فروش اقساطی تندر 90 پلاس

مدت ها بود که شرکت ایران خودرو می خواست ورژن جدیدی از ال 90 را وارد بازار کند و سرانجام این امر به حقیقت پیوسته است، برای نمونه فیس لیفت ال 90 نیز مانند پژو 206 پلاس (پژو 207) و دنا پلاس، نام تندر 90 پلاس انتخاب شده است، اخیرا این خودرو در نمایشگاه خودرو اصفهان به نمایش درآمده و معرفی شده است اما قبل از آن نیز در نمایشگاه خودرو تبریز از این خودرو رونمایی شده بود. در نمونه پلاس تندر 90 تمام سعی گروه ایران خودرو بر این بوده است که نقاط ضعف محصول قبلی ارتقا یابد و حس رانندگی بهتری برای مصرف کنندگان رقم بخورد. ایران خودرو مانند تمامی محصولات خود پس از مدتی اقدام به فراهم نمودن شرایط فروش اقساطی تندر 90 پلاس برای جذب بیشتر خریداران خواهد کرد.

فروش اقساطی تندر 90 پلاس

مشخصات فنی تندر 90 پلاس

تندر 90 پلاس دارای موتوری با حجم حدودا 1.6 لیتر می باشد که بنزین سوز و انژکتوری است. این پیشرانه با دارا بودن 4 سیلندر و 16سوپاپ نیروی محرکه خوبی را برای چرخ ها تولید می کند. تندر 90 و تندر 90 پلاس جزء خودروهایی محسوب می شوند که مشتریان در تمامی ابعاد گوناگون فنی از آن رضایت دارند، کیفیت قطعات فنی تندر 90 در مقایسه با سایر تولیدات داخلی وضعیت قابل قبولی دارد به همین دلیل احتمال زیادی وجود دارد که با آغاز فروش اقساطی تندر 90 پلاس بسیاری از معادله های شرکت های خودروسازی رقیب ایران خودرو برای به دست آوردن بازار خودرو به هم بریزد.

مشخصات فنی تندر 90 پلاس

حجم موتور تندر 90 پلاس 1598 سی سی
نوع موتور ال 90 پلاس موتور بنزین سوز انژکتوری
تعداد سیلندرها 4
تعداد سوپاپ ها 16
محل قرار گیری موتور جلو
سیستم سوخت رسانی ال 90 پلاس انژکتوری پاشش چند نقطه ای
ظرفیت باک  تندر 90 پلاس 50 لیتر

محاسن ال 90

بدون شک یکی از اصلی ترین مزیت های ال 90 موتور این خودرو است، رنو با قرار دادن موتوری قدرتمند بر روی این نمونه باعث شده تا ال 90 خودرویی چابک باشد، به طوری که در اولین رانندگی با این خودرو شتاب آن را حس خواهید کرد. شاسی و بدنه قدرتمند، مصرف سوخت مناسب( ال 90 بهترین خودروی داخلی از نظر میزان مصرف سوخت است.)، صندوق عقب جادار و استهلاک کم ال 90 همگی از مواردی می باشند که سرنوشت خوبی را برای ال 90 و نمونه ی پلاسش رقم زده اند.

در ال 90 پلاس نمای روبروی خودرو دچار تغییراتی شده است که از جمله آنها می توانیم به عوض شدن چراغ های جلو و عقب، تغییر طراحی مربوط به سپر های جلو و عقب تندر 90، ابعاد بزرگتر برای آیینه های جانبی و انتخاب رنگ یکسان با بدنه، تغییر درب صندوق عقب و همچنین اضافه شدن دو شب رنگ بر روی سپر عقب اشاره کرد. تغییرات انجام شده بر روی تندر 90 باعث به وجود آمدن خودرویی قوی تر و جذاب تر شده که از طراحی به روزی برخوردار است. میزان فروش اقساطی تندر 90 پلاس میزان محبوبیت و مورد پسند واقع شدن این خودرو را تا حدود زیادی مشخص خواهد کرد.

فروش اقساطی تندر 90 پلاس با تحویل فوری

تصاویر تندر 90 پلاس

در این بخش تصاویر کامل تری از تندر 90 پلاس را مشاهده می کنید.

شرایط فروش تندر 90 پلاس

سپند خودرو در جهت تسهیل در امور خرید و رفع نیازهای مشتریان عزیز خودروی تندر 90 پلاس را با شرایط اقساطی ارائه می نماید. متقاضیان می توانند جهت خرید اقساطی تندر 90 پلاس55 درصد مبلغ ارزش اصلی آن را به صورت پیش پرداخت در زمان عقد قرارداد و تحویل؛ و مابقی قیمت آن را به صورت اقساط 30 ماهه پرداخت نمایند.

همچنین با مراجعه به صفحه فروش اقساطی خودرو از شرایط دریافت سایر خودروهای این شرکت آگاه خواهید شد.

  • دسته چک
  • گردش ۳ ماهه آخر حساب جاری
  • مدارک شغلی در صورت وجود و لزوم (ارایه جواز کسب و یا فیش حقوقی برای هموطنان شهرستانی)
  • مدارک سکونتی جهت انجام امور تعویض پلاک و انتقال مالکیت خودرو
لازم به ذکر می باشد که تحویل خودرو بعد از فروش اقساطی تندر 90 پلاس با تحویل فوری دریافت خودرو توسط مشتری توسط این شرکت به صورت آنی و در زمان عقد قرارداد بوده و هیچ گونه تحویل مدت دار و ثبت نامی جز فعالیت این شرکت نمی باشد.

خدمات سپندخودرو ویژه هموطنان ساکن در استان های تهران و البرز است. در حال حاضر امکان ارایه شرایط اقساطی به سایر شهرها وجود ندارد.

تماس با سپند خودرو
به این مطلب چه امتیازی میدهید؟
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.
TOP
تماس با مامزایای خرید