بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.

فروش اقساطی تندر 90 پلاس

مدت ها بود که شرکت ایران خودرو می خواست ورژن جدیدی از ال 90 را وارد بازار کند و سرانجام این امر به حقیقت پیوسته است، برای نمونه فیس لیفت ال 90 نیز مانند پژو 206 پلاس (پژو 207) و دنا پلاس، نام تندر 90 پلاس انتخاب شده است، اخیرا این خودرو در نمایشگاه خودرو اصفهان به نمایش درآمده و معرفی شده است اما قبل از آن نیز در نمایشگاه خودرو تبریز از این خودرو رونمایی شده بود. در نمونه پلاس تندر 90 تمام سعی گروه ایران خودرو بر این بوده است که نقاط ضعف محصول قبلی ارتقا یابد و حس رانندگی بهتری برای مصرف کنندگان رقم بخورد. ایران خودرو مانند تمامی محصولات خود پس از مدتی اقدام به فراهم نمودن شرایط فروش اقساطی تندر 90 پلاس برای جذب بیشتر خریداران خواهد کرد.

فروش اقساطی تندر 90 پلاس

مشخصات فنی تندر 90 پلاس

تندر 90 پلاس دارای موتوری با حجم حدودا 1.6 لیتر می باشد که بنزین سوز و انژکتوری است. این پیشرانه با دارا بودن 4 سیلندر و 16سوپاپ نیروی محرکه خوبی را برای چرخ ها تولید می کند. تندر 90 و تندر 90 پلاس جزء خودروهایی محسوب می شوند که مشتریان در تمامی ابعاد گوناگون فنی از آن رضایت دارند، کیفیت قطعات فنی تندر 90 در مقایسه با سایر تولیدات داخلی وضعیت قابل قبولی دارد به همین دلیل احتمال زیادی وجود دارد که با آغاز فروش اقساطی تندر 90 پلاس بسیاری از معادله های شرکت های خودروسازی رقیب ایران خودرو برای به دست آوردن بازار خودرو به هم بریزد.

مشخصات فنی تندر 90 پلاس

حجم موتور تندر 90 پلاس 1598 سی سی
نوع موتور ال 90 پلاس موتور بنزین سوز انژکتوری
تعداد سیلندرها 4
تعداد سوپاپ ها 16
محل قرار گیری موتور جلو
سیستم سوخت رسانی ال 90 پلاس انژکتوری پاشش چند نقطه ای
ظرفیت باک  تندر 90 پلاس 50 لیتر

محاسن ال 90

بدون شک یکی از اصلی ترین مزیت های ال 90 موتور این خودرو است، رنو با قرار دادن موتوری قدرتمند بر روی این نمونه باعث شده تا ال 90 خودرویی چابک باشد، به طوری که در اولین رانندگی با این خودرو شتاب آن را حس خواهید کرد. شاسی و بدنه قدرتمند، مصرف سوخت مناسب( ال 90 بهترین خودروی داخلی از نظر میزان مصرف سوخت است.)، صندوق عقب جادار و استهلاک کم ال 90 همگی از مواردی می باشند که سرنوشت خوبی را برای ال 90 و نمونه ی پلاسش رقم زده اند.

در ال 90 پلاس نمای روبروی خودرو دچار تغییراتی شده است که از جمله آنها می توانیم به عوض شدن چراغ های جلو و عقب، تغییر طراحی مربوط به سپر های جلو و عقب تندر 90، ابعاد بزرگتر برای آیینه های جانبی و انتخاب رنگ یکسان با بدنه، تغییر درب صندوق عقب و همچنین اضافه شدن دو شب رنگ بر روی سپر عقب اشاره کرد. تغییرات انجام شده بر روی تندر 90 باعث به وجود آمدن خودرویی قوی تر و جذاب تر شده که از طراحی به روزی برخوردار است. میزان فروش اقساطی تندر 90 پلاس میزان محبوبیت و مورد پسند واقع شدن این خودرو را تا حدود زیادی مشخص خواهد کرد.

فروش اقساطی تندر 90 پلاس با تحویل فوری

تصاویر تندر 90 پلاس

در این بخش تصاویر کامل تری از تندر 90 پلاس را مشاهده می کنید.

فروش اقساطی تندر 90 پلاس
مشاوره رایگان02141713
تحویل فوری خودرو

تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

سند به نام خریدار

با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

اقساط بلندمدت

پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
 • تحویل فوری خودرو

  تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

 • سند به نام خریدار

  با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

 • اقساط بلندمدت

  پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

 • تعویض خودرو پیش از پایان اقساط

  مشتریان سپندخودرو این امکان را دارند که در زمان بازپرداخت اقساط خودروی خود را تعویض کرده و مدل جدیدتری دریافت کنند.

 • تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت

  امکان تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت بازپرداخت و کسر سودهای آتی که باعث پرداخت سود کمتری نسبت به فرمول‌های مشابه می‌شود.

 • بیمه بدنه اجباری نیست

  الزامی برای خرید بیمه بدنه وجود ندارد ولی در صورت تمایل می توانید از تخفیف ۷۰ درصدی بیمه بدنه با معرفی‌نامه سپندخودرو استفاده نمایید.

تحویل خودرو فوری است یا مدت دار؟

تحویل خودرو به صورت فوری انجام شده و تمام فرآیند عقد قرارداد و تحویل در یک روز انجام می‌شود. تا پیش از تحویل خودرو به مشتری هیچ وجهی دریافت نخواهیم کرد.

آیا سند خودرو به نام مشتری می شود؟

بلی ، سند خودرو از همان ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

قیمت خودرو چطور محاسبه می‌شود؟

خودروی صفر از بازار آزاد تهیه شده و با تسهیلات ویژه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. معیار ما قیمت روز بازار آزاد می باشد .

اقساط به چه صورت دریافت می گردد؟

اقساط شما هر دوماه یک بار دریافت شده و به ازای هر قسط یک فقره چک از شما دریافت می‌شود.

آیا امکان فروش خودرو قبل از پایان اقساط وجود دارد؟

سند خودرو به نام خریدار است ولی برای واگذاری به غیر ابتدا باید از رهن شرکت خارج شود در نتیجه در صورت تسویه تسهیلات دریافتی با سپندخودرو امکان فروش آن را خواهید داشت.

آیا شما تمامی خودروها را به فروش می‌رسانید؟

در صورت وجود ماشین صفر مورد نظر شما در بازار و امکان تامین خودرو مورد تقاضا ، بلی. خودروهایی که توقف تولید شده یا به صورت صفر در بازار موجود نیستند قابل ارائه نخواهند بود.

بیش از 15 سال سابقه درخشان

شرکت سپند خودرو آریا که در سال ۱۳۸۶ و با شماره ثبت ۴۴۶۳۰۶ تاسیس شده است معتبرترین و موفق ترین شرکت در حوزه فروش خودرو در ایران می باشد.

فروش اقساطی خودرو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران

مزایای سپندخودرومزایای سپندخودرو