بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.

فروش اقساطی کیا کادنزا

یکی از خودروهای وارداتی مدرن که وارد بازار ایران شده است کیا کادنزا می باشد. این خودرو را می توان از برترین خودروهای وارداتی نام برد که با تجهیزات به روز شده به نسبت این که رقیبان بسیار زیادی نیز دارد توانسته رتبه بالایی را در صنعت واردات ایران از آن خود کند. در نگاهی به این خودرو چهره ای شکیل، با وقار و با متانت را خواهیم دید. هم چنین درست مانند باقی محصولات کیا این خودرو نیز از زبان طراحی موفق کیا بهره گرفته است. بدنه ای صاف و یک دست که سادگی را به نمایش می گذارد نشانگر اروپایی بودن کیا کادنزا می باشد. اگر قصد دارید در زمان عرضه صاحب این خودروی شیک شوید منتظر شروع ثبت نام فروش اقساطی کیا کادنزا  باشید.

فروش اقساطی کیا کادنزا -سپند خودرو

مشخصات فنی کیا کادنزا

پیشرانه 6 سیلندری V شکل با حجم 3.5 لیتری در این خودرو مورد استفاده قرار می گیرد. این موتور توان 290 اسب بخار و گشتاور 345 نیوتن متر در دور 5000 را تولید می کند. هم چنین از یک گیربکس 6 سرعته اتوماتیک تیپ ترونیک بهره می برد. کیا کادنزا با بهره مندی از این قوای فنی سرعت صفر تا 100 کیلومتر بر ساعت را در 7.2 ثانیه طی می کند. در نهایت توانایی این را دارد که تا 230 کیلومتر بر ساعت سرعت داشته باشد. شتاب و کشش در این پیشرانه عالی بوده و حس رضایت مندی در افراد ایجاد می کند، گیربکس در اینجا از هماهنگی خوبی با پیشرانه برخوردار است. به زودی فروش اقساطی کیا کادنزا  دریچه ای به سوی آسایش در خرید را برای شما باز خواهد کرد.

مشخصات فنی کیا کادنزا

همان طور که گفتیم اغراق و حجم پردازی در این خودرو صورت نگرفته و خطوط بسیار کمی را بر روی بدنه آن می بینیم. طراحی نمای داخلی بسیار دلنشین و آرگونومیک بوده و از کیفیت مناسبی برخوردار است. البته باید خاطر نشان کرد که نسبت به کلاس بدنه و رده ای که کیا کادنزا در آن قرار می گیرد چیزی بیشتر از این انتظار می رفت. کابین فضای جاداری را در اختیار سرنشینان می گذارد و مناسب بودن فضای پا و سر در صندلی های عقب راحتی و آسایش را در طول مسیر به ارمغان می آورد. در واقع شرکت کیا موتورز با تولید کیا کادنزا نه تنها خودرویی شهری و جمع و جور را ارائه داد، بلکه سدانی با سایز بزرگ با مشخصات فنی عالی و عملکردی متفاوت را وارد بازار کرد. خودروی نیمه لوکس مورد نظر را از راه فروش اقساطی کیا کادنزا خریداری کنید.

فروش اقساطی کیا کادنزا با تحویل فوری

گالری تصاویر کیا کادنزا

در این بخش شما میتوانید تصاویری اختصاصی از خودروی کیا کادنزا را ببینید.

تحویل فوری خودرو

تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

سند به نام خریدار

با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

اقساط بلندمدت

پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
 • تحویل فوری خودرو

  تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

 • سند به نام خریدار

  با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

 • اقساط بلندمدت

  پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

 • تعویض خودرو پیش از پایان اقساط

  مشتریان سپندخودرو این امکان را دارند که در زمان بازپرداخت اقساط خودروی خود را تعویض کرده و مدل جدیدتری دریافت کنند.

 • تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت

  امکان تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت بازپرداخت و کسر سودهای آتی که باعث پرداخت سود کمتری نسبت به فرمول‌های مشابه می‌شود.

 • بیمه بدنه اجباری نیست

  الزامی برای خرید بیمه بدنه وجود ندارد ولی در صورت تمایل می توانید از تخفیف ۷۰ درصدی بیمه بدنه با معرفی‌نامه سپندخودرو استفاده نمایید.

قیمت خودرو چطور محاسبه می‌شود؟

خودروی صفر از بازار آزاد تهیه شده و با تسهیلات ویژه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. معیار ما قیمت روز بازار آزاد بوده و قیمت کارخانه ملاک محاسبه اقساط نیست.

تحویل خودرو فوری است یا مدت دار؟

تحویل خودرو به صورت فوری انجام شده و تمام فرآیند عقد قرارداد و تحویل در یک روز انجام می‌شود. تا پیش از تحویل خودرو به مشتری هیچ وجهی دریافت نخواهیم کرد.

آیا سند خودرو به نام مشتری می شود؟

بلی ، سند خودرو از همان ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

آیا امکان فروش خودرو قبل از پایان اقساط وجود دارد؟

سند خودرو به نام خریدار است ولی برای واگذاری به غیر ابتدا باید از رهن شرکت خارج شود در نتیجه در صورت تسویه تسهیلات دریافتی با سپندخودرو امکان فروش آن را خواهید داشت.

آیا شما تمامی خودروها را به فروش می‌رسانید؟

در صورت وجود ماشین صفر مورد نظر شما در بازار و امکان تامین خودرو مورد تقاضا ، بلی. خودروهایی که توقف تولید شده یا به صورت صفر در بازار موجود نیستند قابل ارائه نخواهند بود.

آیا شما روی خودرو کارکرده وام می دهید؟

خیر ، رسالت ما خرید و فروش خودرو صفر می‌باشد و در زمینه خودرو کار کرده خدماتی ارائه نمی‌دهیم.

اقساط به چه صورت دریافت می گردد؟

اقساط شما هر دوماه یک بار دریافت شده و به ازای هر قسط یک فقره چک از شما دریافت می‌شود.

بیش از 15 سال سابقه درخشان

شرکت سپند خودرو آریا که در سال ۱۳۸۶ و با شماره ثبت ۴۴۶۳۰۶ تاسیس شده است معتبرترین و موفق ترین شرکت در حوزه فروش خودرو در ایران می باشد.

فروش اقساطی خودرو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران

خرید آنلاین خودروخرید آنلاین خودرو مزایای سپندخودرومزایای سپندخودرو
خرید آنلاین خودروخرید آنلاین خودرو مزایای سپندخودرومزایای سپندخودرو