ساعت کار : شنبه تا پنج شنبه - 9 الی 17:30

شعبه نمایشگاهی:میدان رسالت، خیابان هنگام نرسیده به فرجام پلاک 76

شعبه مرکزی:خیابان شریعتی،نرسیده به میدان قدس،برج نگین الهیه،واحد 601

فروش اقساطی بنز - سپند خودرو

benz-sepandkhodro

سپند خودرو در زمینه فروش اقساطی خودرو و محصولات بنز فعالیت میکند. بنز قدیمی‌ترین سازنده خودروهای بنزینی در جهان می باشد که با همکاری دو شرکت آلمانی در سال ۱۹۲۶ ایجاد شده است. این شرکت خودروسازی آلمانی، سازنده انواع اتومبیل با بدنه های مختلف و خودرو های سنگین باربری از جمله کامیون، اتوبوس وموتورهای درون‌سوز می باشد.

امروزه مرسدس بنز یکی از زیرمجموعه‌های شرکت دایملرآگ به‌شمار می‌آید و همراه با آئودی و ب‌ام‌و سه خودروساز مشهور و لوکس آلمانی، به ‌عنوان پرفروش‌ترین خودروسازان لوکس جهان، شناخته می‌شوند. این شرکت با کیفیت ترین خودرو های جهان را دارا می باشد و به بهترین تکنولوژی های روز دنیا مجهز می باشد.
با بهبود شرایط اقتصادی، مرسدس‌بنز بر آن شد تا رابطه‌اش را با بازار پرسود ایران از سر بگیرد. سال ۱۳۸۰ مذاکرات اولیه آغاز شد و سرانجام در سال ۱۳۸۱ شرکت ستاره ایران به نمایندگی از دایلمر (مالک برند بنز) در ایران فعالیت خود را شروع کرد. هم اکنون شرکت شرکت ستاره ایران نمایندگی رسمی محصولات بنز در ایران می باشد. این شرکت در سال ۱۳۸۱ جهت پشتیبانی اتومبیل های پلیس ایجاد شد و پس از آن در حال حاضر نمایندگی رسمی محصولات بنز می باشد. سپند خودرو شرایط آسانی را جهت فروش اقساطی محصولات بنز فراهم نموده است.

لطفا کلیک کنید مزایای خرید اقساطی از مجموعه سپند خودرو