پسند بیشتر جوانان و خانواده های اهل مسافرت است همچنین در کنار تمامی این موارد به ایمنی خودرو نیز توجه شایانی شده است و آپشن های خاصی در جهت تحقق کامل ایمنی برای سرنشینان در نظر گرفته شده است. فروش اقساطی تیوولی الیت فرصت مناسبی برای طرفداران این خودرو است تا به صورت غیر نقدی این خودرو را تهیه نمایند.

 

شرایط فروش تیوولی الیت

سپند خودرو در جهت تسهیل در امور خرید و رفع نیازهای مشتریان عزیز خودروی تیوولی الیت را با شرایط اقساطی ارائه می نماید. متقاضیان می توانند جهت خرید اقساطی تیوولی الیت55 درصد مبلغ ارزش اصلی آن را به صورت پیش پرداخت در زمان عقد قرارداد و تحویل؛ و مابقی قیمت آن را به صورت اقساط 30 ماهه پرداخت نمایند.

همچنین با مراجعه به صفحه فروش اقساطی خودرو از شرایط دریافت سایر خودروهای این شرکت آگاه خواهید شد.

  • دسته چک
  • گردش ۳ ماهه آخر حساب جاری
  • مدارک شغلی در صورت وجود و لزوم (ارایه جواز کسب و یا فیش حقوقی برای هموطنان شهرستانی)
  • مدارک سکونتی جهت انجام امور تعویض پلاک و انتقال مالکیت خودرو
لازم به ذکر می باشد که تحویل خودرو بعد از فروش اقساطی تیوولی الیت با تحویل فوری دریافت خودرو توسط مشتری توسط این شرکت به صورت آنی و در زمان عقد قرارداد بوده و هیچ گونه تحویل مدت دار و ثبت نامی جز فعالیت این شرکت نمی باشد.

خدمات سپندخودرو ویژه هموطنان ساکن در استان های تهران و البرز است. در حال حاضر امکان ارایه شرایط اقساطی به سایر شهرها وجود ندارد.

تماس با سپند خودرو
به این مطلب چه امتیازی میدهید؟
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.
TOP
تماس با مامزایای خرید