بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.

فروش اقساطی ۲۰۷ سقف شیشه ای

۲۰۷ سقف شیشه ای یا پانوراما

پژو ۲۰۷ سقف شیشه‌ ای که با نام پژو ۲۰۷ پانوراما هم شناخته می‌شود، یک محصول اسپرت از ایران خودرو است. طراحی اسپرت و جوان‌پسندانه این خودرو در نگاه اول کاملا مشخص است. در حال حاضر تولید این خودرو به دو شکل دنده اتوماتیک و دستی صورت می‌گیرد. ابعاد بزرگ سقف شیشه‌ای در این محصول به خوبی قابل مشاهده است. با توجه به اهمیت بالای پژو ۲۰۷ سقف شیشه ای، در این مطلب قصد داریم تا آن را به‌صورت کامل مورد بررسی قرار دهیم.

پژو ۲۰۷ سقف شیشه ای

فروش اقساطی 207 پانوراما

پژو ۲۰۷ سقف شیشه ای از موتور معروف TU5‌ بهره می‌برد که در محصولات مختلفی از ایران خودرو دیده می‌شود. این پیشرانه ۴ سیلندری دارای ۱۶ سوپاپ است که امکان تنفس بهتری به موتور خواهند داد. موتور این خودرو ۱۰۵ اسب بخار نیرو تولید می‌کند. همچنین گشتاور پژو ۲۰۷ پانوراما هم برابر با ۱۴۲ نیوتون متر خواهد بود. گیربکس به‌کاررفته در این خودرو از نوع ۵ سرعته دستی است. البته نمونه‌های اتوماتیک آن به صورت ۵ سرعته عرضه شده‌اند. شتاب صفر تا صد این خودرو هم برابر با ۱۲ ثانیه است که برای یک خودروی ایرانی مناسب است. با توجه به اهمیت بالای این خودرو، در جدول زیر مشخصات فنی این خودرو را به‌طور کامل بیان کرده‌ایم.

نوع موتور TU5
توان موتور ۱۰۵ اسب بخار
حجم موتور ۱۵۸۷ سی سی
گشتاور موتور ۱۴۲ نیوتون متر
تعداد سوپاپ ۱۶ سوپاپ
نسبت تراکم ۱۰.۵
گیربکس ۵ سرعته دستی یا ۴ سرعته اتوماتیک
حداکثر سرعت ۱۹۰ کیلومتر بر ساعت
شتاب ۰ تا ۱۰۰ ۱۱.۶ ثانیه
مصرف سوخت شهری ۸.۸
ظرفیت مخزن  سوخت ۵۰ لیتر
مصرف سوخت بیرون شهر ۵.۴ لیتر

خرید اقساطی 207 سقف شیشه ای

بررسی طراحی پژو ۲۰۷ سقف شیشه ای نشان می‌دهد که در قسمت دماغه چراغ‌های جدیدی نصب شده است. نقطه قوت طراحی این خودرو در قسمت جلوی آن دیده می‌شود. با این حال اگر از کنار به پژو ۲۰۷ پانوراما نگاه کنید متوجه خواهید شد فرق آنچنانی با پژو ۲۰۷ ندارد. کابین این خودرو نیز شباهت زیادی به ۲۰۷ دارد. با این حال فضای داخلی به لطف امکانات جدید ظاهر شیک‌تری به خود گرفته است.

فضای کابین در این مدل محدود است که بسیاری از افراد آن را مهم‌ترین نقطه ضعف این خودرو می‌دانند. در واقع سرنشینان عقب خودرو به راحتی این کمبود فضا را حس خواهند کرد. متاسفانه متریال اولیه به‌کاررفته برای ساخت محیط داخلی خودرو هم تعریف چندانی ندارد. با این حال این خودرو در مقایسه با سایر محصولات ایرانی از نظر کابین قابل قبول به نظر می‌رسد ولی نمی‌توان انتظار زیادی از آن داشت. خوشبختانه امکان خرید اقساطی پژو ۲۰۶ هم برای شما وجود دارد که می‌توانید از این فرصت استفاده کنید.

طراحی پژو ۲۰۷ سقف شیشه ای

آپشن‌های پژو ۲۰۷ سقف شیشه ای

برای انتخاب یک خودرو مسلما آپشن‌ها و امکانات نقش مهمی دارند. از همین رو ایران خودرو سعی کرده است که در پژو ۲۰۷ پانوراما نظر مشتری را به خود جلب کند. در صورتی که شما نسخه اتوماتیک این خودرو را خریداری کنید، از کروز کنترل استاندارد برخوردار می‌شوید. همچنین کروز کنترل به صورت آ‌پشنال در نمونه‌های دنده‌ای هم عرضه می‌شود.

همچنین فرمان برقی، ترمز عقب دیسکی و رینگ 14 اینچی آلومینیومی هم جزو مواردی است که به صورت آپشنال در پژو ۲۰۷ سقف شیشه ای ارائه می‌شود. آپشن‌های پیشفرض این خودرو هم شامل سیستم تهویه اتوماتیک، مالتی مدیا با نمایشگر، دیلایت، کلید کنترل روی فرمان، دوربین و سنسور دنده عقب، کیسه‌های هوا جلو و ترمز ضد قفل است. ذکر این نکته ضروری است که این محصول با پژو ۲۰۷ معمولی به غیر از پانوراما هیچ تفاوتی ندارد.

پژو ۲۰۷

بررسی ایمنی پژو ۲۰۷ پانوراما

بدون شک عامل امنیت برای انتخاب یک خودروی خوب از اهمیت بالایی برخوردار است. بر همین اساس ایران خودرو برای پژو ۲۰۷ سقف شیشه ای امکانات امنیتی متعددی در نظر گرفته است. سیستم‌های ترم ABS و EBD در این خورد لحاظ شده‌اند. ترمزهای عقب و جلو دیسکی هستند که از سیستم‌های خنک کننده استفاده می‌کنند.

کیسه‌های هوا سرنشینان جلو احتمال خطر را در حین تصادفات به حداقل ممکن می‌رساند. قدرت بدنه این خودرو نسبت به برادر بزرگ‌تر خود ۲۰۷ تقویت شده است که جزو نکات مثبت آن به حساب می‌‌آید. برخی از افراد نگرانی‌هایی از بابت شیشه‌ای بودن سقف این خودرو از نظر ایمنی دارند. شیشه به‌کاررفته برای پانوراما و نحوه نصب آن به گونه‌ای است که امکان آسیب را به کمترین حد خود رسانده است.

خرید اقساطی پژو ۲۰۷ سقف شیشه ای

سخن پایانی ‌درباره پژو ۲۰۷ پانوراما

پژو ۲۰۷ سقف شیشه ای محصولی از ایران خودرو است که مورد توجه علاقه‌مندان به خودروهای اسپرت قرار گرفته است. این محصول به دو شکل اتوماتیک و دنده‌ای عرضه می‌شود که دست شما برای خرید هر کدام از آن‌ها باز است. در حال حاضر بسیاری از افراد به دنبال خرید اقساطی پژو ۲۰۷ سقف شیشه ای هستند. از همین شرکت سپند خودرو شرایط فروش اقساطی پژو ۲۰۷ پانوراما را فراهم کرده است. از همین رو شما هم می‌توانید با شرایط منصفانه در این طرح شرکت کرده و خودرو خود را در اسرع وقت تحویل بگیرید.

تحویل فوری خودرو

تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

سند به نام خریدار

با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

اقساط بلندمدت

پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
 • تحویل فوری خودرو

  تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

 • سند به نام خریدار

  با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

 • اقساط بلندمدت

  پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

 • تعویض خودرو پیش از پایان اقساط

  مشتریان سپندخودرو این امکان را دارند که در زمان بازپرداخت اقساط خودروی خود را تعویض کرده و مدل جدیدتری دریافت کنند.

 • تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت

  امکان تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت بازپرداخت و کسر سودهای آتی که باعث پرداخت سود کمتری نسبت به فرمول‌های مشابه می‌شود.

 • بیمه بدنه اجباری نیست

  الزامی برای خرید بیمه بدنه وجود ندارد ولی در صورت تمایل می توانید از تخفیف ۷۰ درصدی بیمه بدنه با معرفی‌نامه سپندخودرو استفاده نمایید.

قیمت خودرو چطور محاسبه می‌شود؟

خودروی صفر از بازار آزاد تهیه شده و با تسهیلات ویژه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. معیار ما قیمت روز بازار آزاد بوده و قیمت کارخانه ملاک محاسبه اقساط نیست.

تحویل خودرو فوری است یا مدت دار؟

تحویل خودرو به صورت فوری انجام شده و تمام فرآیند عقد قرارداد و تحویل در یک روز انجام می‌شود. تا پیش از تحویل خودرو به مشتری هیچ وجهی دریافت نخواهیم کرد.

آیا سند خودرو به نام مشتری می شود؟

بلی ، سند خودرو از همان ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

آیا امکان فروش خودرو قبل از پایان اقساط وجود دارد؟

سند خودرو به نام خریدار است ولی برای واگذاری به غیر ابتدا باید از رهن شرکت خارج شود در نتیجه در صورت تسویه تسهیلات دریافتی با سپندخودرو امکان فروش آن را خواهید داشت.

آیا شما تمامی خودروها را به فروش می‌رسانید؟

در صورت وجود ماشین صفر مورد نظر شما در بازار و امکان تامین خودرو مورد تقاضا ، بلی. خودروهایی که توقف تولید شده یا به صورت صفر در بازار موجود نیستند قابل ارائه نخواهند بود.

آیا شما روی خودرو کارکرده وام می دهید؟

خیر ، رسالت ما خرید و فروش خودرو صفر می‌باشد و در زمینه خودرو کار کرده خدماتی ارائه نمی‌دهیم.

اقساط به چه صورت دریافت می گردد؟

اقساط شما هر دوماه یک بار دریافت شده و به ازای هر قسط یک فقره چک از شما دریافت می‌شود.

بیش از 15 سال سابقه درخشان

شرکت سپند خودرو آریا که در سال ۱۳۸۶ و با شماره ثبت ۴۴۶۳۰۶ تاسیس شده است معتبرترین و موفق ترین شرکت در حوزه فروش خودرو در ایران می باشد.

فروش اقساطی خودرو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران

خرید آنلاین خودرو مزایای سپندخودرو
خرید آنلاین خودرو مزایای سپندخودرو
--->