بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.

فروش اقساطی ام‌وی‌ام X22 پلاس

شرکت مدیران خودرو که سابقه خوبی در مونتاژ و عرضه خودروهای چینی در ایران دارد، این‌بار با نمونه فیس‌لیفت شده ماشین ام‌وی‌ام X22 وارد بازار خواهد شد. این خودرو که حاصل تغییراتی روی ام‌وی‌ام ایکس 22 است، با نام ام‌وی‌ام‌ X22 پلاس به بازار خودرو ایران معرفی و عرضه می‌شود. ام‌وی‌ام X22 پلاس در کشور چین با نام چری تیگو 3 پلاس رونمایی شده است. مدیران خودرو برای تنوع بخشیدن به سبد محصولات خود تصمیم به مونتاژ نسخه جدید این خودرو گرفته تا همچنان به رقابت با شرکت‌های دیگر بپردازد. در ادامه به بررسی کامل همه جوانب فنی و طراحی این خودرو خواهیم پرداخت و شرایط فروش اقساطی خودرو ام‌وی‌ام X22 پلاس را معرفی خواهیم کرد.

فروش اقساطی ام وی ام X22 پلاس

ام‌وی‌ام X22 پلاس؛ نمونه ارتقا یافته MVM X22

ام‌وی‌ام X22 یا چری تیگو ۳ ایکس اولین خودرو کمپانی چری در سگمنت کراس‌اوورهای ساب‌کامپکت بود. مدیران خودرو در سال 1395 این ماشین را با نام MVM X22 وارد ایران کرد که با استقبال خوبی نیز مواجه شد. شرکت چینی چری بعد از حدود 4 سال تصمیم به ایجاد تغییراتی در تیگو 3 ایکس گرفت که نتیجه آن یک نمونه فیس‌لیفت با نام چری تیگو 3 ایکس پلاس بود.

ام وی ام X22 پلاس رنگ قرمز از نمای جلو

مدیران خودرو قصد دارد این ماشین را با نام MVM X22 Plus وارد بازار خودرو ایران کند تا به‌نوعی رقیب مستقیم جک S3 کرمان موتور باشد. ایکس 22 پلاس از نظر ظاهری تغییرات قابل‌توجه‌ و مثبتی داشته و با خودرویی زیباتر مواجه هستیم. کمپانی چری برای این نسخه فیس‌لیفت، تغییراتی را در قسمت کابین، پیشرانه و برخی از امکانات رفاهی در نظر گرفته است. در مجموع می‌توان بازطراحی ام‌وی‌ام ایکس 22 نتیجه خوبی به همراه داشته است و با یک محصول بهتر مواجه خواهیم داشت.

بررسی طراحی بیرونی خودرو MVM X22 Plus؛ طراحی زیباتر با تقلید از سانتافه جدید

کمپانی چری در باز طراحی این خودرو موفق شده است با ایجاد چند تغییر کوچک در نماها‌ی جلو و عقب خودرو به یک نتیجه کاملا مطلوب دست یابد. چراغ‌ها در نمای جلو با پیروی از طراحی بیشتر کراس‌اوورها این رده، کاملا با سپر خودرو فاصله داشته و کشیده هستند. گرافیک این چراغ‌ها واقعا زیباست و به خوبی‌ در حد فاصل سپر و کاپوت ماشین جای گرفته‌ است. پنجره جلو به الگو جدید و شش ضلعی کمپانی چری به‌روزرسانی شده است و شمایلی خوب را با کاپوت ماشین تشکیل داده است.

فروش اقساطی MVM X22 Plus، نمای جانبی ام وی ام ایکس 22

کمترین تغییرات در قسمت جانبی خودرو ام‌وی‌ام ایکس 22 پلاس رخ داده است. قاب آینه‌ها و فلاپ‌ بدنه در این بخش تعویض شده است. به همین دلیل گلگیرها برای رعایت هارمونی با چراغ‌های روشنایی در روز و قاب آینه‌ها، تغییر شکل پیدا کرده‌اند. در نمای عقب خروجی‌های اگزوز و محل آن‌ها، مجدد طراحی شده‌ و شاهد دو اگزوز هستیم که به‌نظر می‌رسد یکی از آن‌ها نمایشی باشد. مهندسین چری سپر قسمت عقب را نیز با یک الگو جدید و زیباتر بازطراحی کرده‌اند. به‌طور کلی شرکت چری از این موقعیت به خوبی برای الهام گرفتن از سانتافه جدید بهره برده و ایده‌های خوبی را روی نسخه جدید این ماشین پیاده کرده است.

بررسی طراحی داخلی و کابین خودرو ام‌وی‌ام ایکس 22 پلاس

فرآیند تغییرات ایکس 22 پلاس نسبت به MVM X22 در طراحی داخلی و کابین آن هم ادامه داشته است. فضای کابین این خودرو به طور کلی دچار تحول شده و داشبوردی با طراحی متفاوت و آینده‌نگرانه‌تر برای آن در نظر گرفته شده است. چیدمان مانیتور لمسی، دریچه‌های تهویه هوا، دکمه‌های کنترلی و دیگر اداوات کنسولی میانی بسیار بهتر شده و این تغییرات کاملا به چشم می‌آید.

نمای داخلی و کابین ام وی ام X22 پلاس، خرید اقساطی ام وی ام ایکس 22

یکی دیگر از تغییرات بزرگ این بخش، غربیلک فرمان مدل D کات آن است که روی آن کلیدهای فرمان‌بر صوتی نیز به خوبی قرار دارند. در بخش‌ها دیگر مثل ارگونومی صندلی‌ها و فضای نشستن سرنشینان شاهد تحول خاصی نیستیم. ام‌وی‌ام X22 پلاس یک اتاقک تقریبا بزرگ به نسبت کراس‌اوورهای دیگر دارد و سرنشینان حس خوبی در آن خواهند داشت. به همین دلیل X22 Plus را می‌توان یک کراس‌اوور خانوادگی با طراحی جوان‌پسند دانست.

مشخصات فنی و موتوری MVM X22 Plus

ام‌وی‌ام ایکس 22 پلاس از همان موتور تنفس طبیعی ام‌وی‌ام ایکس 22 با حجم 1.5 لیتر بهره می‌برد. البته کارخانه چری عنوان کرده است که این پیشرانه کاملا اصلاح شده است و توان آن به 116 اسب‌بخار با گشتاور 143 نیوتن‌متر ارتقاء یافته است. هر چند بیشتر کراس‌اوورهای هم رده این ماشین از پیشرانه توربوشارژ استفاده می‌کنند. این شرکت خودرو ساز چینی از یک گیربکس CVT برای انتقال نیرو تولیده شده این موتور به چرخ‌ها استفاده می‌کند، تا هماهنگی بهتری میان جعبه دنده و موتور وجود داشته باشد.

البته هنوز مشخص نیست مدیران خودرو از این نوع موتور و گیربکس در ام‌وی‌ام ایکس 22 پلاس استفاده می‌کند یا ایده‌ای دیگری خواهد داشت. برخی از منابع نیز می‌گویند این شرکت از موتور توربوشارژ 3 سیلندر استفاده خواهد کرد که انتخاب خوبی برای ام‌وی‌ام X22 پلاس خواهد بود.خرید ام وی ام X22 پلاس رنگ قرمز نمای عقب ایکس 22 پلاس

شرایط فروش اقساطی ام وی ام X22 پلاس و جدول مشخصات فنی

برای پاسخ به تقاضای فروش اقساطی ام‌وی‌ام X22 پلاس، سپندخودرو بهترین شرایط خرید اقساطی ام‌وی‌ام ایکس 22 پلاس، را به شما ارائه خواهد داد. بعد از عرضه این خودرو به بازار ایران بهترین راه خرید اقساطی ماشین ام‌وی‌ام X22 پلاس، استفاده از شرایط فروش اقساطی شرکت سپندخودرو است. در ادامه لیستی از مشخصات در قالب یک جدول برای شما آورده‌ایم.

این جدول براساس ام‌وی‌ام X22 پلاس عرضه شده در چین تکمیل شده است. بعد از عرضه خودرو در ایران، اطلاعات این جدول بروزرسانی خواهد شد

مشخصات فنی/ نام خودرو

ام‌وی‌ام X22 پلاس

کد موتور

SQRE4G15C

حجم موتور

1.5 لیتر

تعداد سیلندر/سوپاپ

4 سیلندر/ 16 سوپاپ

قدرت

116 اسب‌بخار

گشتاور

143 نیوتن‌متر

جعبه دنده

9 دنده مجازی

مصرف سوخت ترکیبی

شتاب

امکانات رفاهی و تجهیزات ایمنی ام‌وی‌ام X22 پلاس

معمولا خودروهای چینی امکانات رفاهی بسیار خوبی دارند که در نسخه ام‌وی‌ام ایکس 22 نیز شاهد آن بودیم. خودرو MVM X22 Plus امکاناتی نظیر: کروزکنترل، حسگرهای پارک جلو و عقب، دی‌لایت، اتولایت، تنظیم ارتفاع نور اتوماتیک، فرمان برقی با دکمه‌های کنترل، نمایش‌گر لمسی داشبورد، دوربین ۳۶۰ درجه، تهویه اتوماتیک، تنظیم برقی صندلی راننده، روکش صندلی چرمی و آینه‌های جانبی تاشونده برقی با گرم‌کن احتمالا ازجمله امکانات رفاهی محصول جدید مدیران خودرو خواهند بود.

در بخش ایمنی نیز انتظار می‌رود سیستم‌های کنترل کشش و پایداری، ترمز ضدقفل ABS و EBD، ترمز کمکی، دو یا چهار عدد کیسه‌هوا و سیستم کنترل توقف در سربالایی از مهم‌ترین تجهیزات نسخه فیس‌لیفت شده ام‌وی‌ام X22 باشند.

کابین ام وی ام X22 پلاس، تجهیزات رفاهی ام وی ام ایکس 22 پلاس

شرایط فروش اقساطی ام وی ام X22 پلاس + گالری تصاویر

خودرو ام‌وی‌ام ایکس 22 در ایران طرفدارن بسیاری پیدا کرد و استقبال و فروش آن همچنان قابل توجه است. به احتمالا فراوان بعد از عرضه ام‌وی‌ام X22 پلاس در بازار نیز استقبال خوبی از خواهد شد. مشتریان و خریدارن می‌توانند بعد از عرضه MVM X22 Plus در ایران از شرایط فروش اقساطی ام‌وی‌ام X22 پلاس در شرکت سپند خودرو بهره ببرند. برای اطلاعات دقیق از شرایط فروش اقساطی خودرو می‌توانید با شماره 02191072104 ارتباط برقرار نموده و با کارشناسان فروش ما در سپندخودرو در تماس باشید. کارشناسان ما مشتاق شنیدن صدای گرم شما و پاسخگویی به سؤالاتتان هستند.

تحویل فوری خودرو

تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

سند به نام خریدار

با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

اقساط بلندمدت

پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
 • تحویل فوری خودرو

  تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

 • سند به نام خریدار

  با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

 • اقساط بلندمدت

  پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

 • تعویض خودرو پیش از پایان اقساط

  مشتریان سپندخودرو این امکان را دارند که در زمان بازپرداخت اقساط خودروی خود را تعویض کرده و مدل جدیدتری دریافت کنند.

 • تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت

  امکان تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت بازپرداخت و کسر سودهای آتی که باعث پرداخت سود کمتری نسبت به فرمول‌های مشابه می‌شود.

 • بیمه بدنه اجباری نیست

  الزامی برای خرید بیمه بدنه وجود ندارد ولی در صورت تمایل می توانید از تخفیف ۷۰ درصدی بیمه بدنه با معرفی‌نامه سپندخودرو استفاده نمایید.

قیمت خودرو چطور محاسبه می‌شود؟

خودروی صفر از بازار آزاد تهیه شده و با تسهیلات ویژه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. معیار ما قیمت روز بازار آزاد بوده و قیمت کارخانه ملاک محاسبه اقساط نیست.

تحویل خودرو فوری است یا مدت دار؟

تحویل خودرو به صورت فوری انجام شده و تمام فرآیند عقد قرارداد و تحویل در یک روز انجام می‌شود. تا پیش از تحویل خودرو به مشتری هیچ وجهی دریافت نخواهیم کرد.

آیا سند خودرو به نام مشتری می شود؟

بلی ، سند خودرو از همان ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

آیا امکان فروش خودرو قبل از پایان اقساط وجود دارد؟

سند خودرو به نام خریدار است ولی برای واگذاری به غیر ابتدا باید از رهن شرکت خارج شود در نتیجه در صورت تسویه تسهیلات دریافتی با سپندخودرو امکان فروش آن را خواهید داشت.

آیا شما تمامی خودروها را به فروش می‌رسانید؟

در صورت وجود ماشین صفر مورد نظر شما در بازار و امکان تامین خودرو مورد تقاضا ، بلی. خودروهایی که توقف تولید شده یا به صورت صفر در بازار موجود نیستند قابل ارائه نخواهند بود.

آیا شما روی خودرو کارکرده وام می دهید؟

خیر ، رسالت ما خرید و فروش خودرو صفر می‌باشد و در زمینه خودرو کار کرده خدماتی ارائه نمی‌دهیم.

اقساط به چه صورت دریافت می گردد؟

اقساط شما هر دوماه یک بار دریافت شده و به ازای هر قسط یک فقره چک از شما دریافت می‌شود.

بیش از 15 سال سابقه درخشان

شرکت سپند خودرو آریا که در سال ۱۳۸۶ و با شماره ثبت ۴۴۶۳۰۶ تاسیس شده است معتبرترین و موفق ترین شرکت در حوزه فروش خودرو در ایران می باشد.

فروش اقساطی خودرو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران

خرید آنلاین خودرو مزایای سپندخودرو
خرید آنلاین خودرو مزایای سپندخودرو
--->