بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.

فروش اقساطی کیا اسپورتیج

خودرویی در کلاس بدنه شاسی بلند سایز کوچک که تولید شده از شرکت کیا می باشد. تغییرات قابل توجهی در مدل کیا اسپورتیج اعمال شده که مورد بحث است. این خودرو تا به امروز 4 نسل مختلف از خود را به عرضه رسانده و در حال حاضر در نسل چهارم می باشد که به احتمال بسیار قوی در آینده ای نزدیک عرضه به صورت فروش اقساطی کیا اسپورتیج در سپند خودرو خواهیم داشت. در این نمونه شاهد تغییر در ظاهر و هماهنگی بیشتر این خودرو هستیم. کیا اسپورتیج درست مانند دیگر محصولات تولیدی شرکت خودرو سازی کیا از طراحی مدرن و جذابی بهره می برد و کاملا با اصول طراحی روز اروپا پیش رفته است. اما نکته مهم این است که این خودرو به نسبت مدل های هم رده و مشابه خود با قیمتی پایین‌تر عرضه می شود. شرکت کیا در طول فعالیت 24 ساله خود به یک شرکت بزرگ تولیدی خودرو در جهان تبدیل شده است.

فروش اقساطی کیا اسپورتیج 2018

مشخصات فنی کیا اسپورتیج

پیشرانه در نظر گرفته شده برای این خودرو در دو نوع:  موتور۴ سیلندر با حجم ۲.۴ لیتر و تنفس طبیعی و موتور۴ سیلندر با حجم ۲.۰ لیتری که به سیستم توربوشارژر مجهز شده است. نوع پیشرانه ای که در مورد اول ذکر شد با حجم۲.۳۶۰ سی سی، نیروی ۱۸۱ اسب بخار در دور موتور ۶.۰۰۰ RPM و گشتاور ۲۳۷ نیوتون متر را تولید می کند. نهایت سرعت قابل دسترس که در این پیشرانه مورد استفاده قرار می گیرد مقداری در حدود ۱۸۳ کیلومتر در ساعت می باشد. در نوع پیشرانه ذکر شده در مورد دوم نسبت به نمونه استاندارد قدرت بسیار بالا رفته و با حجم ۱.۹۹۸ سی سی به ۱۶ سوپاپ مجهز می شود. این موتور مقدار نیروی ۲۳۷ اسب بخار در دور موتور ۶.۰۰۰ RPM و گشتاور ۳۵۲ نیوتون متر را تولید می کند. فروش اقساطی کیا اسپورتیج بهترین شرایط را برای خرید این خودروی ناب برای ما فراهم خواهد کرد.

 

فروش اقساطی کیا اسپورتیج 2018

 

مشخصات فنی کیا اسپورتیج در یک نگاه EX/LX SX
حجم موتور (سی سی) ۲.۳۶ ۱.۹۹۸
تعداد سیلندر ۴ ۴ توربو
گیربکس AT 6 AT 6
قدرت موتور (اسب بخار) ۱۸۱ ۲۳
گشتاور (نیوتون متر) ۲۳۷ ۳۵۲
مصرف بنزین (شهر) ۱۰.۲ ۱۱.۷
مصرف بنزین (بزرگراه) ۷.۸ ۱۰.۲
مصرف بنزین (ترکیبی) ۸.۷ ۱۱.۲
شتاب ۰ تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت ۸.۱ ۶.۹
حداکثر سرعت (کیلومتر در ساعت) ۱۸۳ ۲۰۹

 

این خودرو قابل عرضه در سه تیپ EX، LX و SX می باشد. تغییراتی بر روی این خودرو صورت گرفته که از آن می توان بسته سفارشی طراحی خارجی Sport برای تیپ EX، مجهز به سیستم نمایش نقطه کور در تیپ EX، صندلی های جلویی و آینه های جانبی که به گرم کن مجهز شده، برای پوشش صندلی ها در تیپ Lx از تکنولوژی YES Essential استفاده شده و بسته سفارشی جدید Technology برای تیپ‌های LX و EX را نام برد. هم چنین در کیا اسپورتیج نقاط قوتی به کار گرفته شده که به عنوان مثال: توانایی و قابلیت استفاده از سیستم انتقال قدرت که به چهار چرخ در تمامی تیپ ها داده می شود، ضمانتنامه برای موتور و پیشرانه تا مسافت 160000 کیلومتر، طراحی به روز و جذاب را می توان نام برد. با مراجعه به سپند خودرو در زمان عرضه به صورت فروش اقساطی کیا اسپورتیج از شرایط پرداخت قسطی با خبر شوید.

فروش اقساطی کیا اسپورتیج 2018

گالری تصاویر کیا اسپورتیج

در این بخش شما میتوانید تصاویر اختصاصی از خودروی کیا اسپورتیج مشاهده نمایید.

فروش اقساطی کیا اسپورتیج 2018
مشاوره رایگان02141713
تحویل فوری خودرو

تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

سند به نام خریدار

با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

اقساط بلندمدت

پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
 • تحویل فوری خودرو

  تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

 • سند به نام خریدار

  با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

 • اقساط بلندمدت

  پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

 • تعویض خودرو پیش از پایان اقساط

  مشتریان سپندخودرو این امکان را دارند که در زمان بازپرداخت اقساط خودروی خود را تعویض کرده و مدل جدیدتری دریافت کنند.

 • تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت

  امکان تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت بازپرداخت و کسر سودهای آتی که باعث پرداخت سود کمتری نسبت به فرمول‌های مشابه می‌شود.

 • بیمه بدنه اجباری نیست

  الزامی برای خرید بیمه بدنه وجود ندارد ولی در صورت تمایل می توانید از تخفیف ۷۰ درصدی بیمه بدنه با معرفی‌نامه سپندخودرو استفاده نمایید.

تحویل خودرو فوری است یا مدت دار؟

تحویل خودرو به صورت فوری انجام شده و تمام فرآیند عقد قرارداد و تحویل در یک روز انجام می‌شود. تا پیش از تحویل خودرو به مشتری هیچ وجهی دریافت نخواهیم کرد.

آیا سند خودرو به نام مشتری می شود؟

بلی ، سند خودرو از همان ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

قیمت خودرو چطور محاسبه می‌شود؟

خودروی صفر از بازار آزاد تهیه شده و با تسهیلات ویژه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. معیار ما قیمت روز بازار آزاد می باشد .

اقساط به چه صورت دریافت می گردد؟

اقساط شما هر دوماه یک بار دریافت شده و به ازای هر قسط یک فقره چک از شما دریافت می‌شود.

آیا امکان فروش خودرو قبل از پایان اقساط وجود دارد؟

سند خودرو به نام خریدار است ولی برای واگذاری به غیر ابتدا باید از رهن شرکت خارج شود در نتیجه در صورت تسویه تسهیلات دریافتی با سپندخودرو امکان فروش آن را خواهید داشت.

آیا شما تمامی خودروها را به فروش می‌رسانید؟

در صورت وجود ماشین صفر مورد نظر شما در بازار و امکان تامین خودرو مورد تقاضا ، بلی. خودروهایی که توقف تولید شده یا به صورت صفر در بازار موجود نیستند قابل ارائه نخواهند بود.

بیش از 15 سال سابقه درخشان

شرکت سپند خودرو آریا که در سال ۱۳۸۶ و با شماره ثبت ۴۴۶۳۰۶ تاسیس شده است معتبرترین و موفق ترین شرکت در حوزه فروش خودرو در ایران می باشد.

فروش اقساطی خودرو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران

مزایای سپندخودرومزایای سپندخودرو