بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.

فروش اقساطی SWM G01F

فروش اقساطی SWM G01F

SWM موتورز از مدل 2019 SWM G01 سری F برای بازار رونمایی کرده است؛ در مقایسه با مدل فعلی، 2019 SWM G01 سری F سیستم قدرت مشابهی دارد و از یک موتور 1.5 لیتری توربوشارژ با 4 سیلندر و با حدّاکثر قدرت 115 کیلووات (154 اسب‌بخار) و حدّاکثر گشتاور 220 نیوتون‌مترکه به طور جداگانه توسّط خود SWM موتورز ساخته شده است، بهره می‌برد. به لحاظ شاسی نیز، همچنان از سیستم تعلیق مستقل در جلو و عقب استفاده می‌کند. (بروزرسانی: SWM G01 با محدوده قیمتی 96,900 تا 125,900 یوان فروخته می‌شود)

خرید اقساطی SWM G01F

SWM G01 توسّط تیم طرّاحی SWM موتورز در مرکز طرّاحی و توسعه‌ی آنها در میلان ایتالیا و بر روی پلتفرم جدید G طرّاحی شده است. SWM G01 اوّلین بار در نمایشگاه خودروی چِنگ‌دو رونمایی شد.

SWM G01 توسّط کُوُس سوتیریوس (Kovos Sotirios)، طرّاح ارشد سابق شاخه‌ی اروپایی تویوتا و طرّاح ارشد آئودی که اکنون واحد طرّاحی و توسعه‌ی SWM در میلان ایتالیا مشغول به کار است، طرّاحی شده است. این نسخه‌ی استاندارد SWM G01 است.

SWM G01 و G01 سری F تفاوت زیادی در ظاهر جلویی دارند؛ G01 سری F را می‌توان نسخه‌ای اسپورت از G01 دانست؛ SWM G01 مدل 2019 سری F همان ظاهر را حفظ می‌کند ولی رنگ‌های قرمز و آبی نیز، اضافه شده‌اند. پنجره‌ی جلوشبکه‌ای لانه‌زنبوری، بدنه‌ی کشیده، استایل اسپورت، خطوط تیز و ظاهر اسپورت بدنه‌ی G01 سری F را حفظ کرده است.

در داخل، هنوز هم از طرّاحی دورنگ زرد و مشکی، صندلی‌های چرمی، داشبورد تمام LCD، سیستم کنترل مرکزی LCD پیکربندی شده استفاده شده است که فضایی سرزنده و تأثیر ظاهری واضح‌تری در استایل لاکچری آن ایجاد کرده است.

SWM G01 مدل 2019 سری F درب عقبی و پنجره‌های دودی حریم شخصی را اضافه کرده است. ابعاد SWM G01: 4610*1855*1725 وزن استاندارد با باک پر: 1560 کیلوگرم. محدوده‌ی قیمتیِ SWM G01 مدل 2019 سری F از 95,900 یوان شروع و تا 125,900 یوان ادامه می‌یابد.

شرایط فروش اقساطی SWM G01F

در این مقاله به بررسی تمام جوانب خودرو جی 01F شرکت اس دابلیو ام پرداختیم. بعد از بررسی مشخصات ظاهری و فنی، متقاضیان خرید اقساطی خودرو SWM G01F می‌توانند در از طریق سایت شرکت سپندخودرو اقدام به خرید اقساطی خودرو نمایید. برای اطلاعات دقیق از شرایط فروش اقساطی می‌توانید با شماره 02191072104 ارتباط برقرار نموده و با کارشناسان فروش ما در سپندخودرو در تماس باشید. کارشناسان ما مشتاق شنیدن صدای گرم شما و پاسخگویی به سؤالاتتان هستند.

مشاوره رایگان021-41713
تحویل فوری خودرو

تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

سند به نام خریدار

با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

اقساط بلندمدت

پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
 • تحویل فوری خودرو

  تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

 • سند به نام خریدار

  با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

 • اقساط بلندمدت

  پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

 • تعویض خودرو پیش از پایان اقساط

  مشتریان سپندخودرو این امکان را دارند که در زمان بازپرداخت اقساط خودروی خود را تعویض کرده و مدل جدیدتری دریافت کنند.

 • تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت

  امکان تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت بازپرداخت و کسر سودهای آتی که باعث پرداخت سود کمتری نسبت به فرمول‌های مشابه می‌شود.

 • بیمه بدنه اجباری نیست

  الزامی برای خرید بیمه بدنه وجود ندارد ولی در صورت تمایل می توانید از تخفیف ۷۰ درصدی بیمه بدنه با معرفی‌نامه سپندخودرو استفاده نمایید.

قیمت خودرو چطور محاسبه می‌شود؟

خودروی صفر از بازار آزاد تهیه شده و با تسهیلات ویژه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. معیار ما قیمت روز بازار آزاد بوده و قیمت کارخانه ملاک محاسبه اقساط نیست.

تحویل خودرو فوری است یا مدت دار؟

تحویل خودرو به صورت فوری انجام شده و تمام فرآیند عقد قرارداد و تحویل در یک روز انجام می‌شود. تا پیش از تحویل خودرو به مشتری هیچ وجهی دریافت نخواهیم کرد.

آیا سند خودرو به نام مشتری می شود؟

بلی ، سند خودرو از همان ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

آیا امکان فروش خودرو قبل از پایان اقساط وجود دارد؟

سند خودرو به نام خریدار است ولی برای واگذاری به غیر ابتدا باید از رهن شرکت خارج شود در نتیجه در صورت تسویه تسهیلات دریافتی با سپندخودرو امکان فروش آن را خواهید داشت.

آیا شما تمامی خودروها را به فروش می‌رسانید؟

در صورت وجود ماشین صفر مورد نظر شما در بازار و امکان تامین خودرو مورد تقاضا ، بلی. خودروهایی که توقف تولید شده یا به صورت صفر در بازار موجود نیستند قابل ارائه نخواهند بود.

آیا شما روی خودرو کارکرده وام می دهید؟

خیر ، رسالت ما خرید و فروش خودرو صفر می‌باشد و در زمینه خودرو کار کرده خدماتی ارائه نمی‌دهیم.

اقساط به چه صورت دریافت می گردد؟

اقساط شما هر دوماه یک بار دریافت شده و به ازای هر قسط یک فقره چک از شما دریافت می‌شود.

مشاوره خریدمزایای سپندخودرو

فروش اقساطی خودرو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران