بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.

فروش اقساطی جیلی امگرند X7

تا چند سال پیش، جیلی همچنان به ساخت خودروهایی با طراحی کپی و مشابه مشغول بود و تمامی خودروها با کابین های ارزان قیمت تولید می شدند. پس از چند سال‌، آنها ولو را خریدند و طراح آن شرکت را به دست آوردند. نتایج بارز این کار در خودروی جدید جیلی امگرندX7 اسپرت دیده می‌شود و بازار خودرو شاهد استقبال مردم از شرایط فروش اقساطی جیلی امگرند X7 بود. این خودرو به صورت کاملا متفاوت و زیبا طراحی شده است و درعین‌حال یک محصول ابتکاری و اورجینال می باشد. شاسی‌بلند کوچک جیلی X7 دارای مشخصاتی مانند کراس‌اوور است اما رانندگی با آن مشابه یک نسخه SUV واقعی است.

مشخصات فنی جیلی امگرند X7

جیلی امگرندX7 دارای پیشرانه 4 سیلندر 2.4 لیتری می باشد، پیشرانه‌ای که می تواند قدرتی معادل 153 اسب بخار در 5300 دور در دقیقه و گشتاوری برابر با 225 نیوتن‌متر در 3900 الی 4400 دور در دقیقه را به راحتی تولید کند. مدت زمانی معادل 12 ثانیه طول می کشد تا جیلی امگرندX7 از شتاب صفر به صد برسد.در مورد دنده ها باید گفت زمان تعویض دنده‌ها طولانی است و شیفت دنده‌ها حتی در وضعیت اسپرت هم طولانی تر از حد معمول انجام می شود. اما این گزینه در کنار مزایای دیگر آنقدر به چشم نمی آید و نتوانسته از آمار فروش اقساطی جیلی امگرند X7 بکاهد؛ بنابراین اگر طالب توانی بیشتر هستید، به‌صورت دستی شیفت دنده‌ها را در اختیار بگیرید.

مشخصات فنی جیلی امگرندX7

موتور 4 سیلندر 16 سوپاپه
حجم موتور 2378سی سی
حداکثر قدرت جیلی امگرندX7 157 اسب بخار در 5700 دور در دقیقه
حداکثر گشتاور 220 نیوتن متر در 4000 دور در دقیقه
جعبه دنده 6 دنده اتوماتیک
حداکثر سرعت 170 کیلومتر در ساعت
وزن جیلی امگرندX7 1564 کیلوگرم

فروش اقساطی جیلی امگرندX7 با تحویل فوری

جیلی امگرندX7، دارای کیفیت ساخت خوب کره ای، هندلینگی به خوبی ماشین های ژاپنی و تریم کابین آن به‌خوبی اروپایی‌هاست. تنها چیزی که به‌شدت ضعف آن در میان خصوصیات دیگر به چشم می آید یک پیشرانه خوب است. با این حال جیلی امگرندX7 با همین ویژگی ها نیز برای بسیاری از افراد تطابق لازم با نیازهایشان را دارد. سپند خودرو نیز دارای شرایط فروش اقساطی جیلی امگرند X7 می باشد و در صورت نیاز به مشاوره می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

فروش اقساطی جیلی امگرندX7
مشاوره رایگان02141713
تحویل فوری خودرو

تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

سند به نام خریدار

با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

اقساط بلندمدت

پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
 • تحویل فوری خودرو

  تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

 • سند به نام خریدار

  با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

 • اقساط بلندمدت

  پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

 • تعویض خودرو پیش از پایان اقساط

  مشتریان سپندخودرو این امکان را دارند که در زمان بازپرداخت اقساط خودروی خود را تعویض کرده و مدل جدیدتری دریافت کنند.

 • تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت

  امکان تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت بازپرداخت و کسر سودهای آتی که باعث پرداخت سود کمتری نسبت به فرمول‌های مشابه می‌شود.

 • بیمه بدنه اجباری نیست

  الزامی برای خرید بیمه بدنه وجود ندارد ولی در صورت تمایل می توانید از تخفیف ۷۰ درصدی بیمه بدنه با معرفی‌نامه سپندخودرو استفاده نمایید.

تحویل خودرو فوری است یا مدت دار؟

تحویل خودرو به صورت فوری انجام شده و تمام فرآیند عقد قرارداد و تحویل در یک روز انجام می‌شود. تا پیش از تحویل خودرو به مشتری هیچ وجهی دریافت نخواهیم کرد.

آیا سند خودرو به نام مشتری می شود؟

بلی ، سند خودرو از همان ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

قیمت خودرو چطور محاسبه می‌شود؟

خودروی صفر از بازار آزاد تهیه شده و با تسهیلات ویژه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. معیار ما قیمت روز بازار آزاد می باشد .

اقساط به چه صورت دریافت می گردد؟

اقساط شما هر دوماه یک بار دریافت شده و به ازای هر قسط یک فقره چک از شما دریافت می‌شود.

آیا امکان فروش خودرو قبل از پایان اقساط وجود دارد؟

سند خودرو به نام خریدار است ولی برای واگذاری به غیر ابتدا باید از رهن شرکت خارج شود در نتیجه در صورت تسویه تسهیلات دریافتی با سپندخودرو امکان فروش آن را خواهید داشت.

آیا شما تمامی خودروها را به فروش می‌رسانید؟

در صورت وجود ماشین صفر مورد نظر شما در بازار و امکان تامین خودرو مورد تقاضا ، بلی. خودروهایی که توقف تولید شده یا به صورت صفر در بازار موجود نیستند قابل ارائه نخواهند بود.

بیش از 15 سال سابقه درخشان

شرکت سپند خودرو آریا که در سال ۱۳۸۶ و با شماره ثبت ۴۴۶۳۰۶ تاسیس شده است معتبرترین و موفق ترین شرکت در حوزه فروش خودرو در ایران می باشد.

فروش اقساطی خودرو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران

مزایای سپندخودرومزایای سپندخودرو