شرکت سانگ یانگ به جهت توسعه بازارهای خود و حفظ جایگاه رهبری در تولید خودروهای SUV گستره ی کاملی از خودروهای شاسی بلند شامل رکستون Rexton کایرون Kyron اکتیون Actyon و اکتیون اسپرت Actyon Sport را بعد از سال 2000 تولید نمود. در این میان اکتیون یک خودروی شاسی بلند کوپه با ویژگی‏های آفرود است که جذابیت ظاهری آن تاثیر به سزایی در خرید آن داشت و پس از ثبات پیدا کردن در بازار، شرایط  فروش اقساطی سانگ یانگ اکتیون نیز به دیگر مزیت هایش اضافه شد.

 فروش اقساطی اکتیون

مشخصات فنی اکتیون

این خودرو دارای موتور مرسدس بنز می باشد و سیستم انتقال نیروی آن مجهز به گیربکس 6 دنده ای است که توسط شرکت بورگ وارنر امریکا تولید شده است و در ادامه توسط یک شرکت استرالیایی مونتاژ می‏ شود. اکتیون در مدل‏های تک ‏دیفرانسیل و 2 دیفرانسیل به بازار معرفی شد و تنها شاسی بلند کوپه ایران در دسته خودروهای کامپکت می باشد که دارای شاسی مستقل فولادی است. ظاهر زیبا و ویژگی های فنی قوی اکتیون بسیاری از افراد را ترغیب به استفاده از شرایط فروش اقساطی سانگ یانگ اکتیون نمود.

مشخصات فنی اکتیون

موتور 4 سیلندر 16 سوپاپه
حجم موتور اکتیون 2300سی سی
حداکثر قدرت 148 اسب بخار در 5500 دور در دقیقه
حداکثر گشتاور اکتیون 214 نیوتن متر در 4600 دور در دقیقه
جعبه دنده 6 دنده خودکار تیپ ترونیک

فروش اقساطی اکتیون با تحویل فوری

اکتیون خودرویی با کیفیت است، قطعات این خودرو از دوام بالایی برخوردار می باشند. اکتیون توانسته رضایت رانندگانش را جلب نماید و میزان مصرف سوخت شهری آن نیز مناسب است. لوکس بودن فضای داخلی همراه با راحتی، فضای جادار و مناسب خانواده های پرجمعیت و دوام قطعات از ویژگی های مثبت این خودرو می باشد. در صورتی که علاقه مند به خرید این شاسی بلند زیبا می باشید می توانید از شرایط فروش اقساطی سانگ یانگ اکتیون در سپند خودرو استفاده نمایید.