فروش اقساطی تیوولی اتوماتیک

تیوولی خودرویی موفق از شرکت سانگ یانگ می باشد که توزیع آن توسط رامک خودرو از سال 94 شروع شد. این خودروی چینی با نمایش چهره ای به روز و امکاناتی مناسب در حد قیمتش توانست نام خود را به سرعت بر سر زبان ها بیندازد. به نوعی تیوولی موفق ترین خودروی مونتاژ شده ی چینی است و در رده ی قیمتی خود میان خودروهای کراس اوور انتخاب کسانی است که نسبت به بودجه ی خود انتظار چهره ای بسیار مدرن تر را دارند. با شروع شرایط فروش اقساطی تیوولی اتوماتیک تنها کسانی که از خرید آن سر باز زدند افرادی بودند که قوای فنی چینی را برای خرید مناسب نمی دانستند.

فروش اقساطی تیوولی اتوماتیک

مشخصات فنی تیوولی اتوماتیک

در زیر کاپوت تیوولی موتوری با 1.6 لیتر حجم قرار دارد. این پیشرانه قادر است تا نیرویی معادل با 128 اسب بخار تولید نماید و در دور 4600 گشتاوری 160 نیوتن متری را در اختیار بخش فنی قرار دهد. این اعداد برای خودرویی با ظاهر اسپرت و بدنه ای کراس اوور چندان رضایت بخش نیست اما برای استفاده های روزمره و شهری بد به نظر نمی آید. نکته ی قابل توجه اینجاست که باید انتظارات خود از تیوولی را در همان حد خودروهای چینی نگه دارید و طراحی مدرن این خودرو باعث نشود توهم قدرت یک کراس اوور واقعی را در شما به وجود بیاید. فروش اقساطی تیوولی اتوماتیک در ایران با استقبال زیادی مواجه شد که یکی از دلایل آن قیمت مناسب نسبت به طراحی به روزش بود.

مشخصات فنی تیوولی اتوماتیک

موتور  تیوولی اتوماتیک 4 سیلندر 16 سوپاپه
حجم موتور 1597سی سی
حداکثر قدرت 128 اسب بخار در 6000 دور در دقیقه
حداکثر گشتاور 160 نیوتن متر در 4600 دور در دقیقه
جعبه دنده  تیوولی اتوماتیک 6 دنده تیپ ترونیک Aisin
شتاب 0 تا 100 12 ثانیه
حداکثر سرعت تیوولی اتوماتیک 175 کیلومتر در ساعت
وزن 1300 کیلوگرم

فروش اقساطی تیوولی اتوماتیک با تحویل فوری

نسخه ی دستی تیوولی بنزینی یا دیزلی است و در آخرین نمونه با گیربکس اتومات و موتور بنزینی عرضه می شود. ساختار تیوولی اتومات دیفرانسیل جلو است و دارای چهار چرخ متحرک می باشد. فضای بار تعبیه شده در این خودرو نیز کاملا مناسب است و چینی ها حداقل در این مورد به کراس اوور بودن خودرو توجه ویژه کرده اند. فروش اقساطی تیوولی اتوماتیک باعث شد تا رقیبان این خودرو از جمله نیسان جوک، پژو 2008 و رنو کپچر نیز برای گرم کردن بازار خود به فکر راههای مختلف دیگری باشند.

گالری تصاویر تیوولی اتوماتیک

در این بخش تصاویر کامل تری از تیوولی اتوماتیک را مشاهده می کنید.

شرایط فروش تیوولی اتوماتیک

سپند خودرو در جهت تسهیل در امور خرید و رفع نیازهای مشتریان عزیز خودروی تیوولی اتوماتیک را با شرایط اقساطی ارائه می نماید. متقاضیان می توانند جهت خرید اقساطی تیوولی اتوماتیک55 درصد مبلغ ارزش اصلی آن را به صورت پیش پرداخت در زمان عقد قرارداد و تحویل؛ و مابقی قیمت آن را به صورت اقساط 30 ماهه پرداخت نمایند.

همچنین با مراجعه به صفحه فروش اقساطی خودرو از شرایط دریافت سایر خودروهای این شرکت آگاه خواهید شد.

  • دسته چک
  • گردش ۳ ماهه آخر حساب جاری
  • مدارک شغلی در صورت وجود و لزوم (ارایه جواز کسب و یا فیش حقوقی برای هموطنان شهرستانی)
  • مدارک سکونتی جهت انجام امور تعویض پلاک و انتقال مالکیت خودرو
لازم به ذکر می باشد که تحویل خودرو بعد از فروش اقساطی تیوولی اتوماتیک با تحویل فوری دریافت خودرو توسط مشتری توسط این شرکت به صورت آنی و در زمان عقد قرارداد بوده و هیچ گونه تحویل مدت دار و ثبت نامی جز فعالیت این شرکت نمی باشد.

خدمات سپندخودرو ویژه هموطنان ساکن در استان های تهران و البرز است. در حال حاضر امکان ارایه شرایط اقساطی به سایر شهرها وجود ندارد.

تماس با سپند خودرو
به این مطلب چه امتیازی میدهید؟
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.
TOP
تماس با مامزایای خرید